Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На ФУПі з'явився "жад в юбці"

На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

МакКейна називає придурком....
Вважаючи на те, ким є МакКейн для українців,  в що він зробив для України - питання:  чи має право така особа дописувати на ФУПі?
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

це олєнька аутсайдериха?
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

а в правилах що про це?
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

це олєнька аутсайдериха?

Ну персональних  тем ми ж не відкриваємо, тому в незалежності від ніка, що скажете  з цього приводу?  ;)
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Оленька звісно мудло ще те.
Але воно має право висловлювати будь-яку думку про МакКейна, оскільки він  як мінімум не мав українського громадянства.
Та й якщо чесно, незважаючи на те що МакКейн був знаний симпатик до України та Грузії, якихось його  нев'їпенно-результативних добрих справ для України я не можу згадати.

Може ТС в курсі? - Нехай нас просвітить.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

"Свобода слова вона така."(tm)

"Не створи собі кумира."(tm)
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Список добрых дел МакКейна в студию :) Дел, не слов.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Оленька звісно мудло ще те.
Але воно має право висловлювати будь-яку думку про МакКейна, оскільки він  як мінімум не мав українського громадянства.
Та й якщо чесно, незважаючи на те що МакКейн був знаний симпатик до України та Грузії, якихось його  нев'їпенно-результативних добрих справ для України я не можу згадати.

Може ТС в курсі? - Нехай нас просвітить.

То його ім'ям назвали вулицю в Києві просто так, від фонаря?
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

То його ім'ям назвали вулицю в Києві просто так, від фонаря?

Не відповідайте питанням на питання,  на Гройсмана ви не схожі все одно.
Якщо знаєте за його  значні досягнення у розвитку української державності - кажіть.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Список добрых дел МакКейна в студию :) Дел, не слов.

Власноруч завалив відміну Обамокєра!
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Мало хто знає що Маккейн в штатах вважається ліваком серед правих.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Не відповідайте питанням на питання,  на Гройсмана ви не схожі все одно.
Якщо знаєте за його  значні досягнення у розвитку української державності - кажіть.

А Ви справді ніколи на чули про його заслуги ?   Чи аби попатякати?

"Завжди відкрито критикував Барака Обаму за недостатню увагу до українського питання. Під час масових протестів українців після силового розгону Євромайдану в Києві сенатор приїхав до Києва і 14 грудня 2013 зустрівся з міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою та відвідав наметове містечко. Маккейн вважав, що якщо силові розгони протестів триватимуть і надалі, США повинні застосувати проти їхніх винуватців економічні санкції[4]. Наступного дня Джон Маккейн разом із сенатором-демократом Крісом Мерфі прийшов на Євромайдан[5], де вони виступили на сцені перед мітингувальниками. Сенатори заявили про свою підтримку мирних протестів. Джон Маккейн, зокрема заявив:[6]

«   «Я — республіканець, сенатор Мерфі — демократ, і ми тут говоримо від імені усього американського народу, солідарного з вами… Ваш мирний протест надихає світ. Ми тут, щоби підтримати вашу справедливу боротьбу. Лише народ України має визначати своє майбутнє. Україна зробить Європу кращою, і Європа — зробить кращою Україну».   »
Також, перебуваючи на військовій базі НАТО в литовському містечку Зокняй, закликав американську владу допомогти Україні з озброєнням, оскільки відсутність допомоги «лише заохочує хуйло» до ескалації конфлікту з Україною[7].

У 2015 заявив, що про федералізацію України можна буде говорити лише після того, як Росія поверне Крим та забере свої війська з Донбасу[8].

За даними експертного опитування, що було проведене на початку 2015 Інститутом світової політики, Маккейн посів третє місце у списку найкращих лобістів України у світі[9].

23 серпня 2015 під час візиту до Таллінна в рамках поїздки групи американських сенаторів до Естонії, Швеції, Норвегії та Латвії заявив:

«   Ми маємо справу з головорізом, ім'я якого Володимир хуйло. [10][11][12]   »
Новорічну ніч 2017 року провів у Маріуполі, де заявив, що США мають надати летальну зброю Україні.[13]"
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Нет, ну реально интересно что сделал МакКейн для Украины и украинцев. ЦА - не молчите, крайне интересно. Можете заодно и про Байдена слово замолвить :)
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

МакКейна називає придурком....
Вважаючи на те, ким є МакКейн для українців,  в що він зробив для України - питання:  чи має право така особа дописувати на ФУПі?
Дай вгадаю!
Оленька Троле-сучка ака Аутсідер?
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

А Ви справді ніколи на чули про його заслуги ?
Те що ви перерахували, м'яко кажучи, не дуже тягне на потужні дії.
Безумовно, небіжчик палко та щиро вболівав за Україну, але  шо Україна з того конкретно  отримала?
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Список добрых дел МакКейна в студию :) Дел, не слов.
Підпалив твій ватний пукан!
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

А Ви справді ніколи на чули про його заслуги ?   Чи аби попатякати?

"Завжди відкрито критикував Барака Обаму за недостатню увагу до українського питання. Під час масових протестів українців після силового розгону Євромайдану в Києві сенатор приїхав до Києва і 14 грудня 2013 зустрівся з міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою та відвідав наметове містечко. Маккейн вважав, що якщо силові розгони протестів триватимуть і надалі, США повинні застосувати проти їхніх винуватців економічні санкції[4]. Наступного дня Джон Маккейн разом із сенатором-демократом Крісом Мерфі прийшов на Євромайдан[5], де вони виступили на сцені перед мітингувальниками. Сенатори заявили про свою підтримку мирних протестів. Джон Маккейн, зокрема заявив:[6]
«   «Я — республіканець, сенатор Мерфі — демократ, і ми тут говоримо від імені усього американського народу, солідарного з вами… Ваш мирний протест надихає світ. Ми тут, щоби підтримати вашу справедливу боротьбу. Лише народ України має визначати своє майбутнє. Україна зробить Європу кращою, і Європа — зробить кращою Україну».   »
Також, перебуваючи на військовій базі НАТО в литовському містечку Зокняй, закликав американську владу допомогти Україні з озброєнням, оскільки відсутність допомоги «лише заохочує хуйло» до ескалації конфлікту з Україною[7].

У 2015 заявив, що про федералізацію України можна буде говорити лише після того, як Росія поверне Крим та забере свої війська з Донбасу[8].

За даними експертного опитування, що було проведене на початку 2015 Інститутом світової політики, Маккейн посів третє місце у списку найкращих лобістів України у світі[9].

23 серпня 2015 під час візиту до Таллінна в рамках поїздки групи американських сенаторів до Естонії, Швеції, Норвегії та Латвії заявив:

«   Ми маємо справу з головорізом, ім'я якого Володимир хуйло. [10][11][12]   »
Новорічну ніч 2017 року провів у Маріуполі, де заявив, що США мають надати летальну зброю Україні.[13]"

Бгг... заявил. заявил, заявил... мощный старик. Гигант мысли, отец русской демократии (с)
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Словом, прошу модера  перенести цю тему  в адмінку, де продовжити обговорення теми....   там я  її перейменую...
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Нет, ну реально интересно что сделал МакКейн для Украины и украинцев.
Сумна фуйня в тому, що МакКейн чи не єдиний, хто взагалі за Україну "тягнув мазу", іншим якось  воно так собі було.
Але навіть й те на героїчні досягнення не тягне.
прошу модера  перенести цю тему  в адмінку
От як пече тобі в Німеччині неповага до українських звитяг  МакКейна з боку ковбасної дописувачки ))) :weep:
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Сумна фуйня в тому, що МакКейн чи не єдиний, хто взагалі за Україну "тягнув мазу", іншим якось  воно так собі було.


Ну почему один?! Быле ещё один "мощный старик" - Джо Байден. Очень любил читать лекции о вреде коррупции пока его сынуля Хантер досуха выдаивал украинскую энергетику. Два "куратора" напару просравшие хуйло Крым.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Бгг... заявил. заявил, заявил... мощный старик. Гигант мысли, отец русской демократии (с)
Ну Маккейн - действительно мощный дядька. Это видно из его истории жизни, в том числе и по тому, как он себя вел перед смертью. Считал Россию принципиаоьным врагом Америки. Ну и в этом контексте поддерживал Украину в противостоянии с Москвой. Топил он в первую очередь за США конечно, за нас - опосредовано.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Ну Маккейн - действительно мощный дядька. Это видно из его истории жизни, в том числе и по тому, как он себя вел перед смертью. Считал Россию принципиаоьным врагом Америки. Ну и в этом контексте поддерживал Украину в противостоянии с Москвой. Топил он в первую очередь за США конечно, за нас - опосредовано.

Я считаю что он русский рзведывательный актив и был завербован КГБ в Ханое. Последний куратор - Олег Дерипаска. Не сдружился с хуйло лично когда тот отказался помочь  с выборами в 2008-м. Бывает.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Я считаю что он русский рзведывательный актив и был завербован КГБ в Ханое. Последний куратор - Олег Дерипаска. Не сдружился с хуйло лично когда тот отказался помочь  с выборами в 2008-м. Бывает.
А чего б кгбисту хуйло не помочь русскому разведывательному активу стать президентоп США. Это ж как бы повысило его, актива, стоимость и возможности. Может Аляску  вернул бы взад.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

А чего б кгбисту хуйло не помочь русскому разведывательному активу стать президентоп США. Это ж как бы повысило его, актива, стоимость и возможности. Может Аляску  вернул бы взад.

Возможно Клинтон была лучшим активом, ну или Обама. Хотя думаю что Клинтон а Обама просто случился.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Ценітєльніца закидає камінь у мій город.

Одна річ, яку я зрозуміла у своєму житті і у чому вже не раз переконувалася, що те, що ти вважаєш правильним та вірним, виявляється зовсім іншим. Концепція чи людини, чи події розлітається на шматки. І найважче, коли все виявляється гіршим, ніж ти думав.

Скажу тільки, що я, як багато інших, вважала Маккейна великим патріотом, взірцем громадянина, другом України. Дуже переживала, коли він та Сара Пейлін програли вибори. Була вдячна, коли він приїздив в Україну і робив сильні висловлювання проти Росії та хуйло.

На жаль, мені стали відомими додаткові факти із політичного та особистого життя Маккейна і я вже так більше не вважаю. Особливо проблематичними епізодами я вважаю намагання Маккейна отримати російське бабло на фінансування його президентської кампаніЇ, якшання з фсбешними операторами типу Ташбаєва (від якого він відкараскався потім) і безпосередню участь у зливі фейкового досьє "золотий дощ" проти Трампа, написаного кацапами.

Якщо хочете взнати більше, тут була цікава тема.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Возможно Клинтон была лучшим активом, ну или Обама. Хотя думаю что Клинтон а Обама просто случился.
А шо Клинтон и Обама - тоже активы? А чего ж тогда Обама русским все подъезды обосрал? Да и Клинтон они валили в 16 году, вона и компьютера ей сломали и вообще ее поражение шампанским вспрыснули. Шифруются?
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

А шо Клинтон и Обама - тоже активы? А чего ж тогда Обама русским все подъезды обосрал? Да и Клинтон они валили в 16 году, вона и компьютера ей сломали и вообще ее поражение шампанским вспрыснули. Шифруются?

Связи четы Клинтон с русскими спецслужбами многократно обсуждались. Огромные русские взносы "на благотоворительност ь", речи Клинтона с милионными гонорарами и.т.д. и.т.п.

Из любопытного, небезизвестный Мюллер только недавно подтвердил что если кто хуйло ничего не должен так это Трамп. 
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

А шо Клинтон и Обама - тоже активы? А чего ж тогда Обама русским все подъезды обосрал? Да и Клинтон они валили в 16 году, вона и компьютера ей сломали и вообще ее поражение шампанским вспрыснули. Шифруются?
ви сперечаєтесь з пригожинською сіткою
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

А шо Клинтон и Обама - тоже активы? А чего ж тогда Обама русским все подъезды обосрал? Да и Клинтон они валили в 16 году, вона и компьютера ей сломали и вообще ее поражение шампанским вспрыснули. Шифруются?

Обама і Клінтониха запустили "перевантаження" та залили технології кацапам для розвитку (хоча подейкують, Клінтониха була проти, але зробила-таки). А ламали комп китайці, здається.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

ви сперечаєтесь з пригожинською сіткою

Ізийди із цієї теми, кацап. Іди Тайшбайку поцілуй у дупу на пуфіку.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Связи четы Клинтон с русскими спецслужбами многократно обсуждались. Огромные русские взносы "на благотоворительност ь", речи Клинтона с милионными гонорарами и.т.д. и.т.п.

Из любопытного, небезизвестный Мюллер только недавно подтвердил что если кто хуйло ничего не должен так это Трамп. 
Тобто русские делают все , шоб ихних агентов не выбрали в президенты главного и заклятого геополитического партнера. И потом, когда им это удается, устраивают по этому поводу банкеты и ездют по Москве с гамериканскимим флагами наперевес. Ну добре, нехай так.
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

ви сперечаєтесь з пригожинською сіткою
Та я не сперечаюсь, так, обмін думками. Але, все одно, дякую за попередження. (tu)
   
Re: На ФУПі з'явився "жад  в юбці"

Тобто русские делают все , шоб ихних агентов не выбрали в президенты главного и заклятого геополитического партнера. И потом, когда им это удается, устраивают по этому поводу банкеты и ездют по Москве с гамериканскимим флагами наперевес. Ну добре, нехай так.

А что всё? Досье на Трампа например написали русские. Причём написал именно по заказу Клинтон.  Наверное в знак поддержки Трампа :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія