Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Дію" хакнули? :K

Re: "Дію" хакнули?  :K

Ціна вже 80k...
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Ціна вже 80k...

Гривень?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Гривень?

Current price in one hand: 80k USD :gigi:
   
Re: "Дію" хакнули?  :K
hawk2002

База справжня. Знайшов у семплі себе та знайомих. :X  База справді з Дії, бо я реєструвався в ній на номер телефону та email, які не використовую для реєстрації в інших установах (банки / BankID прив'язані до іншого номера та email, цього номера в реєстрах немає). Дата реєстрації приблизно співпадає. До того ж, база свіжа - я реєструвався у жовтні 2021 року, щоб отримати сертифікат.
Я знайомого також знайшов у семплі
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Йому написали  у відповідь:

"unreasonable price for Ukrainians. you may buy this whole country for that price." :lol:
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Та сумніваюсь я, що просили би 80k USD за фейк.

Причому цін росте по мірі того як семпл переглядають і впевнюються, що таки да, іформація з ДІЇ.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K





відать случайноє соупадєніє 8-)
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

База справжня.
Дані самі останні. Кінця минулого року. Телефон, адреса, е-мейл.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Влада нахабно бреше.
Треба міняти фінномер, а то скоро щезнуть і гроші з рахунків.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

доречі, хуцкери кажуть, що в них є трохи ще  :D



лібертаріянська діджиталізація в дії (пардон за каламбур)  :weep:
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

У нас при владі сьогодні якісь підлітки. Це піздест. :facepalm1:  :gigi:
Еге ж.
Кампучійські червоні кхмери та китайські хунвейбіни в одному флаконі.
Ті теж були підлітками.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

База справжня.
Дані самі останні. Кінця минулого року. Телефон, адреса, е-мейл.

Я нікого не знайшов. Родичі, колеги по работі.....
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

   
Re: "Дію" хакнули?  :K

ЄЗахист, блеать! :K
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Я нікого не знайшов. Родичі, колеги по работі.....
Тому що виклали 100 тис з 13.5 млн.
Дані всіх, хто в Дії, вже в Москві.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Я нікого не знайшов. Родичі, колеги по работі.....

Ви купили базу ?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Ви купили базу ?

Ні, качнув демо
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Одне радує: зеленим "виборам у смартфоні" піздєц.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

У Шона Біна Таунсенда в коментарях навала "зелених" ботів, що кричать, мовляв, це все фейк. У переважної більшості з них на ФБ-сторінці одна і та ж реклама російських букмекерів.  :K

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1360403067741381&id=100013151020465
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Одне радує: зеленим "виборам у смартфоні" піздєц.

Еще не вечер ... B-)
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

https://dou.ua/lenta/news/diia-data-leak-2022/
Тут більш фахово і без істерік
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Які дані злиті?

    емейл
    номер телефону
    ПІБ
    ІПН
    дата народження
    стать
    чи є людина ФОПом
    адреса реєстрації, чи є адреса приватним будинком
    паспорті дані: серія, номер, дата видачі, орган що видав
    дані ІД-картки: номер, дата видачі, номер органу що видав, термін придатності
    дані закордонного паспорту: серія та номер, номер органу що видав, термін придатності

https://dou.ua/forums/topic/36213/
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Ні, качнув демо

А, ну так там кілька процентів інформації...
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

https://twitter.com/view/status/1484678509364756485

Тю , було би чим перейматись . ))

Тра би , тобто - бажано-би замислюватись спершу , яку кількість перетворень та/або отих інртирпритацій , відбуваєцця із інхвормацією , доприкладу зі скріном Документу , доки той скрін , із матриці хвотокамери смартику , втрапить до ПЗУ ..?

Ще можливо замислитись та/або пошукати , хоч загальні відповіді , самому собі - навіщо під завісою грахвічного інтирхвейсу приладу , залищена не теє що-би якась кількість "тарганячих шпаринок" , а величезні "щурячі нори" та "неосяжні темні печери" , де можливе будь-яке перехоплення інформації , будь-ким хто або із розробниками ОС  домовицця або й з виробниками приладів (маєцця на увазі лише Відроїд ОС та усі прилади під "керівництвом" тієї "ОС") або й саме здогадаєцця , як отримати доступ до адмінистративного руту та далі й до керування ядром напряму , з використанням вже попередньо залишеного самими розробниками того відройду , струменту(ів) .

Ото десь так . )) 
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Олександр Федієнко, депутат Верховної Ради та заступник голови Комітету з цифрової трансформації та голова правління Інтернет асоціації України зазначив: «Так, дійсно, певний виток інформації стався. Під підозру поки що підпадають ряд державних установ-розпорядників цієї інформації». Він також запропонував «скинутись і придбати» дані, щоб подивитись, «що там вони надампили».

«Я вже поставив завдання помічникові підготувати відповідні звернення. У зв’язку чим пропоную надати професійно грамотні питання до відповідних державних (інших) установ, щодо природи витоку і наскільки він пов’язаний з „Дія“ та „Трембіта“. Питання прошу надсилати помічникові, він узагальнить і підготує звернення. За результатами буде повідомлено», — написав він.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Мені інше цікаво, ось є у вас персональні дані людини, як можна це монетизувати? Ваш телефон чи email додадуть в чергову спамбазу? Так я просто не приймаю дзвінки з невідомих номерів, а фільтр gmail непогано справляється зі спамом. Які ще варіанти?
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Олександр Федієнко, депутат Верховної Ради та заступник голови Комітету з цифрової трансформації та голова правління Інтернет асоціації України зазначив: «Так, дійсно, певний виток інформації стався. Під підозру поки що підпадають ряд державних установ-розпорядників цієї інформації». Він також запропонував «скинутись і придбати» дані, щоб подивитись, «що там вони надампили».

«Я вже поставив завдання помічникові підготувати відповідні звернення. У зв’язку чим пропоную надати професійно грамотні питання до відповідних державних (інших) установ, щодо природи витоку і наскільки він пов’язаний з „Дія“ та „Трембіта“. Питання прошу надсилати помічникові, він узагальнить і підготує звернення. За результатами буде повідомлено», — написав він.

То що ?  Таки да ?  :facepalm1:  :D

А кому вони пропонують гроші збирати ? Мінцифрі ?  8-:
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Олександр Федієнко, депутат Верховної Ради та заступник голови Комітету з цифрової трансформації та голова правління Інтернет асоціації України зазначив: «Так, дійсно, певний виток інформації стався. Під підозру поки що підпадають ряд державних установ-розпорядників цієї інформації». Він також запропонував «скинутись і придбати» дані, щоб подивитись, «що там вони надампили».

«Я вже поставив завдання помічникові підготувати відповідні звернення. У зв’язку чим пропоную надати професійно грамотні питання до відповідних державних (інших) установ, щодо природи витоку і наскільки він пов’язаний з „Дія“ та „Трембіта“. Питання прошу надсилати помічникові, він узагальнить і підготує звернення. За результатами буде повідомлено», — написав він.


 :S

 ;o
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Мені інше цікаво, ось є у вас персональні дані людини, як можна це монетизувати? Ваш телефон чи email додадуть в чергову спамбазу? Так я просто не приймаю дзвінки з невідомих номерів, а фільтр gmail непогано справляється зі спамом. Які ще варіанти?

Онлайн кредит візьмуть
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Срал я на того Федорова.

думаю это взаимно
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Онлайн кредит візьмуть
Яким чином? Дані про конкретну людину можна зібрати і без зливів хакерів.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Онлайн кредит візьмуть
Навряд, потрібний підпис. А от офлайн можуть, якщо у банку подільник.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Заступник голови Комітету з цифрової трансформації та голова правління Інтернет асоціації України пропонує зібрати гроші і викупити базу в хакерів ?

Я нічого не пропустив ? :lol:
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Онлайн кредит візьмуть
А быстро принять постанову про запрет онлайн кредитов, пока не установят объем и причину доступа к данных посторонних лиц, никто не предлагает .
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Заступник голови Комітету з цифрової трансформації та голова правління Інтернет асоціації України пропонує зібрати гроші і викупити базу в хакерів ?
Я нічого не пропустив ? :lol:
ага  [ua]
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Мені інше цікаво, ось є у вас персональні дані людини, як можна це монетизувати? Ваш телефон чи email додадуть в чергову спамбазу? Так я просто не приймаю дзвінки з невідомих номерів, а фільтр gmail непогано справляється зі спамом. Які ще варіанти?

Варіантів дуже багато. Навіть якщо там нема пінів та сертифікатів (от не факт! можливо є).
Наприклад, можна дізнаватись про людину майже все, навіть дівоче прізвище матері (просто пропарсити прописаних) і ламати пошту, банкові аккаунти.
Можна навпаки, дзвонити людині, прикидаючись банком, знаючи всі дані, дізнаватись кодове слово чи ccv код карти. Якщо ти думаэш що дуже розумний і не береш трубку з незнакомих номерів, то це наївна омана. Можна легко підміняти CallerId і тобі буде висвітлюватись короткий номер банку.
Що вже говорити про обман набагато наївніших категорій, типу пенсіонерів.
Якщо вкрадено pin коди доступу до мобільної Дії, то можна пробувати використовувати ці коди як пін код від карточки (у дуже багатьох співпадуть!).
Впевнений що злочинці зі стажем легко придумають ще більше 200 способів.
Так що це жопа і дуже велика жопа.
Для локалізації зливу треба буде проводити масштабні роботи у рамках всієї країни.

Це все якщо цифрові підписи не вкрадено. Якщо вкрадено, то треба буде замінювати ВСІ ЕЦП всій країні.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Навряд, потрібний підпис. А от офлайн можуть, якщо у банку подільник.

Це ми вже обговорювали минулого року, ще до дії "чорні нотаріуси" переписували майно. Я не виправдовую недолугих технічних виконавців, але істерики і паніки в цьому зливі не вбачаю, вже було і ще буде, але технічні дірки поступово закривають. Головна ж дірка - корумпований чинуша з доступом до БД була до дії і лишиться поготів.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Таки да
Обидно , что те кто не ставил дию , их данные могли также утечь. Ещё прикольно , что многие скормили дие сертификаты банковские.
Будет весело.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Варіантів дуже багато. Навіть якщо там нема пінів та сертифікатів (от не факт! можливо є).
Наприклад, можна дізнаватись про людину майже все, навіть дівоче прізвище матері (просто пропарсити прописаних) і ламати пошту, банкові аккаунти.
Можна навпаки, дзвонити людині, прикидаючись банком, знаючи всі дані, дізнаватись кодове слово чи ccv код карти. Якщо ти думаэш що дуже розумний і не береш трубку з незнакомих номерів, то це наївна омана. Можна легко підміняти CallerId і тобі буде висвітлюватись короткий номер банку.
Що вже говорити про обман набагато наївніших категорій, типу пенсіонерів.
Якщо вкрадено pin коди доступу до мобільної Дії, то можна пробувати використовувати ці коди як пін код від карточки (у дуже багатьох співпадуть!).
Впевнений що злочинці зі стажем легко придумають ще більше 200 способів.
Так що це жопа і дуже велика жопа.
Для локалізації зливу треба буде проводити масштабні роботи у рамках всієї країни.

Це все якщо цифрові підписи не вкрадено. Якщо вкрадено, то треба буде замінювати ВСІ ЕЦП всій країні.
Можна просто використовути пін 0000 чи 1111, у багатьох співпаде і що? Соціальну інженерію вигадали ще до того, як з'явилися ПК.
   
Re: "Дію" хакнули?  :K

Бля, яка жесть ) Ти давно в усіх потрібних реєстрах задовго до цифровізації. Чи то ти справді гадала, що з папірцем ти невидима для держави ) Чия це хата? Ой, не знаємо, дуже розумна людина, всі документи паперові, як ми щось тепер встановимо, біда-біда.

Ніт. Хата приватизована в 90-х. В жодному електронному реєстрі її нема. тільки в старих паперових реєстрах держінвентарбюро, які не оцифровувалися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія