Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: собачя будка

Re: ФЗВ: собачя будка

нафіга та будка? заведіть кавказа або лайку - літом спить у ямі яку сам викопує, взимку на снігу. тільки навіс від дощу тре зробити  :K
ПС у мене був кавказ - то тільки в дощ ховався в буду. взимку взагалі спав на бетоні під дверима
кавказец ест как слон, лайка это охотник - для охраны двора она не годится, да еще и курей-качок подушит
   
Re: ФЗВ: собачя будка

а цю куди прикажеш діти?  :gigi:

кавказу на корм  :K
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Отличная тема для релакса! (tu)  :D
   
Re: ФЗВ: собачя будка

кавказец ест как слон, лайка это охотник - для охраны двора она не годится, да еще и курей-качок подушит

кавказ влітку їсть мало
а лайка котєєк любить. кури пофіг їй (якщо привчити з маалєнства - кого зя, кого ніззя чіпати)
   
Re: ФЗВ: собачя будка

кавказ влітку їсть мало
а лайка котєєк любить. кури пофіг їй (якщо привчити з маалєнства - кого зя, кого ніззя чіпати)
а взиму 17 лет чем его кормить? с учетом того, что село находится далеко от трассы и супермаркетов, ну и как вишенка на тортик - немаэ власного авто
   
Re: ФЗВ: собачя будка

якщо є стодола з сіном, то робите отвір, всередині до отвору приставляєте будку, зовні приставляєте вольєр
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Купила металопрофіль і коньок і зробила їхню нарєзку потрібних розмірів ножицями по металу. Тепер постає питання, як правильно то все присобачити. Треба спочатку верх дошками пройтися, щоб метал не просідав?
так, треба зробити обрешітку із дощок

Звичайними цвяхами його ніззя прибити?
Саморізами по металу з великими шляпками? А прикручувати на гребені хвилі чи в долині?
цвяхами категорично ні
прикручувати вдолині, там де бляха притискається до дошки обрешітки

потрать час, на ютубі вивчи питання, краще раз побачити
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Отличная тема для релакса! (tu)  :D
та да  :gigi:  вже до корму дійшли.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

кавказ влітку їсть мало
а лайка котєєк любить. кури пофіг їй (якщо привчити з маалєнства - кого зя, кого ніззя чіпати)
я не знаю, шо там любить лайка, але сусідський хаскі вже має в послужному списку 7 курок, 1 кицьку і 1 собаню. І це йому ще й року немає, а він вже з дому зіходить, що його постійно шукають по сусідах.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

а взиму 17 лет чем его кормить? с учетом того, что село находится далеко от трассы и супермаркетов, ну и как вишенка на тортик - немаэ власного авто
не, взагалі не варіант. Мені потрібна сторожова, а не харчова собака.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

якщо є стодола з сіном, то робите отвір, всередині до отвору приставляєте будку, зовні приставляєте вольєр
а якщо нема, то що робимо? :gigi:  бігаємо послухати свою собаку до сусіда, в якого є стодола з сіном?
   
Re: ФЗВ: собачя будка

так, треба зробити обрешітку із дощок

цвяхами категорично ні
прикручувати вдолині, там де бляха притискається до дошки обрешітки

потрать час, на ютубі вивчи питання, краще раз побачити
иии.. то куди шурупи забивать? В горбик чи в долинку??
   
Re: ФЗВ: собачя будка
PAL

иии.. то куди шурупи забивать? В горбик чи в долинку??

в долину
й не забивать, а тільки закручувать
він має притиснути дах, а гумова шайба дасть герметичність

у горб б'ють шифер
   
Re: ФЗВ: собачя будка

иии.. то куди шурупи забивать? В горбик чи в долинку??

На собачій буді пох куди.
Якщо шуруп, то вкручувати в долинку, з гумовою прокладкою під ним. Та навіть якщо і гвіздок.
Шифер на будинках зазвичай б'ють у гребінь, але... По-перше, шифер - то архаїка неекологічна, по-друге - можна забити в долинку і заізолювати, по-третє - довжина стандартного шиферного гвіздка не набагато більша висоти хвилі, я б не дуже на таку міцність розраховував при значному нахилі.
Якраз вчора підправляв шифер на старій  батьківській хаті, напримірявся.
Замість гумової прокладку можна вирізати з бутил-каучукової герметизуючої стрічки для дахів.


Останнє редагування: 19 серпня 2022 09:21:27 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ: собачя будка

иии.. то куди шурупи забивать? В горбик чи в долинку??
В долинку не длинным шурупом с резиновой подкладкой круглой или квадратиком в доски под ним, не забивать.а вкручивать.Предвари тельно наколов  доску шилом через отверстие в настиле для шурупа меньше диаметра шляпки. Для надёжности можно  доски под настил проложить толстую полиэтиленовую плёнку. Дополнительная тепловлагозащита.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

В долинку не длинным шурупом с резиновой подкладкой круглой или квадратиком в доски под ним, не забивать.а вкручивать.Предвари тельно наколов  доску шилом через отверстие в настиле для шурупа меньше диаметра шляпки. Для надёжности можно  доски под настил проложить толстую полиэтиленовую плёнку. Дополнительная тепловлагозащита.

Це щоб собачко влітку в ту буду зайти не могло як в сауну :)
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Це щоб собачко влітку в ту буду зайти не могло як в сауну :)
Будет жарко, в буду не полезет! Для защиты от солнца летом можно соорудить рядом с будкой  крышу-навес с настилом над землёй,  открытую со всех сторон.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

   
Re: ФЗВ: собачя будка

https://www.youtube.com/watch?v=XoBIYFK-FP4
те доски еще иметь нужно, цены на дерево сейчас космос = найти и привезти в село тоже квест. 
   
Re: ФЗВ: собачя будка

не, взагалі не варіант. Мені потрібна сторожова, а не харчова собака.
дворняга - идеальный вариант

но у моей нет будки, бегает по двору, соседи припинять советуют, но не могу я ограничивать свободу собаке. Тем более она шкоди не делает, ни во дворе, ни в огороде ТТТ курей, качок не трогает
   
Re: ФЗВ: собачя будка

дворняга - идеальный вариант

но у моей нет будки, бегает по двору, соседи припинять советуют, но не могу я ограничивать свободу собаке. Тем более она шкоди не делает, ни во дворе, ни в огороде ТТТ курей, качок не трогает
тоді вольєр. але чорта з два ти дорослого двортер"єра туди заженеш.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

тоді вольєр. але чорта з два ти дорослого двортер"єра туди заженеш.
к вольеру можно приучить любую собаку, при чем тут порода. Повоет конечно немного и привыкнет, но нащо?
   
Re: ФЗВ: собачя будка

к вольеру можно приучить любую собаку, при чем тут порода. Повоет конечно немного и привыкнет, но нащо?
аво-во! а нашшот привикне- не все так однозначно. деякі можуть голодовку оголосити
   
Re: ФЗВ: собачя будка

аво-во! а нашшот привикне- не все так однозначно. деякі можуть голодовку оголосити
шо ти за хазяїн, шо в тебе даже собака бунти устраює. Ти для неї не авторитет значить. Я з перших днів, коли її побачила, дала їй зрозуміти, що бити я її не буду, але все буде по-моєму. А брат з матірю без ломаки підійти до неї не могли. То вона зара і дресировці піддається. Але у мене немає на неї часу.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Вольєр не варіант. По-перше, планіровка двору така, що вольєр в нього не вписується. По-друге, у мене собака на увесь куток - все бачить і чує і всіх обгавкає. Тобто, їй потрібен простір і обзор. А вольєр цього їй не дасть.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Вольєр не варіант. По-перше, планіровка двору така, що вольєр в нього не вписується. По-друге, у мене собака на увесь куток - все бачить і чує і всіх обгавкає. Тобто, їй потрібен простір і обзор. А вольєр цього їй не дасть.

Та давай вже сюди фото своєї собацюри.

Заздрити будемо. Бо у нас у квартирах бігають собаки розміром з рукавичку :laugh:
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Та давай вже сюди фото своєї собацюри.

Заздрити будемо. Бо у нас у квартирах бігають собаки розміром з рукавичку :laugh:
лисиця тіке з лисим коротшим фостом.  :gigi: а так все те саме - і розміри, і колір.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Кадрочь, доперекрила і наділа будку на платформу із силікатної цегли. Куртку вона чогось почала дуже часто вигрібати, то я накидала їй сінця. Я б не сказала, шо вона там у ньому вигніздилася - вона просто по ньому бігає десь там у глиб будки і потроху за цепком по травині витягує його сюди у двір.  :facepalm:
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Подивилася - до чого дійшов прогрес!

Вже є захисні плівки у собачі будки, які гріють:

Показати зображення...

Ось чому паРашні окупанти будки 3.14здять, вони самі у них гріються...
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Кадрочь, доперекрила і наділа будку на платформу із силікатної цегли. Куртку вона чогось почала дуже часто вигрібати, то я накидала їй сінця. Я б не сказала, шо вона там у ньому вигніздилася - вона просто по ньому бігає десь там у глиб будки і потроху за цепком по травині витягує його сюди у двір.  :facepalm:
Ну в общем хату одобрила! И не наговаривай на собаценцию! Не она вытягивает сено, а то, что ты на неё нацепила.
 Но ты на достигнутом не останавливайся!
 Следующее сооружение для комфорта твоей собаки, это наблюдательная вышка со ступеньками на платформу " высоко сижу, далеко гляжу". Выше забора, если он у тебя есть. Если нет, то собака всё равно его оценит положительно, в том числе   если ты начнёшь туда класть для неё вкусненькое. Тут правильно сообщали, что от летнего солнца над ним должен быть широкий навес. О его конструкции и всех функциях поговорим позже, когда тебя сподвигнет на очередную заботу о твоей любимице.
 Да, кстати! Есть проверенный способ держать собаку на привязи, но со свободой перемещения по площади  гораздо большей, чем для  собственно  длины цепи.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

дворняга - идеальный вариант

но у моей нет будки, бегает по двору, соседи припинять советуют, но не могу я ограничивать свободу собаке. Тем более она шкоди не делает, ни во дворе, ни в огороде ТТТ курей, качок не трогает
(tu) так само у нас було з нашим Рексом -
любив волю, бігав по вулиці, але шкоди не робив,
всі його знали що він не вкусить і не загарчить,
але коли був у дворі то поводився як охоронець -
контролював вхід у двір і гавкав якщо чужі з"являлися,
а будка у нього була непогана, він в ній лише ночував.
Пробували тримати його на прив"язі, але він падав на землю,
закочував очі під лоба і харчав наче задихався,
а коли ми послаблювали нашийник,
то він лапами його стягував і радісно бігав де хотів.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

Ну в общем хату одобрила! И не наговаривай на собаценцию! Не она вытягивает сено, а то, что ты на неё нацепила.
 Но ты на достигнутом не останавливайся!
 Следующее сооружение для комфорта твоей собаки, это наблюдательная вышка со ступеньками на платформу " высоко сижу, далеко гляжу". Выше забора, если он у тебя есть. Если нет, то собака всё равно его оценит положительно, в том числе   если ты начнёшь туда класть для неё вкусненькое. Тут правильно сообщали, что от летнего солнца над ним должен быть широкий навес. О его конструкции и всех функциях поговорим позже, когда тебя сподвигнет на очередную заботу о твоей любимице.
 Да, кстати! Есть проверенный способ держать собаку на привязи, но со свободой перемещения по площади  гораздо большей, чем для  собственно  длины цепи.
:gigi: ненене, по висако сіжу - це не про мою собаку. Вона ускрізь все бачить і все чує. Сусідів гавкотом дістає похлєщє мене. Все запитували матір: а чого ваша собачка постійно гавкає? То мати всіх до неї посилала. А ще як вона все бачитиме, то вона кожну машину обгавкає. А у нас тут інтенсивність руху вища ніж на золотоніському мосту. Я ж так і вночі не засну...
   
Re: ФЗВ: собачя будка

гавкотом дістає похлєщє мене.
і матюкаєця похлєщє чи тут вже ти її перегавкала?


Все запитували матір: а чого ваша собачка постійно гавкає?
їсти просить. ситий пес гавкає лише коли чужі у двір заходять.
   
Re: ФЗВ: собачя будка

фото собацюри немає. тому тема гівно а автор кг/ам
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія