Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Нарешті дійшло. Скільки років прожити в Канаді і тільки зараз це зрозуміти... You're welcome.

Ти просто безапеляційно і з вереском почав придиратися до термінів - сам при цьому роблячи помилки (я навів тобі лінк з "кредитом").
   
За один лише ФАКТ, що ти приніс гроші для інвестування в RRSP, держава дасть тобі БАБЛО. Багато. Фактично - десь поза 1/3 від того, що ти приніс. Дасть у вигляді чеку (якщо ти їй нічого не винен), або шляхом погашення суми на сплату податків, якщо ти їх державі винен. Просто так.

 :K
   
Ще раз: НЕ ВТИКАЙСЯ ПРО РЕЧІ, ПРО ЯКІ НЕ МАЄШ ПОНЯТТЯ!

Канадська податкова надає кредит тим, хто вклав гроші в RRSP. Без "поки що". Відразу. А якщо ти їй нічого не винен - готівкою (чеком). І ніякого оподатковування вкладеного нема, якщо ти пенсійного віку і дохід в межах неоподатковуваної шкали.

 :K
   
Нічого не наплутав. Читай уважно:  робітник починає думати про свою пенсію, і вкладати у свій фонд. Це - досить непросто, бо є дуже багато різних варіантів, які залежать від особистої ситуації кожного. Але найтиповішим є варіант інвестицій в RRSP (пенсійні фонди, зареєстровані державою).

До речі, gianni, - раз ти вже екперт: якщо я "спишу" зі свого доходу багато витрат, пов'язаних, наприклад, з доммашнім офісом, - і з цих витрат мені повернуть податки, - то це ж все одно аж ніяк не вплине на суму повернень від RRSP, - вірно? Тобто, хто має власний бізнес і фактично вийшов на нулі з податками і при цьому інвестував в RRSP - він отримає повернення від них згідно його інкаму, вірно?
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Как то дискуссия перешла в ругань по поводу терминологии и забыли о чем идёт речь

Попытаюсь повернуть ее в цивилизованное русло.
В чем преимущество пенсионных фондов по сравнению с обычными инвестиционными фондами?
Два момента
1) Деньги положенные в пенсионный фонд не облагаются налогом, то есть вы можете инвестировать больше чем в обычный. Например, если вы попадаете в 40% налоговую ступень то вы можете инвестировать в пенсионный фонд $20,000 а в обычный только $12,000.
2) Доход полученный пенсионном фонде не облагается налогом. А это очень важно при реинвестиции денег.

Можно сравнить две модели для человека с налоговой ступенькой 40%

1. Пенсионный фонд куда вы на протяжении 20 лет в начале года кладёте $20,000 и каждый год ваши инвестиции приносят 7% дохода (консервативная оценка индекса S&P 500)
Через 20 лет у вас там будет 20000*((1.07^21-1)/0.07 - 1) = $877,303

2. Вы вкладываете в обыкновенный инвестиционный фонд 12,000, с возвратом те же 7% и с полученного дохода платите 40% налога, то есть фактический возврат будет 4.2% годовых.
Тогда через 20 лет у вас будет 12000*((1.042^21-1)/0.042 - 1) = 380,167 (после уплаты налогов)

Даже если вы снимете деньги с пенсионного фонда за 3 года заплатив при этом 40% налогов, то у вас останется $526,380  - почти на 38% больше чем во втором случае.
   
:K

І що тут не так? Ти купив RRSP, держава повернула тобі гроші, відіславши чек. В чеку - сума, що є балансом того, що ти винен державі (податки) мінус те, що держава винна тобі. Якщо ти раніше сплатив всі податки авансом (мені слід було те уточнити, але то було б занадто детально і складно для простого опису), то отримуєш чек на суму, що рівна твоїм поверненням за інвестування в RRSP.
Що не так?
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

До речі, gianni, - раз ти вже екперт: якщо я "спишу" зі свого доходу багато витрат, пов'язаних, наприклад, з доммашнім офісом, - і з цих витрат мені повернуть податки, - то це ж все одно аж ніяк не вплине на суму повернень від RRSP, - вірно? Тобто, хто має власний бізнес і фактично вийшов на нулі з податками і при цьому інвестував в RRSP - він отримає повернення від них згідно його інкаму, вірно?

Ничего не получите :)
   
1. Пенсионный фонд куда вы на протяжении 20 лет в начале года кладёте $20,000 и каждый год ваши инвестиции приносят 7% дохода (консервативная оценка индекса S&P 500)
Через 20 лет у вас там будет 20000*((1.07^21-1)/0.07 - 1) = $877,303
...
Даже если вы снимете деньги с пенсионного фонда за 3 года заплатив при этом 40% налогов, то у вас останется $526,380  - почти на 38% больше чем во втором случае.

 (tu)
Саме так! Тому (не вникаючи в деталі) я й описав варіант RRSP як сами популярний.
   
2) Доход полученный пенсионном фонде не облагается налогом. А это очень важно при реинвестиции денег.

Обкладається коли знімаєш з RRSP.
   
Ничего не получите :)

Чому? Мій інкам же не змінився? А те, що з нього списані витрати - хіба робить його меншим з точки зору RRSP?
   
Обкладається коли знімаєш з RRSP.

Лише якщо перевищуєш неоподатковуваний мінімум.
   
если вы попадаете в 40% налоговую ступень то вы можете инвестировать в пенсионный фонд $20,000 а в обычный только $12,000.

Тут щось не те. Чому тільки $12000? Навпаки, RRSP має ліміт.
   
Петро: ОК, не ображайся. Не порозумілися в декількох місцях одразу.
Вибачай.
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

А кілько тре горбатитись в Канаді щоб заробити соціальну пенсію? В США- десять років грубо(40 поінтів має накапати)

Generally, you can qualify for a full OAS pension (the maximum benefit amount) if you have lived in Canada for at least 40 years after the age of 18.
 There are certain circumstances where you may qualify for a full OAS pension without having 40 years of residence.
   
Пенсионный фонд куда вы на протяжении 20 лет в начале года кладёте $20,000 и каждый год ваши инвестиции приносят 7% дохода (консервативная оценка индекса S&P 500)
Через 20 лет у вас там будет 20000*((1.07^21-1)/0.07 - 1) = $877,303

Канадсьска держава тобі не дозволить класти $20000 кожен рік. Є максимуми.
   
Петро: ОК, не ображайся. Не порозумілися в декількох місцях одразу.
Вибачай.

Ок, проїхали. Вибачаюсь також в свою чергу.  :-B
   
Канадсьска держава тобі не дозволить класти $20000 кожен рік. Є максимуми.

Якщо недо-вкладаєш кожного року, то "стеля" (максимум) з кожним роком зростає на суму недовкладеного тим роком.
   
Ок, проїхали. Вибачаюсь також в свою чергу.  :-B

 :drinks:
   
Я це знаю і не заперечую. І те, що ти написав, не заперечує "государство дает 30 процентов от твоего вклада." Те, що це з моїх податків - це чудово. Але це - не те, про що писав Шаблезуб, який заперечує сам факт повернення державою твоїх податків.

Фраза государство дает, подразумевает, что государство дает тебе свои родные государственные деньги. В случае с РСП, тебе возвращаются твои же переплаченные налоги. Есть случаи. когда государство дает тебе деньги, но это не имеет отношения к пенсиям. РЕСП и РДСП ты получаешь государственные гранты...
   
Нічого не наплутав. Читай уважно:  робітник починає думати про свою пенсію, і вкладати у свій фонд. Це - досить непросто, бо є дуже багато різних варіантів, які залежать від особистої ситуації кожного. Але найтиповішим є варіант інвестицій в RRSP (пенсійні фонди, зареєстровані державою).

Чи пан теж - лиш аби щось ляпнути?  :pooh_lol:

Та да, щоб ляпнути... На всякий случай. если тебе нужна консультация свисти. Я тебе помогу разобраться :)
   
Роботодавець як правило докладає 100% внескіа робітника. Тобто подвоює. Там де це є. А є далеко не скрізь.

по разному бывает, в зависимости от типа пенсионного плана. кроме того бывают бенефиты. в моей конторе. если я покупаю наши  акции, мне докладывают 50 процентов... но это бенефит,. это не пенсионный план от работодателя....
   
Система насправді трьох рівнева:

1) Пенсія по старості 65 років (OAS)  - за рахунок загальнодержавних зборів. Максимум до 700 долл на місяць
2) обов’язковий пенсійний фонд (CPP) - з робітника і працедавця по майже 5% зарплати, щомісяця. Максимум до 1300 на місяць якщо пропрацював усе життя на нормальній роботі

3) Приватні накопичення або пенсійний рахунок від роботодавця

правильно...
   
Питання до спеціаліста... А який інтерес в цій схемі емплоєра? Йому який сенс фінансувати пф свого роботяги?

 я не могу сказать. предполагаю. что работодатель таким образом экономит на налогах....
   
Фраза государство дает, подразумевает, что государство дает тебе свои родные государственные деньги.

В моєму випадку, пишучи той рядок, я не бачив суттєвої різниці, бо податки я сплачую авансом, кожного місяця. Що пішло - те пішло, в державну скрабницю. Коли мені повертають частину стягненого яко чек - то для мене не суть важливо, чи цей чек З МОЇХ грошей, чи ЗІ СКАРБНИЦІ, - бо умовою його отримання є те, що я податки вже сплатив, а RRSP купив.
Звідси і непорозуміння з Петром - я назвав той refund кредитом.
   
Вся суть ррсп в тому, що платиш податки не коли багато заробляєш і відповідно попадаєш в вилку шкали з оподаткуванням 40%, а коли вже на пенсії і через малі доходи твоя вилка 19% чи скільки там зараз мінімум.
   
Про що і мова...при інших розкладах єдиний зиск як і написав джанні це отримати більший такс рефанд... Але тре сказати баай своїм грошикам років на 30))

 не совсем. если это не лок ин план , ты можешь снять деньги, но они сабжект отвизхолдинг такс. сумма такса зависит от суммы денег. которые ты снимаешь. в конце года, пр  расчете таксов ты можешь вернуть эти деньги взад, если твой инком маленький. кроме того,Ю если ты первый раз покупаешь дом, то можешь снять до 25 тысяч с РСП, потом вернуть в течении 15 лет. И если ты студент, можешь в год снгимать без такса до 10 тысяч. тоже обязан вернуть....
   
жить в сверхдержаве
:weep:

Анекдот столетия от авиатора...  Наследники бандюганов-комуняк в первом поколении пытались изображать "сверхдержаву", их и воспринимали в мире как обезьяну с гранатой... И то хватило ресурсов лет на 20-25, потом все закономерно развалилось.

А то что некоторым пенсам платили 120 р в 70-80х годах (в основном 60-80, а некоторым и 12.50) с коммуналкой где то на уровне 25р + льгот для пенсов не было вообще (это, правда, правильно) - то исключительно потому, что положили в ВМВ2 десятки миллионов людей без всякой необходимости, воюя методами тов. Жукова. Уроды  (td)

На один нахрен никому не нужный штурм окруженного Берлина положили сколько народу, куда б они делись без жратвы, за месяц-два сами бы сдались без шума и пыли...

Ну да, кому повезло выжить 1920-27 г. рождения, могли таки получить иногда и 120р. Их было мало, просто :( Как только пенсов стало как должно быть по демографии, вся эта хрень навернулась.   
   
:weep:

Анекдот столетия от авиатора...  Наследники бандюганов-комуняк в первом поколении пытались изображать "сверхдержаву", их и воспринимали в мире как обезьяну с гранатой...  

Цікаво, чим він підтирався в тій "свєрхдіржаві" і де брав той матеріал...
Цікаво, чи він пам'ятає...
   
В Канаді.
Пенсію (в розумінні типового совка) платить уряд, по досягненні пенсійного віку. Платить всім, хто працював (і, фактично, хто мало працював - тому теж). Платить МАЛО. ЗОВСІМ МАЛО. Десь біля 700 канадських доларів на місяць. Прожити на ці гроші можна лише при умові, що житимеш З КИМОСЬ або В КОГОСЬ, або що не платитимеш ренту (у випадку, якщо повністю виплачена іпотека). Але так буває рідко - бо пенсіонери (як і всі люди) хочуть незалежності, як приватної, так і фінансової. Тому НА ДЕРЖАВНУ ПЕНСІЮ НА ЗАХОДІ НІХТО НЕ РОЗРАХОВУЄ. Крапка.

Розраховують на ПЕНСІЙНІ ФОНДИ. З ВЛАСНИМИ заощадженнями.
З моменту, коли хто знайшов більш-менш пристойну роботу і виплатив позику на навчання в університеті чи коледжі, робітник починає думати про свою пенсію, і вкладати у свій фонд. Це - досить непросто, бо є дуже багато різних варіантів, які залежать від особистої ситуації кожного. Але найтиповішим є варіант інвестицій в RRSP (пенсійні фонди, зареєстровані державою). Такі фонди НЕ Є державними, і держава НЕ Є фінансово відповідальна за твої особисті втрати, пов'язані з діяльністю цих фондів, - але якщо фонд ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ державою, то вона триматиме його діяльність під мікроскопом, щоб уникнути можливих сценаріїв масового обману.

Вкладання грошей у такі фонди є інвестиціями, які по суті нічим не відрізняються від інвестицій на біржі, у цінні папери, нерухомість, іноземні фірми etc etc - і є, по суті, комбінацією цього всього. Потенційний пенсіонер несе свої гроші до банку або інвестиційної фірми, а ті мають з ним розмову-інтерв'ю-тест. Ціль розмови - вияснити степінь ризику, який може на себе взяти клієнт, очікуючи певний відсоток росту на свою інвестицію. Якщо коротко, то чим вищий ризик - тим вищий відсоток потенційного прибутку, але, разом з тим, і вищий відсоток потенційних втрат. Наприклад, інвестиційні плани, що забезпечують 3-3,5 відсотки річного росту не є ризикованими, і швидкість наростання дивідентів не є високою, - але такий відсоток росту буде стабільним, бо забезпечуватиметься інвестиціями в такі непохитні речі, як державні бонди чи облігації Канади. Якщо ж комусь кортить зірвати бабла побільше, і отримати 7-8 (а то й 10) відсотків річних, - то інвестиційна фірма запропонує йому план, де більша частина його капіталу вкладатиметься у китайський ринок, наприклад (ризик, що щось піде не так, досить високий, але і дивіденди високі). Ну, і для середнього, поміркованого ризику (5-6 відсотків) є сильно диверсифіковані плани, при яких гроші вкладаються потрішки в усе, з наголосом на нерухомості і цінних паперах.

Тепер - цікава частина цього всього. За один лише ФАКТ, що ти приніс гроші для інвестування в RRSP, держава дасть тобі БАБЛО. Багато. Фактично - десь поза 1/3 від того, що ти приніс. Дасть у вигляді чеку (якщо ти їй нічого не винен), або шляхом погашення суми на сплату податків, якщо ти їх державі винен. Просто так. Просто тому, що ти інвестував в галузі, які корисні фінансово для самої держави. Наприклад, якщо протягом року ти назбирав 3000 доларів для RRSP-інвестицій і приніс їх у банк, то держава поверне тобі біля 1000 доларів на руки, в той час, як твої 3000 будуть добавлені до твого пенсійного фонду, і на нього будуть рости відсотки згідно вибраного тобою плану.

АЛЕ.

Є і нюанси. Всю ту величезну кількість бабла, яка в тебе назбиралася на пенсійному фонді, ти не зможеш просто так взяти і використати, якщо ти не досяг пенсійного віку. Точніше - зможеш, але то дорого коштуватиме, тому що факт знімання тобою грошей з власного пенсійного фонду (якщо ти ще не пенсіонер) спричинить накладання "штрафу" в декілька тисяч доларів, а також потребу сплатити додатковий податок на взяту суму - бо вона вважатиметься додатком до твого річного доходу (а все, що додається до доходу - оподатковується по-звірячому, після певного порогу). Тому так, як правило, не роблять. Держава не хоче, щоб ти тринькав свої гроші передчасно.

Коли ж ти досягаєш пенсійного віку - то можеш вільно брати гроші зі свого пенсійного фонду, не платячи штафів. АЛЕ. Є також нюанси. Якщо сума, яку витягнув з власного пенсійного фонду протягом року, перевищує певний поріг - то ти ПЛАТИШ ДЕРЖАВІ ПОДАТОК з того доходу. А, оскільки податкова система в нас - з прогресуючити порогами, - то чим більшу суму ти намагатимешся зняти, тим більшу (експоненційно) суму податку ти будеш змушений сплатити державі. Держава не хоче, щоб на старості ти взяв всі гроші з пенсійного фонду і змотався на Багамаси чи Карібаси назавжди. Тому знімають пенсіонери свої власні гроші потрошки, нікуди не поспішаючи.

А знімати їм доводиться, - особливо, якщо з певних причин, переселяються в будинок для перестарілих. Місяць перебування в такому будинку - від 2500 до 4000 доларів (а то й більше). Такі заклади обдирають тебе, як липку, знаючи, що за душею в тебе немало бабла (раз ти вже на пенсії). Інший вихід - жити самому, в будинку, за який виплачена іпотека. Тоді - так, грошей можна зекономити, по пару тисяч на місяц, і використати їх для чогось корисного. Наприклад - для нового Каділлака або Лінкольна (улюблені машини пенсіонерів), - щоб їздити ними кожен рік на Флоріду, на 6 місяців мінус 1 день, - бо там можна дешево купити зручне бунгало з пальмами, і взимку там тепло. Або просто - подорожувати світом. Багато так і роблять - це "золотий" час для пенсіонерів. Але всьому настає свій час, і коли старість бере своє, пенсіонери не мають іншого вибору, як переселятися кудись, де б за ними доглядали, - і за це платити, багато.

"(і, фактично, хто мало працював - тому теж" Платить і тому, хто зовсім не працював. :) Залежить від кількості років, прожитих в Канаді. Якась сума ділиться на 45 і множиться на кількість повних років життя в Канаді на момент досягнення пенсійного віку.
   
"(і, фактично, хто мало працював - тому теж" Платить і тому, хто зовсім не працював. :) Залежить від кількості років, прожитих в Канаді. Якась сума ділиться на 45 і множиться на кількість повних років життя в Канаді на момент досягнення пенсійного віку.

Я того не знав, бо не стикався - тому й обійшов; дякую за уточнення!
   
До речі, gianni, - раз ти вже екперт: якщо я "спишу" зі свого доходу багато витрат, пов'язаних, наприклад, з доммашнім офісом, - і з цих витрат мені повернуть податки, - то це ж все одно аж ніяк не вплине на суму повернень від RRSP, - вірно? Тобто, хто має власний бізнес і фактично вийшов на нулі з податками і при цьому інвестував в RRSP - він отримає повернення від них згідно його інкаму, вірно?

вирно. только ты забыл один маленький но важный факт. если ты не показываешь инком, то у тебя нет разрешенной контрибьюции в рсп. сумма, которую ты можешь вложить, зависит от твоего дохода. нет дохода, нет контрибьюции. тебе разрешено превысить свою жизненную контрибьюцию на 2000. дальше идут пенальти....
   
вирно. только ты забыл один маленький но важный факт. если ты не показываешь инком, то у тебя нет разрешенной контрибьюции в рсп. сумма, которую ты можешь вложить, зависит от твоего дохода. нет дохода, нет контрибьюции.

А як же ж з RRSP contribution limit, що назбирався за попередні роки? Можна ж інвестувати суму, що в нього вкладається?
   
"(і, фактично, хто мало працював - тому теж" Платить і тому, хто зовсім не працював. :) Залежить від кількості років, прожитих в Канаді. Якась сума ділиться на 45 і множиться на кількість повних років життя в Канаді на момент досягнення пенсійного віку.

здесь очень много ошибок...
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Чому? Мій інкам же не змінився? А те, що з нього списані витрати - хіба робить його меншим з точки зору RRSP?

Что значит инкам не зминывся?
Допусти у вас малый бизнес и какой то год был неудачным и ваш инкам составил 10,000 (не попадаете под налогообложение).
Вы можете инвестировать в RRSP до 18% дохода, то есть $1,800 и ваш модифицированный годовой инкам будет $8,200 - тоже не попадает под налогообложение
Поэтому награда от государства будет $0-$0=$0 :)
   
А як же ж з RRSP contribution limit, що назбирався за попередні роки? Можна ж інвестувати суму, що в нього вкладається?

конечно можно... тока возврата не будет... насколько я помню...

Останнє редагування: 14 листопада 2018 05:03:38 від gianni
   
Канадсьска держава тобі не дозволить класти $20000 кожен рік. Є максимуми.

Це точно. Не дозволить. :)
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Канадсьска держава тобі не дозволить класти $20000 кожен рік. Є максимуми.

И этот максимум составляет ...

Your RRSP contribution limit for 2018 is 18% of earned income you reported on your tax return in the previous year, up to a maximum of $26,230.

:)
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Це точно. Не дозволить. :)

Вы так же укурсе дела как и Шаблезуб :)
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Обкладається коли знімаєш з RRSP.

Я же посчитал сколько останется после налогов если снимать таким образом что бы попадать под те же 40%.
Или вы не дочитали? :(
   
И этот максимум составляет ...

Your RRSP contribution limit for 2018 is 18% of earned income you reported on your tax return in the previous year, up to a maximum of $26,230.
:)

только слава ты забыл, что ты можешь переносить неиспользованный контрибьюшн рум за предыдущие годы....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія