Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві від призову на строкову військову службу ухиляються майже 34 тисячі осіб.

За работу люди получают деньги.

За службу в армии они получают потраченный год жизни с риском умереть.

Видимо разница существует.

Умереть на срочной шансов не больше чем на гражданке.
   
Це просто нестача грошей в бюджеті. Доводиться захищати Вітчизну на невигідних умовах.

А взагалі, платити податки - невигідно, не красти - невигідно....   Продовжуйте, покт не набридне.

Можно сколько угодно спорить, от этого в армии призывников больше не становится.

Видимо всех устраивает такое положение дел.
   
Умереть на срочной шансов не больше чем на гражданке.

Ну пусть даже так. Все равно - человека на год выбрасывают из жизни в эти казармы, построения и изучение матчасти.

За год нормальный программист выпадет из рынка и потеряет квалификацию, не говоря уже о прямом денежном ущербе.

Что для государства важнее - чтобы человек год занимался строевой подготовкой или заработал за этот год денег?
   
Что для государства важнее - чтобы человек год занимался строевой подготовкой или заработал за этот год денег?

По Конституции для государсва важнее, чтобы мужик отслужил срочную.
   
По Конституции для государсва важнее, чтобы мужик отслужил срочную.

А мужик хочет денег и свободы. И его семья тоже хочет денег.

Парадокс.
   
армія для невдах, зараз це сувора реальність

у мене на роботі зараз всі до 27 років петляють від армії
Піти в армію, значить втратити роботу. В армії професійного зростання немає, скоріше навпаки.
Що робити після армії не відомо, перспективи туманні
   
А мужик хочет денег и свободы. И его семья тоже хочет денег.

Парадокс.

Закон есть закон :о)
   
Закон есть закон :о)

А жизнь есть жизнь.

   
А жизнь есть жизнь.

Поймают, посодют :о)
   
Поймают, посодют :о)

Заработают, откупятся.
   
Заработают, откупятся.

А мог бы скучно отслужить свою полторушку и не парица :о)
   
Я коли служив в українській....армі ї до 05 року не один раз чув від військовослужбовців коронну фразу " зроблю все можливе щоб мій син не служив в цьому....". В 90 процентів випадків вони стримали своє слово. Як і я. В 10 залишилися ті хто грів задом теплі місця. Яка армія таке й відношення до неї. І не варто рівнятися на країни Європи ї їх армії.
Спочатку наводиться лад в країні, потім в армії а потім вже думаємо а чого це не хочуть іти служити.
Хоча це фантастика.
   
А мог бы скучно отслужить свою полторушку и не парица :о)

Видимо эти 34 тысячи с Вами не согласны.
   
Так і працювати ніхто не хоче. І шо з того?

За чий рахунок тоді жити?

Ти по собі не суди. Якщо не хочеш ти то це не значить що не хочуть інші. Хочуть. І працюють. Але там де за роботу платять, а не там де роблять вигляд що платять. Там тоді ті хто ще не втік в Польщу робить вигляд що працює.
   
Вспоминается хозяин фупоголика некто Фома. Украинский патриот из Британии. Получив повестку на киевский адресс решительно отказался служить. Сказал что достаточно даёт деньгами. Думаю - типичный случай.
   
Видимо эти 34 тысячи с Вами не согласны.

Ето их личные проблемы :о)
Каждый сам лично отвечает за свои поступки.
   
Ето их личные проблемы :о)
Каждый сам лично отвечает за свои поступки.

Или не отвечает.
   
Или не отвечает.

Не, за свои поступки всегда рано или поздно отвечает любой человек. Ето закон жизни, такой же непреодолимый как закон всемирного тяготения.
   
Не, за свои поступки всегда рано или поздно отвечает любой человек. Ето закон жизни, такой же непреодолимый как закон всемирного тяготения.

Любая птица может преодолеть закон всемирного тяготения. Не говоря уже о самолетах и ракетах.
   
Любая птица может преодолеть закон всемирного тяготения. Не говоря уже о самолетах и ракетах.

 :facepalm:
   
Я коли служив в українській....армі ї до 05 року не один раз чув від військовослужбовців коронну фразу " зроблю все можливе щоб мій син не служив в цьому....". В 90 процентів випадків вони стримали своє слово. Як і я. В 10 залишилися ті хто грів задом теплі місця. Яка армія таке й відношення до неї. І не варто рівнятися на країни Європи ї їх армії.
Спочатку наводиться лад в країні, потім в армії а потім вже думаємо а чого це не хочуть іти служити.
Хоча це фантастика.

при більшовиках\совєтах  не питали -хочеш чи не хочеш
   
Цю проблему давно можна було вирішити...
Не хоче служити , вносить бабло офіційно, і гуляй Вася, на ці бабки можна підняти оплату військовим,
і буде кому служити....
Вони ті бабки віддают в любому випадку, щоб відкосити, але точно не на армію, ми всі це добре знаємо.
І не потрібно писати всяку уйню, бо армія це дійсно витрачений час на вітер для більшості...
Тому вихід завжди є але , мабуть всіх все влаштовує, тому його і не шукають.
   
Цю проблему давно можна було вирішити...
Не хоче служити , вносить бабло офіційно, і гуляй Вася, на ці бабки можна підняти оплату військовим,
і буде кому служити....
Вони ті бабки віддают в любому випадку, щоб відкосити, але точно не на армію, ми всі це добре знаємо.
І не потрібно писати всяку уйню, бо армія це дійсно витрачений час на вітер для більшості...
Тому вихід завжди є але , мабуть всіх все влаштовує, тому його і не шукають.

Логічно, до речі. Скільки воєнкоми гребуть під себе огого.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія