Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден заявил, что переговоры с Россией, всё. Безрезультатно.

что то я вдруг вспомнил как гопники в моей юности пристали точно также. я им говорю что денег нет (чтобы было правда, откуда в 92 деньги у студента), а они "а если поискать" и много раз повторяли один и тот же вопрос.
стояли, думали, ноздри раздували, потом ушли. хотя, конечно, я уже был уверен что щас полезут искать и начнется драка.
прям очень похоже.






   
Как это понимать?! Вторгаться в Украину нельзя,  но если хочется то можно, но не сильно. И наш ответ будет зависить от размера вторжения?!
на полшишечки не считается!
   
Кацапы делают вилы:или минские или признание лднр

Дякуємо тобі, друже Петре !

Дякуємо, гетьмане наш сивочолий !

Заспіваймо славень про мудрість петрову !
   
и мы конкретно спрыгиваем с минских соглашений. :D  ;)

и остаемся без Донецка  :D   :)
   
Нах лднр, потім повернемо

ніхуя ми вже потім не повернемо

кацапи не дадуть стріляти в рускіє паспорта
   
Литва з Латвіями запропонувала якусь там надлишкову зброю передати Україні. Цю справу має схвалити американська бюрократія, кажуть що місяців 3 як мінімум, в найкращому випадку займе. Дуже переживають що хуйло ось ось нападе. Талібам залишали зброю без схвалень тому що так душою не боліли як за Україну.
   
Литва з Латвіями запропонувала якусь там надлишкову зброю передати Україні. Цю справу має схвалити американська бюрократія, кажуть що місяців 3 як мінімум, в найкращому випадку займе. Дуже переживають що хуйло ось ось нападе. Талібам залишали зброю без схвалень тому що так душою не боліли як за Україну.

гівно, а не люди (с)
   
Литва з Латвіями запропонувала якусь там надлишкову зброю передати Україні. Цю справу має схвалити американська бюрократія, кажуть що місяців 3 як мінімум, в найкращому випадку займе. Дуже переживають що хуйло ось ось нападе. Талібам залишали зброю без схвалень тому що так душою не боліли як за Україну.

Які 3 міс?

Вже схвалено!
   
что то я вдруг вспомнил как гопники в моей юности пристали точно также. я им говорю что денег нет (чтобы было правда, откуда в 92 деньги у студента), а они "а если поискать" и много раз повторяли один и тот же вопрос.
стояли, думали, ноздри раздували, потом ушли. хотя, конечно, я уже был уверен что щас полезут искать и начнется драка.
прям очень похоже.

Любил в 90-е ходить пешком. После сидения допоздна в конторе за компьютером... Из дворов вылетела небольшая шайка гопарей... Дай, мол, денег, на нашу благотворительность ... Думаю, бить будут, наверно, и говорю заводиле - Подумай сам (это уже был нетривиальный ход), чего бы я с полными карманами денег перся пешком ночью, а не взял такси?.. В общем, чуваки минут 20 еще шли со мной, придумывая причины, как так могло случится, что я весь в бабле, не взял тачку, попутно убеждая меня в необходимости благотворительной помощи... :)

А ведь хло выросло точно в таких же стаях, и мышление у него, если и есть, то точно такое же...
   
Любил в 90-е ходить пешком. После сидения допоздна в конторе за компьютером... Из дворов вылетела небольшая шайка гопарей... Дай, мол, денег, на нашу благотворительность ... Думаю, бить будут, наверно, и говорю заводиле - Подумай сам (это уже был нетривиальный ход), чего бы я с полными карманами денег перся пешком ночью, а не взял такси?.. В общем, чуваки минут 20 еще шли со мной, придумывая причины, как так могло случится, что я весь в бабле, не взял тачку, попутно убеждая меня в необходимости благотворительной помощи... :)

А ведь хло выросло точно в таких же стаях, и мышление у него, если и есть, то точно такое же...


Xyйлам з байденами не треба ламати голову чи є бабло в України чи нема, бо вони прекрасно знають що, де і скільки „погано лежить“.
Америка сказала чітко - отримаєте по повній програмі якщо полізете.
А стосовно „мінор інкурсіон“ то малося на увазі дрібне шкідництво xyйловське типу кібератак і т.п., це вже роз’яснили американці.

Цитувати
Переклади слова або виразу "incursion"
іменник
   
вторгнення       intrusion, incursion, encroachment, irruption, penetration, inbreak
   
наїзд        raid, incursion, invasion, congress, convention

наскок      foray, spring, incursion

нахід      invasion, incursion
   
проникнення      penetration, permeation, ingress, incursion, vision, incision

Вам, кацапам, дуже хочеться, щоб переклад звучав: „вторгнення“,
але це було:  „наскок, наїзд“.
Дрібні, смердючі кацапські наскоки і наїзди малися на увазі, за що кацапам просто дадуть щелбана, а не закатають зразу під асфальт.
   
Які 3 міс?

Вже схвалено!
Але осад залишився! (С)  :D
   
признание лднр
Что Украине с рашкиных признаний?
   
РФ признает ЛДНР и официально введет туда войска. В ответ на это США запретит Соловьеву и Скабеевой посещать рестораны в Вашингтоне. Ну как то так.
   
то у Байдена немає результатів, а у нас будуть :gigi:

Цитувати
Президент Володимир Зеленський розраховує, що результатом переговорів з Росією буде деескалація ситуації на кордоні з Україною, і що РФ гарантуватиме досягнення миру на Донеччині та Луганщині.

Джерело: Зеленський під час відеозвернення в рамках підготовки П’ятої Конференції з питань реформ в Україні

Пряма мова Зеленського: "Події, які останніми тижнями розгортаються довкола України, вкотре засвідчили унікальну роль України для Європи і її майбутнього. Ці події підтверджують, що всеосяжна безпека в Європі неможлива без відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Я очікую, що результатом наших спільних зусиль, наших перемовин з Російською Федерацією стане деескалація ситуації на кордоні з Україною та гарантування керівництвом Росії досягнення миру на Донбасі".

https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/20/7321089/
   
Господин Байден сегодня уточнил:

"Если какие-либо российские подразделения перейдут через российско-украинскую границу, это будет вторжением… Если хуйло сделает этот выбор, то Россия заплатит высокую цену"

   
Президент США Байден: три раунда переговоров с Россией по безопасности не дали результатов
портников предположил что цель ультиматумов россии нато была в том что бы точно узнать кого и как штаты будут ипать в случае нападения рашки в Украину. Только и всего
   
FOX. President Biden said Wednesday that his "guess" is that Russian President Putin will invade Ukraine.

Де є ця новина в укр медіа?  :facepalm:  Вчора Байден виступив.  :facepalm: А відосик тупого прихильники певної політсили запостили
   
портников предположил что цель ультиматумов россии нато была в том что бы точно узнать кого и как штаты будут ипать в случае нападения рашки в Украину. Только и всего

„Ультиматуми расєї нато“ це звичайне загострення шизофренії і „домашнє насильство“, її „мета“ - попасти в дурку.
Хахли-будівники імперії нарешті, через майже 400 років „кохання“, вирішили з нею „розвестися“, а імперія не хоче біля розбитого корита залишатися сама, тому й б’ється в припадку і верещить, що скоїть самогубство і повбиває „всіх“.
Світова поліція і світові санітари повинні перестати саботувати власну роботу і виконати її - зафіксувати і ізолювати пацієнта.
   
"Если какие-либо российские подразделения перейдут через российско-украинскую границу, это будет вторжением… Если хуйло сделает этот выбор, то Россия заплатит высокую цену"
наче вона вже не перейшла і не захопила крим та пів донбасу
   
ну а байдену можна придурюватися віником і далі та вводити санкції проти різних шісток а не самого хуйла та його посіпак
   
наче вона вже не перейшла і не захопила крим та пів донбасу

Про це ніхто не заваджає згадувати і нагадувати.
Ультиматуми теж ніхто не заваджає нарешті сформулювати. Наприклад, - завтра.
   
Похоже блинкен с кобылем посрались :-)o
   
Світова поліція і світові санітари повинні перестати саботувати власну роботу і виконати її - зафіксувати і ізолювати пацієнта.
Там немає вже що зцілювати. Лише в морг.
   
Еще несколько заявлений Лаврова после встречи с Блинкеным:

- Российский министр предположил, что заявления США о "вторжении" России призваны "прикрыть саботаж Киева по Минским договоренностям".

- Бумаги, которые подготовил Госдеп к сегодняшней встрече, "читать невозможно".

- США снова заявили, что Украина сама должна выбирать себе союзы.

- Россия не собирается нападать в Украину и планов таких никогда не было.

- Блинкен обещал содействовать исполнению Минских договоренностей, говорит Лавров.

- Темы российских ракет в Латинской Америке не касались.
   
Или идут нах...
  (tu) :D Тризуб...
   
У МЗС РФ уже заявили, що Росія ухвалить "дуже серйозні політичні рішення", якщо відповідь США щодо гарантій безпеки розчарує
Росія ухвалить "серйозні політичні рішення", якщо відповідь США і НАТО щодо гарантій безпеки розчарує.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Интерфакс", про це заявив телеканалу "Росія-24" заступник голови МЗС Сергій Рябков.
"Поки що формальної письмової відповіді з боку США та НАТО на пропозиції немає. Якщо ця відповідь розчарує, тоді доведеться ухвалювати дуже серйозні політичні рішення, про що наш президент попередив, у тому числі публічно, опонентів з того боку", - сказав заступник російського міністра.
"Але роль дипломатії у будь-якому разі центральна. Ми не хочемо конфлікту, ми ні на кого не нападаємо, ми нікому не загрожуємо, ми хочемо надійно забезпечити наші інтереси", – продовжив він.
Ця заява прозвучала на тлі інформації джерела "Интерфакса" про те, що переговори глав зовнішньополітичних відомств Росії та США Сергія Лаврова та Ентоні Блінкена в Женеві тривали менше запланованих двох годин.
У день цієї зустрічі з'ясувалося, що держсекретар США не привіз до Женеви письмові відповіді на вимоги Москви про гарантії безпеки в Європі, а також що в МЗС і не чекали на ці відповіді цього дня.
Раніше представники керівництва Росії попереджали, що на відмову Заходу дати необхідні гарантії може бути "військово-технічна" відповідь.
Напередодні Блінкен сказав, що якщо Росія нападе на Україну, переговори з нею з питань безпеки будуть неможливі. Вже перед початком переговорів з Лавровим він висловив надію, що дипломатія і діалог візьмуть гору, але попередив, що Захід готовий до "єдиної, швидкої і жорсткої відповіді", якщо Росія вирішить вчинити акт агресії. Джерело: https://censor.net/ua/n3311376
   
Кацапы делают вилы:или минские или признание лднр
При этом главная задача - документально закрепить текущее положение  Крыма.
   
При этом главная задача - документально закрепить текущее положение  Крыма.

Они изначально ставят невыполнимые условия.Вопрос зачем
   
Они изначально ставят невыполнимые условия.Вопрос зачем
Присоединить ордло не зря там раздавали паспорта
   
Цей бурмочучий, спотикаючийся президент є явною і нинішньою небезпекою для миру у всьому світі: безпека Європи на лезі ножа, на кону довіра до Сполучених Штатів... а союзники Америки шукають холодної голови, пише ДОМІНІК ГРІН

https://www.dailymail.co.uk/debate/article-10424609/This-mumbling-stumbling-President-clear-danger-world-peace-writes-DOMINIC-GREEN.html

Повідомлення було безпомилковим. На своїй першій з листопада прес-конференції — події, яка мала бути перезавантаженою для президентства, у якому вже було більше перезавантажень, ніж у несправному супутниковому боксі — Джо Байден дав Володимиру хуйло зелене світло для нападу на Україну.

Це те, що я почув, коли дивився його бурмочуть, спотикаючись, виступ у середу вдень. Це те, що почули мільйони американців — і це те, що Володимир хуйло чекав почути.

Байден сказав, що Росія "нестиме відповідальність, якщо вона вторгнеться" в Україну, але потім додав, що "це залежить від того, що вона зробить".

«Одна справа, якщо це незначне вторгнення, а потім ми сперечаємося про те, що робити, а що не робити, і так далі», – продовжив Байден. «Але якщо вони справді зроблять те, що вони здатні зробити з силами, зібраними на кордоні, це буде катастрофою для Росії».

Іншими словами, хуйло може втопити зуби в європейську державу та американського союзника — лише за умови, що він не бере занадто великий шматок.

Президент України Володимир Зеленський, зрозуміло, був вражений. "Ми хочемо нагадати великим державам, що не буває дрібних вторгнень і малих націй", - написав він у Twitter. «Так само, як немає дрібних жертв і невеликого горя від втрати близьких. Я говорю це як президент великої держави».

Міністр закордонних справ країни був менш витонченим — він рішуче заявив, що коментарі Байдена можуть спровокувати напад Росії.

І знову лідер вільного світу думав з відкритим ротом. І знову довести, що йому не можна вірити.

Правда, Білий дім розпочав відчайдушну боротьбу з розведенням безладу, коли Байден уточнив свої коментарі. «Я був абсолютно ясним із президентом хуйло. У нього немає непорозумінь", - сказав він. «Якщо якісь — будь-які — зібрані російські підрозділи переходять через український кордон, це є вторгненням».

Але наразі шкода була завдана.

Безпека Європи стоїть на лезі ножа, майбутнє НАТО на волоску. На кону довіра до Сполучених Штатів, а союзники Америки шукають холодної голови та беззастережної підтримки основних принципів міжнародного правопорядку. Але у шерифа був важливий момент, він видав план гри і показав, що він є явною і нинішньою небезпекою для миру у всьому світі.

Це також не був нещасний раз. Кожного разу, коли президент висуває голову над парапетом, команда Байдена тримається за кожне необдумане слово і видає «роз’яснення» його сумних думок у режимі реального часу. Це фарс, але так працює ця безнадійна адміністрація.

Двічі минулого року Байден брав негласні зобов’язання боротися з Китаєм за Тайвань. Китай не визнає незалежність Тайваню. Більше чотирьох десятиліть США дотримувалися політики «стратегічної невизначеності»: вони озброїли Тайвань, але ніколи не заявляли, що б вони зробили, якби Китай напав на країну.

Оголошення Байдена погрожували порушити баланс сил у Тихому океані, пов’язаний з ядерною ланкою. Міністерство закордонних справ Китаю закликало Байдена стежити за своїми словами. Сполучені Штати, за його словами, повинні бути обережними зі своїми словами і діями і не посилати жодних неправильних сигналів, щоб не пошкодити китайсько-американські відносини, мир і стабільність у Тайванській протоці.

Тоді роз'яснювачі Білого дому заявили, що президент «неправився». Коли він сказав, що США будуть воювати з Китаєм, тому що вони мають «зобов’язання», він не мав цього на увазі.

Знову шкоду було завдано. Світ побачив, що Америка більше не може виконувати свої обіцянки. Союзники побігли в укриття, а вороги Заходу лизали свої відбивні.
   
Байден не просто «втратив крок», як кажуть американці. Його навіть немає в грі.

Наш безглуздий президент топить державний корабель, і його популярність падає вдома.

Білий дім заперечує, але країна бачить сумну реальність президента в явному розумовому занепаді.

Під час опитування, проведеного в середині листопада, лише 46% погодилися, що Байден «психічно здоровий», а 48% вважали, що він не до цієї роботи. Лише 34 відсотки вважають його «енергійним», а лише 37 відсотків вважають, що він «чіткий комунікатор».

У середу головний гаффемейстер намагався задати найм’якіші запитання.

На запитання, чи можуть виборці покарати демократів на проміжних виборах у листопаді, Байден відповів: «О, я думаю, що це може бути… . . Я маю на увазі, я сподіваюся на Бога, що вони, е. . . що . . . дивись . . . можливо я жартую. . . Час йде. . .'

Він мовчить на п’ять секунд у середині речення. Він дивиться на стелю, ніби нитка його мислення прив’язана до повітряної кулі, що вилетіла з його руки.

Він тримається за кафедру й папку з фактами, наче намагається вичавити натхнення. Він швидко втомлюється.

Чим більше він втомлюється, тим більше він повертається до фіктивних спонтанних наповнювачів — «Давай, чоловіче!» – а він намагається згадати, що говорив. І він злиться все більше і більше.

У кожного є літній родич із погіршенням когнітивних функцій, і всі знають, що Байден швидко занепадає. У будинках престарілих Америки вони називають його біду «заходом сонця». Енергія та зосередженість зникають протягом дня.

До заходу сонця старожили на півдорозі до сну, якщо не старечі. Але це президент найбільшої супердержави світу.

У Байдена найгірші результати опитування за перший рік з усіх президентів. Він робить Джиммі Картера схожим на Франкліна Д. Рузвельта.

Навіть телекомпанія CNN, яка відзначила перемогу Байдена на виборах 2020 року з ентузіазмом, схожим на «Правду», накинулась на нього. Ван Джонс, призначений Обами, який став головою в мережі, назвав виступ Байдена в середу «туманним і звивистим, як Рейган в кінці».

Різниця в тому, що на цьому етапі Рейган вже був на виході — і він виграв холодну війну. Байден лише рік президентства. Він є фігурантом зарозумілої та неосвіченої адміністрації, і він щойно запросив хуйло стати господарем Європи.

Байден каже, що хоче знову балотуватися в 2024 році, але навіть його заступник Камала Харріс відмовляється дати пряму відповідь, коли її запитують, чи підтримає вона його.

Громадськість поділяє її сумніви. Погана новина для Байдена, що лише 28 відсотків американців хочуть, щоб він знову балотувався.

Для нього катастрофа, що лише 48% зареєстрованих демократів підтримали другий термін Байдена.

«Як ви думаєте, чому такі великі сегменти американського електорату прийшли, щоб приховати такі глибокі занепокоєння щодо вашої когнітивної здатності?» репортер консервативного сайту Newsmax запитав Байдена у середу.

— Поняття не маю, — прохрипів він.

Він теж говорив правду.

Хто може звинувачувати хуйло в тому, що він посміхається у своєму кремлівському бункері?

Доктор Домінік Грін є редактором всесвітнього видання The Spectator.
   
Байден не просто «втратив крок», як кажуть американці. Його навіть немає в грі.

Наш безглуздий президент топить державний корабель, і його популярність падає вдома.

Білий дім заперечує, але країна бачить сумну реальність президента в явному розумовому занепаді.

Під час опитування, проведеного в середині листопада, лише 46% погодилися, що Байден «психічно здоровий», а 48% вважали, що він не до цієї роботи. Лише 34 відсотки вважають його «енергійним», а лише 37 відсотків вважають, що він «чіткий комунікатор».

У середу головний гаффемейстер намагався задати найм’якіші запитання.

На запитання, чи можуть виборці покарати демократів на проміжних виборах у листопаді, Байден відповів: «О, я думаю, що це може бути… . . Я маю на увазі, я сподіваюся на Бога, що вони, е. . . що . . . дивись . . . можливо я жартую. . . Час йде. . .'

Він мовчить на п’ять секунд у середині речення. Він дивиться на стелю, ніби нитка його мислення прив’язана до повітряної кулі, що вилетіла з його руки.

Він тримається за кафедру й папку з фактами, наче намагається вичавити натхнення. Він швидко втомлюється.

Чим більше він втомлюється, тим більше він повертається до фіктивних спонтанних наповнювачів — «Давай, чоловіче!» – а він намагається згадати, що говорив. І він злиться все більше і більше.

У кожного є літній родич із погіршенням когнітивних функцій, і всі знають, що Байден швидко занепадає. У будинках престарілих Америки вони називають його біду «заходом сонця». Енергія та зосередженість зникають протягом дня.

До заходу сонця старожили на півдорозі до сну, якщо не старечі. Але це президент найбільшої супердержави світу.

У Байдена найгірші результати опитування за перший рік з усіх президентів. Він робить Джиммі Картера схожим на Франкліна Д. Рузвельта.

Навіть телекомпанія CNN, яка відзначила перемогу Байдена на виборах 2020 року з ентузіазмом, схожим на «Правду», накинулась на нього. Ван Джонс, призначений Обами, який став головою в мережі, назвав виступ Байдена в середу «туманним і звивистим, як Рейган в кінці».

Різниця в тому, що на цьому етапі Рейган вже був на виході — і він виграв холодну війну. Байден лише рік президентства. Він є фігурантом зарозумілої та неосвіченої адміністрації, і він щойно запросив хуйло стати господарем Європи.

Байден каже, що хоче знову балотуватися в 2024 році, але навіть його заступник Камала Харріс відмовляється дати пряму відповідь, коли її запитують, чи підтримає вона його.

Громадськість поділяє її сумніви. Погана новина для Байдена, що лише 28 відсотків американців хочуть, щоб він знову балотувався.

Для нього катастрофа, що лише 48% зареєстрованих демократів підтримали другий термін Байдена.

«Як ви думаєте, чому такі великі сегменти американського електорату прийшли, щоб приховати такі глибокі занепокоєння щодо вашої когнітивної здатності?» репортер консервативного сайту Newsmax запитав Байдена у середу.

— Поняття не маю, — прохрипів він.

Він теж говорив правду.

Хто може звинувачувати хуйло в тому, що він посміхається у своєму кремлівському бункері?

Доктор Домінік Грін є редактором всесвітнього видання The Spectator.

на фупе с этим не согласятся. здесь с упрямством идиотов продолжают верить, что биде выдающийся лидер и лучший друг украины...
   
Вася вылез из засады через поребрик.  :weep:
   
Вася вылез из засады через поребрик.  :weep:

я ж говорю- идиотов ничем не проймешь
   
я ж говорю- идиотов ничем не проймешь
Успакойся.
Меня просто умиляют ники, которые вылезают тут с акуенно бесполезной аналитикою раз в год.
   
на фупе с этим не согласятся. здесь с упрямством идиотов продолжают верить, что биде выдающийся лидер и лучший друг украины...

Байден выбран американцами, им его и критиковать. А в союзниках нужно иметь не "лидера и друга", а страну, систему ценностей.
   
треба ставити питання Криму перед Донбасом,  в принципі, той кусок з орками  і не сильно треба
а в Крыму кто? Бандеровцы? ;o
   
Байден выбран американцами, им его и критиковать. А в союзниках нужно иметь не "лидера и друга", а страну, систему ценностей.

красиво написано. только президент определяет внешнюю политику страны и на систему ценностей тоже влияние имеет. нынешняя ситуация на границе это прямой результат бидоновских проебов....

   
Успакойся.
Меня просто умиляют ники, которые вылезают тут с акуенно бесполезной аналитикою раз в год.

бесполезной?  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія