Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Эрик Клэптон против вакцинации, имел тяжелую побочку

Re: Эрик Клэптон против вакцинации, имел тяжелую побочку

коли я пишу про цифри, це ж не просто так
неможливо просто не збирати чи просто не публікувати,
коли у вас за тиждень вакцинації зі значною "побічкою" в 1% кількість хворих в лікарнях зростає на 15-20%
як то кажуть вірити ви можете в будь-шо, але це фантастика
======================
Тобто це просто питання віри і ти вважаєш,що твоя віра більш правильна?
Я вірно тебе зрозумів? :shuffle:
   
ухты. вакцина оживила легенду....
я и не надеялся что он жив еще...
   
коли я пишу про цифри, це ж не просто так
неможливо просто не збирати чи просто не публікувати,
коли у вас за тиждень вакцинації зі значною "побічкою" в 1% кількість хворих в лікарнях зростає на 15-20%
як то кажуть вірити ви можете в будь-шо, але це фантастика

Ты не совсем в курсе с госпитализацией в штатах
   
Не крути сракою. Ти готовий після вакцинації вмерти в масштабах статистичної похибки?
Так чи ні?

ти дурень? я тобі написав прямим текстом, при можливості вакцинуватися, я би зрадістю вакцинувався
тому питання - ти готовий померти, звучити по дебільному
якшо би так сталося, то сталося би і все
оцінюючи ризики, я інколи вихожу з дому, переходжу дорогу, йду навіть під аварійного вигляду балконами (хоча інколи все таки даю трохи всторону :shuffle: ), ну і т.д.
тому питання про статистичні похибки дурнуваті за визначенням
   
Ты не совсем в курсе с госпитализацией в штатах

про шо? якшо говориться про важкі побічні прояви це як має виражатися? просрався трохи чи передсмертний стан?
   
======================
Тобто це просто питання віри і ти вважаєш,що твоя віра більш правильна?
Я вірно тебе зрозумів? :shuffle:

вірно
я вірю в те, шо в США замовчати зростання напливу в лікарні на 20%/тиждень неможливо
   
А чё вы хотели, вакцинация сейчас это эксперимент над всем человечеством, т.к. вакцина сырая, не отрабатонная. Кто хочет стать подопытным кроликом - вперед!
абы шмурдяка не ширнули как на Сейшелах https://www.9tv.co.il/item/28462
   
вірно
я вірю в те, шо в США замовчати зростання напливу в лікарні на 20%/тиждень неможливо

Тебя могут просто не брать в госпиталь
   
Тебя могут просто не брать в госпиталь

людину при смерті не братимуть в лікарню?
ну шо ж вам там видніше.
і шо потім не засудять, за ненадання допомоги?
   
Re: Эрик Клэптон против вакцинации, имел тяжелую побочку

абы шмурдяка не ширнули как на Сейшелах https://www.9tv.co.il/item/28462
=====================
В Канаді взагалі розглядають варіанти колоти трьома різними вакцинами.

Хто не зрозумів- одних і тих же людей..

Новости Канады, 11.05.2021 06:09
В Онтарио могут начать смешивать вакцины от COVID-19
В понедельник министр здравоохранения Онтарио Кристин Эллиот заявила, что жители провинции,
получившие первую дозу вакцины AstraZeneca, могут получить вторую дозу другого препарата.


Эллиот сообщила, что пока неизвестно, когда в провинцию доставят препарат AstraZeneca. —
 «Весьма вероятно, что нам придется смешивать разные препараты вместе».


Министр сообщила, что правительство ждет результатов британского исследования, посвященного смешиванию вакцин, и рекомендаций Национального комитета по иммунизации.

Правительство Квебека также сообщило, что планирует смешивать вакцины от COVID-19: вакцину Moderna заменят вакциной Pfizer-BioNTech, чтобы привить постояльцев домов престарелых как можно скорее.

Молекулярный биолог Саманта Яммин отметила, что у канадцев, которым сделали первую прививку препаратом AstraZeneca, появится возможность выбрать другую вакцину.


Национальный комитет по иммунизации (NACI) рекомендовал канадцам, которые не подвержены высокому риску заражения COVID-19, не делать прививки препаратом AstraZeneca, а подождать, пока вакцины Pfizer-BioNTech и Moderna станут доступны.

Комитет назвал вакцины Pfizer-BioNTech и Moderna «предпочтительными», так как они не вызывают образования тромбов. Позднее представители NACI уточнили, что канадцы, сделавшие прививку вакциной AstraZeneca, поступили правильно.

Доктор Эндрю Моррис, член совета по вопросам заболеваемости COVID-19 Онтарио, заявил, что в Канаде достаточно доз вакцин Pfizer-BioNTech и Moderna, чтобы прекратить использовать препарат AstraZeneca, который в редких случаях приводит к образованию тромбов.

Яммин отметила, что людям, проживающим в «горячих точках» по коронавирусу, рекомендуется сделать прививку первой доступной вакциной. Она считает, что Канаде не следует отказываться от вакцины AstraZeneca даже несмотря на то, что в стране достаточно доз вакцин Pfizer-BioNTech и Moderna. Вакцина AstraZeneca важна для прекращения глобальной пандемии, заявила Яммин.
   
Re: Эрик Клэптон против вакцинации, имел тяжелую побочку

вірно
я вірю в те, шо в США замовчати зростання напливу в лікарні на 20%/тиждень неможливо
-----------------
Якщо в США  можливо влегку забанити в інтернеті   президента, то про яку обєктивність даних йде мова? 8-:
А.І. вище он правильно писав про це.
Чи це для вас не аргумент?
   
Re: Эрик Клэптон против вакцинации, имел тяжелую побочку

людину при смерті не братимуть в лікарню?
ну шо ж вам там видніше.
і шо потім не засудять, за ненадання допомоги?
======================
 B-)
Ясно, я вибачаюсь за свій пост до вас.
Схоже, що не в коня корм.
Ви навіть не розумієте  всю ситуацію,що склалася.
Хоча, воно так краще. :(
   
после не значит из-за

 (tu)
   
Отошел? Ну и хорошо. А так...всякое бывает. Но я вакцинируюсь.
   
недавно отгреб побочек.. очканул серьезно, отказался от пятой дозы
   
Очень возмущает пренебрежительность разнообразных вакцинаторов-дятлов-надомников. Эти ослы явно не понимают разницы между экстренным одобрением и полноценными клиническими тестами.
   
персонал поголовно неспособен колоть, а санитария, просто ужасна
   
недавно отгреб побочек.. очканул серьезно, отказался от пятой дозы

-----------------------------------------------
Пятой?!!! Мы и первую,мля,не видали.
   
От база даних про всі потенційні ускладнення від вакцин в США
https://vaers.hhs.gov/data.html

Антивакцинатори вже давно на фупі постили. Ви там якось синхронізуйтесь.
   
ухты. вакцина оживила легенду....
я и не надеялся что он жив еще...

Ну якби не зовсім аживіла.
   
сколько лет Эрику, губашлёпы ?
   
Виявляється в цього Еріка нейропатія. Про що він сам зізнався:
https://www.cheatsheet.com/entertainment/eric-clapton-is-grateful-despite-his-health-problems-i-shouldve-kicked-the-bucket-a-long-time-ago.html/

Що він там казав? Рухатись не міг?

Цитувати
у стадії II — IIА і IIБ; є чутливі, рухові, автономні порушення, при IIБ — ще ознаки слабкості згинальних м'язів стоп (хворий не може втриматися вертикально, стоячи на п'ятах).

Може і вакцина винна, а не колишній алкоголізм і наркозалежність. Нехай розбираються.
   
вірно
я вірю в те, шо в США замовчати зростання напливу в лікарні на 20%/тиждень неможливо

Якщо можна роздути з мухи слона, то можна і навпаки. На те вони й ЗМД.
   
Виявляється в цього Еріка нейропатія

Типова побочка від Пфайзера як і аденопатія.
   
-----------------------------------------------
Пятой?!!! Мы и первую,мля,не видали.

и не приведи Господь  :facepalm1:
   
Очень возмущает пренебрежительность разнообразных вакцинаторов-дятлов-надомников. Эти ослы явно не понимают разницы между экстренным одобрением и полноценными клиническими тестами.

Зараз йдуть тести на людях. Поки що мінімум 6 тисяч трупів та калік тіко по Штатам. Меньших побочок як нейро- адено-патії та анафілактичних шоків десятки тисяч якщо не сотні.

Раніше жоден препарат не пройшов би випробування з такими результатами. В 70-х момерло 56 людей і вакцинацію припинили. А зараз - геноцид так геноцид.
   
Но я вакцинируюсь.
Красава, Волька! Живи довго, тобі ще борг віддавати!
   
Типова побочка від Пфайзера як і аденопатія.

Він про неї зізнався ще кілька років тому.
   
Щеплення проти Covid доведеться робити по другому колу – німецькі експерти

в Австралії з ковідом покінчили без щеплень, а Європа з політичних мотивів хоче цей жах без кінця :X
   
Якщо можна роздути з мухи слона, то можна і навпаки. На те вони й ЗМД.

навпаки?
ха-ха
у США вбивають чи садять в тюрму за інформацію по ковід?
просто цікаво, який журналіст відмовить собі в спробі прославитись на сенсації, якшо вона є (бо виставити себе дурнем, це інша сторона монети)
   
Зараз йдуть тести на людях. Поки що мінімум 6 тисяч трупів та калік тіко по Штатам. Меньших побочок як нейро- адено-патії та анафілактичних шоків десятки тисяч якщо не сотні.

Раніше жоден препарат не пройшов би випробування з такими результатами. В 70-х момерло 56 людей і вакцинацію припинили. А зараз - геноцид так геноцид.

И вы реально верите что этим безмозглым аленям что-то можно объяснить? Они же секта, у них на похоронах будет святая маска в зубах
   
Пока не сажают, но увольняют легко. Трезвые голоса есть, как например бывший сотрудник NYT Alex Berenson. Но попробуйте найти его статью в какофонии 20-ти летних болванов целующих задницу Фаучи. Почему Berenson бывший сотрудник объяснять думаю не надо? Ну на всякий случай - выгнали с волчьим билетом.
   
Щеплення проти Covid доведеться робити по другому колу – німецькі експерти
в Австралії з ковідом покінчили без щеплень, а Європа з політичних мотивів хоче цей жах без кінця :X
------
Хомячки і не таке зжеруть і добавки попросять! :facepalm1:
   
Типова побочка від Пфайзера як і аденопатія.
;
Петро - Ерік привився астрозенекою
А також довготривале вживання наркотиків, емфізема
Королева привилась вакциною - все ОК
хуйло не привився - сидить в бункері

Викопай бункер і собі.
Можеш там пріютіть Олєчку, вдвойом веселєй.
   
Крайне показательно как алени стадом набросились на Клэптона с визгом и слюнями. За что? Мужик честно рассказал свою историю. В угрюмое время инквизиторов от политкорректности такое не допустимо.

Останнє редагування: 16 травня 2021 22:54:38 від Olga Taylor
   
Крайне показательно как алени стадом набросились на Клэптона с визгом и слюнями. За что? Мужик честно рассказал свою историю. В угрюмое время инквизиторов от политкорректности такое не допустимо.

і шо багато накинулось?
вам повторити ше раз? це історія ОДНІЄЇ людини, статистично він ОДНА людина, яким би відомим він не був
можна його пошкодувати, можна обговорювати про всі його болячки, але це все рівно буде історія ОДНІЄЇ людини, так... людини, яка мала ускладнення
266 млн доз вакцини вкололи
говоріть мовою цифр, а не емоцій і гри на публіку
   
і шо багато накинулось?
вам повторити ше раз? це історія ОДНІЄЇ людини, статистично він ОДНА людина, яким би відомим він не був
можна його пошкодувати, можна обговорювати про всі його болячки, але це все рівно буде історія ОДНІЄЇ людини, так... людини, яка мала ускладнення
266 млн доз вакцини вкололи
говоріть мовою цифр, а не емоцій і гри на публіку

Так а я о чём и говорю. Прошло пять месяцев. Да, работу по сбитию волны заболеваний вакцины выполнили. Самое время вспомнить что они все экспериментальные, перестать хлестать до крови и так взмыленую лошадь и вдумчиво рассмотреть многочисленные побочные эффекты которые уже проявились и ещё проявятся. Тут правильно Шаблезуб сказал - нормальную вакцину гриппа с такой статистикой до рынка и близко не допустили бы.

Вместо этого подзуживаемая медицинским истеблишментом и политиками разьяренная толпа полубезумных бабушек, дедушек, мамаш - квочек и тому подобное бегает по улицам с факелами и ищет чей бы дом поджечь в назидание. Вот где эмоции там эмоции.
   
Оля, а чого трамп вакцинувався від ковід?
   
Оля, а чого трамп вакцинувався від ковід?

Надо понимать по совету своего лечащего врача.
   
Надо понимать по совету своего лечащего врача.

Взяв участь в есперименті... аяяй. І ніби ж не дурний? Дурний президентом би не став?
Він що не знав про побічні ефекти?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія