Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пишуть - в "еліти" почався драп...

Re: Пишуть - в "еліти" почався драп...

я вже не раз не казав, за пости типу "пишуть,кажуть" треба зразу банити незалежно від теми. А по темі,про здриснули - це кацапський мислевірус,досить їхні пабліки переглянути,авто звідти його і витягнув.
   
Re: Пишуть - в "еліти" почався драп...

Ну з'ябуються і що ,це якійсь секрет? Завжди так було.
   
Re: Пишуть - в "еліти" почався драп...

Мирослава все знає. Психічна хвороба змушує її 24/7 завжди писати про Порошенка та тільки про Порошенка.
Гноме, твою голівоньку той твій "Порошенко" хоч інколи покидає?
Де я писала про "Порошенка", псіхічєскій?
   
Re: Пишуть - в "еліти" почався драп...

Так драпанув чи ні?
Не у него план голимый

Нарк подходит к железнодорожной кассе:- Один билет до Колосовки.Кассирша:- Билеты по приходу.Нарк думает: - Опа, а откуда она знает, что у меня есть?Отошел, достал косяк, принял пару тяг. Подождал. Вроде приход словил. Подходит к кассе опять:- Один билет до Колосовки.Кассирша:- Билеты по приходу.Отошел опять, добил косяк. Подходит снова:- Билет до Колосовки.Кассирша:- Молодой человек! Я же сказала! Билеты по приходу!Нарк:- Бл#, ну если у меня план голимый, так я что до Колосовки не доеду?!
   
Re: Пишуть - в "еліти" почався драп...

Не у него план голимый

Нарк подходит к железнодорожной кассе:- Один билет до Колосовки.Кассирша:- Билеты по приходу.Нарк думает: - Опа, а откуда она знает, что у меня есть?Отошел, достал косяк, принял пару тяг. Подождал. Вроде приход словил. Подходит к кассе опять:- Один билет до Колосовки.Кассирша:- Билеты по приходу.Отошел опять, добил косяк. Подходит снова:- Билет до Колосовки.Кассирша:- Молодой человек! Я же сказала! Билеты по приходу!Нарк:- Бл#, ну если у меня план голимый, так я что до Колосовки не доеду?!
:lol:  :weep:

Надо слово "Нарк" поменять на Зеленский
   
Re: Пишуть - в "еліти" почався драп...

Знов - " пишуть"?
Хто пише??
Стидно джерело назвати?
Наші еліти уже з кінця осені налаштовані на чемодани хто може, і вважають що буде вторгнення. Серйозно кажу. Тому коли таке кажуть це дійсно відповідає дійсності.
   
Re: Пишуть - в "еліти" почався драп...

Не у него план голимый

Нарк подходит к железнодорожной кассе:- Один билет до Колосовки.Кассирша:- Билеты по приходу.Нарк думает: - Опа, а откуда она знает, что у меня есть?Отошел, достал косяк, принял пару тяг. Подождал. Вроде приход словил. Подходит к кассе опять:- Один билет до Колосовки.Кассирша:- Билеты по приходу.Отошел опять, добил косяк. Подходит снова:- Билет до Колосовки.Кассирша:- Молодой человек! Я же сказала! Билеты по приходу!Нарк:- Бл#, ну если у меня план голимый, так я что до Колосовки не доеду?!

 :)
   
Re: Пишуть - в "еліти" почався драп...

:lol:  :weep:

Надо слово "Нарк" поменять на Зеленский

Смотреть от сюда.
   
Re: Пишуть - в "еліти" почався драп...

Та похєр. Хай зйобують, з них і в мирний час толку нуль, а під час війни будуть тільки під ногами плутатись.

Та й не еліта вони, так, мутновиєбані всякі...
   
Re: Пишуть - в "еліти" почався драп...

Наша элита начала

Хотел уточнить - "Ваша" это какая?
   
Re: Пишуть - в "еліти" почався драп...

Днями сука постит только одни зрады и всякую ересть в пользу кацапов...
Заїбала вже ця  кацапська Кошка Сукіна :X
Й модери нічого не роблять!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія