Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

ВІЛ вже давно не вважається смертельною хворобою.
Але ж не на передовій. Банально - є певна вірогідність заразити інших через контакт крові чи щось подібне.
   
Прикинь, як би ця ковбаса командувала б підлеглими....
Ніяк. Перша спроба покомандувати була б останньою, скоріш за все. Тільки старші офіцери можуть дозволити собі бути профнепридатними, низова ланка все ж здорово залежить від ставлення до себе підрозділу.
   
Прикинь, як би ця ковбаса командувала б підлеглими....

це не ковбаса, це звичайний ухилянт з Кракова, який в тяжку хвилину для країни, маючи військове звання, тупо сїбав  [ua]

ковбасники їхали давно і на заробітки, а цей просто єблан-ухилянт
   
Ніяк. Перша спроба покомандувати була б останньою, скоріш за все. Тільки старші офіцери можуть дозволити собі бути профнепридатними, низова ланка все ж здорово залежить від ставлення до себе підрозділу.

Ти про те, що лейтенанти слухаються сержантів? Так, чув таке, і це правильно, ІМХО
   
Ти про те, що лейтенанти слухаються сержантів? Так, чув таке, і це правильно, ІМХО
Само собою, бо сержант не бореться нізвідки, полюбому має досвід,  а лейтенант може бути зелений абсолютно.
   
Ви хоч колись займаєтесь своєю хворою дитиною, ради спасіння якої відмовились захищати рідну землю?
Бо повне враження, що єдиний сенс вашого існування, це дописи на хвупі.

Ще й як займаюсь, треба лише вміти організовувати свій час. От я і встигаю, і по роботі, і у родині, і пішки майже щодня ходити. (для схуднення та для "сидячої роботи", взагалі рекомендується).
   
Але ж не на передовій. Банально - є певна вірогідність заразити інших через контакт крові чи щось подібне.

Якщо таблетки приймаєш, то не зможеш заразити
   
Ніяк. Перша спроба покомандувати була б останньою, скоріш за все. Тільки старші офіцери можуть дозволити собі бути профнепридатними, низова ланка все ж здорово залежить від ставлення до себе підрозділу.

Це ще дуже спірне питання, хто з нас двох "профнепридатний".
Покомандувати тобою?  :gigi:
   
Але ж не на передовій. Банально - є певна вірогідність заразити інших через контакт крові чи щось подібне.

Люди. Армія під час війни, те шо ВІЛ може отримати людина, яка може загинути у будь який момент - то пох.
   
Інтрудер вже пише, що це аналог програми С-4 Гітлера :lol: Там, де цілеспрямовано знищували важко хворий "тягар для суспільства".
   
Люди. Армія під час війни, те шо ВІЛ може отримати людина, яка може загинути у будь який момент - то пох.
Чувак, мовчи. Ти реально дістав.
   
Якщо таблетки приймаєш, то не зможеш заразити
Це як то так?
Тобто контакт через кров - незаразний?
   
Стосовно нового наказу: поки не дуже розумію,  в чому зрада. Навпаки - так виглядає, що в більшості статей в) приєднали до б)  з чітким формулюванням - служити в тилу і забезпеченню.

Ніяких тепер "визначається індивідуально" і т д

Тобто це реальне покращення для всіх, в кого була стаття в).

Може є по якихось статтях нюанси,  це вже нехай Тернополянин, як профільний спеціаліст,  підкаже.

Але нове формулювання значно чіткіше, ніж старе, і дає непогані юридичні підстави для людей з такими статтями.
   
Тобто контакт через кров - незаразний?
Заразний, пігулки просто стримують перехід ВІЛ у СНІД.
   
який шанс, що чувак в окопі буде пити таблеточки на регулярній основі?
   
Стосовно нового наказу: поки не дуже розумію,  в чому зрада. Навпаки - так виглядає, що в більшості статей в) приєднали до б)  з чітким формулюванням - служити в тилу і забезпеченню.

Ніяких тепер "визначається індивідуально" і т д

Тобто це реальне покращення для всіх, в кого була стаття в).

Може є по якихось статтях нюанси,  це вже нехай Тернополянин, як профільний спеціаліст,  підкаже.

Але нове формулювання значно чіткіше, ніж старе, і дає непогані юридичні підстави для людей з такими статтями.

це ти де про тил прочитав ?))
   
Чувак, мовчи. Ти реально дістав.

Тю. Тобі про сувору правду життя, а ти мені "мовчи" замість "дякую". Я у тому пості не тролив.
Бувають індівідууми які упевнені шо їх не мобілізують, бо "у меня жє плоскостопіє".
Тут, я вже писав про переведення свого кума з учєбки в ІТ. Ще один знайомий, також єксперт в ІТ, звернувся з таким же запросом що до переведення, але вже після попадання у бойову бригаду. Вже наказ про переведення готовий, але зовсім нещодавно отримав дуже важке пораненя.
   
Тю. Тобі про сувору правду життя, а ти мені "мовчи" замість "дякую". Я у тому пості не тролив.
Бувають індівідууми які упевнені шо їх не мобілізують, бо "у меня жє плоскостопіє".
Тут, я вже писав про переведення свого кума з учєбки в ІТ. Ще один знайомий, також єксперт в ІТ, звернувся з таким же запросом що до переведення, але вже після попадання у бойову бригаду. Вже наказ про переведення готовий, але зовсім нещодавно отримав дуже важке пораненя.

ашо в них про ВОС не питали ?  :weep:
   
Так це про наїзд на Прома, що типу в нього фігня. Нє, не фігня, це серйозна проблема,  яка тупо не дасть нормально виконувати завдання.


Та пофіг, я тут доказуаатт нікому нічого не збираюсь. А там вже буде видно, як складеться
   
це ти де про тил прочитав ?))
"Придатні до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв'язку, оперативного забезпечення, охорони"

Тил - це умовно. Звісно, може бути і не в тилу,  а десь ближче, забезпечення всяке і т д
Але не конкретно з автоматом тримати позиції чи штурмувати посадки.
Це цілком адекватно,  я вважаю.
   
Тю. Тобі про сувору правду життя, а ти мені "мовчи" замість "дякую". Я у тому пості не тролив.
Бувають індівідууми які упевнені шо їх не мобілізують, бо "у меня жє плоскостопіє".
Тут, я вже писав про переведення свого кума з учєбки в ІТ. Ще один знайомий, також єксперт в ІТ, звернувся з таким же запросом що до переведення, але вже після попадання у бойову бригаду. Вже наказ про переведення готовий, але зовсім нещодавно отримав дуже важке пораненя.
Просто мовчи в цій темі
   
Заразний, пігулки просто стримують перехід ВІЛ у СНІД.
Ну от. Тобто небезпечно для побратимів.
   
Та пофіг, я тут доказуаатт нікому нічого не збираюсь. А там вже буде видно, як складеться
Та ніяк не складеться. Ще в учєбці не зможеш бігати і т д, і коліно розпухне,  скоріше за все все, тобто буде видно візуально, що не симулянт.
Та і відправлять на якусь посаду відповідну.
Ти ж не ідіот, а в армії ой як потрібні люди на різну бухгалтерію, логістику і так далі.
   
"Придатні до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв'язку, оперативного забезпечення, охорони"

Тил - це умовно. Звісно, може бути і не в тилу,  а десь ближче, забезпечення всяке і т д
Але не конкретно з автоматом тримати позиції чи штурмувати посадки.
Це цілком адекватно,  я вважаю.

водієм-медиком-звязківцем-логістом на нуль, ну так, в ДШВ не візьмуть, можливо
   
ашо в них про ВОС не питали ?  :weep:

А до чого тут ВОС? "Вчив пітона" то не завжни про ВОС.
Людина може буте "генієм кондитерського виробництва", але звичайним мехводом або кулеметником за ВОС.
   
Просто мовчи в цій темі

Та шо ти мені рота затикаєш?
   
А до чого тут ВОС? "Вчив пітона" то не завжни про ВОС.
Людина може буте "генієм кондитерського виробництва", але звичайним мехводом або кулеметником за ВОС.

так може ти геніальний за Штурмовика, а звичайний авіатехнік за ВОС ?
   
так може ти геніальний за Штурмовика, а звичайний авіатехнік за ВОС ?

Немає ВОС авіатехнік.
Ладна, треба попрацювати.
У гілці, шо відкрив Дрейк, поясню дещо, що має бути елементарним, еле "хом'ячки" чомусь не розуміють.
   
Та шо ти мені рота затикаєш?
Деколи приходиться
   
водієм-медиком-звязківцем-логістом на нуль, ну так, в ДШВ не візьмуть, можливо
Все одно,  це суттєве покращення для тих, в кого було в)
Є якась юридична підстава.

   
Міністерство оборони України анонсувало запуск електронного кабінету військовозобов’язаного

Про це повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в етері Радіо Свобода:

    18 травня Міністерство оборони запускає, як і визначено чинним законом, електронний кабінет військовозобов’язаного. Ми зараз робимо все, щоб встигнути у визначений час зробити цю функцію доступною


За її словами, це буде окремий застосунок для смартфона, який потрібно буде завантажити у App Store або Google Play Market. Зараз Міноборони збирає всі необхідні документи, щоб е-кабінет був доступний для всіх громадян:

    Власне, з 18 травня, у військовозобов’язаних буде обов’язок зареєструвати свої дані, а саме: номер телефону, електронну пошту та фактичну адресу проживання в трьох доступних форматах – в ТЦК та СП, через ЦНАП або через е-кабінет військовозобов’язаного.  Ми працюємо над тим, щоб в застосунку була доступна ця дуже проста і зручна функція – авторизуватися, заповнити ці три "поля" і отримати одразу інформацію з бази військовозобов’язаних "Оберіг" для того, щоб передивитися, які дані є по тобі в реєстрі


У Міністерстві оборони прогнозують, що кількість військовозобов’язаних, які будуть користуватися цим функціоналом може досягати 70-80%, тому що це буде дуже зручно.
   
Ви, наскільки я зрозумів з попередніх дописів, психіатр? Ось якщо у білому квитку написано таке:
Рядок "Придатність до проходження військової служби за станом здоров'я" - обмежено придатний до військової служби за гр 2, ст 17в, наказу МОУ 402-2008, 466-2011
Наступний рядок "призовною комісією МВК зарахований в запас" - непридатний до військової служби у мирний час, обмежено придатний у воєнний час, за гр 1, ст 17Б, наказу МОУ 207-1999.

В одному рядку пункт В, а в іншому Б. На який саме тепер дивитися в новому переліку?

Я вас скажу так. Це все тепер буде переглядатися. Якесь значення буде мати лише стаття де "б" . Але всеодно буде повторно ВЛК і немає ніяких гарантій що вам щось не змінять. Колись з такою статтею якщо немає військового звання і спеціальності знімали з обліку( не плутати з виключенням) . Таке було до 22 року. Зараз на такі старі квитки взагалі ніхто не дивиться. Треба мати виписки,чим свіжіше тим краще. Бажано стаціонарного лікування. В крайньому випадку візьміть консультативні висновки з поліклініки свіжі. І тільки державної та комунальної власності,не приватних. В приватних можна робити КТ, МРТ . До цього часу,в переважній більшості випадків з статтею "б" сильно не мобілізували. Були всякі випадки, але скоріше виключення. По моєму напрямку допустимо по статті "б" проходили і деякі епілептики,і наслідки чмт,і навіть деякі види легкої розумової відсталості. Нащо воно там я абсолютно не розумію. Повна дурість. Моя думка якщо вже вирішили так "оптимізувати" то всіх хто має статтю б потрібно принаймні прописати що служба тільки за місцем проживання наприклад. Щоб уникнути різних дибільних знущань над хворими людьми
   
Та ніяк не складеться. Ще в учєбці не зможеш бігати і т д, і коліно розпухне,  скоріше за все все, тобто буде видно візуально, що не симулянт.
Та і відправлять на якусь посаду відповідну.
Ти ж не ідіот, а в армії ой як потрібні люди на різну бухгалтерію, логістику і так далі.

Як показує практика, такі солодкі місця вже давно зайняті значно важче хворими  :gigi:
   
Стосовно нового наказу: поки не дуже розумію,  в чому зрада. Навпаки - так виглядає, що в більшості статей в) приєднали до б)  з чітким формулюванням - служити в тилу і забезпеченню.

Ніяких тепер "визначається індивідуально" і т д

Тобто це реальне покращення для всіх, в кого була стаття в).

Може є по якихось статтях нюанси,  це вже нехай Тернополянин, як профільний спеціаліст,  підкаже.

Але нове формулювання значно чіткіше, ніж старе, і дає непогані юридичні підстави для людей з такими статтями.

Це теоретично. А практично не завжди так виходить як на папері. Це можна побачити по тому скільки обмежено придатних у свій час попадали трохи не туди куди б мали. Людей з статтями які бувші обмежено придатний стільки що їх нафіг в тилу не потрібно. Це майже всі після 45-50 років
   
Як показує практика, такі солодкі місця вже давно зайняті значно важче хворими  :gigi:
По всякому, насправді.
Буває так, що треба не дурну людину,  а нема.
В мене  пару знайомих так служать,  не примазані
   
Це теоретично. А практично не завжди так виходить як на папері. Це можна побачити по тому скільки обмежено придатних у свій час попадали трохи не туди куди б мали. Людей з статтями які бувші обмежено придатний стільки що їх нафіг в тилу не потрібно. Це майже всі після 45-50 років
Ну так і раніше могли мобілізувати, і з б) також.
Але тепер в) приєднали до б)
А у в) раніше було,  фактично, повністю придатний. Тепер ні.

Звісно, всяке буває,  але в цілому їх юридична позиція покращилась.
   
Ну так і раніше могли мобілізувати, і з б) також.
Але тепер в) приєднали до б)
А у в) раніше було,  фактично, повністю придатний. Тепер ні.

Звісно, всяке буває,  але в цілому їх юридична позиція покращилась.

Не по всіх хворобах в і б разом. І щось у мене така підозра що фіг по в статті щось вигорить взагалі. В є майже у всіх після 45.
   
Не по всіх хворобах в і б разом. І щось у мене така підозра що фіг по в статті щось вигорить взагалі. В є майже у всіх після 45.
Так вже нема в. в - це придатні тепер,  ті,  які раніше були г
Принаймні, з того, що я проглянув.

По зору - дуже чітко,  було дві статті від 6 до 8 і від 8 до 12, тепер одна,  з таким формулюванням,  яке раніше було для обмежено придатних, а реально ними були вже тільки б,  бо в індивідуально визначали придатними.
   
Я вас скажу так. Це все тепер буде переглядатися. Якесь значення буде мати лише стаття де "б" . Але всеодно буде повторно ВЛК і немає ніяких гарантій що вам щось не змінять. Колись з такою статтею якщо немає військового звання і спеціальності знімали з обліку( не плутати з виключенням) . Таке було до 22 року. Зараз на такі старі квитки взагалі ніхто не дивиться. Треба мати виписки,чим свіжіше тим краще. Бажано стаціонарного лікування. В крайньому випадку візьміть консультативні висновки з поліклініки свіжі. І тільки державної та комунальної власності,не приватних. В приватних можна робити КТ, МРТ . До цього часу,в переважній більшості випадків з статтею "б" сильно не мобілізували. Були всякі випадки, але скоріше виключення. По моєму напрямку допустимо по статті "б" проходили і деякі епілептики,і наслідки чмт,і навіть деякі види легкої розумової відсталості. Нащо воно там я абсолютно не розумію. Повна дурість. Моя думка якщо вже вирішили так "оптимізувати" то всіх хто має статтю б потрібно принаймні прописати що служба тільки за місцем проживання наприклад. Щоб уникнути різних дибільних знущань над хворими людьми

А якщо, наприклад, у людини генералізованний нервовий тик, та весь час приймає депакін. Допоки приймає все ок, а без ліків починає колотити. До лікаря не звертався, у стаціонарі останні декілька років не лікувався, тому що і без цього на депакіні майже все добре.
   
Глянув свої статті. З обмежено придатного змінили на
Придатні до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони
....

В принципі не змінилось нічого.
   

Цю тему переглядають:

nbo і 5 гостей
 
Повна версія