Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Продивляюсь фільми про Чорнобиль. І знаєте, що мене дивує?

Не може, бо "це совдепія, дєтка" чудова країна, в якій "ініціатива наказуэма", а начальник завжди прав, бо за ним "партія та Ленін".
Але ж наполягали на своєму, інакше б генеральний конструктор  не пообіцяв внести зміни до конструкції. Але пообіцяв та  забив буй.
Ще одразу після аварії  міжвідомча комісія  зробила висновки, що персонал не винен, а реактор має конструктивні недоліки - людей звільнили з роботи, комісію розігнали.
Наступна комісія написала усе "як треба".

ЩО і треба бло довести, закони фізики мають прогнутись під партію і якщо інженер цього не розумів то він там не робив. То який рівень цього інженера і вина ?
   
Почему-то вспоминается Марк Твен: "Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они задавят вас своим опытом"
   
Бо так простіше. Якщо людям навіть  доклад МАГАТЕ  ще від 1993 року, де  практично відкинули цю версію про персонал - не аргумент, то що  тут вже казати.
А інакше, як тоді  знімати лайнофільми та тулити усяку фуєту про "вказівки з Києва"? До речі кацапи у своїй пресі зараз  на роковини почали роздмухувати таку мульку - "хахли самі  взарвалі чернобиль"
слухай, вся моя семья работает на АЭС, а мой отец и все его друзья там еще с момента строительства и первого пуска.
отключили защиту - это не значит что подошел вася с гаечным ключом и вырвал провода. разрешили на самом высшем уровне . и всегда проводили эксперименты на аэс. а где их еще проводить?
п***а и ад творились до этой аварии и еще долго после нее.
но щас все нормально, никому не переживать
   
ті що недоучки, то зараз таке сплош і рядом. В СССР какали квітами і пукали освіжувачами повітря, хочете сказати що наша безвідповідальність взялась незвідки?)))) Хоч не брешіть.

я тебе больше скажу, на техфакультетах в кпи, уже после общеобразовательных таких как матан, теормех и др. недоучек и блатных оставалось единицы, их просто отсеивали. да и не шли в основном блатные в кпи. на третьем люди уже более менее определялись, где будут работать. если была гнилая совковая система, то это не значит, что инженеры были говном. не было такого и близко. другое дело, что перед развалом многие просто забили на свою специальность и ломанулись в свободное плавание.
   
ЩО і треба бло довести, закони фізики мають прогнутись під партію і якщо інженер цього не розумів то він там не робив. То який рівень цього інженера і вина ?

Не натягуй сову на глобус з позиції нинішнього часу.
Інженер побачив, що щось не те (природа явища  раптового підняття потужності при опусканні стиржнів не зрозуміла), доповів директору чи заступнику.
Директор доповідає вище.  Коли вже всі директора почали бити на сполох - генеральний конструктор починає думати як вийти з ситуації. Але ніфуя насправді не робить - "і так сойдет, авось пронесет".

Де у цьому ланцюгу вина  оператора чи навіть замдиректора станції? Що  конкретно на твою думку вони мали зробити, не порушуючи при цьому регламенту та інструкцій?
Звільнитися з роботи, чи що? :S


   
слухай, вся моя семья работает на АЭС, а мой отец и все его друзья там еще с момента строительства и первого пуска.
отключили защиту - это не значит что подошел вася с гаечным ключом и вырвал провода. разрешили на самом высшем уровне . и всегда проводили эксперименты на аэс. а где их еще проводить?
п***а и ад творились до этой аварии и еще долго после нее.
но щас все нормально, никому не переживать

Спеціально для вас я дав лінк на доповідь МАГАТЕ 1993 року та  пізніще лінк на доповідь радянських комісій 1991 року.
Там доведено, що персонал ні до чого, реактор -  на той час був  небезпечне лайно, яке було приречене вибухнути будь де у будь-який час.
Там є перелік заходів які були проведені,  вже після для унеможливлення подібних випадків у майбутньому, це й є головним у тих доповідях.
Тому особисто я не переймаюся за теперішній стан речей.

Що ви намагаєтеся мені довести?
Що усі висновки комісій 1991-1993 року фуєта, а правильними є висновки 1986 року де  винен "стрєлочнік"-оператор та керівництво станції?
   
Не натягуй сову на глобус з позиції нинішнього часу.
Інженер побачив, що щось не те (природа явища  раптового підняття потужності при опусканні стиржнів не зрозуміла), доповів директору чи заступнику.
Директор доповідає вище.  Коли вже всі директора почали бити на сполох - генеральний конструктор починає думати як вийти з ситуації. Але ніфуя насправді не робить - "і так сойдет, авось пронесет".

Де у цьому ланцюгу вина  оператора чи навіть замдиректора станції? Що  конкретно на твою думку вони мали зробити, не порушуючи при цьому регламенту та інструкцій?
Звільнитися з роботи, чи що? :S
Нормальний інженер на заході так і зробить, звільниться якщо нема реакції , буде скандалити... А в нас вони привчені були мовчати. Бійся байдужого бо завдяки його мовчазній згоді у світі творяться злі справи, тут підпадає під цей опис.
   
я тебе больше скажу, на техфакультетах в кпи, уже после общеобразовательных таких как матан, теормех и др. недоучек и блатных оставалось единицы, их просто отсеивали. да и не шли в основном блатные в кпи. на третьем люди уже более менее определялись, где будут работать. если была гнилая совковая система, то это не значит, что инженеры были говном. не было такого и близко. другое дело, что перед развалом многие просто забили на свою специальность и ломанулись в свободное плавание.

угу, а наша наука попереду всього світу.

Останнє редагування: 28 квітня 2016 12:07:02 від TimmiApostolMS
   
Вони й казали у 1986 році, "те що потрібно", бо їм  дали радянські побрехеньки.
А вже в 1991 році  коли в  совдепії провели нормальне дослідження та моделювання та визнали зашквар з реакторами (бо вже ніяк не сховаєш того, чому на усіх реакторах  раптово вносяться "конструктивні зміни") побрехеньки стали неактуальними.

Яке ще підняття потужності? Була вимога  відтермінування програми 25 квітня:
А 26 квітня реактор почали глушити далі згідно регламенту. Забудьте вже  це слово "експеримент" у цьому контексті.. Це випробування режимів роботи при плановому вимкненні реактора.

До чого тут Фукусіму приплели? Там природній вплив, який неможливо повністю передбачити  та уникнути.  І так рівень надійності японської техніки був таким, що японці відносно легко відбулися. Уявіть, що б було з радянськими реаторами від землетрусу та цунамі. :facepalm1:


так, то что был таки телекс от дежурного оператора Киевэнерго уже признали,
а то несколько страниц было криков , шо такого быть не могло в принципе.

уже хорошо
   
Нормальний інженер на заході так і зробить, звільниться якщо нема реакції , буде скандалити..

На заході він зможе знайти іншу роботу. В совдепії за такий фінт надалі він може влаштуватися лише двірником.  А по друге, не потрібно робити ілюзії щодо заходу, там також закривають очі на багато чого.

Тим паче що на той час ще не було взагалі зрозуміло, що то за явище  відбувається у реакторі протягом пари секунд, та чим воно небезпечне. А може через те відхилення від показників роботи, насправді нема чого перейматися,  тим паче генеральний конструктор пообіцяв, що ось-ось зробить потрібні зміни у регламенті?  Якби люди знали тоді, що воно таке може відбутися - може б й звільнилися деякі. Я ж кажу, не натягуй сову на глобус. Винна сама радянська  система, яка в принципі робила можливим проектування та допуск до експлуатації небезпечних механізмів, а не конкретні "стрєлочнікі".

Останнє редагування: 28 квітня 2016 12:20:11 від птах Сорока
   
а то несколько страниц было криков , шо такого быть не могло в принципе.

Вимоги підняття потужності, бо мовляв  "пікове навантаження й не вистачає  електроенергії" не було.
Була просто  безпечна вимога відтермінувати зупинку реактора
Але ж деякі розводять конспірологію, що мало не вимагали підняти потужність, через що гепнувся реактор, бо "системи захисту були вимкнені".
При цьому "забувають", що "вимога" ця була не 26, а 25 квітня, щоб  прив'язати це до аварії.

"Хворі люди" (с), що з них узяти...
   
На заході він зможе знайти іншу роботу. В совдепії за такий фінт надалі він може влаштуватися лише двірником.  А по друге, не потрібно робити ілюзії щодо заходу, там також закривають очі на багато чого.

Тим паче що на той час ще не було взагалі зрозуміло, що то за явище  відбувається у реакторі протягом пари секунд, та чим воно небезпечне. А може через те відхилення від показників роботи, насправді нема чого перейматися,  тим паче генеральний конструктор пообіцяв, що ось-ось зробить потрібні зміни у регламенті?  Якби люди знали тоді, що воно таке може відбутися - може б й звільнилися деякі. Я ж кажу, не натягуй сову на глобус. Винна сама радянська  система, яка в принципі робила можливим проектування та допуск до експлуатації небезпечних механізмів, а не конкретні "стрєлочнікі".

а в америке какая система виновна в аварии на трёх мильном острове в 70м  с расплавлением активной зоны реактора ?
   
а в америке какая система виновна в аварии на трёх мильном острове в 70м  с расплавлением активной зоны реактора ?
А я й не казав що захід є доскональний. Чи ти неуважно читаєш, те що  сам цитуєш? Ось же у тому ж самому дописі.
Цитувати
А по друге, не потрібно робити ілюзії щодо заходу, там також закривають очі на багато чого.

   
А я й не казав що захід є доскональний. Чи ти неуважно читаєш, те що  сам цитуєш? Ось же у тому ж самому дописі.

Закривають але якщо інженер вперся що десь щось не так намагаються реагувати, а то ще засудять. Якби могли закрити закрилиб очі але контроль суспільства не дає це зробити.
   
Закривають але якщо інженер вперся що десь щось не так намагаються реагувати, а то ще засудять. Якби могли закрити закрилиб очі але контроль суспільства не дає це зробити.
Вибач, але я не вірю в ісуса, діда мороза, загальнолюдську справедливість та іншу аналогічну маячню. Тим паче що ми відходимо від теми, та починаємо скочуватися у флуд (td)
   
Вибач, але я не вірю в ісуса, діда мороза, загальнолюдську справедливість та іншу аналогічну маячню. Тим паче що ми відходимо від теми, та починаємо скочуватися у флуд (td)

За те віриш в всемогутню ситему і що людина не могла нічого змінити. Існує така собі вища свідомість яку називають система і людина в ній нічого не могла міняти тому це не вина людини ...
   
За те віриш в всемогутню ситему і що людина не могла нічого змінити. Існує така собі вища свідомість яку називають система і людина в ній нічого не могла міняти тому це не вина людини ...
Я ж кажу - починаєш флудити. Раджу відкрити окрему гілку про вищу "свідомість" та про "людину - творця своєї долі" :gigi:
По темі щось буде, якісь документи, сенсації розслідування? :S
   
Я ж кажу - починаєш флудити. Раджу відкрити окрему гілку про вищу "свідомість" та про "людину - творця своєї долі" :gigi:
По темі щось буде, якісь документи, сенсації розслідування? :S

Ти нікого не переконав, що немає вини інженерів які там робили. Мовчання теж вина.
   
Я ж кажу - починаєш флудити. Раджу відкрити окрему гілку про вищу "свідомість" та про "людину - творця своєї долі" :gigi:
По темі щось буде, якісь документи, сенсації розслідування? :S

Доречі хароший інженер має знати до можна порушити регламент а де ні... А з усього розслідування випливає, що інженер поняття нема про атомну енергетику або не бажав в неї вникати  ... Хороший і поганий інженер тим і відрізняється що хароший знає коли можна а коли ні .
   
японцы тоже дебилами оказались
в стране цунами построили АЭС у самого побережья  :facepalm:
при том что все аварийные дизельгинераторы оказались НИЖЕ УРОВНЯ МОРЯ
волнорезы для волны 6 м  :dopovid:
   
японцы тоже дебилами оказались
в стране цунами построили АЭС у самого побережья  :facepalm:
при том что все аварийные дизельгинераторы оказались НИЖЕ УРОВНЯ МОРЯ
волнорезы для волны 6 м  :dopovid:

А що розумно на березі в сесмічному районі будувати? 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія