Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

А вам у такий день варто було б з наклепами постриматися.  :shuffle: Це дуже великий гріх.
Покажи хоч один наклеп у тому процитованому тобою пості, або вибачся.

Чи по-твоєму оце:

А не можеш, то і не nизди.

не матюччя і гнулося воно не у Великдень?


Аткуда ви...  :facepalm:
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

:D І мені також? Коровка, ти розумна жінка і я не можу зрозуміти, де знаходиться тин у логічному ланцюжку ,через який ти не можеш перелізти...
Нічого не зрозуміла, але ладно.
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.
LSD

Зараз гинуть так само як в Дебальцево чи в ДАП?

Та ви ж самі буквально на попередній сторінці фиркнули, що зараз не стріляють.
Сонечко, вернись і ще раз прочитай...
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.
LSD

Нічого не зрозуміла, але ладно.
До завтра... :D
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

Тиць, беркиць :( Їх кришують москалі і вибити їх з лаври можна тільки військовими підрозділами.
У Києві така сама історія з Печерською Лаврою. Монахи Печерської Лаври добивали майданівців 18 лютого 2014 року у Маріїнському парку, якщо раптом хтось забувся. І їм до сраки ваші договора чи інші цидулки.

ще раз, свята наївність  :facepalm:
чи ти віриш, що після того, як закінчиться термін договору буде не те саме? скажуть ваш не-договір зовсім не не-договір, і взагалі ідіть насерматері.
тому все одно проблему доведеться вирішувати радикальним шляхом, бо самі вони звідтам ніяк не заберуться.
як це вирішити, блокадою, силовим шляхом, чи інше це вже питання другорядне, але уникнувши відповіді, проблема сама собою не вирішиться
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.
Via

ще раз, свята наївність  :facepalm:
чи ти віриш, що після того, як закінчиться термін договору буде не те саме? скажуть ваш не-договір зовсім не не-договір, і взагалі ідіть насерматері.
тому все одно проблему доведеться вирішувати радикальним шляхом, бо самі вони звідтам ніяк не заберуться.
як це вирішити, блокадою, силовим шляхом, чи інше це вже питання другорядне, але уникнувши відповіді, проблема сама собою не вирішиться
Повторю ще раз - до сраки їм ваші договора. Питання саме не вирішиться.
Ти хочеш прямо сьогодні на штурм сходити? Ну сходи.
А потім ще сходиш повернути Придністров'я, Крим і ДНР.
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.
Via

Згадала, що мені нагадав договір з Почаївської лаврою - такий самий договір був про присутність російського флоту у Севастополі до 2017 року.
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

Повторю ще раз - до сраки їм ваші договора. Питання саме не вирішиться.
Ти хочеш прямо сьогодні на штурм сходити? Ну сходи.
А потім ще сходиш повернути Придністров'я, Крим і ДНР.

так і як кажу що до сраки, але тут чомусь деякі індивіди закликають українців тих договорів дотримуватись.
є така політика поступового витіснення, щось подібне робили москалі, ще перед окупацією в криму, та і успішно і роблять тепер, це створення для певних груп несприйнятних умов існування.
перекриють батюшкам кисень, самі повтікають, як таракани, було би бажання...
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

лавра почти  никак не связана с жителями тернопольской области, которые в основе-униаты.
и в лавру почти не ходят.
основа-это
паломники- до 20 тыс в день, едут со всех регионов и соседних стран.


Але ж паломників потрібно теж чимось привабити,..
То чим?
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.
Via

так і як кажу що до сраки, але тут чомусь деякі індивіди закликають українців тих договорів дотримуватись.
є така політика поступового витіснення, щось подібне робили москалі, ще перед окупацією в криму, та і успішно і роблять тепер, це створення для певних груп несприйнятних умов існування.
перекриють батюшкам кисень, самі повтікають, як таракани, було би бажання...
Ти такий смішний, не для того вони сюди прийшли, щоб тікати.   Єдиний шлях - вистріляти їх. Але ж у нас у владі лібертіанці, це історія не цього десятиріччя.
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

Але ж паломників потрібно теж чимось привабити,..
То чим?
місце.... намолене...
вже років з 20 як переведена виключно на викачування бабла і  [KA] пропаганду
 
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

котику, про те - ти своїй мамі кажи і от саме в таке велике Свято - порадуй своїх рідних. а щоб я почала розбиратися з цим як юрист, то дай мені для початку договір оренди, щоб я хоч подивилася на умови пролонгації та розірвання.

але ж тобі аби поматюкатися в такий грішний день. Шо за свині...

"Я вам нічєво нє должєн. Я только должєн своім родітєлям." Договір оренди їй подавай.

Твій художній свист малоцікавий.
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

Все нормально. Тобто, законних підстав для розривання угоди ти назвати не можеш. На цьому можна поставити крапку.

Що Свинарчук Петро Олексійович, що його порохоботи, "реформи" чинили у руслі ДІЮЧОГО законодавства України. То ж ми, з цією частиною суспільства, ніяких реформ і не отримали. Те саме повторює Зеленський&Co.
Реформи, це коли докорінно змінюють і законодавство, і програму, і принципи, і ідеологію...
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

котику, про те - ти своїй мамі кажи і от саме в таке велике Свято - порадуй своїх рідних. а щоб я почала розбиратися з цим як юрист, то дай мені для початку договір оренди, щоб я хоч подивилася на умови пролонгації та розірвання.

але ж тобі аби поматюкатися в такий грішний день. Шо за свині...

Шановна, чому Ви дивуєтеся? У них же "п'ятий президент" на чолі, як приклад:
https://www.youtube.com/watch?v=rOiXCD7rAcM
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

Що Свинарчук Петро Олексійович, що його порохоботи, "реформи" чинили у руслі ДІЮЧОГО законодавства України. То ж ми, з цією частиною суспільства, ніяких реформ і не отримали. Те саме повторює Зеленський&Co.
Реформи, це коли докорінно змінюють і законодавство, і програму, і принципи, і ідеологію...

Розумієш, якщо президент не діє у руслі чинного законодавства, а діє, виходячи з міркувань політичної доцільності, то це не є добре, це називається диктатурою, авторитаризмом, узурпацією влади... ааааа, пох, все одно до тебе не дійде... надто складна думка для тебе. Просто проігноруй цей мій допис.
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

Розумієш, якщо президент не діє у руслі чинного законодавства, а діє, виходячи з міркувань політичної доцільності, то це не є добре, це називається диктатурою, авторитаризмом, узурпацією влади... ааааа, пох, все одно до тебе не дійде... надто складна думка для тебе. Просто проігноруй цей мій допис.

Ти правий - сам погоджуєшся, що дурню написав...
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

Ти правий - сам погоджуєшся, що дурню написав...
фігню написав якраз ти. кури ст.105 КУ
https://www.president.gov.ua/documents/constitution/konstituciya-ukrayini-rozdil-v
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

фігню написав якраз ти. кури ст.105 КУ
https://www.president.gov.ua/documents/constitution/konstituciya-ukrayini-rozdil-v

Тупуватий, читай: "Стаття 105. Президент України користується правом недоторканності на час виконання повноважень.

{Офіційне тлумачення частини першої статті 105 див. в Рішенні Конституційного Суду № 19-рп/2003 від 10.12.2003}

За посягання на честь і гідність Президента України винні особи притягаються до відповідальності на підставі закону.

Звання Президента України охороняється законом і зберігається за ним довічно, якщо тільки Президент України не був усунений з поста в порядку імпічменту".

І що ти мені хотів сказати цією статтею?
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

Тупуватий, читай: "Стаття 105. Президент України користується правом недоторканності на час виконання повноважень.

{Офіційне тлумачення частини першої статті 105 див. в Рішенні Конституційного Суду № 19-рп/2003 від 10.12.2003}

За посягання на честь і гідність Президента України винні особи притягаються до відповідальності на підставі закону.

Звання Президента України охороняється законом і зберігається за ним довічно, якщо тільки Президент України не був усунений з поста в порядку імпічменту".

І що ти мені хотів сказати цією статтею?
Слухай, тормоз перестройки, не зли мене хоч на Великдень своєю тупістю!
Цитата: Звання Президента України охороняється законом і зберігається за ним довічно, якщо тільки Президент України не був усунений з поста в порядку імпічменту".
в той же час ти постиш таку фігню, справді фігню!
Цитата: Шановна, чому Ви дивуєтеся? У них же "п'ятий президент" на чолі, як приклад:
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

Слухай, тормоз перестройки, не зли мене хоч на Великдень своєю тупістю!
в той же час ти постиш таку фігню, справді фігню!

ПНХ, це тобі на завершення у Великдень...
   
Re: не могу понять. Про Почаиаську Лавру.

ПНХ, це тобі на завершення у Великдень...
:dopovid:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія