Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

а хіба подальші події протирічять словам Луценка?
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

как там
"госпегевагот на гроші Кугченка?"
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

з фб Луценка
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1944652119067287&set=a.139021569630360

Valerii Zema
пан Рябошапка натомість стверджує, що саме Ви згодилися на передачу Цемаху, а не 100відсотково свій прокурор

Юрій Луценко
Valerii Zema подивіться на дати і все стане ясним. Мене зняли 29/08. 5/09 Цемаха звільнили зрід варти

більше віри Луценку.
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

більше віри Луценку.
:facepalm1:
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

:facepalm1:
Луценко на посаді ГП
12 травня 2016 — 29 серпня 2019
Рябошапка на посаді ГП
29 серпня 2019 — 5 березня 2020
Цемах
28 червня Цемах був доставлений до Києва, а вже наступного дня Шевченківський районний суд міста Києва арештував його на два місяці. Проти нього були висунуті звинувачення за статтею 258-3 ч. 1 Кримінального кодексу України («Створення терористичної групи чи терористичної організації», від 8 до 15 років позбавлення волі).

До справи Цемаха значний інтерес проявила прокуратура Нідерландів, яка вважає Цемаха цінним свідком у розслідуванні збиття малайзійського «Боїнга». Вважається, що покази Цемаха в суді в Нідерландах можуть підвищити легітимність слідства, оскільки на вересень 2019 року він був єдиним доступним свідком, безпосередньо причетним до бойових дій на місці та в час збиття літака, міг мати інформацію і про конкретні події, і про ланцюжок командування[3][9].

Як заявив згодом Цемах, слідчі Австрії та Нідерландів пропонували йому громадянство Голландії та участь у програмі захисту свідків в обмін на свідчення[10].

5 вересня Цемаха відпустили з-під арешту[11], хоча за 2 дні до того, 3 вересня, суд продовжував арешт Цемаха[4][3]. Звільнення відбулося внаслідок клопотання адвоката.

тому й віри Луценку більше
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

ну все , пропал дом, Юра вышел на арену, вернее бабло его вынесло :D
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

А в чем «ценность» Цемаха.
Насколько я помню он дал показания в Нидерландах(не уверен что именно в Нидерландах)  и заявил что не знает кто сбил Боинг
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

А в чем «ценность» Цемаха.
Насколько я помню он дал показания в Нидерландах где заявил что не знает кто сбил Боинг
Його возили в Нідерланди?
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Його возили в Нідерланди?

Я перечитал статью и понял что ошибся. Может он давал показания в Кацапии.
Тоже самое он сказал бы и в Нидерландах
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Ну да, в принципе, нет никой разницы - давать  показания подсудимым в украинском суде, с возможностью пойти на сделку со следствием, или дома,  когда тебе уже абсолютно ничего не грозит.. кроме дозы условного "Новичка" или несчастного случая от твоей фсб-шной охраны.. :)
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Луценко на посаді ГП
12 травня 2016 — 29 серпня 2019
Рябошапка на посаді ГП
29 серпня 2019 — 5 березня 2020
Цемах
28 червня Цемах був доставлений до Києва, а вже наступного дня Шевченківський районний суд міста Києва арештував його на два місяці. Проти нього були висунуті звинувачення за статтею 258-3 ч. 1 Кримінального кодексу України («Створення терористичної групи чи терористичної організації», від 8 до 15 років позбавлення волі).

До справи Цемаха значний інтерес проявила прокуратура Нідерландів, яка вважає Цемаха цінним свідком у розслідуванні збиття малайзійського «Боїнга». Вважається, що покази Цемаха в суді в Нідерландах можуть підвищити легітимність слідства, оскільки на вересень 2019 року він був єдиним доступним свідком, безпосередньо причетним до бойових дій на місці та в час збиття літака, міг мати інформацію і про конкретні події, і про ланцюжок командування[3][9].

Як заявив згодом Цемах, слідчі Австрії та Нідерландів пропонували йому громадянство Голландії та участь у програмі захисту свідків в обмін на свідчення[10].

5 вересня Цемаха відпустили з-під арешту[11], хоча за 2 дні до того, 3 вересня, суд продовжував арешт Цемаха[4][3]. Звільнення відбулося внаслідок клопотання адвоката.

тому й віри Луценку більше


 :facepalm1:  :lol:

Tи хотів показати, що одне "я" кума-алкана, на якому вже ніде тавра ставити, не може контролювати його друге "я"?   :S


Юрій Луценко
September 8, 2019
Крапки над і.

Як Генпрокурор, я організовував юридичну підготовку при двох останніх обмінах. 74 наших на 306 в грудні 2017 і 35 наших на 35 вчора.

Пишу це не для піару - мовляв, і я щось зробив. Ні.
Просто і при Президентові Порошенку і при новому Президентові Зеленському терпіти не можу зрадофілів :cray: , які теж радіють, але...

Обмін наших полонених і вязнів Кремля - це завжди не тільки напруження прокурорської і судової системи, коли в найкоротші терміни вдавалося отримати визнання вини і вирок терористам або ж змінити запобіжний захід. Інколи приходилося доставляти суддів літаками з відпустки.
Це також і максимальне моральне напруження. Як видати Гаджиєва, який вбив 7 наших і 8 поранив? Чи Прасолову, яка підірвала офіцера СБУ. Або як віддати підозрюваного Нідерландами в організації збиття МН17 Цемаха?

Для мене відповідь очевидна - це війна. І обмін наших бійців на солдатів агресора чи підконтрольних їм сепаратистів - не ганьба і не зрада. Визволення наших - священний обов‘язок Держави. Знання про це укріпляє дух Армії. А значить прокладає шлях до Перемоги, так само, як поставка на фронт нової техніки і підвищення виплат.

У випадку з Цемахом все складніше. Я мав декілька розмов про нього і з голландськими колегами по міжнародній слідчій групі і з Президентом та його командою.
Для всіх, хто шепоче чи кричить про зраду хочу сказати: українська сторона відклала обмін і зробила (вже після моєї відставки) все можливе в ситуації, яка склалася. Допит Цемаха відбувся. Від угоди зі слідством він відмовився. Видати його Нідерландам ми не маємо права через положення Конституції. судити його голландці зможуть так само, як з березня 2020 судитимуть перших 4 підозрюваних - заочно.

Звичайно, цю карту образи голландського суспільства ( ним же створену) буде розігрувати хуйло і його підспівувачі в Європі.  :gigi:  Їхня ціль - зняти санкції ЄС проти РФ, які були введені саме після збиття МН17.
Протидія цьому - завдання вищого керівництва держави і МЗС.

Але це аж ніяк не могло зупиняти визволення українців, деякі з яких роками мужньо протистояли Кремлю.
Радію за всіх, хто від учора - дома, з рідними.
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

тому й віри Луценку більше
тому хто поховав і розпродав всі справи Майдану...
та да...
п.с. видно за Джуліані відмазується, говорить що скажуть...  :facepalm1:
У нього одна заслуга, його призначення поховало другий термін Порошенка, і видно він це і відпрацював і виправдав.

Останнє редагування: 5 грудня 2021 20:08:51 від vigors
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/09/4/7225327/
Як з'явився фейк про успішний обмін?
"Першими повідомлення про завершення обміну в ніч на 30 серпня поширили популярні телеграм-канали "Незигарь" та Klymenko Time, який має відношення до колишнього міністра часів Януковича Олександра Клименка"
далі
Згодом російський "Комерсант" повідомив, що 29 серпня українських політв'язнів, яких мають помилувати указом президента Росії та після цього доправити додому, зібрали у московському СІЗО "Лефортово".
Інформацію про обмін також поширив і колишній депутат Держдуми Ілля Пономарьов

і ще далі

"Повідомлення про обмін почали поширюватися у соціальних мережах.

І саме на пост від помічниці нардепа Ганни Ісламової із переліком прізвищ українців, що нібито вже доправлені додому, звернув свою увагу новопризначений генпрокурор Руслан Рябошапка. Його репост багато українських медіа і сприйняли як підтвердження інформації про обмін."
 далі
"Але як заступник голови Офісу президента Рябошапка міг знати про деталі обміну? Саме через ОП Генеральна прокуратура отримувала інформацію про російську частину списку для закриття усіх юридичних нюансів.

"Рябошапка не був залучений до обміну. І через його перепост ми мали купу проблем, – розповідає співрозмовник УП в ОП. – Ми його запитуємо: "Що це таке взагалі?" А він: "Та це мусолилося стільки часу, що я на радощах перепостив".

"Це було емоційне, невиважене рішення. Думав, що вже все вирішено і інформація стала публічною  :facepalm1: ", – зізнався УП Рябошапка.
Десятки журналістів разом із родичами полонених прочекали у київському аеропорту декілька годин. Проте ані о 5 ранку, ані пізніше літак із українськими в'язнями до Києва не прибув.

Служба безпеки у відповідь на прохання УП про коментар порадила почекати. Ближче до 9 ранку Офіс президента спростував інформацію про те, що обмін між Україною та Росією відбувся.



   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Фбр веде справу по Луценку, за втручання в вибори сша, та продажу матеріалів джуліані...
   
У Луценка роздвоєння особистості... :(

Мабуть багацько бухає.
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

У голландців була інша думка на цю тему..
Показати зображення...

Врятувати наших важливіше
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Фбр веде справу по Луценку, за втручання в вибори сша, та продажу матеріалів джуліані...
то він сам... Петро про те не знав...
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Врятувати наших важливіше

Так Луценко й сам таке казав:
Визволення наших - священний обов‘язок Держави.(с)
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

як вважаєте, чи можна припустити, що після того, як рябашапка проколовся з новиною про те, що обмін відбувся, йому нічого не залишалося, як тільки внести прізвище цемаха до списку осіб до обміну? як би Луценко це зробив (вніс цемаха до списку), то ОБМІН ВІДБУВСЯ Б в останні дні серпня, а не 5 вересня, через тиждень після того, як було звільнено луца і призначено рябушапку на посаду Гп.

   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

У Луценка роздвоєння особистості... :(

Мабуть багацько бухає.
мені, якби поуй, бухає він чи ні. мені набагато цікавіше, чому зеко манда діє не в інтересах України? Чому в останні 2 з половиною роки одні прой оби і зашквари.   
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

"кристальна" невірно
"кришталева" вірно.
 :drinks:

http://litmisto.org.ua/?p=21093

і те і те вірно - значення відрізняються
кристальна - від слова кристал
криштальна - від слова кришталь

Цитувати
Слово кришталь походить від грецького krystallos – прозорий камінь, кристал; це таке скло, якому властивий особливий блиск і здатність заломлювати світло. З огляду на це не варто, говорячи про людину, її моральні якості, вживати епітет кришталевий. Не можна вважати за вдале словосполучення кришталевої чистоти людина, яке досить часто виступає і в усній, і в писемній мові. Порівн. «Не терпів Тихін ніякої образи й несправедливості. Гордої вдачі, кришталевої чистоти людина» (О. Копиленко).

У таких словосполученнях краще, правильніше вживати кристальний: кристальна душа, кристальна людина, кристальної чистоти людина. «Таких невтомних дослідників, кристально чистих у науці людей, яким був Ленін, світ мало народжував». Переконливе підтвердження неможливості сполучати слово кришталевий із словом людина дістаємо внаслідок зіставлення з відповідними фактами російської мови: слово кристальний відповідає російському кристальный, а українське кришталевий – російському хрустальный. Проте «хрустальной души человек» сказати не можна, так само не можна сказати по-українському «кришталевої душі людина».
   
мені, якби поуй, бухає він чи ні. мені набагато цікавіше, чому зеко манда діє не в інтересах України? Чому в останні 2 з половиною роки одні прой оби і зашквари. 

Петра і Юру поверніть!  :laugh:
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Чому в останні 2 з половиною роки одні прой оби і зашквари.
так тему відкрий, а то щось з далеку з помиями на суд людський виніс...  :facepalm1:
п.с. кращу худобу в хліві перевір, бо мало чого...
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Петра і Юру поверніть!  :laugh:
застав кловуна діяти в інтересах України
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

можеш? :shuffle:
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

так тему відкрий, а то щось з далеку з помиями на суд людський виніс...  :facepalm1:
пиз дець, тем йому мало
 :facepalm:
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

як вважаєте, чи можна припустити, що після того, як рябашапка проколовся з новиною про те, що обмін відбувся, йому нічого не залишалося, як тільки внести прізвище цемаха до списку осіб до обміну? як би Луценко це зробив (вніс цемаха до списку), то ОБМІН ВІДБУВСЯ Б в останні дні серпня, а не 5 вересня, через тиждень після того, як було звільнено луца і призначено рябушапку на посаду Гп.

 :facepalm1:

Млять, обпорошенився зі своїм кумом-алканом, але голівку намагаєшся тримати рівно?  :S  Може ти хочеш сказати, що ти не помітив посту свого улюбленого шизика, написаного після обміну Цемаха?  :shuffle:

Чи ти вирішив трохи підсвинобoтити у вилупка та татарина?

П.С. Ти вважаєш, що Сенцов та моряки, які потрапили в полон після чергової таємної нічнoї консультації вилупка кума хуйла зі своїм куратором, мали продовжувати гнити у хуйла? А як ти і тобі подібні ставишся до обміну недоумкуватої Надьки на двох ФСБшників?
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

тем йому мало
накуркуа обгворювати те, що конкретно озвучується на 2 сторінці? 
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

:facepalm1:

Млять, обпорошенився зі своїм кумом-алканом, але голівку намагаєшся тримати рівно?  :S  Може ти хочеш сказати, що ти не помітив посту свого улюбленого шизика, написаного після обміну Цемаха?  :shuffle:

Чи ти вирішив трохи підсвинобoтити у вилупка та татарина?

П.С. Ти вважаєш, що Сенцов та моряки, які потрапили в полон після чергової таємної нічнoї консультації вилупка кума хуйла зі своїм куратором, мали продовжувати гнити у хуйла? А як ти і тобі подібні ставишся до обміну недоумкуватої Надьки на двох ФСБшників?
ну ти й навіжений маніпулятор :lol:
ми обговорюємо один єдиний предмет, а саме тиск ОПУ в особі зе та дєрмака на Луценка з метою, що б останній санкціонував внесення цемаха до списку осіб до обміну.

   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

мені, якби поуй, бухає він чи ні. мені набагато цікавіше, чому зеко манда діє не в інтересах України? Чому в останні 2 з половиною роки одні прой оби і зашквари. 

Це як? Кум хуйла більше не репрезентує Україну, не пише "безальтернативні"(ц), а його вилупок не намагається їх пропхати через ВР?  :cray:  Чи більше не возять ПАРське вугілля через хуйляндію, президента не консультує таємно ночами кум хуйла, сам президент не відкриває офшори, не влаштовує ворогові зелених коридорів, не завозить лайно ворога в Україну і не впарює його в армію? Чи може тебе дуже засмучує, що він не прихватизує за 3 копійки газові родовища і не забирає під себе обленерго? Чи щось інше?  :shuffle:
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

:facepalm1:

Млять, обпорошенився зі своїм кумом-алканом, але голівку намагаєшся тримати рівно?  :S  Може ти хочеш сказати, що ти не помітив посту свого улюбленого шизика, написаного після обміну Цемаха?  :shuffle:

Чи ти вирішив трохи підсвинобoтити у вилупка та татарина?

П.С. Ти вважаєш, що Сенцов та моряки, які потрапили в полон після чергової таємної нічнoї консультації вилупка кума хуйла зі своїм куратором, мали продовжувати гнити у хуйла? А як ти і тобі подібні ставишся до обміну недоумкуватої Надьки на двох ФСБшників?
я вважаю, що Сенцов та моряки не мали продовжувати гнити у хуйла.
я вважаю, що в тих, умовах, коли недоумкувата надька була темою №1 у всіх медіа, поликів і т.д. влада не могла діяти інакше, як погодитися на обмін фсбшників на таку ж навіжену, як до речі і ти. без образ.
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

ну ти й навіжений маніпулятор :lol:
ми обговорюємо один єдиний предмет, а саме тиск ОПУ в особі зе та дєрмака на Луценка з метою, що б останній санкціонував внесення цемаха до списку осіб до обміну.

 :facepalm1:

Ви – це свиноферма? Порадь колегам перечитати пост свого шизика написаний 8 вересня 2019 року.  ;)  Чи він писався під диктовку Єрмака?  :gigi: 
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Це як? Кум хуйла більше не репрезентує Україну, не пише "безальтернативні"(ц), а його вилупок не намагається їх пропхати через ВР?  :cray:  Чи більше не возять ПАРське вугілля через хуйляндію, президента не консультує таємно ночами кум хуйла, сам президент не відкриває офшори, не влаштовує ворогові зелених коридорів, не завозить лайно ворога в Україну і не впарює його в армію? Чи може тебе дуже засмучує, що він не прихватизує за 3 копійки газові родовища і не забирає під себе обленерго? Чи щось інше?  :shuffle:
уєта на пісному маслі, як і все що ти тут пропагуєш.



Останнє редагування: 5 грудня 2021 21:16:27 від iz sela
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

справжній переворот відбувся в 2019 коли Кловун прийшов до влади

   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

:facepalm1:

Ви – це свиноферма? Порадь колегам перечитати пост свого шизика написаний 8 вересня 2019 року.  ;)  Чи він писався під диктовку Єрмака?  :gigi: 
ти точно божевільний! З тобою намагаються вести цивілізовану дискусію, але тобі дикунові це не під силу, тобі ввижається свиноферма, вилупки і т.д. лікуйся поки не запізно. знову ж таки, без образ.
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

вести цивілізовану дискусію
що Луцик остання інстанція в праведних справах і намірах?
за шоколадку і не такого наговориш...
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

я вважаю, що Сенцов та моряки не мали продовжувати гнити у хуйла.
я вважаю, що в тих, умовах, коли недоумкувата надька була темою №1 у всіх медіа, поликів і т.д. влада не могла діяти інакше, як погодитися на обмін фсбшників на таку ж навіжену, як до речі і ти. без образ.

По-перше, не суди інших по собі. Це не я відкрив тему про шизика кума бозі, і не я намагаюсь не помічати друге "я" того шизика.  (P)

По-друге, ти хотів сказати, що у бозі-вилупки не було іншого вибору, як співати під дуду кума хуйла з Надькою? Саме тому він дав їй героя?  :gigi:

По-третє, чому бозя-вилупок замість того, щоб увімкнути свої канали і нонстоп 24x7 на весь світ кричати про агресію хуйла та захоплення моряків, він ссяв на камери під кожним парканом і знімав кліпи на опонентів?  :S

По-четверте, якщо ти за визволення моряків та Сенцова, то як ти бачив це визволення?  :shuffle:
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

що Луцик остання інстанція в праведних справах і намірах?
за шоколадку і не такого наговориш...
якщо вже переходити на особи, то чому не обговорити дії зе, дєрмака, рабушапку, тобто всіх тих, хто причетний до обміну цемаха?  :shuffle:
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

ти точно божевільний! З тобою намагаються вести цивілізовану дискусію, але тобі дикунові це не під силу, тобі ввижається свиноферма, вилупки і т.д. лікуйся поки не запізно. знову ж таки, без образ.

Ще раз: не суди інших по собі. Вимкни пропаганду, і не корч з себе "цивілізованого". Нормальна людина не намагається впритул не помічати те, що не вигідно вилупку кума хуйла  ;)
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

По-перше, не суди інших по собі. Це не я відкрив тему про шизика кума бозі, і не я намагаюсь не помічати друге "я" того шизика.  (P)

По-друге, ти хотів сказати, що у бозі-вилупки не було іншого вибору, як співати під дуду кума хуйла з Надькою? Саме тому він дав їй героя?  :gigi:

По-третє, чому бозя-вилупок замість того, щоб увімкнути свої канали і нонстоп 24x7 на весь світ кричати про агресію хуйла та захоплення моряків, він ссяв на камери під кожним парканом і знімав кліпи на опонентів?  :S

По-четверте, якщо ти за визволення моряків та Сенцова, то як ти бачив це визволення?  :shuffle:
йопт, та тоді і дня не проходило, щоб ЗМІ не згадали навіжену в тюрмі. уяви, щоб тодішня АП заявила, що доля Надьки Україну не цікавить. уявив?
доля моряків завжди була темою номер 1. так що не треба ляля.
 цемаха залишити. і ставити завдання агентам спецслужб України продовжувати захоплювати обмінний матеріал. Як вважаєш, що простіше скористатися тим, що зробили до тебе чи самому добитися хоч якось результату на цьому напрямку?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія