Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробачення 2023. Відбір

Євробачення 2023. Відбір

Музикант Дмитро Шуров (Pianoбой) стане офіційним музичним продюсером Нацвідбору на Євробачення.

«Я радий можливості працювати музичним продюсером цьогорічного відбору. Я хочу, щоб Європа почула і побачила сучасного українського музиканта, який є частиною світового музичного контексту.

Я знаю, що такі люди в нас є, і, хоча зараз творити дуже важко, я запрошую і закликаю музикантів усіх стилів та жанрів терміново братись за улюблений інструмент і долучатись до відбору.

Приймання заявок триватиме до 15 жовтня, тож у вас є майже два місяці, щоб створити свою переможну пісню, яка дихає новою Україною, пісню, яка зачепить і надихне світ», — розповів Дмитро Шуров.

+++

Суспільне Мовлення розпочинає приймання заявок на участь у Національному відборі на Пісенний конкурс Євробачення. Кінцевий термін подачі заявок — 15 жовтня 2022 року. Заявки на участь у Нацвідборі приймаються через форму на сайті www.eurovision.ua.

Що зміниться цьогоріч на Нацвідборі:

Склад і журі фіналу Нацвідбору, і національного журі для міжнародного конкурсу Євробачення визначатимуть українці за допомогою онлайн-голосування.

Як і в попередні роки, до участі у Євробаченні допускаються сольні виконавці або гурти, які вже існують чи створені спеціально для участі в Нацвідборі.

Мова пісні — будь-яка, крім мови держави-агресора.

Особиста участь у прослуховуванні учасників лонглиста є обов’язковою.

Фінал Національного відбору на Євробачення-2023 відбудеться у грудні в Києві. Переможця оголосять під час трансляції фіналу у прямому ефірі телеканалів Суспільного та на діджитал-платформах Суспільного.
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

умови участі в конкурсі прописали?
а то знову налізуть як тарганів - внє палітікі
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

треба пошукати
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

ото зашквар!
анкета учасника мовою окупанта

https://eurovision.ua/podaty-zayavku/

точніше на якійсь дивній суміші


   
Re: Євробачення 2023. Відбір

отож
ідіоти
і не лічаця ))
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

бляха
знову без півфіналів
до 10ти фіналістів обирають члени журі а потім фінал
   
Re: Євробачення 2023. Відбір



   
Re: Євробачення 2023. Відбір

С одной стороны вроде бы круто :пиар Украины и возможность напомнить со сцены о войне.А с другой читаешь новости что некоторые страны отказываются от участия из за проблем с финансами.Даже не знаю что было бы правильнее сделать:выступать как ни в чем не бывало или наоборот пропустить мотивируя тем что у нас война и нам сейчас не до этого
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

А раша буде брати участь в Євробаченні-2023?
Якщо так, то ігнорувати
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

 8-)
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

С одной стороны вроде бы круто :пиар Украины и возможность напомнить со сцены о войне.А с другой читаешь новости что некоторые страны отказываются от участия из за проблем с финансами.Даже не знаю что было бы правильнее сделать:выступать как ни в чем не бывало или наоборот пропустить мотивируя тем что у нас война и нам сейчас не до этого

ну ми переможець як не брати
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

А раша буде брати участь в Євробаченні-2023?
Якщо так, то ігнорувати

 :facepalm: як таке могло в голову прийти

   
Re: Євробачення 2023. Відбір

Євробачення Україна
1 хв  ·
Представляємо імена 36 учасників, які увійшли до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2023
Список фіналістів буде оголошено не пізніше, ніж 17 листопада, а доти пройде прослуховування учасників лонглиста.

   
Re: Євробачення 2023. Відбір

отож
ідіоти
і не лічаця ))

+100
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

Суспільне Мовлення представило імена 36 учасників, які увійшли до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Список учасників:

2TONE
Angelina
DAYTON
Drevo
Elysees
DEMCHUK
FIINKA
Havkа
Jerry Heil
Iana Kovaleva
Kozak Siromaha
KRUTЬ
Lue Bason
Moisei
Olivan
OOHLA
Oy Sound System
SASHA
Seréen
sexnesc
Shy
SKYLERR
SOWA
Tember Blanche
Tery
TVORCHI
Victoria Niro
Vynohradova
Zetetics
Лилу45
Макс Пташник
Мія Рамарі
Роялькіт
Саша Фадєєва
ТÓНКА
Циферблат

"Я особисто зацікавлений в тому, щоб українська музика не завмирала і розвивалась у всіх напрямках, щоб у всіх можливих музичних нішах та стилях у нас були свої герої. На мою думку, зараз, під час війни, та за повної невизначеності в житті музикантів, цей відбір набуває особливого значення: ми не тільки обираємо гідних представити Україну на конкурсі, а й маємо змогу почути широку палітру української музики, яка створюється тут і зараз, не зважаючи ні на що, — зазначив музичний продюсер Національного відбору на Євробачення-2023 Дмитро Шуров (Pianoбой). — Я радий, що в процесі відбору вдалося багатьох музикантів мотивувати, надихнути, підштовхнути до створення нових пісень та цікавих ідей. Багатьом з них було важко знову почати писати, чимало музикантів у вимушеній еміграції або на грані зміни професії, або навіть виживання. Є музиканти, які волонтерять, воюють. Тим не менш, маємо лонглист із 36 пісень, в якому є все, від авторської пісні, дрім-попу та року до інді, репу, етніки. Є також, звичайно, і декілька міцних сучасних бойовиків, здатних розірвати будь-яку сцену. Все це говорить про те, наскільки креативна наша нація, наскільки ми прагнемо створювати. Я вдячний суспільству та Суспільному за довіру музично продюсувати відбір, я вже особисто слухаю цей лонглист у машині, сподіваюсь, після публікації всіх пісень, ви будете теж".

   
Re: Євробачення 2023. Відбір

Нормально :)
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

С одной стороны вроде бы круто :пиар Украины и возможность напомнить со сцены о войне.А с другой читаешь новости что некоторые страны отказываются от участия из за проблем с финансами.Даже не знаю что было бы правильнее сделать:выступать как ни в чем не бывало или наоборот пропустить мотивируя тем что у нас война и нам сейчас не до этого



жукова на евровидиние. :gigi:  (tu)
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

Суспільне Мовлення представило імена 36 учасників, які увійшли до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Список учасників:

2TONE
Angelina
DAYTON
Drevo
Elysees
DEMCHUK
FIINKA
Havkа
Jerry Heil
Iana Kovaleva
Kozak Siromaha
KRUTЬ
Lue Bason
Moisei
Olivan
OOHLA
Oy Sound System
SASHA
Seréen
sexnesc
Shy
SKYLERR
SOWA
Tember Blanche
Tery
TVORCHI
Victoria Niro
Vynohradova
Zetetics
Лилу45
Макс Пташник
Мія Рамарі
Роялькіт
Саша Фадєєва
ТÓНКА
Циферблат

"Я особисто зацікавлений в тому, щоб українська музика не завмирала і розвивалась у всіх напрямках, щоб у всіх можливих музичних нішах та стилях у нас були свої герої. На мою думку, зараз, під час війни, та за повної невизначеності в житті музикантів, цей відбір набуває особливого значення: ми не тільки обираємо гідних представити Україну на конкурсі, а й маємо змогу почути широку палітру української музики, яка створюється тут і зараз, не зважаючи ні на що, — зазначив музичний продюсер Національного відбору на Євробачення-2023 Дмитро Шуров (Pianoбой). — Я радий, що в процесі відбору вдалося багатьох музикантів мотивувати, надихнути, підштовхнути до створення нових пісень та цікавих ідей. Багатьом з них було важко знову почати писати, чимало музикантів у вимушеній еміграції або на грані зміни професії, або навіть виживання. Є музиканти, які волонтерять, воюють. Тим не менш, маємо лонглист із 36 пісень, в якому є все, від авторської пісні, дрім-попу та року до інді, репу, етніки. Є також, звичайно, і декілька міцних сучасних бойовиків, здатних розірвати будь-яку сцену. Все це говорить про те, наскільки креативна наша нація, наскільки ми прагнемо створювати. Я вдячний суспільству та Суспільному за довіру музично продюсувати відбір, я вже особисто слухаю цей лонглист у машині, сподіваюсь, після публікації всіх пісень, ви будете теж".
Я з них тільки Роялькота чув вживу на фестивалі)
А в Шурова пісні раніше були такі противно-кацапські, десь як у Дорна, цікаво, чи написав щось останнім часом?
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

подивився швиденько тих кого не знаю
доволі цікава ця група з музичної точки зору. але неформат для Євробачення

   
Re: Євробачення 2023. Відбір

оновлення

Лилу45 feat. Мюслі UA (не підтверджено)

Останнє редагування: 27 жовтня 2022 13:42:55 від Potato
   
Re: Євробачення 2023. Відбір



   
Re: Євробачення 2023. Відбір

Євробачення Україна
7 год  ·
Трійка переможців голосування в Дії за журі Нацвідбору на Євробачення-2023
У понеділок, 7 листопада, завершилось опитування у застосунку Дія щодо претендентів у журі на Нацвідбір.
Найбільше голосів підтримки отримали:

Тарас Тополя — лідер гурту «Антитіла», доброволець 130 батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ. Волонтер, співзасновник благодійного фонду «АНТИТІЛА»;

Джамала — співачка та авторка пісень. Володарка «Нагороди за визначне лідерство артиста» від Атлантичної ради США 2022 року та переможниця Пісенного конкурсу Євробачення-2016;

Юлія Саніна — фронтвумен рок-гурту «The HARDKISS». Авторка пісень, композиторка. Була у журі та наставницею талант-шоу «X-Фактор», учасницею телешоу «Танці з зірками».

Загалом в опитуванні взяли участь понад 500 тисяч користувачів.




   
Re: Євробачення 2023. Відбір

Оголошуємо список фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2023

1. 2TONE - «Квітка»
2. Angelina - «Stronger»
3. DEMCHUK - «Alive»
4. FIINKA - «Довбуш»
5. Jerry Heil - «WHEN GOD SHUT THE DOOR»
6. KRUTЬ - «Колискова»
7. Moisei - «I'm Not Alone»
8. OY Sound System - «Ой, тужу»
9. Tember Blanche - «Я вдома»
10. TVORCHI - «Heart Of Steel»

Фінал Нацвідбору на Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня.
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

ото зашквар!
анкета учасника мовою окупанта

https://eurovision.ua/podaty-zayavku/

точніше на якійсь дивній суміші

Показати зображення...

Анкета українською.
А от саму форму кожен бачить мовою, яка встановлена в нього на ОС, як базова.
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

Анкета українською.
А от саму форму кожен бачить мовою, яка встановлена в нього на ОС, як базова.

картоха зашкварил сам себя
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

Анкета українською.
А от саму форму кожен бачить мовою, яка встановлена в нього на ОС, як базова.

у мене Українська мова



Останнє редагування: 17 листопада 2022 14:43:29 від Potato
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

наразі з ставками букмекерів

той хто перемагає на Відборі перемагає на Євробаченні 2023

   
Re: Євробачення 2023. Відбір

у мене Українська мова

Показати зображення...

в браузере приоритет языков посмотри
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

Оголошуємо список фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2023

1. 2TONE - «Квітка»
2. Angelina - «Stronger»
3. DEMCHUK - «Alive»
4. FIINKA - «Довбуш»
5. Jerry Heil - «WHEN GOD SHUT THE DOOR»
6. KRUTЬ - «Колискова»
7. Moisei - «I'm Not Alone»
8. OY Sound System - «Ой, тужу»
9. Tember Blanche - «Я вдома»
10. TVORCHI - «Heart Of Steel»

Фінал Нацвідбору на Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня.

ви їх усіх слухали?
хто конкурентноспроможн ий? в кого гарна композиція?
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

2TONE -дуже харизматичні хлопці і гарно співають. Жаль, що вилетіли з Голосу країни і добре, що появилися тут.
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

ви їх усіх слухали?
хто конкурентноспроможн ий? в кого гарна композиція?

жодної пісні ще немає на youtube
   
Re: Євробачення 2023. Відбір



2TONE
Дует вуличних музикантів, які про себе кажуть як про «гурт сторіччя».
Брали участь у телешоу «Голос країни».



ANGELINA
З 13 років пише пісні.
Неодноразово брала участь у Нацвідборі Дитячого Євробачення.
Учасниця талант-шоу «Голос. Діти».



DEMCHUK
Співак називає себе головним романтиком молодої української сцени та українського Тіктока.



FIINKA
Співачка, блогерка та акторка, яка популяризує гуцульську культуру.
Веде ютуб-канал гумористичних відео на гуцульському діалекті.



JERRY HEIL
Співачка й авторка пісень.
Відомою стала як відеоблогерка та кавер-виконавиця.
Учасниця шоу «X-Фактор», фіналістка Нацвідбору Євробачення-2020.



KRUTЬ
Співачка, поетеса, композиторка, перша у світі соул-бандуристка.
Учасниця проєктів «X-Фактор» та «Голос країни».
Фіналістка Нацвідбору Євробачення-2020.

Останнє редагування: 17 листопада 2022 19:25:09 від Potato
   
Re: Євробачення 2023. Відбір



MOISEI
Музикант, скрипаль і композитор.
З 15 років почав грати на скрипці.
У 23 роки вступив до лав ЗСУ, не припиняючи творчу діяльність.



OY SOUND SYSTEM
Гурт заснований вокалістом Марком Галаневичем з «ДахаБраха», електронним музикантом Тарасом Галаневичем (Galatar) та гітаристом Євгеном Славяновим з «Reve ta Stohne».
Згодом до гурту приєдналася співачка Вікторія Родько.



TEMBER BLANCHE
Інді-поп/фольк дует, що складається з Олександри Ганапольської (авторки та виконавиці пісень) і Владислава Лагоди (гітариста й саундпродюсера).



TVORCHI
Музичний гурт, заснований саунд-продюсером Андрієм Гуцуляком та вокалістом Джеффрі Кенні.
Переможці премії «Yuna».
Фіналісти Нацвідбору на Євробачення-2020.
   
Re: Євробачення 2023. Відбір



Показати зображення...
TVORCHI
Музичний гурт, заснований саунд-продюсером Андрієм Гуцуляком та вокалістом Джеффрі Кенні.
Переможці премії «Yuna».
Фіналісти Нацвідбору на Євробачення-2020.

пам'ятаю як на якомусь відборі теж на евробачення вони дуже лажали, фальшивили наживо.

але музика їх цікава. елегантна, стильна, вишукана
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

Джері Хейл -дуже талановитий лірік.
тексти в неї легкі і креативні.

звертають на себе увагу.

тепер послухати би з чим вона пішла на відбір
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

Джері Хейл -дуже талановитий лірік.
тексти в неї легкі і креативні.

звертають на себе увагу.

тепер послухати би з чим вона пішла на відбір

ну вона теж лажала на відборі
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

коли відбір.
   
Re: Євробачення 2023. Відбір

   
Re: Євробачення 2023. Відбір

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія