Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За яку партію будете голосувати на місцевих виборах? [ua]

За яку партію будете голосувати на місцевих виборах? [ua]
tyv

Опитування
Партія?
Всього проголосувало: 143
СН  9 
 
 6% 
ЄС  64 
 
 45% 
Жопоблок  0 
 
 0% 
Батьківщина  16 
 
 11% 
Свобода  17 
 
 12% 
За майбутнє  2 
 
 1% 
Сила і честь  1 
 
 1% 
Пьєтушаріки  1 
 
 1% 
Ляшки  1 
 
 1% 
Голос  11 
 
 8% 
Громадська позиція  2 
 
 1% 
Не визначився  14 
 
 10% 
Не піду на вибори  5 
 
 4% 




Голосуємо панове і панянки!
Кого забув, то додамо
   
Свобода.За это время понял что первична национальная идея , всё остальное вторично и постная хуйня
   
Моєї тут немає.

Виходячи з ситуацій на місцях, опитування тупеньке.
   
хз
усіх скупили місцеві царьки
   
Свобода
   
А протипсІх це не "піду на вибори" чи "не визначився"?
   
Шо, Батьківщина - всьо?!!!  :facepalm:
А от не треба було покатушки з Ляшком влаштовувати, та міськими осередками торгувати!
   
Свобода
   
первична национальная идея

«Техас должны грабить техасцы»?



Останнє редагування: 30 серпня 2020 00:24:20 від Агроном
   
хз
усіх скупили місцеві царьки
шо такое, даже за матьківщину не будешь голосовать?
   
шо такое, даже за матьківщину не будешь голосовать?


думаю голоснуть за твоїх свиней, там якраз Костік Жеваго у Петра купив місцеву організацію

якраз вони удвох моє бабло в банку вкрали, за таких достойних людей не гріх і проголосувати, хай серуть на голову і далі таким як ти  :weep:

тут у нас ПЄС місцевий очолює зятьок старої ригівки Свіщової. Вона сама уже в утіль пішла, а зятька до патріотів всунула, натягнувши йому на пузо вишиванку
   
Шо, Батьківщина - всьо?!!!  :facepalm:
А от не треба було покатушки з Ляшком влаштовувати, та міськими осередками торгувати!
недочекаєтесь
   
думаю голоснуть за твоїх свиней, там якраз Костік Жеваго у Петра купив місцеву організацію

якраз вони удвох моє бабло в банку вкрали, за таких достойних людей не гріх і проголосувати, хай серуть на голову і далі таким як ти  :weep:

тут у нас ПЄС місцевий очолює зятьок старої ригівки Свіщової. Вона сама уже в утіль пішла, а зятька до патріотів всунула, натягнувши йому на пузо вишиванку
моих свиней!? Так я никаких свиней не держу, да и негде :blush2:
   
моих свиней!? Так я никаких свиней не держу, да и негде :blush2:


це вони тебе тримають а не ти їх  :lol:
   
 :love:  [ua]
   
Свобода
   
Лише свободівцям не соромно за свій вибір
   
Лише свободівцям не соромно за свій вибір

  :lol:



Цитувати
Партія ВО "Свобода" фігурує в списку реципієнтів у "чорній касі" Партії регіонів. Це випливає з документів "амбарних книг ПР", які опинилися в розпорядженні УП.
Зазначається, що у файлах є платіж у розмірі $200 тисяч від 4 листопада 2010 року за підписом регіонала Віталія Калюжного. Платіж супроводжується таким описом – "ВО "Свобода" (комісії)".

Цитувати
Ігор Швайка на посаді міністра агарної політики отримав у подарунок від колишніх працівників Державної продовольчо-зернової компанії України (ДПЗКУ) мотоцикл Harley-Davidson за вчинення дій в їхніх інтересах. Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 29 липня.
Йдеться про мотоцикл Harley-Davidson FLH, 2013 року випуску, вартістю 250 тис грн.

Цитувати
Правоохоронці вели спостереження за начальником департаменту архітектури та містобудування, якого вчора взяли під час отримання хабара розміром в 30 тисяч доларів. Ця сума була вже другим траншем, який отримав чиновник. Про це повідомили ZAXID.NET джерела у правоохоронних органах.
Передачу першого траншу розміром 10 тисяч доларів також зафіксовано - повідомили ZAXID.NET джерела. Загальна сума хабара мала становити 100 тисяч доларів.
Перший транш, як повідомляють джерела, був переданий керівництву місцевого осередку партії ВО "Свобода".

Цитувати
Прокуратура спільно з СБУ затримали на хабарі у 10 тисяч доларів депутата Київської обласної ради, голову постійної комісії з питань екології Максима Запаскіна.
Про це повідомляє прокуратура Києва у facebook. Таку суму депутат вимагав від директора одного з підприємств Київщини за погодження очолюваною ним комісією проекту рішення Київоблради щодо надання підприємству дозволу на користування надрами, а також за вжиття заходів щодо прийняття цього рішення на сесії облради.
Запаскін Максим Романович є депутатом Київської обласної ради від ВО "Свобода".

і т.д.




   
Я не понял:почему бютошобла за слугу урода не голосует?Опять вектор поменялся?
   
Голос або Свобода. 15 вересня  скажу  точно.

Але ж  порошкоботів  тут. Петя  пачками скуповує ))))
   
Свобода

палка прихильниця Зе! і Свобода??????
   
Додати варіант « за місцеву».. їх багато і у них високі шанси
   
Я змінив адресу голосування і тепер приглядаюся до місцевих кандидатів. Проблема в тому, що у нас насильно створили ОТГ, тому коло незнайомих мені варіантів збільшилося.

До речі, якщо хтось хоче змінити адресу голосування, зробіть це до 10 вересня. Це дуже просто, але потрібен цифровий підпис (не проблема для ФОП).
   
палка прихильниця Зе! і Свобода??????
на місцевих краще так.  Я противсіх на виборах президента.  Якщо поміж 2 зол обирати.  А на місцевих краще за Свободу
   
на місцевих краще так.  Я противсіх на виборах президента.  Якщо поміж 2 зол обирати.  А на місцевих краще за Свободу

ясно, абинепетровиця на виборах Президента, а коли побачила, що натворили зе!лепні, і чим це грозить, кинулась до Свободи - "Рятуйте!!!"
   
Голос, звісно. Мусять набирати сили і досвіду на місцях. Голос - добре підкріплення для української сили. інтелектуали.
   
ясно, абинепетровиця на виборах Президента, а коли побачила, що натворили зе!лепні, і чим це грозить, кинулась до Свободи - "Рятуйте!!!"
та хай краще так, мирося он кинеться до оплота за порятунком, бо все Дніпро обклеєне жопоблоком, а тепешніци ведуться на таке
   
Додайте Варта-1
Не факт, що я за них буду голосувати, але най буде в списку
ЗІ. Питання знято

Останнє редагування: 30 серпня 2020 10:49:19 від Ламер
   
палка прихильниця Зе! і Свобода??????
яких тільки чудес не буває
   
Додайте Варта-1
Не факт, що я за них буду голосувати, але най буде в списку.
от для чого ці одноразові партії?
   
Голосуємо панове і панянки!
Кого забув, то додамо
Дем. сокіра ?
   
ясно, абинепетровиця на виборах Президента, а коли побачила, що натворили зе!лепні, і чим це грозить, кинулась до Свободи - "Рятуйте!!!"
гадаю що VIa радітиме що обирають її політсилу [ua]
   
от для чого ці одноразові партії?
Вибори - місцеві.
Згадану вище політсилу знають на місцях, принаймі на деяких :)
   
Поинтересовался, кто идёт в Одессе, порадовался за земляков :) Георгий Делиев пошел в Морскую Партию пидрахя, а его жена в Голос на мера. Хорошо так по корзинам разложили :)
   
от для чого ці одноразові партії?

Тому що вибори місцеві.. В Чернівцях наприклад створено рух з людей, які відомі і шановні у місті.. підпииємці, волонтери, лікарі, вчителі. Питання на місцевих стоїть про наведення ладу а не про тупі гасла на всю країну
   
недочекаєтесь
А ты думал, что публичное каждодневное вылизывание зеленой жопы тобой и другими штабными юльками принесет голоса Юльке? :facepalm1:
   
гадаю що VIa радітиме що обирають її політсилу [ua]

щоб потім зрадити її, коли появиться новий Голобородько....
   
Як малі діти.
У нас немає партій, є клуби по захисту інтересів олігархів.
А на місцевому рівні зовсім жах. Багато з них переходили з "партії" в "партію" і по 5 разів...
   
щоб потім зрадити її, коли появиться новий Голобородько....
рабів нема.  Обирайте що Вам до душі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія