Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як обходиться ЗНО

Як обходиться ЗНО

Є Універ. І є при ньому Коледж. В коледжі вчаться пару років. і потім поступають в Універ вже на 3-й курс вдразу, звісно, без всякого ЗНО. Цікаво, хіба це законно?
   
Re: Як обходиться ЗНО

Є Універ. І є при ньому Коледж. В коледжі вчаться пару років. і потім поступають в Універ вже на 3-й курс вдразу, звісно, без всякого ЗНО. Цікаво, хіба це законно?

Хєр його знає . Певно що так . Але чомусь такий варіант не розглядався .
   
Re: Як обходиться ЗНО

Ким не розглядався? Я веду до того, що такі лавочки прикрити треба. Не кажу, що всі діти там проходять корупційно, але я думаю, багато кого пропихають таким чином.
Ну і люди, по суті, ЗНО не здають, на відміну від тих, хто просто переводиться між універами
   
Re: Як обходиться ЗНО

Є Універ. І є при ньому Коледж. В коледжі вчаться пару років. і потім поступають в Універ вже на 3-й курс вдразу, звісно, без всякого ЗНО. Цікаво, хіба це законно?
Так, законно. Хоча толку мало. Потім доводиться дотягувати рівень
   
Re: Як обходиться ЗНО

Ким не розглядався? Я веду до того, що такі лавочки прикрити треба. Не кажу, що всі діти там проходять корупційно, але я думаю, багато кого пропихають таким чином.
Ну і люди, по суті, ЗНО не здають, на відміну від тих, хто просто переводиться між універами
В кну, наприклад, після коледжу приймають на окрему спеціальність, на яку немає іншого конкурсу
   
Re: Як обходиться ЗНО

Так це ж тоді нівелює суть ЗНО - забрати у вузів вступні іспити
   
Re: Як обходиться ЗНО
Agh

Уже пофиксили лазейку, теперь учащиеся техникумов тоже будут сдавать ЗНО
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія