Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ дорога Киев - Яремче

ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Поеду через Дубно на Тернополь. Куда лучше после Тернополя - на Бучач или на Чорткив ?
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Поеду через Дубно на Тернополь. Куда лучше после Тернополя - на Бучач или на Чорткив ?

Зря. Лучше через Львов-ИФ
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Від дубно до тернополя дорогу в основному добре зробили, такої там на моїй пам‘яті там ніколи не було
Далі не знаю
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Поїздка в лігво фашизму?
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Львів-Франківськ.
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче



и мой вариант



Останнє редагування: 16 липня 2018 19:59:25 від Alezka
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Через Тернополь выиграешь максимум 30-40 минут, зато намного больше устанешь от дороги чем если через Львов

Останнє редагування: 16 липня 2018 20:00:11 від Alezka
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Я все ж пропоную від дубно до тернополя і далі
Навіть якщо з тернополя до яремча «нє очень», то це все рівно небагато
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Поїздка в лігво фашизму?
С зятем поляком  :laugh:
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Через Тернополь выиграешь максимум 20 минут, зато намного больше устанешь от дороги чем если через Львов

Alezka діло говорить. До Львова по Київ-Чоп, далі Львів-Бібрка-Рогатин-Івано-Франківськ-Надвірна(але не через Богородчани)-Яремче.
Скрізь хороша (як для України :D ) дорога.  Через Тернопіль ще не зробили по всій трасі.
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Хм, плюрализм .
То есть на львовскую окружную и от туда на Франковск ? 
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Я ездил и так и так. Потом надоело через села и по однополоске через Тернополь ездить. От Львова до ИФ сделали три года назад практически новую дорогу. Хоть и по одной полосе, но хорошее покрытие.
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Alezka діло говорить. До Львова по Київ-Чоп, далі Львів-Бібрка-Рогатин-Івано-Франківськ-Надвірна(але не через Богородчани)-Яремче.
Скрізь хороша (як для України :D ) дорога.  Через Тернопіль ще не зробили по всій трасі.
Обмозгую. Спасибо.
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Хм, плюрализм .
То есть на львовскую окружную и от туда на Франковск ? 

Да. В сам Львов не вьезжать
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Ради интереса, поедь в одну сторону через Львов, а в другую через Тернополь. И для себя поймешь как лучше и нам потом расскажешь
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

С зятем поляком  :laugh:
Ага, і Гітлер схований у валізі.
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

От ИФ до Яремче тоже почти везде сделали дорогу. По крайне мере этой зимой была красота по сравнению с 2015-2016
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Поеду через Дубно на Тернополь. Куда лучше после Тернополя - на Бучач или на Чорткив ?

 ...іди у вільне д-р
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

...ссаная правда ,бздаря лісапєт ,чюхана бєтон  і погризена біта дєда мароза ...іщё разваліна раста ...а вінавата зонтік  :facepalm:

Останнє редагування: 16 липня 2018 20:10:45 від дріжжь
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Показати зображення...

Да. Или ехать все время по условно зеленой или по зелено-желтой. Мой опыт автопутешествий показывает, что главное всегла выбирать наиболее качественную дорогу. Это безопаснее и комфортнее как для водителя так и для машины
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Да. Или ехать все время по условно зеленой или по зелено-желтой. Мой опыт автопутешествий показывает, что главное всегла выбирать наиболее качественную дорогу. Это безопаснее и комфортнее как для водителя так и для машины
Той жовтий колір не завжди відповідає своїй якості. От наприклад ділянка Івано-Франківськ-Долина-Моршин на даний час просто жах. Я б її чорним замалював. Ями в пів колеса.
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Карта лайно, зайшов на сайт
Дороги від Ужка до Перечина тупо нема, пересвідчився в жовтні, тупо страшно їхати, а показано як зелену. Нова там тільки від Львова до перевалу - ідеал
Від Берегово до Мукачево і далі E40 до перевалу межі Львівської області дорога просто срака, а теж помічено як зелену, тільки знак Львівська область - далі хороша дорога, пересвідчився цієї п‘ятниці
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Зря. Лучше через Львов-ИФ
+
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

ОК. Всем большое спасибо. Поеду через Львов.
 :-B
   
Re: ФЗВ дорога  Киев - Яремче

Да. В сам Львов не вьезжать

Ну чому ж, якраз на каву/пообідати можна і заїхати, із Львова до Яремчі ще години 3-4, варто їхати в доброму гуморі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія