Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ретроспектива бану Хоми

Re: Ретроспектива бану Хоми

Фома закончена потвора, він має особистий досвід спілкування з "кожаними флейтами" та пропонувати такі розваги юзерам.
О, содоміт сюди припхавсі. Іди нах, я гетеросексуал і однолюб. Піди у когось іншого флейту проси.
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

О, содоміт сюди припхавсі. Іди нах, я гетеросексуал і однолюб. Піди у когось іншого флейту проси.
не, флейта - то твоя тема.
то твоя пряма мова, я тільки від тебе і почув про таке.
я теж вважаю, що такій потворі, як ти - не місце на форумі.
і я також вважаю, що то карма - ти теж банив не по правилам, а по бажанню.
нащо ти цю гілку? чи ти вважаєш, що у форумчан пам'ять, як у рибки? ти помилився
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Бачу добряче сепару залив сала за шкіру  (tu) шкварчить роками!
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Бачу добряче сепару залив сала за шкіру  (tu) шкварчить роками!
а, таки вспомнил, москалик!
ну как тебе там, пока мі тут ведем войну с твоими тварями-окупантами? флейти тобі не хватає, гетеросексуал-однолюб?
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

так что в єтой теме обсуждать нечего. карма настигля негідника трохи. а він жалітись! )))
так саме буде і з окупантами моєї донеччини, теж карма настигне. приклад хоми дає наснагу )))
роки пройшли, а негідник сам прийшов під зашквар. поки не кається, але то попереду, як і палаюча москва...

Останнє редагування: 6 січня 2023 23:41:02 від Дон-бас
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Пані Інанно, ця тема про те як Хома розпалював ненависть прикриваючись волонтерством. Про bells end можна окремо поговорити, з фотками цього самого белу.

Кароче " ретроспектива" не злетіла))
Пішов юзер " за справедливістю"( ну як він то розуміє)—— та й тут йому " кожаних флейт" насували))
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Кароче " ретроспектива" не злетіла))
Пішов юзер " за справедливістю"( ну як він то розуміє)—— та й тут йому " кожаних флейт" насували))
Мммщик, ти знаєш що у нас на острові встановили пам'ятник bells end? Отож. Дуй в одну флейту з Дон-басом, це ваш рівень. Буде треба - рецептів накидаємо.
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Мммщик, ти знаєш що у нас на острові встановили пам'ятник bells end? Отож. Дуй в одну флейту з Дон-басом, це ваш рівень. Буде треба - рецептів накидаємо.

Ну ти ж всі питання вирішив, які задав?))
А бонусом——"кожані флейти" та обіцянка "3 тищ" від волоцюги))
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Ну ти ж всі питання вирішив, які задав?))
А бонусом——"кожані флейти" та обіцянка "3 тищ" від волоцюги))
#33 а де питання? Є хвакти. І ти дуже не підстрибуй, бо видамо рецепт.
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

#33 а де питання? Є хвакти. І ти дуже не підстрибуй, бо видамо рецепт.
Ти знов видаєш щось уявне за " хвакти"))
А питань 2)—
1. Як думаєш—отримаеш "3 кілобакси" від бухарика?))
2.Зробив "гіюр", чи просто стрибаєш під "ребе моше"?))
пс.
Бонусне питання—— що за історія з "кожаними флейтами"?—— ти ще й музикант?))
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Як думаєш—отримаеш "3 кілобакси" від бухарика?))
Від бухарика хз, а так Турч пообіцяв скинути на ЗСУ. Звертаю увагу, на ЗСУ, а не мені.

Зробив "гіюр", чи просто стрибаєш під "ребе моше"?))
Пропоную тобі перевірити особисто.

Бонусне питання—— що за історія з "кожаними флейтами"?—— ти ще й музикант?))
То Дон-бас на їх грає, можеш приєднатись, будете виступати дуетом ЗалуБас.
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Ти знов видаєш щось уявне за " хвакти"))
А питань 2)—
1. Як думаєш—отримаеш "3 кілобакси" від бухарика?))
2.Зробив "гіюр", чи просто стрибаєш під "ребе моше"?))
пс.
Бонусне питання—— що за історія з "кожаними флейтами"?—— ти ще й музикант?))

Краще піди на цуг та поводи їхні морди по тому як їхнє хуйло має їх усих за придурків та лохів

https://www.bbc.com/news/64189366
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Від бухарика хз, а так Турч пообіцяв скинути на ЗСУ. Звертаю увагу, на ЗСУ, а не мені.

Пропоную тобі перевірити особисто.

То Дон-бас на їх грає, можеш приєднатись, будете виступати дуетом ЗалуБас.
все просто. персонаж сообщил, что в их сообществе для вступления в раду модераторив следует юзать кожанную флейту.
ну, типа все модеры до этого юзали и не вякали.
посде офигевания с моей стороны - нафига вам это надо? - я был забанен.
он йобнутый, как и хуйло
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Мммщик, ти знаєш що у нас на острові встановили пам'ятник bells end? Отож. Дуй в одну флейту з Дон-басом, це ваш рівень. Буде треба - рецептів накидаємо.
українцям насрати на твій острів. твій острівний батальон на фронті   bells end  - єто круто. я могу опубликоваать бесконечную канонаду из своего окна в пяти км от линии фронта до моего дома. тварь - єто твоя метка?
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Дон-бас, не зайобуй, ок? Я тебе взагалі не чіпав, ти прийшов і почав просити флейту.
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Дмхз, одна із активних учасниць цього булінгу, підло бреше. Адже ви таргетували не тільки Сергія С, а і ряд інших дописувачів - Білого Хорвата, Кадру, Інанну, а раніше Алежку і Сергія СВ.
Вони теж прийшли "перевернути форум"?
Ви особисто таргетуєте Білого Хорвата, бо він емігрант. Хоча у вашій власній компашці є і інші емігранти, але "єта другоє" і Ваші претензії про те, що вони не пішли за Вас воювати (до речі, а де Ваш чоловік і чому не в окопах) до них не застосовуються?
Ви, росіянка, особисто вилизуєте огидного у всіх відношеннях ухилянта-росіянина, який завів фейковий форум для булінгу українців, і виправдовуєте переслідування українців за те, що вони мають право користуватися цим форумом у повній мірі. Пости Сергія нічим не відрізнялись від тон іншого флуду, генерованого у тому числі членами вашої брудної компашки (вібратори, бухло, розповіді про наставляння рогів своїм жінкам та хвойду, що виїзджає, нікому не цікаві подорожі, вирощування помідор, пещення себе під час роздягання і так далі і тому подібне).
Ви огидні лицемірні потвори, які не тільки не визнали і не покаялися у своїй огидній поведінці, але й продовжуєте викручуватись і шукати фейкових виправдань. Але karma is a bitch, і вам не відмитись і не відкрутитись.
  о косомнавт.. чи таки космонавтка(там в канадах з тим воля) навіть на новий рік більше нічого не має що робити.але охороняти свою "цноту". Причому відразу кинулася на жінку і її чоловіка. з лексиконом портової. Ти де такого набралася,бо в луцьку моря і не "пахло",та і в канаді від тебе воно далеко. на гастролях причащаєшся до говірки морського узбережжя аборигенів?
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Цитата:
sergey1974007
Провокації срачу, приниження постраждалих від військових дій
10.01.2023-09.02.2023
21:03

Сікгєй Тєвновтси, пользуясь случяєм, хачю тібє саабщіть:

Ми очінь тєрпєліво будєм ждать тваїво вазвращєнія із ачіріднова бана і нє будєм портіть тібє навагодніє празднікі сваїмі разбаннимі вєтачькамі. Спі парься спакойна - твайо разбросанноє здєсь гавно нікто трогать нє будєт.
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Дон-бас, не зайобуй, ок? Я тебе взагалі не чіпав, ти прийшов і почав просити флейту.
трохи не так. я чемно запитав про модерацію.
а ти назвав умову флейту. і навіть запевнив, що всі модери твого ресурсу мають та мали цю флейту куштувати.
я відмовився від такого - а ти не прийняв відмови та забанив.
так і було
тож ти кончений йебанатик. тебе тут справедливо забанили, але не по закону.
по закону тебе, як йобонатика, тре було фак показати і відпустити )))
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Дон-бас, ти іпанувся. Дуй далі у флейту бурята.
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Дон-бас, ти іпанувся. Дуй далі у флейту бурята.
я рад за тебя. ти таки держися своих скреп-флейт. но тупить уже хватит?
   
Re: Ретроспектива бану Хоми

Можна було б об'єднати теми про флейту і про море.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія