Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в казусі стерненка ви на боці

в казусі стерненка ви на боці

Опитування
в казусі стерненка ви на боці
Всього проголосувало: 140
стерненка і стерненко-активістів  105 
 
 75% 
держави  17 
 
 12% 
вбитого і антистерненка-активістів  1 
 
 1% 
чума на всі ці три дома  13 
 
 9% 
ну і на численні прохання фупчиків вводжу пункт "аеліт красаучик "  4 
 
 3% 




в казусі стерненка ви на боці
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

 за мамчура
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

а кого вбив стерненко? (якщо звичайно вбив)
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

а кого вбив стерненко? (якщо звичайно вбив)

хз. ну раз є казус стерненка то отже когось вбив.

   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Голосувати не можу, - на боці Стерненка.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

хз. ну раз є казус стерненка то отже когось вбив.

от я і питаю КОГО?
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

казус стерненка мені нагадав казус дрейфуса .

ну звісно зі знижкою на другофранзусість - і насправді - яка країна такий і дрейфус.
просто так само поділилось суспільство і такий же резонанс - тільки у другійфранції

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B0_%D0%94%D1%80%D0%B5%D0%B9%D1%84%D1%83%D1%81%D0%B0

Справа Дрейфуса (1894—1906) — судовий процес у справі капітана Альфреда Дрейфуса, офіцера французького генерального штабу, який був звинувачений у шпигунстві на користь Німецької імперії. Дуже швидко справа вийшла за рамки юриспруденції та перетворилася на великий політичний скандал, що розділив французьке суспільство на два антагоністичні табори: дрейфусарів та антидрейфусарів, що, в свою чергу, призвело до затяжної політичної кризи у самій Французькій республіці та великого міжнародного резонансу.

Передумови

Генерал Август Мерсьє, військовий міністр в 1894 році.
В 1894 році у Французькій республіці при владі був кабінет прем'єр-міністра Дюпуї. Весною того ж року військовий міністр генерал Мерсьє в парламенті зробив доповідь «Про стан армії та флоту». У ній він змалював райдужну картину: армія та флот у зразковому стані, депутати бурхливо аплодували генералу. Між тим, ця доповідь була неправдивою — військове становище країни ставало все загрозливішим на фоні все швидшої мілітаризації сусідньої, ворожої до Франції, Німецької імперії. До того ж, при Генеральному штабі було виявлено зраду: хтось брав секретні документи, а потім через деякий час повертав їх назад.

У вересні 1894 року французька контррозвідка напала на слід можливого зрадника. Агентом французького Генерального штабу, який працював сторожем у німецькому посольстві (у його обов'язки входило збирати все, що можна знайти у кошиках для сміття, попелу з камінів) були знайдені шматки бордеро, адресованого німецькому військовому аташе з переліком та описом п'яти важливих секретних записок французького Генштабу.


Бордеро
Почерк листа міг стати ключем до розгадки імені шпигуна. Як на те почерк на бордеро виявився схожим з почерком капітана Альфреда Дрейфуса. Експерти-графологи детально вивчали почерк Дрейфуса та прийшли до різних висновків
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

чума на всі ці три купи гною
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

За Сергія...
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Голосувати не можу, - на боці Стерненка.
:S 
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

:S 
Не працює. Як і редагування. Хз чому, писав кому треба, але нуль.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

зарiкався щось писати в темах створених Аелiтом,
але тут зроблю виняток)
В даному випадку я на боцi Стерненка,
хоча загалом я дуже стримано ставлюсь
до рiзних стерненкоподiбних.
I "стримано" це я дуже м'яко висловився.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

зарiкався щось писати в темах створених Аелiтом,
але тут зроблю виняток)
В даному випадку я на боцi Стерненка,
хоча загалом я дуже стримано ставлюсь
до рiзних стерненкоподiбних.
I "стримано" це я дуже м'яко висловився.

зарікалась свиня гавно їсти ге венівіді :laugh:
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

казус стерненка зайвий раз свідчить що україна не держава а корупціонерія - і єдина цьому причина - це те що вона населена корупціонерами .

слава україні героям слава

єдиний ивхід я вже вказав

15 числа суд засуджує стерненка за ненавмисне вбивство
16 числа стерненко подає прохання про поминування
17 числа президент милує стерненка

інакше четверті сили зможуть використати цей казус як казус белі для нових громадянських протистоянь - які бантустан корупціонерія на грані дефолту і низької легітимності влади не переживе
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

п.2.
Тому що не можуть дії активістів чи антиактивістів йти на шкоду державі.
Відповідно держава - має вищий пріоритет.
Свого часу Ізраїль, без жалю розстріляв своїх добровольців, які трохи раніше доклалися до становлення держави, але пізніше почали  мати "свою особливу думку"
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

п.2.
Тому що не можуть дії активістів чи антиактивістів йти на шкоду державі.
Відповідно держава - має вищий пріоритет.
Свого часу Ізраїль, без жалю розстріляв своїх добровольців, які трохи раніше доклалися до становлення держави, але пізніше почали  мати "свою особливу думку"

вищий пріорітет має верховенство права - як гарант інтересів народу. а держава є лиш інструментом забезпечення верховенства права.
але це не про україну
україна не держава а бантустан корупціонерія
українці не народ а населення
і тому ми маємо те що маємо (с) останній голова урср і першщий президент україни л д кравчук

запишіть цей пост в тітрадку - всією цією стерненщиною зкористаються чертверті сили які розколять знову наше суспільство . і отримають профіт а українці кров і злидні .
чому бідні бо дурні а дурні бо бідні
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

числа суд засуджує стерненка за ненавмисне вбивство
Коли це наша прокуратура щось робила щоб довести до вироку ? Я маю на увазі гучні справи. Жодного разу. Тому це більш шоу, задля рейтингу глядачів :)
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Коли це наша прокуратура щось робила щоб довести до вироку ? Я маю на увазі гучні справи. Жодного разу. Тому це більш шоу, задля рейтингу глядачів :)

україна не держава а бантустан корупціонерія
то ж яка тут може бути прокуратура? мвд? суд? сбу? армія? президент?

це все шоу .
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

   
Re: в казусі стерненка ви на боці

україна не держава


   
Re: в казусі стерненка ви на боці

україна не держава а бантустан
Якби ми були Бантустаном, то пили б воду з калюжі і не було б у нас коронавірусу, як у США і Європі. :laugh:
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

на боці Стерненка. Але треба перевірити його версію.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

україна не держава а бантустан корупціонерія
то ж яка тут може бути прокуратура? мвд? суд? сбу? армія? президент?

це все шоу .
а хто ж відповість за вбивсто Катерини Гандзюк, Віталія Устименка, Сергія Нікітенка, Миколи Бичка, Віталія Олешка, Михайла Кузаконя, Григорія Козьми, ніхто мабудь..., тому я за Стерненка!
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Показати зображення...

ти можеш хоч насрати і то зжерти в знак протесту - на реальність  що україна не держава а бантустан корупціоенрія то ніяк не вплине

і україна не держава саме тому що для тебе це бантустанство імітаційність казнокрадство зловживнаня і корупійність є норма
 то ж якщо маєш бажання когось покарати зі злості - сядь на розпечену сковорідку
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

а кого вбив стерненко? (якщо звичайно вбив)
Одного из двух титух, напавших на него
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

а хто ж відповість за вбивсто Катерини Гандзюк, Віталія Устименка, Сергія Нікітенка, Миколи Бичка, Віталія Олешка, Михайла Кузаконя, Григорія Козьми, ніхто мабудь..., тому я за Стерненка!

єдиний спосіб отримати верховенство права а отже в карність вбивць і інших злочинців - перестати бути корупціонерами - перестати толерувати корупцію і імітаційність - обирати владою каліровнаих корупціонерів і винавати зраднкиів корупціонерів казнокрадів - державою

дебілиплядь
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

всією цією стерненщиною зкористаються чертверті сили які розколять знову наше суспільство .
Зараз на Стерненка всім насрати, крім кількох ультрасів та фейсбучних воїнів. Тому ніхто нічого не розколе.

Так само спочатку кіпішували, коли посадили підозрюваного у тому, що кинув гранату у Раду.
Причому, шо там все дуже не очевидно  й  ще не факт, шо саме  він кидав,  але всі вже й забули як його звати.
Стерненко - довпойоп. Якби його судили тоді, коли справа ще була на слуху, можна було б давити на резонанс й добиватися м'якого вироку.
А зараз, оскільки всім насрати, йому можуть впаяти, як  впаяли б  будь-якій звичайній людині за вбивство на п'яну голову.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

на боці Стерненка. Але треба перевірити його версію.
якщо зарізав вату, бог йому суддя...
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Одного из двух титух, напавших на него
Підтвердження шо то тітухи, нема ніякого.
А тим більше, нема підтверджень, шо неозброєні тітухи напали на Стерненка, що "на всякий випадок дістав ножа" (с).
Словам Стерненка віри нема, бо забрехався міняти свідчення.
А в суді він свідчити не хоче. :K
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Одного из двух титух, напавших на него

 
треба гасити резонуючі коливання що розхитують хисткий міст нашого суспільства

ні правосуддя ні його відсутність не заспокоїть суспільство  - лиш соломонове рішення

15 суд засджує стернена за ненавмисне вбивство
16 він подає прохання про помилування
17 презЕдент його милує

всі задоволені.
буква закону дотримана
обличчя збережені
   
Re: в казусі стерненка ви на боці


Я на боці правди і справедливості, тому я на боці
стерненка і стерненко-активістів
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Зараз на Стерненка всім насрати, крім кількох ультрасів та фейсбучних воїнів. Тому ніхто нічого не розколе.

Так само спочатку кіпішували, коли посадили підозрюваного у тому, що кинув гранату у Раду.
Причому, шо там все дуже не очевидно  й  ще не факт, шо саме  він кидав,  але всі вже й забули як його звати.
Стерненко - довпойоп. Якби його судили тоді, коли справа ще була на слуху, можна було б давити на резонанс й добиватися м'якого вироку.
А зараз, оскільки всім насрати, йому можуть впаяти, як  впаяли б  будь-якій звичайній людині за вбивство на п'яну голову.

ти тут не прав. що всім насрать на стерненка
 цей казус посилено піарять в змі лиш з єдиною метою - зкористатись ним як приводом до екскалацій нетерпимості в суспільстві
що не в інтересах суспільства

   
Re: в казусі стерненка ви на боці

цей казус посилено піарять в змі
Ну, й які конкретно ЗМІ то накручують?
Фейсбучно-ютубівські заклики, то до сраки.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці
mar

Одного из двух титух, напавших на него



Так він наздоганяв того пораненого, який напав на нього ,а наздогнавши вбив? Хто знає з матеріалів слідства?.Бо якщо так,то не самозахист.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

якщо зарізав вату, бог йому суддя...

якщо гнався щоб зарізати, то суддя йому суддя. Але схоже що ні.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Хто знає з матеріалів слідства?.
Повний текст підозри, де викладено обставини, в сусідній гілці.
Якшо Стерненко не спростує шо то він наніс п'ять ударів й добивав чувака, то йому торба.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

як думаєте який відсоток проросійських в українському суспільстві? 
я думаю що з урахування втрати криму і донбасу  але плюс тих кого навернуло до ватства через відразу від обсьорів "патріотів" - десь відсотків зараз 40.

казус стерненка шаріями медведчуками використовується і для консолідації проросійських настроїів.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Підтвердження шо то тітухи, нема ніякого.
А тим більше, нема підтверджень, шо неозброєні тітухи напали на Стерненка, що "на всякий випадок дістав ножа" (с).
Словам Стерненка віри нема, бо забрехався міняти свідчення.
А в суді він свідчити не хоче. :K
Кому какое дело, кому лично ты веришь, а кому не веришь?  Ты шо знаком с материалами дела?  Нападавших двое, это группа...все, можно баранить.точка.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці
mar

Повний текст підозри, де викладено обставини, в сусідній гілці.



Дякую.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Ты шо знаком с материалами дела?  Нападавших двое, это группа...все, можно баранить
Читай підозру й те що спочатку звиздів сам Стерненко.
По-перше, взагалі не доведено, шо напад був.
По друге, якшо напад й був, то перевищення самооборони ніхто не відміняв.
Стерненко зарізав чувака, який від нього зйопувався й вже не становив ніякої загрози.


Останнє редагування: 6 травня 2020 00:17:38 від птах Сорока
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія