Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

підвищення імунитету

Re: підвищення імунитету

щоранку  абсолютно холодний душ.
бажано - на вулиці.
незалежно від погоди.

доповнюється купанням у відкритих водоймах.

помогло під час служби в ЗСУ, продовжую і дома.

-273 0С ?
   
Re: підвищення імунитету

Вимушений Киянин, у вас класна морозилка!
У мене схожа, я теж люблю заморожувати літом все, що потрапить в поле зору.))
 :-B

А зимою - варенички з черешнею, компотики, киселі, пироги з малинкою...
   
Re: підвищення імунитету

Вимушений Киянин - а как облепиху готовите и принимаете? она у вас замороженная или какая?

1. Обрываю с веток/мою/сушу фасую в пакеты. В морозилку.
2. Беру порцию на 3 человека ( кружка без горки). Размораживаю не в микроволновке а при комнатной температуре.
Потом мою. Блендером делаю консистенцию кашицы. Через ситце протираю сок.
Заливаю в холодную воду полученную кашицу.
Добавляю сахара что б не кисло было ребёнку и жене.
 Рекомендую облепиху потому как не болею 40 лет оРЗ.

Останнє редагування: 13 січня 2016 18:57:39 від Вимушений Киянин
   
Re: підвищення імунитету

вообще-то официальная точка зрения - повышение иммунитета есть. но вы можете и не соглашаться с такой точкой зрения

как собственно есть факты понижения иммунитета
нет такой оф точки зрения.
можно лишь поддерживать на приличном уровне иммунитет,
и это знает каждый врач, но предпочитает с вами о таком не говорить,
здоровым образом жизни.
а приобретается он только антителами

и я тебя прошу как одного из немногих адекватных на фупе, не хами даже в вежливой форме
   
Re: підвищення імунитету

Вимушений Киянин, у вас класна морозилка!
У мене схожа, я теж люблю заморожувати літом все, що потрапить в поле зору.))
 :-B

А зимою - варенички з черешнею, компотики, киселі, пироги з малинкою...
Оце наша людина! Тепер на наступний рік  фупівці будуть збирати ягідки та інші нямочки замість пива у холодильник.  :-B
   
Re: підвищення імунитету

вообще-то официальная точка зрения - повышение иммунитета есть

можно ссылку на эту официальную точку зрения?
   
Re: підвищення імунитету

нет такой оф точки зрения.
можно лишь поддерживать на приличном уровне иммунитет,
и это знает каждый врач, но предпочитает с вами о таком не говорить,
здоровым образом жизни.
а приобретается он только антителами

и я тебя прошу как одного из немногих адекватных на фупе, не хами даже в вежливой форме


врачи песдят
им надо продукцию фармкомпаний сбывать, а то в карманах похудеет
   
Re: підвищення імунитету

Тогда 100% причина снижения иммунитета - недостаток денег.

 :-)o

ну не все могут себе позволить жить в сепарском раю :pleasantr:
   
Re: підвищення імунитету

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

у меня тут не сильно камера большая. я все перетерла с сахаром - бруснику, чернику и облепиху.

а так да - вы молодец!
   
Re: підвищення імунитету

у меня тут не сильно камера большая. я все перетерла с сахаром - бруснику, чернику и облепиху.

а так да - вы молодец!
Я то что, моя доня молодець що ість вітамінки слухняно)
   
Re: підвищення імунитету

можно ссылку на эту официальную точку зрения?
меня попросили помолчать. я послушаюсь :)
   
Re: підвищення імунитету

щоранку  абсолютно холодний душ.
бажано - на вулиці.
незалежно від погоди.

доповнюється купанням у відкритих водоймах.

помогло під час служби в ЗСУ, продовжую і дома.

 (tu)
Понимаю, хочу, но не могу.
Летом делаю, на даче. Из ведра.
   
Re: підвищення імунитету

если бы еще австрийцы его экспортировали...

Вот суки!  :diablo:
   
Re: підвищення імунитету

меня попросили помолчать. я послушаюсь :)
разве? где?
или Вы не умеете говорить не хамля при этом?
мне - можете
   
Re: підвищення імунитету

вообщ-то стимулировать иммунитет конечно можно, например интерфероном внутривенно, но это достаточно опасно и против орви не оправданно
а всякие имуналы, иммуномишки и прочяя аптечная херная. в лучшем случае -не работает
   
Re: підвищення імунитету

вааще штука пользительная. Стресс снимает, опять жеж. Доказано, что стресы отрицательно влияют на иммунитет!

Если бы он знал, как влияет морализаторство! :(
   
Re: підвищення імунитету

разве? где?
или Вы не умеете говорить не хамля при этом?
мне - можете
хорошо. я почему то считал (ну книжки пишут), что во второй половине зимы и первой весны иммунитет организма понижается - нет солнца, витаминов, холод и т.д. и если мы возвращаем его на прежний уровень, то мы иммунитет повышаем. возможно я и не прав :)
   
Re: підвищення імунитету

настойка ахинеи очень помогает. от всего. известнейшее гомеопатическое средство. можно еще размешивать с арбидолом, анафероном, валидолом и биопароксом.
уверен, что бахнуть полстакана уксуса с медом, как рекомедуют выше, тоже неплохо стимулирует иммунитет.
   
Re: підвищення імунитету

настойка ахинеи очень помогает. от всего.

Мне кажется, коллеги, что это выражение достойно быть занесенным в анналы ФУПа.
   
Re: підвищення імунитету

Мне кажется, коллеги, что это выражение достойно быть занесенным в анналы ФУПа.
скорее, в аналы.

...настойку софоры ипонской еще забыли...
   
Re: підвищення імунитету

Фізична праця/рух.
Повноцінне харчування.
Питна вода.
Вітаміни, мікроелементи, клітковина.
Сирі овочі, фрукти.
Створив тему тут
http://krainamaystriv.com/threads/24105/
Але якось мало там дописів.
   
Re: підвищення імунитету

скорее, в аналы.

...настойку софоры ипонской еще забыли...
А ще екстракт електрококка  :shuffle:
Молли П, трошки знахабнію поправити Ваше споживання аєвіту, як на мене замініть його іншим полівітамінним комплексом (наприклад ундевіт, там  здається 11 вітамінів, одне драже на день), а в аєвіті лише два ( А та Е). Ночное котэ, поправте, якщо я не права, приймаючи один чи два вітаміни (особливо без призначення лікаря), Ви створюєте дефіцит інших вітамінів, порушуєте їх баланс, не менш важливих. До того ж ще є така версія, що вітамін Е провокує ріст новоутвореннь.
   
Re: підвищення імунитету

Електрококка?
Може, елеутерококка?)
   
Re: підвищення імунитету

а я выдавлюю половину лимона и добавляю ложку мёда. Потом тру имбирь, развожу кипятком, настаиваю и заливаю чуть тёплой настойкой... ну и хорошо колотаю... и с утра натщесерце... :pleasantr:

теж правильний підхід  (tu)
   
Re: підвищення імунитету

ну не все могут себе позволить жить в сепарском раю :pleasantr:

Вот именно. А имея достаточно денег каждый может повышать иммунитет независимо от места проживания.

 :-)o
   
Re: підвищення імунитету

Електрококка?
Може, елеутерококка?)
Але здається і настойка не ахінеї, і не іпонской софори. ;)
Це одного разу почула, як бабуля в аптеці так попросила екстракт елєутерококка, досі згадую з посмішкою, до речі в кого порушений сон, не приймайте ці настойки ввечері, а може і в обід прийдеться відмінити, але загалом я хорошої думки про ці ліки, і ціна на них не кусається  (P)
   
Re: підвищення імунитету

Дык Профилактик может йодомарин выпарывать из морской воды и тем лечиться. В Крыму с электрококком напряг.
   
Re: підвищення імунитету

Дык Профилактик может йодомарин выпарывать из морской воды и тем лечиться. В Крыму с электрококком напряг.
Співчуваю Профілактику, і так " спасение лечение утопающих дело рук самих утопающих"  :ok:
   
Re: підвищення імунитету

приймаючи один чи два вітаміни (особливо без призначення лікаря), Ви створюєте дефіцит інших вітамінів
якщо ви нормально їсте : каші цельнозернові, яблука, моркву та цибулю, мандарини, банани, м'ясо та яйця то у Вас не буде ніякого дефіциту вітамінів
прийом вітамінів у світі назначається у двох випадках: вітамін Д дітям до трьох років та фолієвая кислота для вагитних. ВСЕ

а ось передоз вітамином А може буди дуже небечпечним, т.к. в великих дозах він має токсичний єхвект. так от у АЕвіті токсична доза вітаміну А та назначається лише при реальній нестачі його , що виявляється шляхом аналізу.

якщо дуже хочеться то можно вживати любий звичайний  вітамінний комплекс аля квадевіт, ундевіт, але концентрація вітамінів збільшиться лише у сечі приймаючего

Останнє редагування: 13 січня 2016 20:40:44 від ночное коте
   
Re: підвищення імунитету

Электрококк - такая же срань, как и ахинея. Ну хоть не притворяется иммунопрепаратом, общетонизирующее. Подозреваю, шо на спирту.
   
Re: підвищення імунитету

Любители дополнительных витаминов! Недавно был фильм про витамины на канале Наука 2.0. Так вот: если у вас обычное нормальное сбалансированное питание (что и есть у почти всех) — немного мяса, немного овощей/фруктов, немного злаков и т.п., то все витамины и минералы вы уже получаете вместе с едой. Дополнительный прием витаминов — это уже передозировка, которая будет просто выходить из вас вместе с мочой и какашками. Это показано в фильме.
   
Re: підвищення імунитету
lot

рыбий жир, ложку с утреца натощак  месяц пить 
   
Re: підвищення імунитету

якщо ви нормально їсте : каші цельнозернові, яблука, моркву та цибулю, мандарини, банани, м'ясо та яйця то у Вас не буде ніякого дефіциту вітамінів
прийом вітамінів у світі назначається у двох випадках: вітамін Д дітям до трьох років та фолієвая кислота для вагитних. ВСЕ

а ось передоз вітамином А може буди дуже небечпечним, т.к. в великих дозах він має токсичний єхвект. так от у АЕвіті токсична доза вітаміну А та назначається лише при реальній нестачі його , що виявляється шляхом аналізу.

якщо дуже хочеться то можно вживати любий звичайний  вітамінний комплекс аля квадевіт, ундевіт, але концентрація вітамінів збільшиться лише у сечі приймаючего
О, мабуть, тому я і не помічаю ніколи ефекту від прийому вітамінно-мінеральних комплексів.
Хоча мене переконували, що якщо купити супер-дорогий-імпортний препарат, ефект буде вражаючий.
Але, думаю, то більше у них "ефект плацебо"...правда, я не спеціаліст.  8-)
   
Re: підвищення імунитету

пів-склянки яблучного оцту, пів-склянки меду, туди часник головку очищену, настояти 5 днів і пити по столовій ложці вранці - тільки гидке воно

Є простіша, в рази "гидкіша", і в рази ефективніша річ. Класична суміш!

Пропорція наступна (не по вазі, а по візуальному об'єму):
1 частина - лимон (цілий! разом із шкірою)
1 частина - грецький горіх (серце, звісно)
1 частина - сухофрукти (родзинки/чорнослив/курага і т.д.)
1 частина - мед (лісовий на мій смак, але можливі варіанти або ж суміш)
1 частина - часник (хоча можна 0.5, бо ціла частина досить "міцна").
Все це діло разом пропускається через м'ясорубку (або ж блендер, правда, виходить каша-кака) і зберігається в холодильнику.

Дуже потужний імунозахисний засіб, вживати не більше 2-3 столових ложок щоденно в зимовий період.

Останнє редагування: 13 січня 2016 20:59:48 від pent@gon
   
Re: підвищення імунитету

рыбий жир, ложку с утреца натощак  месяц пить 
Рыбый жир в виде отдельного препарата, вспомним прекрасные советские детсадики, повержен. Не усваивается организмом и даже вреден.
   
Re: підвищення імунитету

солодка гола, лакриця - коріння...
змолоти та заварювати як чай кип'ятком 1ч.л. на кружку...
очищує бронхі від слизу,  дуже сильний кашель щезає через дві доби максимум...
   
Re: підвищення імунитету

По ходу пьесы у Пентагона самый безвредный вариант. Возможно, даже полезный.
   
Re: підвищення імунитету

Але, думаю, то більше у них "ефект плацебо".

сильна річ


з усіх добавок я визнаю тільки омега3
т.к. раніше ми його отримували більше,а омега 6 меньше,а зараз є дисбаланс в организмі омега3/омега6
тому морська жирна риба+ /майонезік -
   
Re: підвищення імунитету

Рыбый жир в виде отдельного препарата, вспомним прекрасные советские детсадики, повержен. Не усваивается организмом и даже вреден.
ви хочете сказати що і риба шкідлива?
   
Re: підвищення імунитету

Нет, рыбый жир в виде отдельного препарата. Натуральный рыбый жир в составе рыбы доказанно полезен.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія