Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Белорус-пенсионер в гостях

Re: Белорус-пенсионер в гостях

Не глупый.
раз приехал в логово хунты и несет весь этот бред, таки глупый. Или вы сами его на эти разговоры вытягивали? Тогда вы неумный.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

раз приехал в логово хунты и несет весь этот бред, таки глупый. Или вы сами его на эти разговоры вытягивали? Тогда вы неумный.
"- Привет Пятачок!
- Здравствуй, Винни!
Так слово-заслово свинья и отгребла звиздюлей."
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Хрещений - не хрещений, а як тримати в своєму домі отаку дурнючу вату? я би зразу виставила за двері

+100500
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Кацапо пропаганда на самом деле страшное оружие, имеющее потрясающие (в худшем смысле) результаты и достижения. С 1921 года на это работали десятки НИИ. Как открытые "Институт США и Канады","Азии и Африки", "Агитации и пропаганды при ЦК КПСС" и т.д. и т.п. так и десятки закрытых. С появлением ТВ и интернета это стало вообще сложной наукой. Не мне рассказывать вам,как реагируют кацапская родня на всё это. Депрограммирование возможно, но для этого требуется долгое время и оторванность от Раша СМИ. тут кацапы  реально "перекрыли Енисей". Что у кацапов сильное: это пропаганда и разведка. Даже не вооружения.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Что у кацапов сильное: это пропаганда и разведка
ну вот насчет "разведки" можно подискутировать
по "данным разведки", как я понимаю, кацапня решила "подымется весь юго-восток!", а получилось еле-еле распердолить пару районов, и то - с огромными сложностями
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

ну вот насчет "разведки" можно подискутировать
по "данным разведки", как я понимаю, кацапня решила "подымется весь юго-восток!", а получилось еле-еле распердолить пару районов, и то - с огромными сложностями
------------------------
Тут у них пройоп-они никогда не понимали Украину. В этом их и смерть.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

От ви кажете хресний тато білорус виявився заватненим пітарасом. Ну ок, це все ж таки громадянин тайожного саюзу і все таке.
А ось мені нещодавно довелось плспілкуватись в ..неформальній обстановці з чиновницею обл.адміністрації. Охорона здоров'я, планування бюджету на область, ну така непогана молодиця.
І десь посеред невимушеної бесіди питає: як же так сталось, каже, що два братні народи(себто коцапи і ми) почали якусь НЕНАВИСТЬ один до одного відчувати? Як же так? От в мене і кума з бєлгорода, і знайомі в падмасковіі, і всьо нармально було!що ж таке сталось?
Каже от путєн молодець, міст в крим таки збудував, спражній прєзидент-стєрх, це тільки наші уіпани все крадуть і азагалі сталіна на них немає, бо небояться ніфуя!
Потім розпитав трохи - виявилось що її мати з під новгорода, спрямована розподільною системою совка на наші біндерівські землі [KA]

Останнє редагування: 20 серпня 2018 01:11:10 від Doping
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

а ви не думали що справа не в пропаганді,
а просто в тому що це те чого вони хочуть?
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

я правильно поняла - он приехал в ваш дом, к вам в гости и называет вас фашистами?

Я бы за такое вытолкала в шею из хаты как минимум.

++
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Хуйло - зайчег и солнышеко, архистратиг.
В цьому і причина критики Луки. Мовляв, недостатньо підкацапник. Грається в самостійну Білорусь, в той час як вже давно пора увійти би 6 областями в благословенний хуйлостан
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Білоруси майже всі повністю покацаплені. Немає чого дивуватися. І ми би такі самі стали, якби Бандюковича геть не прогнали.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

С таким диагнозом прогноз негативньій B-)
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Білоруси, вони як канадці... Нарід ніби є, а національної гідності - нуль. Може це гнилий клімат на їхні кволі голови так впливає. :sad:
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

В принципі, можна пояснити цей феномен. По суті ватнізм - це релігія. Як і християнство чи іслам. Релігійним фанатикам будь-які докази як об стіну горохом, тому що там саме головне - віра, а не логіка. Чому так багато на світі існує релігійних фанатиків? Все дуже просто. Світ насправді дуже складний і важкий. Перевантажує процесор. А релігія пропонує дуже простий, можна так сказати примітивний світогляд. Прості відповіді на складні питання, прості рішення складних проблем. І у багатьох людей можливостей їхнього процесора банально не вистачає для надто складного світу. І тому у них існує підсвідоме внутрішнє прагнення до амебизації. Я сцуко уже як Фрейд, розкладаю все по поличках.

Останнє редагування: 20 серпня 2018 06:01:56 від svo1973
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Візьміть, наприклад, гени. ДРНК. Це ж п***а як складно. Молекулярне програмування. І візьміть того діда чи бабцю. Амебне створіння. Воно не в стані усвідомити всю складність навколишнього світу. І у них існує кричуще прагнення до примітивізації. Їхні процесор і пам'ять протестують проти такого рівня складності. Звідси і йдуть всякі релігії з примітивним світоглядом.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Що пропонує хуйлізм-ватнізм-рашизм? Прийде добрий цар і вирішить всі проблеми. Абсолютно всі! Бац - і всі проблеми зникли, настав рай на землі  :lol: Для амеби - це ідеальний світ, ідеальне вирішення всіх проблем  :lol:
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

а ви не думали що справа не в пропаганді,
а просто в тому що це те чого вони хочуть?

Бінго! Це дуже складно розуміти. Вся хуйло пропаганда просто експлуатує совкові стереотипи, психотипи і моделі поведінки, а вони сидять ойой як глибоко — навіть в нас...
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Що слід відзначити. Російські спецслужби, як спадкоємці радянських, досконально володіють технологіями маніпуляції свідомістю. До речі, пригадуєте Кашпіровських та "Біле братство"? Мені здається, що це тоді випускники якихось радянських спецвузів просто балувалися, рубали бабло в часи безгрошів'я в совку.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Там, напевне, вивчають дисципліни такі, типу "Свідомість амебних та методи маніпуляції нею".
   
все просто
его жена дома киздит
он приехал оттянуться
подискутировать т.сказать, повыеживаться
потом снова домой, под каблук

оппозицыонэр ипать-тарахтеть
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

А нах ви його прийняли? Мені от з ватою спілкуватися гидко. Як наприклад з обісцяним бомжем. Хоч родич хоч не родич, на поріг би не пустив.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

А нах ви його прийняли? Мені от з ватою спілкуватися гидко. Як наприклад з обісцяним бомжем. Хоч родич хоч не родич, на поріг би не пустив.
Выше уже писал, что про такую ватность Матвеевича никто не знал. В понедельник прошлый в скайпе сказал ему, что с осени фундамент для сортира в саду пылится, руки не доходят сложить, газобетон есть. Приеду и помогу, говорит. В четверг приехал, вчера закончили тот клятый сортир, нормально разговаривали, нормальный человек.  Вечером же за рюмкой из него и полезло. Никто, ни жена, ни теща и предположить, что там такие тараканы в голове, не могли. Да все уже, отправили мы его домой почти час тому. Ясно, что больше приглашений приехать этот человек не получит. После услышанного, присоединяюсь к мнению, что прогноз в данном случае не утешительный. И помрет с верой в вяликую расею и царя яё.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

У мене теж є знайомий білорус, не пенсіонер, але ватний шо капець.
Шарія дивиться і вважає істиною в останній інстанції.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

В мене знайомий білоруз ватник , на питання де твоя білоруська мова очі витріщає і совок пре з нього. Просрали вони свою Білорусь.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Наприкінці існування сссср їздили у Білорусь, Ліда таке собі містечко якоїсь там області на заході Білорусі, близько від кордону з Литвою.
Запросив у гості друг мого чоловіка. Запам"яталося, що п"ють всі як коні і ще цей друг полюбляв повторювати : я - не білорус якийсь, я - совєцкій чєловєк (насправді він, звісно, білорус).
Ніде - а то була віддалена від Хуйлостану місцина - білоруської мови ми не почули. Такий собі навіть не суржик, а масковська мова з сильним білоруським акцентом.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

МИрося а скільки тобі років ? га?
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Родной брат в Минске живёт, на полит темы боится беседовать, проскользнула только фраза про Украину и раисю, что в наших отношениях правда где то по середине, чтоб не потерять брата больше с ним вообще никогда политику не обсуждаем, батьку только он матом не стесняется.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Вони зазомбовані до смерті орківським ящиком. Ніяке лікування, крім інвазивної лоботомії, не допоможе. На таких істотах треба ставити хрест, як на пропавших без вісті.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Вони зазомбовані до смерті орківським ящиком. Ніяке лікування, крім інвазивної лоботомії, не допоможе. На таких істотах треба ставити хрест, як на пропавших без вісті.
Да любят они дряньтакую поглазеть.
   
Re: Белорус-пенсионер в гостях

Не засраны мозги, но выжжены пропагандой. Выжжены избирательно.


Причем выжжены уже давно , еще при совке. Вы обратите внимание , что эта категория жонглирует исключительно совковыми штампами, чуть по другому окрашенными  , но суть остается та же, совковая. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія