Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свіжий Портников

Свіжий Портников

Про варіантність подій у війні....No fate (c). Довго, але дуже цікаво.

   
Re: Свіжий Портников

Там також і про те, якщо Макрон програє парламентські вибори і чим це нам загрожує.
   
Re: Свіжий Портников

я уже смотрел. ИМХО очень интересный и главное - живой разговор. Можно победить в войне, но проиграть в мире и наоборот. Эта мысль не оригинальная конечно, но об этом обычно забывают. А здря.
   
Re: Свіжий Портников

портнікав зовсім "іспісався"...
   
Re: Свіжий Портников

портнікав зовсім "іспісався"...

Вже прослухав ? тидиви який вундеркінд....тобто ундервуд.
   
Re: Свіжий Портников

я уже смотрел. ИМХО очень интересный и главное - живой разговор. Можно победить в войне, но проиграть в мире и наоборот. Эта мысль не оригинальная конечно, но об этом обычно забывают. А здря.
Это касается кстати обеих сторон в войне
   
Re: Свіжий Портников

я уже смотрел. ИМХО очень интересный и главное - живой разговор. Можно победить в войне, но проиграть в мире и наоборот. Эта мысль не оригинальная конечно, но об этом обычно забывают. А здря.

Він як завжди занадто глибоко копає. хом'ячки лякаються :)

   
Re: Свіжий Портников

Вже прослухав ? тидиви який вундеркінд....тобто ундервуд.

Нє, навіть нє утруждавсі.
   
Re: Свіжий Портников

портнікав зовсім "іспісався"...

Отворотился - и зевнул, И молвил: «Всех пора на смену; ток-шоу долго я терпел, но и Виталя надоел"  :laugh:
   
Re: Свіжий Портников

Нє, навіть нє утруждавсі.

Ну так і не утруждайтесь засірать гілку - аблєгчітєсь десь в іншому місці  :laugh:
   
Re: Свіжий Портников

Лейтмотив всіх виступів - це необхідність стукати, ні грюкати у двері НАТО. Ну його нах той ЄС тут і зараз - це нічого не дасть по суті для безпеки.
Як Албанія: не в ЄС, але в НАТО. Але ж жаби з фріцами заблокують....Це тупик якийсь.
   
Re: Свіжий Портников

Ну так і не утруждайтесь засірать гілку - аблєгчітєсь десь в іншому місці  :laugh:

гиии...  посилатися на портнікава вже засєрання гілки  :laugh:
   
Re: Свіжий Портников

портнікав зовсім "іспісався"...


 :lol:  (tu)
   
Re: Свіжий Портников

Шкода, що немає часових міток  - можливо, хтось зробить з часом :)
   
Re: Свіжий Портников

:lol:  (tu)

Атпалзальщік-колаборант в восторгє  :facepalm1:
   
Re: Свіжий Портников

Атпалзальщік-колаборант в восторгє  :facepalm1:

пацілуйтє Веталю вєздє!
   
Re: Свіжий Портников

Атпалзальщік-колаборант в восторгє  :facepalm1:

ты не отвлекайся,фтыкай Потникова внимательно..там все свежайшие наративы...от Самого!!!
   
Re: Свіжий Портников

ты не отвлекайся,фтыкай Потникова внимательно..там все свежайшие наративы...от Самого!!!

Яке ж ти тупе  :laugh:  Кацапи завжди так кумедно верещать від Портникова - ета кайф !
   
Re: Свіжий Портников

Яке ж ти тупе  :laugh:  Кацапи завжди так кумедно верещать від Портникова - ета кайф !

хм..  цікаво...
може дасте посилання?
   
Re: Свіжий Портников

хм..  цікаво...
може дасте посилання?

Читай вище свого брата по розуму донцханіна  :gigi:
   
Re: Свіжий Портников

Читай вище свого брата по розуму донцханіна  :gigi:

короче - фіксую що всралася (отмаструбувала) на своєму портнікаву?
   
Re: Свіжий Портников

Клей..Оставь эту полоумную в покое..с её потниковым..ща забанят за срач
   
Re: Свіжий Портников

Куясє кацапню порвало:))) Зацелуй його, отмаструбувала....В сі підараси відмітилися чи ще хтось підтягнеться ?  :gigi:
І як завжди - жодного слова по почутому. Бо ж вікова традиція - не читав, не слухав, але гавкати до хрипоти буду. Бо я тупий кацап  :pooh_lol:
   
Re: Свіжий Портников

Клей..Оставь эту полоумную в покое..с её потниковым..ща забанят за срач

то таке...
Якось не перетинався, але занятна обізянка! ))
   
Re: Свіжий Портников

 він за корито, тому хоч і розумний але не цікавий...
   
Re: Свіжий Портников

Третій пішов  :gigi:
   
Re: Свіжий Портников

Треба й собі послухати  :)
   
Re: Свіжий Портников

Треба й собі послухати  :)

та шо там слухати?
чувак у перші дні сіпався до Львова, пару тижнів мовчав, потім роздуплився з текстами ніпрощо.
і досі трясеться від переляку.
   
Re: Свіжий Портников

Свіжий то у нас поярков.
Як він там поживає?
   
Re: Свіжий Портников

та шо там слухати?
чувак у перші дні сіпався до Львова, пару тижнів мовчав, потім роздуплився з текстами ніпрощо.
і досі трясеться від переляку.

Кацап бреше завжди :))) Портников вже пояснював, що був у Львові ще до 24 02, хоча навіть незрозуміло чому він повинен виправдовуватися перед кацапами.
І що характерно, кацапню абсолютно не цікавить, де це Баканав пропадав місяць  - що так навіть його не було чутно  :facepalm1:
   
Re: Свіжий Портников

Кацап бреше завжди :))) Портников вже пояснював, що був у Львові ще до 24 02, хоча навіть незрозуміло чому він повинен виправдовуватися перед кацапами.

гиии...
тоді навіщо тоді виправдовувася?

до речі - не розказав що він робив у Львові ще до 24 02?
   
Re: Свіжий Портников

гиии...
тоді навіщо тоді виправдовувася?

щоб ти заспокоївся.
   
Re: Свіжий Портников

щоб ти заспокоївся.

гиии...
занятна обізанка, гаряча!
   
Re: Свіжий Портников

Цікаво і логічно. Портніков дуже розумний дядько.  (tu)
   
Re: Свіжий Портников

В аналітиці на постсовку рівних Портнікову немає, та й у світі такого рівня фахівців - дуже мало.
   
Re: Свіжий Портников

Цікаво і логічно. Портніков дуже розумний дядько.  (tu)
(tu)   Тому примітивам він заскладний для вуха.там же одні емоції у них і потреба заспокійливих тональностей.
   
Re: Свіжий Портников
ATF

Атпалзальщік-колаборант в восторгє  :facepalm1:

У нашого "дончаніна" тільки ФСБшний ІПСО ТГ "Генерал СВР", Швець, Яковина. Все по ольгінській методичці.
Не дай бог альтернативна думка талмудам Подоляка.
   
Re: Свіжий Портников

Доречі я відкрила для себе В. Пастухова - зараз, звичайно, почнуть плюватися, що кацап, але не зовсім кацап....
І дуууууже розумний. Він, канєшна, більше про долю кацапстана розмовляє, але це ж і нас торкається напряму.





   
Re: Свіжий Портников

Хочу вам нагадати, що в 2014 році Портников говорив, що окупація Криму і Донбасу, а значить вивільнення від ватного електорату,  це найбільший подарунок Україні, який міг зробити хуйло. І у своїй аналітиці він і близько не передбачав події 22 року.
   
Re: Свіжий Портников

Хочу вам нагадати, що в 2014 році Портников говорив, що окупація Криму і Донбасу, а значить вивільнення від ватного електорату,  це найбільший подарунок Україні, який міг зробити хуйло. І у своїй аналітиці він і близько не передбачав події 22 року.

І правильно говорив, ще неясно як би розвивалися події, якщо б вибори виграли знову регіони чи опзж.

Що стосується подій 2022 року, то хто їх взагалі передбачав ?


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія