Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Брехня про Космоснаш((

Брехня про Космоснаш((

Кацапи розповсюджують брехню про Космоснаш(((
Ніби то НАСА звернулося до Роскосмосу з проханням((( вже смішно)))
https://www.politnavigator.net/soyuzom-k-lune-kak-tebe-takoe-ilon-mask.html
Але ж ми всі знаємо що Роскосмос не може нічого запустити без того щоб кувалдою щоь рихтувати.
А НАСА точно звернулося би до Маска .
Тим паче він нещодавно показав існуючий екземпляр( не манекен тобто) новоі ракети.
Чи то кацапи брешуть як завжди, чи то зрада якась((
Як тобі таке, Ілон Маск?(((
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Это по словам Рогозина в интервью? А НАСА знает?
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Баян
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Это по словам Рогозина в интервью? А НАСА знает?

Рогозин——клоун я так понимаю?
Если абсолютно безосновательно делает такие заявления.
Для НАСА это наверное даже урон репутации——могли бы и в суд сходить?
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Рогозин клоун конечно, есть сомнения? И в чем здесь урон для НАСА?
   
Re: Брехня про Космоснаш((

ТС притягнув фуйню з кацапського зливного бачка. [KA]  :dopovid:  :-G
За його посиланням нас одразу "вітають" такі назви "новин":
Цитувати
Россия сделала чёткое военно-морское предостережение Киеву и НАТО

В Киеве стыдят Трампа – не хочет воевать за Украину!

Киевские неонацисты сорвали заседание Союза ветеранов Украины читать...   

В Германии умер нацистский преступник с украинскими корнями

Украинские мечты о распаде России сменились ужасом



А так  типа про космос, Рогозін інтерв'ю, бла-бла-бла....

ТС  - упоротий надватний кацап :bueee:


   
Re: Брехня про Космоснаш((

ТС притягнув фуйню з кацапського зливного бачка. [KA]  :dopovid:  :-G
За його посиланням нас одразу "вітають" такі назви "новин":
А так  типа про космос, Рогозін інтерв'ю, бла-бла-бла....

ТС  - упоротий надватний кацап :bueee:

По перше
ТС——украінець))
По друге——
Дійсно——лазив по кацапським топікам у вк——було цікаво що пишуть про нас.
По третє——
Не відволікайся на мою персону))—— пиши по темі——
Чий Космос?
   
Re: Брехня про Космоснаш((

По перше
ТС——украінець))
По друге——
Дійсно——лазив по кацапським топікам у вк——було цікаво що пишуть про нас.
По третє——
Не відволікайся на мою персону))—— пиши по темі——
Чий Космос?

давай краще про теслу, коли збанкрутуэ?
   
Re: Брехня про Космоснаш((

давай краще про теслу, коли збанкрутуэ?

Треба почекати ще))
Маск саме в цьому плані——геній))
пс. В сенсі малювати рожеві прожекти.))
   
Re: Брехня про Космоснаш((

ТС притягнув фуйню з кацапського зливного бачка. [KA]  :dopovid:  :-G
За його посиланням нас одразу "вітають" такі назви "новин":
А так  типа про космос, Рогозін інтерв'ю, бла-бла-бла....

ТС  - упоротий надватний кацап :bueee:

у того уйобка всі такі теми
починає здалека типу
але воно тупориле, всі ж то помічають
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Сергій, я знаю що ти тупий кацап, і розум тобі не загрожує, але почитай, або послухай оце:

https://www.svoboda.org/a/29701663.html
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Цитувати
2019 год вообще год решающий в том плане, что американцы запускают одновременно две пилотируемые системы, которые позволяют им, во-первых, стать независимыми от России, от системы "Союзов". Во-вторых, для России это потеря значительная финансовая, потому что американцы не только не будут платить, а теперь будут предлагать России посылать своих космонавтов на станцию международную, используя американские системы, но уже за это нужно будет платить России. Конечно, это вопрос возможности запуска значительных по весу и по размерам систем. Обе пилотируемые системы американские могут нести большую нагрузку, чем российский "Союз". То есть это вопрос не только независимости, а и конкурентоспособнос ти. Это влияет на все другие программы, это разведсистемы, но это также освоение дальнего космоса, где Россия отстает все больше и больше. Начинается новый виток гонки космической, как в начале 60-х, но на этот раз основными участниками становятся Соединенные Штаты и Китай, что только подчеркивает отставание России технологическое в этой сфере. Мы знаем, что это вопрос обороны, это вопрос денег, но это также вопрос национального престижа. В этом плане год решающий, год, крайне неблагоприятный для России.
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Цитувати
Вадим Лукашевич: Это интервью Дмитрия Рогозина, которое он дал РБК, там каждое слово надо отливать в граните и разбирать. Например, то, что американцы, как выясняется, не смогут без нас создать свою лунную станцию, потому что им нужна вторая пилотируемая система. Я хочу Дмитрию Олеговичу напомнить, что американцы высадились на Луне, ездили там на луноходе и так далее. Это такая хорошая мина при плохой игре. Если мы посмотрим причины и истоки – конечно, политика. Он совершенно прав, когда говорит, что космонавтика не то, что вне политики, космонавтика – квинтэссенция политики. Он начинает с того, говоря о космосе, что "война в Сирии показала резко возросшую военную мощь страны". Я не комментирую. "Я счастлив, что имею непосредственное отношение к этим глобальным переменам". Вот он за это счастье и получает. Дальше он пишет: "Даже санкции не смогли нас остановить". Дмитрий Олегович, тебя санкции остановили в России. Это расплата за "Батут", это расплата за дырку в "Союзе", которую сделали американцы своей дрелью. Всегда приходит ответка, вот она пришла. Мы сейчас начинаем говорить совершенно несуразные вещи, что цивилизация под угрозой, потому что это поставило под угрозу экспедицию к Венере. Извините, на Венере американцы были, и вокруг нее, и на поверхности. Сейчас идет речь о старом советском проекте "Венера Д" долговременном, который мы не можем реализовать без американцев. Мы гораздо больше заинтересованы в сотрудничестве с ними по всем отношениям. Только год начался, американцы пролетели мимо самого далекого объекта, который мы когда-либо видели, 6 миллиардов километров, Китай на Луне, марсоходы на Марсе. Максимум, что мы можем, – это ставить свои приборы на зарубежные аппараты. Совершенно правильно говорится, что в текущем году мы потеряем монополию на доставку космонавтов на космическую станцию. Более того, сама по себе станция до 2024 года, потом будет она существовать или не будет – это будут решать американцы, потому что их вклад в разы больше, финансы и средства, затраченные в станцию, в разы больше. Это американская станция, где у нас не контрольный пакет. Для России отказ американцев от МКС – это потеря пилотируемой космонавтики. Эти заявления – это попытка хорошей мины при плохой игре.
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Дійсно——лазив по кацапським топікам у вк——було цікаво що пишуть про нас.
Й саме тому приніс посилання з кацапсько-пропагандонського "політнафігатора". Бугога!

у того уйобка всі такі теми
починає здалека типу
але воно тупориле, всі ж то помічають
Це просто вже такий старий тролячий прийом, який вже бачуть навіть діти малі.
Але оскільки ТС їпашить на будівництві краще, аніж веде демагогію в інеті, то нема чого дивуватися, шо він так палиться.

Останнє редагування: 12 січня 2019 21:30:10 від птах Сорока
   
Re: Брехня про Космоснаш((

у того уйобка всі такі теми
починає здалека типу
але воно тупориле, всі ж то помічають

Я потрошки й на тебе почну жмакати доповіді))——
Не те щоб мене чіпляло твоє вякання у мій бік))——
Просто якщо щось писати——писати хоч близько з темою,а не тупо переходити на особистості))
пс. Буде чистіше тут тоді))
Шавку викинули тимчасово з форуму——стало чистіше.
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Й саме тому приніс посилання з кацапсько-пропагандонського "політнафігатора". Бугога!

Це просто вже такий старий тролячий прийом, який вже бачуть навіть діти малі.
Але оскільки ТС їпашить на будівництві краще, аніж веде демагогію в інеті, то нема чого дивуватися, шо він так палиться.

))
Я не "веду демагогію в інтернеті"))——
Я намагаюсь спілкуватися( причому завжди коректно) по темам які мене цікавлять.
Те що ви вбачаєте в цих темах "кацапізм" та ще шось—— чому це має мене обходити?
Я не стодолорова бумажка щоб всім подобатися))
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Сірожа, поки ти тут є, чистіше не буде.
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Сірожа, поки ти тут є, чистіше не буде.

Буде—буде))
Я потрохи вже примірився тиснути на "доповідь"))—— я цього ніколи не робив в житті взагалі—— а тут вже змусили мене перейти на европейські методи спілкування коректного))
пс. Перечитав те інтерв"ю—— дещо тенденційне,але цікаве.))
Продовжую спостерігати))
   
Re: Брехня про Космоснаш((


Мечты, мечты, где ваша сладость?  :)
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Те що ви вбачаєте в цих темах "кацапізм" та ще шось—— чому це має мене обходити?
А ти усього лиш не тягай посилання  на кацапсько-пропагандонські зливні помийки.
Якщо по темі, то давай пруф на той мумурандум  між НАСА та Кацапокосмосом, про який звиздить клован Рогозін, тоді буде про що розмовляти.
А так лишається тебе жмакати в те кацапське лайно, на яке ти даєш пруф. :gigi:
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Мечты, мечты, где ваша сладость?  :)

Відрижка підтягнулась. Розкажи про коцмас, бггг
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Сірожа, поки ти тут є, чистіше не буде.

 (tu)
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Буде—буде))
Я потрохи вже примірився тиснути на "доповідь"))—— я цього ніколи не робив в житті взагалі—— а тут вже змусили мене перейти на европейські методи спілкування коректного))
пс. Перечитав те інтерв"ю—— дещо тенденційне,але цікаве.))
Продовжую спостерігати))

а не думав, чому ти тиснеш?
бо до тебе як до чмошніка тут відношення
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Але ж ми всі знаємо що Роскосмос не може нічого запустити без того щоб кувалдою щоь рихтувати.
Так і є, на щастя поки ніхто не загинув.
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Відрижка підтягнулась. Розкажи про коцмас, бггг

Судя по Вашему уровню образования и воспитания это бесполезно :)
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Щось я вже ніфуя не розумію! :X

Поправте, якщо я щось не так пишу!
Значить, цитатко:
======================

Реализованные полёты ППА кораблей «Аполлон» после 1972 года

Оставшиеся неиспользованными три ракеты-носителя «Сатурн-5» применили в полётах ППА следующим образом:
 одна вывела на орбиту первую американскую орбитальную станцию «Скайлэб», оставшиеся две стали экспонатами музеев.

==========

Ну, я "розумію"- заводи закрилися, схеми та креслення втратили, те, се .  :gigi:
Але ж у вас, тобто американців, є  два повноцінні екземпляри ракет-носіїв, яким за вашими словами, кацапські ракети в підметки не годяцця! :facepalm1:

Але, замість того, щоб ПРОСТО СКОПІЮВАТИ своє, краще, ви закупаєте двигуни та  плануєте використовувати рашанські ракети???

* Тут просто просицця цитатка Сумної Конячки   *



Останнє редагування: 12 січня 2019 22:09:36 від Blokh
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Щось я вже ніфуя не розумію! :X

Поправте, якщо я щось не так пишу!
Значить, цитатко:
======================

Реализованные полёты ППА кораблей «Аполлон» после 1972 года

Оставшиеся неиспользованными три ракеты-носителя «Сатурн-5» применили в полётах ППА следующим образом:
 одна вывела на орбиту первую американскую орбитальную станцию «Скайлэб», оставшиеся две стали экспонатами музеев.
==========

Ну, я "розумію"- заводи закрилися, схеми та креслення втратили, те, се .  :gigi:
Але ж у вас, тобто американців, є  два повноцінні екземпляри ракет-носіїв, яким за вашими словами, кацапські ракети в підметки не годяцця! :facepalm1:

Але, замість того, щоб ПРОСТО СКОПІЮВАТИ своє, краще, ви закупаєте двигуни та  плануєте використовувати рашанські ракети???

* Тут просто просицця цитатка Сумної Конячки   *
понимаю, что тебе думать сложно, да и нечем. Потому что если бы было чем думать, осознал бы, что рынком рулит выгода и целесообразность. нет смысла заново выстраивать производство, если быстрее, дешевле и выгоднее купить готовое.  Для стратегически приоритетных направлений создаются у них свои носители.

Останнє редагування: 12 січня 2019 23:32:18 від Kren
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Судя по Вашему уровню образования и воспитания это бесполезно :)

Валєнок, ти не встидайся. Шо, решту ніків побанили, біднятко?
   
Re: Брехня про Космоснаш((

а не думав, чому ти тиснеш?
бо до тебе як до чмошніка тут відношення

Від усього серця тобі скажу))——
Срати я хотів на твоє до мене відношення))
Пиши щось близько до теми——і буде і до тебе відповідне відношення))
А то все на особистості переходите))( шавки маю на увазі).
пс.Один з небагатьох доречних тут коментів——про те що слід було б знайти той лист від НАСа——
Самому цікаво подивитися на нього.—— тому й тему створив.
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Російський орбітальний телескоп “Спектр-Р” проекту “Радіоастрон” перестав виходити на зв'язок із Землею.

Про це повідомив одній з російських газет глава наукової програми Юрій Ковальов, передає УНН.

Фахівці НПО імені Лавочкіна не отримують відповідний відгук з супутника з 9:00 (10:00 за київським часом) 10 січня.

З того моменту вчені провели три позаштатних сеансу зв’язку в Уссурійську і Ведмежих озерах, але все одно не зв’язалися зі “Спектром-Р”. Проте, виходячи з останньої отриманої телеметричної інформації, фахівці підтвердили, що апарат “скоріше живий”.

“Навіть при відсутності зв’язку вдалося дізнатися, що апарат живий, на борту є живлення, наукова апаратура жива, високоінформативний радіокомплекс працює. Схоже, що з супутником все нормально, і проблема полягає в тому, що не включається передавач по команді з Землі. Зараз НВО ім. Лавочкіна займається тим, щоб вирішити цю проблему”, — сказав Ковальов.

“Спектр-Р”, запущений на орбіту в 2011 році, входить в міжнародний проект “Радіоастрон”. Програма націлена на фундаментальні дослідження Всесвіту. Вона повинна була тривати п’ять років, але завдяки корекції орбіти термін служби апарату продовжили. Якщо із супутником не відновлять зв’язок і, відповідно, керувати ним стане неможливо, то проект буде завершений.
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Російський орбітальний телескоп “Спектр-Р” проекту “Радіоастрон” перестав виходити на зв'язок із Землею.

Про це повідомив одній з російських газет глава наукової програми Юрій Ковальов, передає УНН.

Фахівці НПО імені Лавочкіна не отримують відповідний відгук з супутника з 9:00 (10:00 за київським часом) 10 січня.

З того моменту вчені провели три позаштатних сеансу зв’язку в Уссурійську і Ведмежих озерах, але все одно не зв’язалися зі “Спектром-Р”. Проте, виходячи з останньої отриманої телеметричної інформації, фахівці підтвердили, що апарат “скоріше живий”.

“Навіть при відсутності зв’язку вдалося дізнатися, що апарат живий, на борту є живлення, наукова апаратура жива, високоінформативний радіокомплекс працює. Схоже, що з супутником все нормально, і проблема полягає в тому, що не включається передавач по команді з Землі. Зараз НВО ім. Лавочкіна займається тим, щоб вирішити цю проблему”, — сказав Ковальов.

“Спектр-Р”, запущений на орбіту в 2011 році, входить в міжнародний проект “Радіоастрон”. Програма націлена на фундаментальні дослідження Всесвіту. Вона повинна була тривати п’ять років, але завдяки корекції орбіти термін служби апарату продовжили. Якщо із супутником не відновлять зв’язок і, відповідно, керувати ним стане неможливо, то проект буде завершений.

В принципі по великому рахунку——Мікімаус.
Але було б красивіше якщо б на нього( чи на щось інше) наштовхнулися би непланетяни))
І прийшли на Землю з добрими намірами))
І всіх розставили б по місцям))
І ніхто б не залишився ображеним))
   
Re: Брехня про Космоснаш((

понимаю, что тебе думать сложно, да и нечем. Потому что если бы было чем думать, осознал бы, что рынком рулит выгода и целесообразность. нет смысла заново выстраивать производство, если быстрее, дешевле и выгоднее купить готовое. Для стратегически приоритетных направлений создаются у них свои носители.
==================================
Типовий альтернативно обдарований! :gigi:
Навіть не дивно! (tu)
Показав себе у всій красі!

ПиСи У американців і є "готовое"  :lol:
Не треба ніяких розробок, років випробувань, мільярдних вливань, просто скопіюй те, що вже "перевірено" і "працює".
Ти так скажеш і Ілона Маска  з його ракетами треба нафуй послати(та ти якраз це і сказав,доречі)! :pooh_lol:

Останнє редагування: 13 січня 2019 02:10:27 від Blokh
   
Re: Брехня про Космоснаш((

В принципі по великому рахунку——Мікімаус.
Але було б красивіше якщо б на нього( чи на щось інше) наштовхнулися би непланетяни))
І прийшли на Землю з добрими намірами))
І всіх розставили б по місцям))
І ніхто б не залишився ображеним))
======================
Той копіпастер  тицьнув статєєчку навіть не подумавши і прочитавши тільки перші 4-5 рядків!

І не помітив страшної зради! :lol:

Цитую:

“Спектр-Р”, запущений на орбіту в 2011 році, входить в міжнародний проект “Радіоастрон”.
Програма націлена на фундаментальні дослідження Всесвіту. Вона повинна була тривати п’ять років,
 але завдяки корекції орбіти термін служби апарату продовжили.


Ну і ще:

“Навіть при відсутності зв’язку вдалося дізнатися, що апарат живий, на борту є живлення, наукова апаратура жива, високоінформативний радіокомплекс працює. Схоже, що з супутником все нормально, і проблема полягає в тому, що не включається передавач по команді з Землі.

 :weep:
   
==================================
Типовий альтернативно обдарований! :gigi:
Навіть не дивно! (tu)
Показав себе у всій красі!

ПиСи У американців і є "готовое"  :lol:
Не треба ніяких розробок, років випробувань, просто скопіюй те, що вже "перевірено" і "працює".
Ти так скажеш і Ілона Маска  з його ракетами треба нафуй послати(та ти якраз це і сказав,доречі)! :pooh_lol:

во-первых - она устаревшая морально и технологически
во-вторых оснастку уже покоцали
в-третьих нет смысла ковыряться в старье

поэтому и новые
   
Re: Брехня про Космоснаш((

во-первых - она устаревшая морально и технологически
во-вторых оснастку уже покоцали
в-третьих нет смысла ковыряться в старье

поэтому и новые
===========================

 :gigi:

Rocketdyne F-1

F-1
F-1 rocket engine specifications
Country of origin   United States
Manufacturer   Rocketdyne
Liquid-fuel engine
Propellant   LOX / RP-1
Cycle   Gas-generator
Performance
Thrust (vac.)   1,746,000 lbf (7,770 kN)
Thrust (SL)   1,522,000 lbf (6,770 kN)
Thrust-to-weight ratio   94.1
Chamber pressure   70 bars (1,015 psi; 7 MPa)
Isp (vac.)   304 s (2.98 km/s)
Isp (SL)   263 s (2.58 km/s)
Dimensions
Length   18.5 feet (5.6 m)
Diameter   12.2 feet (3.7 m)
Dry weight   18,500 pounds (8,400 kg)
Used in
Saturn V
The F-1 is a gas-generator cycle rocket engine developed in the United States by Rocketdyne
 in the late 1950s and used in the Saturn V rocket in the 1960s and early 1970s. Five F-1 engines
 were used in the S-IC first stage of each Saturn V, which served as the main launch vehicle of the
 Apollo program. The F-1 remains the most powerful single combustion chamber
 liquid-propellant rocket engine ever developed.





Ви б вже там якось визначились чи "аналоговнет" чи ...

Ато фуйня якась виходить- виходить  [KA]  обскакали амерів, які на Місяць літали, а тепер гммм смокчуть лапу і цілком залежать від кацапів
по ракетним двигунам???
   
Re: Брехня про Космоснаш((

======================
Той копіпастер  тицьнув статєєчку навіть не подумавши і прочитавши тільки перші 4-5 рядків!

І не помітив страшної зради! :lol:

Цитую:

“Спектр-Р”, запущений на орбіту в 2011 році, входить в міжнародний проект “Радіоастрон”.
Програма націлена на фундаментальні дослідження Всесвіту. Вона повинна була тривати п’ять років,
 але завдяки корекції орбіти термін служби апарату продовжили.

Ну і ще:

“Навіть при відсутності зв’язку вдалося дізнатися, що апарат живий, на борту є живлення, наукова апаратура жива, високоінформативний радіокомплекс працює. Схоже, що з супутником все нормально, і проблема полягає в тому, що не включається передавач по команді з Землі.

 :weep:

"Той копіпастер" скаже тобі, що за відсутності радіозв'язку ця чотиритонна конструкція за два роки впаде на Землю. Неконтрольовано, бо команди воно не приймає.
А ще порадить читати й цитувати уважніше.

Цитувати
Проте, виходячи з останньої отриманої телеметричної інформації, фахівці підтвердили, що апарат “скоріше живий”.

Судячи з отого "скоріше", телеметрію було отримано до початку проблем зі зв'язком.
І оте
Цитувати
Навіть при відсутності зв’язку вдалося дізнатися
то вже фантазії журноламерів

Останнє редагування: 13 січня 2019 02:52:13 від H.Kropp
   


===========================

 :gigi:

Rocketdyne F-1

F-1
F-1 rocket engine specifications
Country of origin   United States
Manufacturer   Rocketdyne
Liquid-fuel engine
Propellant   LOX / RP-1
Cycle   Gas-generator
Performance
Thrust (vac.)   1,746,000 lbf (7,770 kN)
Thrust (SL)   1,522,000 lbf (6,770 kN)
Thrust-to-weight ratio   94.1
Chamber pressure   70 bars (1,015 psi; 7 MPa)
Isp (vac.)   304 s (2.98 km/s)
Isp (SL)   263 s (2.58 km/s)
Dimensions
Length   18.5 feet (5.6 m)
Diameter   12.2 feet (3.7 m)
Dry weight   18,500 pounds (8,400 kg)
Used in
Saturn V
The F-1 is a gas-generator cycle rocket engine developed in the United States by Rocketdyne
 in the late 1950s and used in the Saturn V rocket in the 1960s and early 1970s. Five F-1 engines
 were used in the S-IC first stage of each Saturn V, which served as the main launch vehicle of the
 Apollo program. The F-1 remains the most powerful single combustion chamber
 liquid-propellant rocket engine ever developed.


Ви б вже там якось визначились чи "аналоговнет" чи ...

Ато фуйня якась виходить- виходить  [KA]  обскакали амерів, які на Місяць літали, а тепер гммм смокчуть лапу і цілком залежать від кацапів
по ракетним двигунам???

завязуй квасити
   
Re: Брехня про Космоснаш((

===========================

 :gigi:

Rocketdyne F-1

F-1
F-1 rocket engine specifications
Country of origin   United States
Manufacturer   Rocketdyne
Liquid-fuel engine
Propellant   LOX / RP-1
Cycle   Gas-generator
Performance
Thrust (vac.)   1,746,000 lbf (7,770 kN)
Thrust (SL)   1,522,000 lbf (6,770 kN)
Thrust-to-weight ratio   94.1
Chamber pressure   70 bars (1,015 psi; 7 MPa)
Isp (vac.)   304 s (2.98 km/s)
Isp (SL)   263 s (2.58 km/s)
Dimensions
Length   18.5 feet (5.6 m)
Diameter   12.2 feet (3.7 m)
Dry weight   18,500 pounds (8,400 kg)
Used in
Saturn V
The F-1 is a gas-generator cycle rocket engine developed in the United States by Rocketdyne
 in the late 1950s and used in the Saturn V rocket in the 1960s and early 1970s. Five F-1 engines
 were used in the S-IC first stage of each Saturn V, which served as the main launch vehicle of the
 Apollo program. The F-1 remains the most powerful single combustion chamber
 liquid-propellant rocket engine ever developed.


Ви б вже там якось визначились чи "аналоговнет" чи ...

Ато фуйня якась виходить- виходить  [KA]  обскакали амерів, які на Місяць літали, а тепер гммм смокчуть лапу і цілком залежать від кацапів
по ракетним двигунам???
смокчешь ты постоянно. и совсем не лапу.
по каким двигателям сша полностью зависит от кацапов? Догадываюсь что ты сейчас пукнешь, поэтому сразу дам подсказку. Прежде чем писать про "раиссийские" двигатели, поинтересуйся кому принадлежит их производство.
   
Re: Брехня про Космоснаш((

==================================
Типовий альтернативно обдарований! :gigi:
Навіть не дивно! (tu)
Показав себе у всій красі!

ПиСи У американців і є "готовое"  :lol:
Не треба ніяких розробок, років випробувань, мільярдних вливань, просто скопіюй те, що вже "перевірено" і "працює".
Ти так скажеш і Ілона Маска  з його ракетами треба нафуй послати(та ти якраз це і сказав,доречі)! :pooh_lol:

1. просто скопировать не получится. потому что запуски это не только ракета, но и инфраструктура под нее.
2. какой смысл копировать устаревшие технологии?
3. если пусков не много, нет экономического смысла заморачиваться полным циклом.
4. в штатах поступают мудро, создавая конкуренцию и таким образом имеют постоянно рсзвивающиеся альтернативы. В отличие от монопольного роскосмоса, который и из пилотируемых пусков вылетит в ближайшие годы.
   
Re: Брехня про Космоснаш((

Кацапи розповсюджують брехню про Космоснаш(((
Ніби то НАСА звернулося до Роскосмосу з проханням((( вже смішно)))
https://www.politnavigator.net/soyuzom-k-lune-kak-tebe-takoe-ilon-mask.html
Але ж ми всі знаємо що Роскосмос не може нічого запустити без того щоб кувалдою щоь рихтувати.
А НАСА точно звернулося би до Маска .
Тим паче він нещодавно показав існуючий екземпляр( не манекен тобто) новоі ракети.
Чи то кацапи брешуть як завжди, чи то зрада якась((
Як тобі таке, Ілон Маск?(((
Ты сам читал статью? Там кроме заголовка есть текст.
 Модификация «Союзов» для полётов к Луне может стать палочкой-выручалочкой для «Роскосмоса» и всей космической программы России. Пока что США вырвались вперёд и в программе разработок перспективных кораблей

Американцы планируют начать реализацию DSG уже в 2022 году и остро нуждаются в «Плане Б», если что-то пойдёт не так.

Постоянные сбои и отсрочки в процессе разработки корабля «Федерация», идущего на замену «Союзу», скорее всего, заставили «Роскосмос» ещё раз проанализировать ранние предложения специалистов – адаптировать старые проверенные корабли для полётов к Луне.

На «Федерацию» уже потрачено свыше 25 млрд рублей и десять лет, но она до сих пор не летает, хотя полным ходом идёт подготовка экипажей. Если дело и дальше пойдёт в том же духе, то репутации «Роскосмоса» и страны в целом будет нанесён тяжёлый урон, а российские космонавты в рамках программы сотрудничества DSG отправятся к Луне на американских кораблях.

Объявлено, что первый полёт «Федерации» должен состояться в 2022 году, однако специалисты считают этот срок излишне амбициозным.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія