Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

страшнЕ

страшнЕ

   
Re: страшнЕ

не страшне - огидне, таргани йобані, впиздити тапком обох
   
Re: страшнЕ

Одне фігово. Таке генетичне сміття вбиває найкращих українців. Бажаю йому срати під себе пару років.
   
Re: страшнЕ

сина хоча б до армії не візьмуть
   
Re: страшнЕ

Ти диви, у параски розблокувалась кацапська щелепа  :facepalm1:
А як на мене плювалась, коли я вимагала на фупоголіку всіх москворотих банити  :bueee:
   
Re: страшнЕ

Ти диви, у параски розблокувалась кацапська щелепа  :facepalm1:
А як на мене плавала ь, коли я виманала на фупооолооіку всіх москворотих бенити  :bueee:

дура ти, ЦА
я ще у 2008 році пропонувала перейти хоча б на ФУПі на українську, але не підтримали мене
а ти б мовчала вже, расистка довбана
і підлюча ще і чорнорота
гівном плювалася на нормальних форумчанок
   
Re: страшнЕ

дура ти, ЦА
я ще у 2008 році пропонувала перейти хоча б на ФУПі на українську, але не підтримали мене
а ти б мовчала вже, расистка довбана
і підлюча ще і чорнорота
гівном плювалася на нормальних форумчанок

Хто тут ще чорноротий з нас  :facepalm1:
   
Re: страшнЕ

Сьогодні світом, людськими душами керує  не справедливий Бог Нового Заповіту, а  кривавий та тоталітарний із Старого. Здається, це очевидно. Дійти до колайдеру, до фоток з Марса та глибирни всесвіту - і дозволяти новим гітлерівцям гвалтувати дітей.  Ні, це не гармонія.
   
Re: страшнЕ

Хто тут ще чорноротий з нас  :facepalm1:

я тебе не чіпала, тож відвали, бойова корова
   
Re: страшнЕ

На фото видно що дитина психічно хвора. Батьку треба багато грошей на лікування, тому пішов вбивати українців
   
Re: страшнЕ

я тебе не чіпала, тож відвали, бойова корова

А чому ж ти, кацапська щелепа ,  на фупоголіку до останнього вперто кацапською писала і   разом з лісою вимагали мене вижити з форуму,  якщо типу ти сама ще в 2008 хотіла україномовний форум  мати?   :facepalm:

Щось не сходиться в тебе, сестра ти срана...   :weep:
   
Re: страшнЕ

А чому ж ти, кацапська щелепа ,  на фупогооіку до останнього вперто кацапською писала і   разом з лісою вимагали мене вижити з форуму,  якщо типу ти сама ще в 2008 хотіла україномовний форум  мати?   :facepalm:

пішла за руським кораблем, так зрозуміло?
ти мені огидна, тупа курко
більше не чіпляй, бо пожалкуєш
   
Re: страшнЕ

сина хоча б до армії не візьмуть
Чому? Візьмуть.
   
Re: страшнЕ

А чому ж ти, кацапська щелепа ,  на фупоголіку до останнього вперто кацапською писала і   разом з лісою вимагали мене вижити з форуму,  якщо типу ти сама ще в 2008 хотіла україномовний форум  мати?   :facepalm:

Щось не сходиться в тебе, сестра ти срана...   :weep:
ТП, шо там хранцузькі чоловіки?
   
Re: страшнЕ

На фото видно що дитина психічно хвора. Батьку треба багато грошей на лікування, тому пішов вбивати українців
якщо це синдром Дауна, то не лікується
якщо затримка розвитку, то можливе коригування
але, судячи з того, що таке фото з гордість у мережу викладають, батьки не усвідомлюють
   
Re: страшнЕ

пішла за руським кораблем, так зрозуміло?
ти мені огидна, тупа курко
більше не чіпляй, бо пожалкуєш

Скільки там в тобі % кацапів,  я забула  вже..  то і шмаляй до своїх  :weep:
В мене там родичів нема  :fuck:
   
Re: страшнЕ

На фото видно що дитина психічно хвора. Батьку треба багато грошей на лікування, тому пішов вбивати українців

На фото видно, що в дитини великі і хронічні аденоїди. Тому типовий аденоїдний вираз обличчя з відкритим ротом, бо носом дихати не може. Розумовий розвиток дитини теж при цьому страждає, бо є постійна проблема з диханням і мозок погано постачається киснем.

Ті шпалери, двері ніколи не фарбовані, пральна машина автомат в коридорі під дзеркалом. Напевне виконує функцію якоїсь тумбочки, але ніяк не пральної машини.

Вхідні двері, вимикачі світла.

То все жахливо.
   
Re: страшнЕ

Їм дають передишку кожні 8 років. Личинкі встигають підрости.
Навіяло. Колись мене в 4 роки, на селі, коли я ледь прокинувся, проінструктували, дали баночку з водою та відправили боротися з колорадським жуком. За півгодини перевірили. Чого так мало замордованих. Показую пальці аж коричневі. Кажу: Їх треба давити на зворотній стороні картопляного листа. Там їх штук 20. Всі поруч. Ще не вилуплені.
Не є модусом операнди, якщо що)
   
Re: страшнЕ

якщо це синдром Дауна, то не лікується
якщо затримка розвитку, то можливе коригування
але, судячи з того, що таке фото з гордість у мережу викладають, батьки не усвідомлюють


Ти також довго нічого не усвідомлювала  (td)
   
Re: страшнЕ

пральна машина автомат в коридорі під дзеркалом. .

скоріш за все, це воно привезло з України "трофей"
   
Re: страшнЕ

скоріш за все, це воно привезло з України "трофей"

Напевно.
   
Re: страшнЕ

Одне фігово. Таке генетичне сміття вбиває найкращих українців. Бажаю йому срати під себе пару років.
саме так
у нас гинуть найкращі, а паРаша відправляє в Україну ось таке генетичне сміття
хоча...Порівняйте обличчя Залужного - світле, розумне, добре, і обличчя навіть не огидного уродця Шойгу, а отого їхнього Гєрасімова - тупа пика розумовообмеженого дебіла
   
Re: страшнЕ

якщо це синдром Дауна, то не лікується
якщо затримка розвитку, то можливе коригування
На Дауна наче не схожий
скоріш за все просто звична розумова відсталість продукта спадкових алкоголіків
   
Re: страшнЕ

Фото реальне ?
   
Re: страшнЕ

На Дауна наче не схожий
скоріш за все просто звична розумова відсталість продукта спадкових алкоголіків
а може прояв аденоїдів, як припустив вище Перегриневич,
в усякому випадку нехай дитина росте здоровою
і ні за яких обставин не іде вбивати людей які на нього не нападають.
   
Re: страшнЕ

Це Орда. Люди з 13 сторіччя якимось дивним чином потрапили в 3є тисячеріччя. Їх таких взагалі не повинно існувати. Або цивілізація не "доглядела" або кацапи деградують в рік за сто.
   
Re: страшнЕ

якщо це синдром Дауна, то не лікується
якщо затримка розвитку, то можливе коригування
але, судячи з того, що таке фото з гордість у мережу викладають, батьки не усвідомлюють
Там у всіх сіндром Дауна та всі інші сіндроми в наявності.
   
Re: страшнЕ

фото, конечно, жалкое

хотя папаша вполне себе с нормальной рожей. такой задоволений.
дитину не чипаю.

квартира як квартира. не московська, звісно.

уявіть собі, що ось саме так живе стандартна росія -тому і викидає фото назагал, що для них то - норм.

я вже колись писала тут, ось таке житя пересічних ванєк - це вирок хуйлу, це стидоба -бути світовою бензоколонкою і тримати свій народ в такому лайні, це рівням життя то не назвеш.

порівняти саудів...

ех...

п.с. ну і загалом вони засранці, не хазяйновиті, ледащі - орда одне слово.
   
Re: страшнЕ

квартира як квартира
Та ладно. Квартира бомжів - алкашів.
   
Re: страшнЕ

Та ладно. Квартира бомжів - алкашів.
для росіян? пензи чи нарьян-мара? саме норм
   
Re: страшнЕ

Воен на Хуйла кстати похож
   
Re: страшнЕ

Це Орда. Люди з 13 сторіччя якимось дивним чином потрапили в 3є тисячеріччя. Їх таких взагалі не повинно існувати. Або цивілізація не "доглядела" або кацапи деградують в рік за сто.
Їх штучно перенесли з кріпосництва в цивілізацію, але свідомість залишилася на межі 16-17 століть
Всі народи проходили цивілізаційний шлях поступово - сходинка за сходинкою
а цим дикунам, які насправді ніякої користі людству не принесли, свобода звалилася на голову зненацька
але вони знову обрали рабство
   
Re: страшнЕ

Фото реальне ?

є такий Мирович. Наче росіянин. Це він виклав, а Шарп перепостив. Шукала першоджерело гуглом, не знайшла. Але в тві багато перепостів
   
Re: страшнЕ

Схоже що іграшка теж воєнний трофей
ще б пірамідку як Кобзон привіз - і то не певна що малий виродок розібрався би що з нею робити
   
Re: страшнЕ

Їх штучно перенесли з кріпосництва в цивілізацію, але свідомість залишилася на межі 16-17 століть
Всі народи проходили цивілізаційний шлях поступово - сходинка за сходинкою
а цим дикунам, які насправді ніякої користі людству не принесли, свобода звалилася на голову зненацька
але вони знову обрали рабство
та яка там в них свобода була?
Вони ті 90ті з жахом згадують. А потім прийшов Пу. І все стало як раніше -зрозуміле, кругом вороги.
   
Re: страшнЕ

скоріш за все, це воно привезло з України "трофей"
Пралка не підключена. Потрібен підвод трубок туда-сюда. А вона стоїть в коридорі, навіть не біля стіни. Трофей, хулі
   
Re: страшнЕ

та яка там в них свобода була?
Вони ті 90ті з жахом згадують. А потім прийшов Пу. І все стало як раніше -зрозуміле, кругом вороги.
Психічноздорова нація ніколи не підхопила би і не розвинула до такого незбагненного дна цю їхню всєнародну шизу - побєдобєсіє
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія