Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заробітчанство в Німеччині)))

Re: Заробітчанство в Німеччині)))


Підніму гілку поки не забули))( там до речі листи—заяви ПОЦіновувачів в Цоль так і не дійшли)))
Історія сьогодняшня))——
Складаємо риштування на новому об"єкті——офісна будівля невеличка.
Ну і треба було мені всередину зайти—— бачу у вікно— кухня там з кавою))
А виявилося що не так все просто((—— вхід у будівлю через жорсткий контроль.
Виявилось що знаходиться там якась фірмочка що спеціалізується на "Сістементвіклюнг і Інформаціонферарбай тунг"
І по цьому свому профілю вона співпрацює з БНД—— а це аналог нашоі СБУ.
Виявилося що маляри яким ми складаємо риштовку щоб працювати на тому об"єкті отримують спеціальний дозвіл з поліціі—— після того як там перевірять іх історію життєву))
Ну а так як у мене такого дозволу немає((—— прийшлося стукатись у вікно до симпатичних німкень і напршуватися на каву через вікно))
Цікава ситуація просто—— фактично кожний перехожий з вулиці проявивши трохи видумки може підібратися до Німецьких Секретів)))
пс. Згадалося ще як працювали у суді в Дюсельдорфі—— всі люди заходять через рамку металошукача і отримують спеціальні пропуски—— а ми в робочій формі з металічними інструментами—— поза наглядом шарахалися по всій установі там))
Бардак же?))
пс. Кава в БНД смачна))
ппс. Німкені симпатичні і привітні))
пппс. Фоток не буде поки що(((
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Про візити до FKK слабо написати?)
Чи грошей жалко було?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Скільки таке коштує, поснідати?
Бо я таким не наїмся.
Двойным бутером из Сабвея не наешься? Ну ты и жрешь ;)
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

БіХор, пива тупого пий менше. Перейди хоча б літом на прохолодне вино.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Двойным бутером из Сабвея не наешься? Ну ты и жрешь ;)

А я мало того что двойным не наемся—— я и двумя не наемся(((
Я беру 2 с половиной обычно((
пс. Вкуснотища Моя Прелесть))
ппс. Но дорого сравнительно с турецкими дьонерами((
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

БіХор, пива тупого пий менше. Перейди хоча б літом на прохолодне вино.
Худаю
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Кстати о том сколько кто ест((——
Еще одна Моя Прелесть—— жаренная картошка с жареными яйцами.
пс. В сетке было 2,5 кг(((
ппс. А ведь по фотке с работы и не скажешь(((








   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Піднімлю гілочку))
А то якось ПОЦіновувачі і забудуть))—— хто ж кине фотку з Брата2?— хто лист у Цоль напише?
До речі так до Цоля нічого і не дійшло поки що))
Ви що там —— писати розучилися?))
А поки що Історія))———

Є в мене хороший знайомий(с)—— у нього дуже цікаве та з пригодами життя в плані заробітчанства.
У цього знайомого за роки його перебування в Німеччині( теж років 15 десь) накопичилось декілька депортацій—— дві з яких були пожиттєві.( ну так раніше багато у кого було).
Але останнім часом—— він як мешканець Буковини—— відновив своє румунське походження і виправив румунські доки—— все цілком законно і пристойно.
Ну і вирішив продовжити своє заробітчанство вже за цими доками.
( трошки забіжу назад—— остання його депортація сталася при тому коли він з румунським документом—фальшивкою пішов реєструватися за місцем проживання у Німеччині—— там його поліцаі і прийняли.До речі прийняли і не відправили як раніше у депортаційну тюрьму, а відпустили через декілька годин з бумажкою про " покинути Німеччину у якийсь там строк").
Ну і пішов цей чувак вже з законними румунськими доками мельдуватися))
Замельдувався, через деякий час влаштувався на роботу вже повністю офіційно.
Потроху працював і вже за якийсь час почувався себе досить вільно.
Ну і Ситуація))——
Дзвінок у двері—— відкриває—— Поліція))——" ми побачили що ви замельдувалися по румунському доку—— думаємо що він як і в попередній раз— фальшивий)))
У чувака шок))—— він вже декілька місяців працював повністю легально))
Короче принесли йому Поліцаі всю його "особову справу"—— з усіма депортами і з усіма штрафами))
Але по великому рахунку—— перебуває ж то він легально?—— тобто переживав лише за те щоб не впаяли ще якусь заборону за попередні гріхи))
Коротше——
Після перевірки румунських документів—— пояснили йому що всі його попередні " злочини" з нього списали і його за все попереднє життя " злочинне"—— амністували. Не знаю чому і як—— видно була в них якась перетурбація з массивом цих всіх документів про депорти.
Вибачились і пішли))
Таким чином——
Чувак з величезним стажом " злочинного життя" та з купою депортів ( в тому числі пожиттєвих)——
Абсолютно легально працює в Німеччині за румунськими доками.

пс. Мораль—— треба й мені перебороти свою лінь та й піти здатися на румунські доки)))
ппс. Трошки переформатую гілочку——
Буду постити фотки з роботи час від часу і щось писати.
Запитуйте)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А тим часом в Німеччині продовжується Спека.
Обіцяв Фоточки—— тепер буду час від часу викладати))
А то з чим ПОЦіновувачи до Цолю підуть?))















   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія