Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Послушайте, а можно мудака в моей теме забанить?

Послушайте, а можно мудака в моей теме забанить?

Я про эту тему: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1071828.0 неожиданно понравилась людям на форуме, стали и другие ФУПовцы фотографии природы выкладывать, люди ходят, смотрят. Тут появляется неадекват Белый Хорват, чи як там его и начинает гнать какую то пургу со срачем меня "изобличая" черт его знает в чем. Ну послал я его, ну в игнор поставил, но оно ж дальше гадит. А тема действительно популярная, люди смотрят, радуются... а этот срач все настроение портит.
Я понимаю, что как-бы не совсем политическая (вернее совсем не), но где-то ведь и гилочка для отдыха полезна. Те же кошки в главном разделе...
   
Дивно...Білий Хорват - цілком притомний толерантний юзер, ніколи не бачила, щоб він когось ображав...І до речі, теж часто постить гарні фотки..
Як з ним можна було не порозумітися? ... :(
   
Re: Послушайте, а можно мудака в моей теме забанить?

Дивно...Білий Хорват - цілком притомний толерантний юзер, ніколи не бачила, щоб він когось ображав...І до речі, теж часто постить гарні фотки..
Як з ним можна було не порозумітися? ... :(
Пожалуйста, зайдите на ПОСЛЕДНЮЮ СТРАНИЦУ моей ветки и почитайте, что он пишет  :facepalm1:
Ему уже люди пишут, которые меня знают с 2004-го года, что я - совсем другой человек. Так этот "гениальный сыщик" уже про меня такого написал, что я просто в ах..е. И 50 ников у меня на ФУПе. И я одинокий (и одновременно с этим жена у меня маникюром-педикюром занимается). И он точно знает "кто я такой", то ли псих, то ли на ФСБ работаю. И дочка (которой у меня отродясь не было) в Варшаве работает в фотоателье.

Причем неадекват полный. Бандеровец который меня знает лично, пишет, что это все херня. Нет, это я его бандеровца так обманул. Волк в овечьей шкуре.

Шановні глядачі і читачі.
Звертаюся до Вас.

Я вибачаюся перед Вами, що так раптово вліз в цю тему, але ця людина - це неадекват.
Я точно знаю, хто це і що це.
Ця людина має на цьому форумі понад 50 ніків. І це тільки ті, які мені вдалося 100% підтвердити. А можливо в нього і більше.
Сидіти на форумі нон-стоп, таку людину ні одна жінка не витримає.
Він самотній.
Жінка в нього робить манікюри педікюри. До фотографій ніяких відношень немає.
Дочка має фотографічну фірму в Варшаві.

Повстає тільки питання, чи це дійсно шизофренія, чи цілеспрямована робота ФСБ.


Скажите, какого хрена в моей теме делает этот ШИЗОФРЕНИК со своим шизофреническим бредом? Ну ладно, я то его в игнор поставил, но люди, которые на фотки заходят посмотреть, всю это х..ню тоже читают?
   
та я бачу...щось незрозуміле
тримайтеся
розумію
з мене теж на цьому форумі неодноразово фактично вимагали визнання-спростування-доведення, що я - не верблюд, ні до якого штабу не належу, взагалі не в курсі, де знаходяться ті штаби, що я ніде ніякої зарплати не отримую, і ніколи не отримувала, що я НЕ ПРАЦЮЮ ні на цьому форумі, і ніколи не працювала на жодному іншому, що маю на цьому форумі лише один нік..
відверто дістало, що подеколи не втримуєшся і зриваєшся на якісь дурні виправдання перед невідомо ким, хто має дурні фантазії, за які я маю нести відповідальність..
   
Re: Послушайте, а можно мудака в моей теме забанить?

та я бачу...щось незрозуміле
тримайтеся
розумію
з мене теж на цьому форумі неодноразово фактично вимагали визнання-спростування-доведення, що я - не верблюд, ні до якого штабу не належу, взагалі не в курсі, де знаходяться ті штаби, що я ніде ніякої зарплати не отримую, і ніколи не отримувала, що я НЕ ПРАЦЮЮ ні на цьому форумі, і ніколи не працювала на жодному іншому, що маю на цьому форумі лише один нік..
відверто дістало, що подеколи не втримуєшся і зриваєшся на якісь дурні виправдання перед невідомо ким, хто має дурні фантазії, за які я маю нести відповідальність..
Честное слово, за всю мою интернет-жизнь я с таким впервые столкнулся. Поражает просто дикая УВЕРЕННОСТЬ этого персонажа в своей правоте. Как это он меня "изобличил". И самое главное где? Как ему там написали - ну вот есть А1-й, ну выкладывает чьи то фотографии, ну КАКАЯ РАЗНИЦА? Тут из-за фотографий люди ходят, а не из-за его личности. Не, не понимаю :(
   
та пох.
а фотки зачотні
   
Дивно...Білий Хорват - цілком притомний толерантний юзер, ніколи не бачила, щоб він когось ображав...І до речі, теж часто постить гарні фотки..
Як з ним можна було не порозумітися? ... :(
притомний?  :lol:
   
ТС, забейте. фриков много, а на фупе их количество просто зашкаливает
   
Re: Послушайте, а можно мудака в моей теме забанить?

ТС, забейте. фриков много, а на фупе их количество просто зашкаливает
Та уже забил, особенно если это чЮдо исчезнет. Но я просто в ах..е. Ну как-то еще никто мне не "вешал" на шею чужую жену - маникюршу и чужую дочку из Варшавы. Первый случай в моей практике ;) поэтому так и офигел.

та пох.
а фотки зачотні
Спасибо! Люблю свою жену и ее увлечения ;)
   
Ну как-то еще никто мне не "вешал" на шею чужую жену - маникюршу и чужую дочку из Варшавы. Первый случай в моей практике
ето єщьо что!
У мене взагалі унікальний випадок був, щоправда, не тут, а на фДД..
Є там такий собі Fata Morgana, подеколи він і сюди застрибує теж, може бачили?..
Ну такий собі емігрантик з Чехії, ще пише багато вумних слів і при цьому фантастично безграмотний..
От цей дурник якось безапеляційно заявив, що моя донька збігла до Німеччини виключно через те, що я її дістала своєю дурною вдачею, ще й декілька разів повторив це своє марення..
І типу знає він про це достеменно виключно на підставі ретельно проведеного ним аналізу вмісту моїх постів, ну і прочая маячня...
А сам цей дурник там же на фДД повідомляв, що його син поїхав вчитися до Австрії..
Ну і я - щоб продемонструвати йому ідіотизм його практики марень на чужих невідомих йому родинах і вивалювання цих своїх марень у паблік форумів - вирішила показати які ідіотські висновки можна витягнути лише з однієї тільки інфи про від"їзд його сина до Австрії : написала щось на кшталт, що син Фати збіг до Австрії, змучений до повного морального виснаження сексуальними домаганнями батечка.
Думаєте, цей дурник відповів : "так, тепер я зрозумів, наскільки це дурна справа - домислювати щось СВОЄ на подіях з чужих родин" ?
Ага, фігвам! Цей дурень взявся битися головою об віртуальні стіни форуму і наполегливо вимагати від мене доказів, що він домагався свого сина!  :facepalm:  :laugh:
рукаліцо, як зазвичай кажуть у таких випадках
   
Re: Послушайте, а можно мудака в моей теме забанить?

Тему можно закрывать. Признался, что:
1. Был пьяный
2. Перепутал меня с Олександром
3. Извинился

Мда... пить надо меньше ;)
   
Признался, что
а я що казала???
цілком хороший, толерантний юзер
ну от таке сталося  :weep:
   
Re: Послушайте, а можно мудака в моей теме забанить?

але бан би не завадив за такі кульбіти
треба було натиснути Повідомити модератору
я  пізно побачила вашу суперечку, прийшла в гілку вже на вибачення.
   
але бан би не завадив за такі кульбіти
треба було натиснути Повідомити модератору
я  пізно побачила вашу суперечку, прийшла в гілку вже на вибачення.

ти почитай шо штабні на мене виписують.
і скажи чому нікого з них не банять ?
   
Re: Послушайте, а можно мудака в моей теме забанить?

ти почитай шо штабні на мене виписують.
і скажи чому нікого з них не банять ?

штабні вже навчені "виписувати" не порушуючи правила ФУП.
   
так цей "Бандер1вець" і є штабним, насамперед
   
Re: Послушайте, а можно мудака в моей теме забанить?

а я що казала???
цілком хороший, толерантний юзер
ну от таке сталося  :weep:
:facepalm:
   
Re: Послушайте, а можно мудака в моей теме забанить?

так цей "Бандер1вець" і є штабним, насамперед
бо не з твоєї когорти? не подобається що не крокує в ногу з псевдоюльками (теперішніми любителями зеленого?). як свої-то толерантні і прекрасні а як не свої то просто штабні і фе.
 Яка ти передбачувана. :facepalm:
   
супіку, можеш зрозуміло пояснити, чим тобі не догодив білий хорват? (зваж, те, що сталося між Олександром_1 і білим хорватом, тебе не стосується, і вони порозумілися)
   
бо не з твоєї когорти? не подобається що не крокує в ногу з псевдоюльками (теперішніми любителями зеленого?). як свої-то толерантні і прекрасні а як не свої то просто штабні і фе.
 Яка ти передбачувана. :facepalm:

вже 15 років на фупі штабні мене то нквдистом то комуністом то фашистом то зрадником то псевдопатріотом..  :D
тільки їхні ніки змінюються часом.

але то байдуже.
нам в Криївках непогано :)))
   
відверто дістало, що подеколи не втримуєшся і зриваєшся на якісь дурні виправдання перед невідомо ким, хто має дурні фантазії, за які я маю нести відповідальність..
Тваї дєбільниє фантазії тєрпят – тєрпі і ти! :tongue:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія