Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

купа гівна

Re: купа гівна

Великим любимим )))) ?  Не потрібно  ..Хай буде , мо пізніше  син  покрутить ще  ...
та він отримав пару місяців тому в подарок від моєї колєжанки повністю новий перший
і начався глобальний піздєц
спочатку щоб просто включити
пс.вирішено в мусорнік
   
Re: купа гівна

При чому тут це я пишу що він нерозумний а не те що на еплах не можна читати в fb2. Не можливысть читати на айпады в фб2 обмежена його ынтелектуальними здыбностями а не планшетом.
іди нах  :laugh:
   
Re: купа гівна

от я хочу собі на іфон поставити мелодію на дзвінок з Слуги народу - топісєц яка проблєма....
завтра мені спеціаліст поставить якусь хакерську програму за допомогою якоі можна ставити любу музику на дзвінок в іфоні...

я стіва джобса генієм ніхєра не вважаю.
він найжадніша акула бізнесу яку тільки можна придумати...
   
Re: купа гівна

То нехай і не продається для ширвжитку, якщо вона лише для сертифікованих ІТ-ішників.

наоборот. прелесть эппла в том, что он делается так что даже самая тупая американская блондинко могла юзать, не думая. но иногда с кем то не срастается. бывает.
   
Re: купа гівна

от я хочу собі на іфон поставити мелодію на дзвінок з Слуги народу - топісєц яка проблєма....
завтра мені спеціаліст поставить якусь хакерську програму за допомогою якоі можна ставити любу музику на дзвінок в іфоні...

я стіва джобса генієм ніхєра не вважаю.
він найжадніша акула бізнесу яку тільки можна придумати...
виглядає воно файно,приємно в руки взяти
але б***ь то картина рубенса щоб нею милуватись
всьо через жопу і з проблемами для людини яка далека від всіх тих програмістичних заморочок
я простий юзер,і мені нада тицьнути пальцем в кнопку а не мастурбувати себе і фуп різними тунсами і дропбоксами
   
Re: купа гівна

от я хочу собі на іфон поставити мелодію на дзвінок з Слуги народу - топісєц яка проблєма....
завтра мені спеціаліст поставить якусь хакерську програму за допомогою якоі можна ставити любу музику на дзвінок в іфоні...

я стіва джобса генієм ніхєра не вважаю.
він найжадніша акула бізнесу яку тільки можна придумати...

дай под зад своему специалисту. стандартный айтьюнс из любой мелодии в твоей медиатеке сделает тебе рингтон.  :facepalm:
   
Re: купа гівна

іди нах  :laugh:
я не вмію
   
Re: купа гівна

от я хочу собі на іфон поставити мелодію на дзвінок з Слуги народу - топісєц яка проблєма....
завтра мені спеціаліст поставить якусь хакерську програму за допомогою якоі можна ставити любу музику на дзвінок в іфоні...

я стіва джобса генієм ніхєра не вважаю.
він найжадніша акула бізнесу яку тільки можна придумати...
От що саме більше  дивує .  Така філософія  у  компанії ,  айтююююнззз . Буде у Вас Сідія  ітаке інше  ... ну ви понялі )))  . А шо дєлать )))
   
Re: купа гівна

дай под зад своему специалисту. стандартный айтьюнс из любой мелодии в твоей медиатеке сделает тебе рингтон.  :facepalm:

 а в мене немає медіатеки.
і я не юзаю ітюнс.
взагалі.
я юзаю іфон як тіліфон і всьо...

в тому і проблєма - шоб з іфоном зробити елементарну фуню - треба ше комп ітюнс еплАйді і іпати собі мозок.
хто може пояснити мені : нафіга це все придумано ?

прально - шоб тупо качати  з манюпаса бабло.

але девайз хороший. як дзвонилка - дзвонить дуже гарно  (tu)

Останнє редагування: 10 грудня 2015 23:58:59 від Rubicon
   
Re: купа гівна

для роботи айфон хороший девайс, но не більше, по функціоналу далеко позаду андроїдів, ну хіба ефективніший цвяхи забивати  :laugh:
   
Re: купа гівна

а в мене немає медіатеки.
і я не юзаю ітюнс.
взагалі.
я юзаю іфон як тіліфон і всьо...

в тому і проблєма - шоб з іфоном зробити елементарну фуню - треба ше комп ітюнс еплАйді і іпати собі мозок.
хто може пояснити мені : нафіга це все придумано ?

прально - шоб тупо качати  з манюпаса бабло.

але девайз хороший. як дзвонилка - дзвонить дуже гарно

ну так ти дурачек раз не понимаеш что через айтюнс ты можеш управлять и планшетом и телефоном и плеером

айтюнс потому что эпл продает связанное решение
   
Re: купа гівна

а в мене немає медіатеки.
і я не юзаю ітюнс.
взагалі.
я юзаю іфон як тіліфон і всьо...

в эппл сто есть програмули бесплатные которые делают рингтоны из чего хочешь. как бы не проблема совсем. есть вебсайты, которые делают рингтоны. заходишь, тыкаешь в мелодию из которой хочешь получить рингтон и скачиваешь его. вариантов больше чем пальцев на хую  :facepalm: 
   
Re: купа гівна

ну так ти дурачек раз не понимаеш что через айтюнс ты можеш управлять и планшетом и телефоном и плеером

айтюнс потому что эпл продает связанное решение

сам не понимаю, как люди без айтьюнса живут  :facepalm: .
   
Re: купа гівна

ну так ти дурачек раз не понимаеш что через айтюнс ты можеш управлять и планшетом и телефоном и плеером

айтюнс потому что эпл продает связанное решение

а нах мені комп з айтюнсом якшо я маю тіліпон ?
ти шо реально недоганяєш ?
а якшо я не маю ні компа ні айпеда то як мені через айтюнс поставити мелодію на джингл ев іфон ?
почав думати ? ..... ну молодець - тепер ти розумієш шо тобі тре купити ше макбук і айпед в добавок до іфона і іпода ?...
потрохи доходить до тебе система викачуванння грошей ?

народ - я вже то все зів і висрав...

іфони - хороші стабільні девайзи для того щоб телефонувати.

все.
   
Re: купа гівна

в эппл сто есть програмули бесплатные которые делают рингтоны из чего хочешь. как бы не проблема совсем. есть вебсайты, которые делают рингтоны. заходишь, тыкаешь в мелодию из которой хочешь получить рингтон и скачиваешь его. вариантов больше чем пальцев на хую  :facepalm: 

ну реально скажи - ти ж науковець.. ну нафуя всі ті двіженія ?
та я на соні 7 річної давності з диска по кабелю ставлю любий рінгтон який тільки існує в світі. в любому форматі.
нафуя усіі ті двіжі з еплами ?
   
Re: купа гівна

ну реально скажи - ти ж науковець.. ну нафуя всі ті двіженія ?
та я на соні 7 річної давності з диска по кабелю ставлю любий рінгтон який тільки існує в світі. в любому форматі.
нафуя усіі ті двіжі з еплами ?

ну и пользуйся этим сони (7 лет SE наверное) в чем проблема, аккум небось неделю держит. и радуйся  :D
   
Re: купа гівна

захотів малому на айпада скачати книжку в fb2
і не можу
на андроїда без проблем

я не експерт в айфонах айпадах і тд але я роблю так.
Заходиш в епл сторе і скачуєш програму для скачування на айпади Free Tube Universal Downloader & Download Manager вона скачує фільми музику книжки все що треба. Потом зайди в епл сторе і скачай програму uBooks це читалка. Заходиш в програму для скачування вводиш в браузері назву книжки скачати в fb2 нажимаэш пальцем ы тримаэш поки не появиться выкно скачати, скачуєш заходиш в папку скачаних файлыв в цый програмы нажимаэш выдкрити за допомогою...(має писати open in....) і вибираєш програму uBooks. Потом заходиш в цю програму і в папці з книжками має бути твоя книжка.
   
Re: купа гівна

 :kez_04:

іпать яу все просто зроблено...особливо для дітей  :lol:
   
Re: купа гівна

ну и пользуйся этим сони (7 лет SE наверное) в чем проблема, аккум небось неделю держит. и радуйся  :D

ше раз.
у мене купа девайзів від епла.
я вважаю їх хорощими і якісними.
але уся ця іпала реально напрягає...
джобс дуже перемудрив із тим як витягти бабло з юзера.
   
Re: купа гівна

джобс дуже перемудрив

поучи еще епл как прально  :weep:
   
Re: купа гівна

ше раз.
у мене купа девайзів від епла.
я вважаю їх хорощими і якісними.
але уся ця іпала реально напрягає...
джобс дуже перемудрив із тим як витягти бабло з юзера.

это проблема плохой локализации. на словах баден говорит что поддерживают украину, а на деле эппля хороша только для американцев. отель эти проблемы с книжкой, нет украинской локализации в айтьюнс, поэтому надо идти на левые пиратские российские сайты и пытаться оттуда скачать книжку на украинском. так и с тобой, американец одним кликом купил бы себе любой рингтон (американский), но ты не можешь, потому что украинского istоre наверное еще и нет в природе.  :facepalm: или его не успели должным образом наполнить.
   
Re: купа гівна

поучи еще епл как прально  :weep:

Ну це тупікова гілка розвитку.

Я маю флешку - перепиши іі на іпод чи макбук.

І ше - перекинь мені по блутузу фотку будь такий добрий.

Пс я зараз пишу з іфона .
Це шоб ти не думав шо я яблуконенависник ;)
   
Re: купа гівна

я не експерт в айфонах айпадах і тд але я роблю так.
Заходиш в епл сторе і скачуєш програму для скачування на айпади Free Tube Universal Downloader & Download Manager вона скачує фільми музику книжки все що треба. Потом зайди в епл сторе і скачай програму uBooks це читалка. Заходиш в програму для скачування вводиш в браузері назву книжки скачати в fb2 нажимаэш пальцем ы тримаэш поки не появиться выкно скачати, скачуєш заходиш в папку скачаних файлыв в цый програмы нажимаэш выдкрити за допомогою...(має писати open in....) і вибираєш програму uBooks. Потом заходиш в цю програму і в папці з книжками має бути твоя книжка.
дякую,попробую
   
Re: купа гівна
Пшениця

в эппл сто есть програмули бесплатные которые делают рингтоны из чего хочешь. как бы не проблема совсем. есть вебсайты, которые делают рингтоны. заходишь, тыкаешь в мелодию из которой хочешь получить рингтон и скачиваешь его. вариантов больше чем пальцев на хую  :facepalm: 
Де ж стільки часу набрати ото все робити?
У Епла зато батарейки довше тримаються і вони не гріються. У мене Samsung S3, то гріється як бензиновий каталізатор, вся батарейка на підігрівання Всесвіту йде :)
   
Re: купа гівна

дякую,попробую

Вся суть що ти скачуэш програму для скачування скачуэш в цю програму і відкриваєш в читалці
   
Re: купа гівна
Пшениця

Вся суть що ти скачуэш програму для скачування скачуэш в цю програму і відкриваєш в читалці
:facepalm:
   
Re: купа гівна

:facepalm:
"Качайте, Шура, качайте." (~с)
   
Re: купа гівна
PAL

але девайз хороший. як дзвонилка - дзвонить дуже гарно  (tu)

тіки четвертий айфон треба було тримати особливим чином, щоб дзвонив  :laugh:
А шостий - у кишені гнеться  :weep:

а так гарний девайс, факт  :gigi:
   
Re: купа гівна

Ну це тупікова гілка розвитку.

Я маю флешку - перепиши іі на іпод чи макбук.

І ше - перекинь мені по блутузу фотку будь такий добрий.

Пс я зараз пишу з іфона .
Це шоб ти не думав шо я яблуконенависник ;)

флешку на макбук без проблем. фотки я пересылаю смс, а чаще кидаю сцылу, они все у меня в облаке. в чем проблема?
   
Re: купа гівна

тіки четвертий айфон треба було тримати особливим чином, щоб дзвонив  :laugh:
А шостий - у кишені гнеться  :weep:

а так гарний девайс, факт  :gigi:

а нормальным аппаратом можно и в хоккей поиграть  :D

   
Re: купа гівна

:facepalm:
Розумієш офіційно можна скачувати тільки з айтюнса тими програмами що дає епл. А якщо скачати програму для скачувати можна качати абсолютно все любі музики, фільми, книжки, любі ролики з ютуба і тд.
   
Re: купа гівна

Розумієш офіційно можна скачувати тільки з айтюнса тими програмами що дає епл.
"Великий Брат слідкує за тобою." (с)  :buba:
   
Re: купа гівна

вот интересно. вот почему у меня не возникает трудностей с поиском книг для айпада? все ищется за максимум 5 минут. ведроид был в употреблении. нах-нах это глючное поделие.
   
Re: купа гівна

от я хочу собі на іфон поставити мелодію на дзвінок з Слуги народу - топісєц яка проблєма....
завтра мені спеціаліст поставить якусь хакерську програму за допомогою якоі можна ставити любу музику на дзвінок в іфоні...

я стіва джобса генієм ніхєра не вважаю.
він найжадніша акула бізнесу яку тільки можна придумати...

+ 1000
з язика зняв, такий самий негідник як цукрбаум, та Гейтс.. Здається вони з одного коліна? )
   
Re: купа гівна

+ 1000
з язика зняв, такий самий негідник як цукрбаум, та Гейтс.. Здається вони з одного коліна? )

та да Гейтс и Джобс бездарности, а вот коломойский, ахметов и порошенко это гении бизнеса  :facepalm:
   
Re: купа гівна

Я всі fb2 файли конвертую в PDF формат, і завантажую в eBook Reader, через USB порт. Без проблем. Все - безкоштовно. :)
   
Re: купа гівна

захотів малому на айпада скачати книжку в fb2
і не можу
на андроїда без проблем

Є якісь рідери під айфон які читають фб2.
А так то краще звичайно купити щось під андроїд.

   
Re: купа гівна

Я всі fb2 файли конвертую в PDF формат, і завантажую в eBook Reader, через USB порт. Без проблем. Все - безкоштовно. :)

Яке огидне збочення!!!
   
Re: купа гівна

та да Гейтс и Джобс бездарности, а вот коломойский, ахметов и порошенко это гении бизнеса  :facepalm:

Джобс давно нічого не вирішує, та і Гейтс відійшов від справ.
Вони обидвоє геніальні бізнесмени.
Але якщо при Джобсі Еплл робив дійсно класні девайси, то Гейтс просто геніальний шахрай.
   
Re: купа гівна

Джобс давно нічого не вирішує, та і Гейтс відійшов від справ.
Вони обидвоє геніальні бізнесмени.
Але якщо при Джобсі Еплл робив дійсно класні девайси, то Гейтс просто геніальний шахрай.

чего это он мошенник?  :facepalm: с нуля построил компанию, которая является софтверным лидером мира (одним из), в которой работает почти сто тысяч человек. отвалил почти тридцать ярдов на благотворительность . сейчас спонсирует всякие энергетические программы экологического толка, например реактор на бегущей волне и прочее. это не к укрнафте присосаться и считаться гениальным бизнесменом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія