Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моя подяка Славу [ua]

Re: Моя подяка Славу  [ua]

Казалось бы, человек сделал благородное дело, но и тут нужно было дерьма навалить.
Слав, респект за то, что написал Моорчиба! Все остальное к этой ветке не имеет никакого отношения.
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

а ветка в совковом стиле : спасибо партии и лично дорогому леониду илличу о чём по твоему? не о кнопке?

ти ватна свиня і це факт
тебе як декілька решти підірастів просто рве на куски від цієї гілки  :weep:
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

ти ватна свиня і це факт
тебе як декілька решти підірастів просто рве на куски від цієї гілки  :weep:

Тут заглянул, стало интересно, так Горбаль за которого ты жопу рвал, мером стал? ;)

https://zugunder.com/index.php?topic=240261.0
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

ти ватна свиня і це факт
тебе як декілька решти підірастів просто рве на куски від цієї гілки  :weep:

факт слав, то шо ты синячий рыг перекрасившийся в прихильники певної політсили, ну как гончаренко, да вас много таких. Ты нэ одын.

а на каждом синячем рыге лежит вина за войну, это рыги начали делить Украину пополам ещё в 2004-м ради победы на выборах.



   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Чи это стьоб такий був
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Нє, ну якби просто кацапня, то вони б не палились так тупо..... А то просто хоч бери перелистуй цю гілку і складай список  :facepalm1:

кацапня на роботі шифрується
в це просто ватні уєбани
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

а ветка в совковом стиле : спасибо партии и лично дорогому леониду илличу о чём по твоему? не о кнопке?
  Честно говоря, очень надеюсь, что нет. Да и далась ему она , та кнопка. Понятно же уже,что ни Слав, Ни его окружение "кнопки" не увидят, как собственных ушей. Впрочем, Слав уже раз сто заявлял, что "кнопка" ему не нужна. Ему нужно самоврядування и честные выборы модератора.Мини-БПП тут такое у нас. Где ни соберутся три прихильники певної політсили-там начинается бардак...
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Казалось бы, человек сделал благородное дело, но и тут нужно было дерьма навалить.
Слав, респект за то, что написал Моорчиба! Все остальное к этой ветке не имеет никакого отношения.

+1000
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Слав!!! Молодец. (tu)
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

взагалі то підарастів не так багато відписались
а де обісраний аміранчик
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

взагалі то підарастів не так багато відписались
а де обісраний аміранчик

В ветке о трампанзе... он теперь специалист-международник...:)
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

взагалі то підарастів не так багато відписались
а де обісраний аміранчик

Я послав доповідь модератору
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Я послав доповідь модератору
Слава не банят. В назидание потомкам. Не сносят, как отот дом в Хиросиме. :gigi:
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Я послав доповідь модератору
Кримський колаборант, який вів і веде підривну роботу  серед українців, жаліється на українця на українському форумі.
Саме існування такого непорозуміння, як Аміран, на ФУПі це уже питання...
Але ж не все так просто. Да, pravda?
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Слав - молодець!

Morcheeba  - хай Бог береже!
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Я послав доповідь модератору

ну ти гівно фсбшне звело на мене наклеп
а те що ти гівно фсбшне я маю конкретні підстави так думати
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Казалось бы, человек сделал благородное дело, но и тут нужно было дерьма навалить.
Слав, респект за то, что написал Моорчиба! Все остальное к этой ветке не имеет никакого отношения.
+100500
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

ну ти гівно фсбшне звело на мене наклеп
а те що ти гівно фсбшне я маю конкретні підстави так думати

Який наклеп?

Проте що ти бувший синяк? Що в футболці партії регіонів ходив? Чи що назву Україна з маленької літери писав?  Чи що кричав, що Україні не треба підтримувати Грузію у війні 2008 року? Чи про те, що називав грузинів барсеточниками? Я все довів посиланнями.

P.S. І коли ти хочеш побачити ФСБ-шне лайно підійди до дзеркала і побачиш.
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Слава не банят. В назидание потомкам. Не сносят, как отот дом в Хиросиме. :gigi:

ботік іди мимо
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Який наклеп?

Проте що ти бувший синяк? Що в футболці партії регіонів ходив? Чи що назву Україна з маленької літери писав?  Чи що кричав, що Україні не треба підтримувати Грузію у війні 2008 року? Чи про те, що називав грузинів барсеточниками? Я все довів посиланнями.

P.S. І коли ти хочеш побачити ФСБ-шне лайно підійди до дзеркала і побачиш.

дивно до 2014 року це тобі ніяк не мішало топити на фупі за мене . і ще зовсім недавно ти давав мені ніки на цугундері  :weep:


а наклеп про тещо я зось там не доплатив в бюджет

тай те що я був синяком теж наклеп
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

а те що ти скоріше за все фсбщна консерва в мене є купа підстав так думати
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

дивно до 2014 року це тобі ніяк не мішало топити на фупі за мене . і ще зовсім недавно ти давав мені ніки на цугундері  :weep:


а наклеп про тещо я зось там не доплатив в бюджет

тай те що я був синяком теж наклеп


Чем бы дети не тешились, а бы не плакали. Виртуальный файтер с ватниками.
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]
tyu

а те що ти скоріше за все фсбщна консерва в мене є купа підстав так думати

   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Кримський колаборант, який вів і веде підривну роботу  серед українців, жаліється на українця на українському форумі.
Саме існування такого непорозуміння, як Аміран, на ФУПі це уже питання...
Але ж не все так просто. Да, pravda?

Якщо ти українець, чому стільки помилок робиш? Треба писати — "Так, pravda?", а не "Да, pravda?".  Бо в українській мові немає слова "Да". 
Палишся лайно ФСБ-шне.
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]
tyu

Слав, а как ты думаешь, почему тебе давали доступ на Цужик?
Ну, то есть, кому и для чего ты там был нужен.
Догадался, не?
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Слав, а как ты думаешь, почему тебе давали доступ на Цужик?
Ну, то есть, кому и для чего ты там был нужен.
Догадался, не?

попустись клован . ти пусте місце .
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Якщо ти українець, чому стільки помилок робиш? Треба писати — "Так, pravda?", а не "Да, pravda?".  Бо в українській мові немає слова "Да". 
Палишся лайно ФСБ-шне.
100 процентів. Упс))) відсотків.
Я фсбшне лайно. А ти рафінований укрАінєц)))
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

і ще зовсім недавно ти давав мені ніки на цугундері  :weep:

Давав. А ти виявився настільки тупим, що навіть не змінив e-mail у профілі. В результаті все твоє приватне листування з Гансом приходило мені на електрону пошту. Це листування здається і досі там висить. Цікаві у вас стосунки, стосунки хазяїна з шісткою. Як ти там в приваті давав команди Гансу публікувати на Цузі те-то і те-то. А Ганс виконував після чого звітував про виконання. Ти на ФУПі так само своїми шістками керуєш? Ось Бізон дивись як старається.  :weep:
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]
tyu

Давав. А ти виявився настільки тупим, що навіть не змінив e-mail у профілі. В результаті все твоє приватне листування з Гансом приходило мені на електрону пошту. Це листування здається і досі там висить. Цікаві у вас стосунки, стосунки хазяїна з шісткою. Як ти там в приваті давав команди Гансу публікувати на Цузі те-то і те-то. А Ганс виконував після чого звітував про виконання. Ти на ФУПі так само своїми шістками керуєш? Ось Бізон дивись як старається.  :weep:

Как интересно.
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Как интересно.

Брешет как дышит.
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Давав. А ти виявився настільки тупим, що навіть не змінив e-mail у профілі. В результаті все твоє приватне листування з Гансом приходило мені на електрону пошту. Це листування здається і досі там висить. Цікаві у вас стосунки, стосунки хазяїна з шісткою. Як ти там в приваті давав команди Гансу публікувати на Цузі те-то і те-то. А Ганс виконував після чого звітував про виконання. Ти на ФУПі так само своїми шістками керуєш? Ось Бізон дивись як старається.  :weep:

ми з гансом тролили уєбанів .
 а тещо воно тобі йшло на почту то мені насрати . тим більше відомо що рукі читає всі привати
єбать ти збирач компромату

а міняти якусь почту на одноразову ніку  :weep:

за те як мєлочно ти метнувся і забрав нік  :weep:
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

кстаті аміраша  ти питляєш мудачок і невідкоменчуєш весь пост

так що до 2014 року ти корешував зі мною  ти напів грузин княжих кровей  корешував з тим хто називав вас грузинів  борсеточниками  :weep:

ну це з твоїх слів
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

ботік іди мимо
Уже давно. Мимо тебя, осла карабахского, уже все и всЁ прошло.  :laugh:

Останнє редагування: 20 червня 2018 00:09:15 від SOUTH BLOOD
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Давав. А ти виявився настільки тупим, що навіть не змінив e-mail у профілі. В результаті все твоє приватне листування з Гансом приходило мені на електрону пошту. Це листування здається і досі там висить. Цікаві у вас стосунки, стосунки хазяїна з шісткою. Як ти там в приваті давав команди Гансу публікувати на Цузі те-то і те-то. А Ганс виконував після чого звітував про виконання. Ти на ФУПі так само своїми шістками керуєш? Ось Бізон дивись як старається.  :weep:
Оо))) А осьдого (це доречі якою мовою, чи тобі краще на каком язикє?) ти ніразу не спалився)))
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]
tyu

кстаті аміраша  ти питляєш мудачок і невідкоменчуєш весь пост

так що до 2014 року ти корешував зі мною  ти напів грузин княжих кровей  корешував з тим хто називав вас грузинів  борсеточниками  :weep:

ну це з твоїх слів

Не, ну это Амиран зашкварился, конечно.
Но многие до недавних пор думали, что ты патриот и безнесмен, а не психопат и лох.
Даже я иногда думал, что не бывает человек настолько ебанутым. Но ты смог. И это прекрасно.
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

кстаті аміраша  ти питляєш мудачок і невідкоменчуєш весь пост

так що до 2014 року ти корешував зі мною  ти напів грузин княжих кровей  корешував з тим хто називав вас грузинів  борсеточниками  :weep:

ну це з твоїх слів

Мені не сподобалося як свободівці накинулися на тебе натовпом. Мені взагалі не подобається коли кидаються купою на одного. Тим більше скінхеди зі Свободи. Ну ти був для мене більш прийнятнішим, ніж вони. Це були часи коли Тягнибок набирав на ФУПі по 90% у голосуваннях, а ти був проти Надала і Свободи, і весь ФУП на тебе кидався. А ти був тоді зовсім один у своїй боротьбі. Ну я тебе підтримав. Але коли злигався з тією рудою гидотою, ти втратив остаточно моє нормальне до тебе ставлення.
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Притула, шо у тебе на форумі робить цугівський кацап?
Я розумію "запрошення" в СБУ, пропозиція про співпрацю,  і все решта.
Пропозиція від якої краще не відмовлятися?

Останнє редагування: 20 червня 2018 00:28:26 від bizzon
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]
tyu

Притула, шо у тебе на форумі робить цугівський кацап?

Общается с друзьями, не?
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Общается с друзьями, не?
Друзі розширюють ареал?
Ну принаймні друзям хочеться в то вірити)

Останнє редагування: 20 червня 2018 00:40:25 від bizzon
   
Re: Моя подяка Славу  [ua]

Давав. А ти виявився настільки тупим, що навіть не змінив e-mail у профілі. В результаті все твоє приватне листування з Гансом приходило мені на електрону пошту. Це листування здається і досі там висить. Цікаві у вас стосунки, стосунки хазяїна з шісткою. Як ти там в приваті давав команди Гансу публікувати на Цузі те-то і те-то. А Ганс виконував після чого звітував про виконання. Ти на ФУПі так само своїми шістками керуєш? Ось Бізон дивись як старається.  :weep:

Мбугага.

Штірліц відчув , що він палиться...  :pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія