Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

тут про Шабуніна погане кажуть

Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Дискредитує чинну владу 10 років кацапськими наративами про т.зв. "корупцію" та іншими вигаданими "злочинами" влади. За таке треба вбивати під час війни.
Нічого, з ним Татаров швидко розбереться.
Поки не скаже  "З політичного погляду, Порошенко - ворог страшніший за хуйла"
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Мы ж не то обсуждаем. А про " прикомандирование к НАБУ".

Там кстати Бойко со ссылкой на Арахамию про 8 тыс "прикомандированных к генштабу" ещё говорит..
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Оці відрядження начебто мобілізованих це треш. Так немає бути. Або служиш або ні.

І те що у нас корумпована держава не дає права антикорупціонерам на такі схеми
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

вислів "золоті яйця" - мем, символ сучасного крадівництва/корупції.
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Ні і в чому не правий Шабуня?
Больно ? Але ж це Правда!
Винось Петра за межі
)
Маніпуляція теж часто правда
І одночасно в більшості  зло
Боротьба з корупцією на маніпуляціях є зло 
Оскільки не викорінює фактори і основу корупції
А бореться з конкретними персонами
Що малоефективно

Найбільший антикорупціонер в германських партіях інспектор внутрішнього  партконролю.
Сірий типок в окулярах
Котрий  ніколи не світиться на  сцені   
Але перекриває кисень парт карєристам що прагнуть більшого і незаконного

Чи є щось подібне в укрпартіях?
Так отож
Проект під вибори не партія
Та й важко уявити в пес чи слугах подібного типочка аскета що має повноваження зрізати кар'єру
....
Умовні шабуніни не тягнуть в Україну систему сталих політпартії і партійних інституцій
А лише  апарат антикорупційних органів не змінить систему
А косить (якщо косить) окремих людей
В внутріпартійній тусовці з них сміються
Знають як обходити
Схематоз на схематоз 
 
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

А яким героєм був Шабунін до 21 травня 2019 року [ua]
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

вислів "золоті яйця" - мем, символ сучасного крадівництва/корупції.
Так вам меми чи менше корупції
?
Схоже на перше)
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Мы ж не то обсуждаем. А про " прикомандирование к НАБУ".

Там кстати Бойко со ссылкой на Арахамию про 8 тыс "прикомандированных к генштабу" ещё говорит..

Безугла про це все казала.
Де солдаты? десь прикомандеровані?
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Так вам меми чи менше корупції
?
Схоже на перше)




не було б другого, не було б і першого)
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

"Яйця по 17 грн/шт" - то чудова ілюстрація того, наскільки слабкий у людини антиманіпуляційний захист...
Сказало "авторитетне" джерело "грн/шт" - значить думати вже не потрібно, а приймати на віру і мерщій вмикати лайномета...
Якщо в договорі сказано за штуку то за штуку. Я так розумію Резнікова всеж таки хочуть кудись пристроїти?
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Дискредитує чинну владу 10 років кацапськими наративами про т.зв. "корупцію" та іншими вигаданими "злочинами" влади. За таке треба вбивати під час війни.
Тоб-то винні не ті хто крадуть, а ті хто на це вказують. Зрозуміло. З коррупцією до перемоги!!!  :lol:
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

У Києві бузина, а у городі дядько. В темі Шабуня, а у гілці яйки .
Останні уточнення від першоджерела ФБ
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Уроборос какой-то уже...
"Главное в расследованиях не выйти на самих себя(с)"
------------------
Бойко:
прокремлівське угруповання на чолі чи то з Портновим, чи то з колишнім головою Окружного адміністративного суду Києва Вовком домовилось з «татаровським» ДБР, де зареєстрували кримінальне провадження за фактом ухилення від військової служби професійного «борця з корупцією» Шабуніна.
...
Тоді на моє прохання адвокат Кравець звернувся до суду – і лише після ухвали слідчого судді в ДБР 15 грудня 2023 року зареєстрували кримінальне провадження.
Але слідчі дії не проводяться, оскільки Татаров не дозволяє. Саме тому я опублікував витяги з ЄРДР і дав доручення адвокату Кравцю подати повідомлення ще й у НАБУ стосовно екс-голови НАЗК Новікова та заступника голови НАЗК Ситника, які, діючи в умовах реального конфлікту інтересів, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах свого товариша по пляшці Шабуніна, виготовляли листи на адресу командира 207 батальйону з проханням направити до них Шабуніна «для проходження служби». Це – ст. 364 КК України в чистому вигляді, враховуючи, що таким чином державі були завдані збитки на суму понад 1 млн.грн.
І ще виникає питання до прокурорів стосовно кримінального провадження по обвинувачення Шабуніна, розгляд якого зупинено в Дніпровському суді Києва на підставі того, що Шабунін, начебто, на фронті. Оскільки ця мерзота воює виключно в столичних ресторанах, розгляд справи треба відновити.
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

А взагалі-то журналісти не мають призиватися до війська. Тому що виконують важливу соціальну функцію. Бо інакше можна закрити рота будь кому.
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

А взагалі-то журналісти не мають призиватися до війська. Тому що виконують важливу соціальну функцію. Бо інакше можна закрити рота будь кому.

Заказная шлюха  = Журналист
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

У Києві бузина, а у городі дядько. В темі Шабуня, а у гілці яйки .
Останні уточнення від першоджерела ФБ
Якщо оте все, викладене в фб, правда, хтось має бути жорстко відпижженим.
Що там, кажуть "Сирський проводить аудит ЗСУ"? Ну ось, чудовий об'єкт для аудиту - "прикомандировані".
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

А взагалі-то журналісти не мають призиватися до війська. Тому що виконують важливу соціальну функцію. Бо інакше можна закрити рота будь кому.

Спорт обозреватель тоже журналист. И ресторанные критики))
Вообще каждый из нас теперь журналист :D
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Якщо оте все, викладене в фб, правда, хтось має бути жорстко відпижженим.
Що там, кажуть "Сирський проводить аудит ЗСУ"? Ну ось, чудовий об'єкт для аудиту - "прикомандировані".

Сырский часть системы. Даже если искренне захочет, какая та часть прикомандированных обнаружится по его просьбам. На мой взгляд если такая практика прекратится, это уже будет нехилвй прогресс. А наказывать там можно разве что по принципу лотереи.
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Прямая речь Арахамии: "Господин Сырский сейчас делает аудит всех Сил обороны. Почему? Потому что 2 года подряд говорят, что есть бригады или подразделения, которые 2 года на войне без ротации, а есть подразделения, которые ни разу не были вообще на фронте. Армия - 900 тысяч, условно, 300 тысяч с ротацией воюют, а где же тогда 600 тысяч".

Детали: По его словам, во время аудита было уже выявлено 8 тысяч человек, которые "просто прикомандированы в Генеральный штаб, и не воевали". Он считает, что по результатам аудита эта цифра будет гораздо больше.
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

А взагалі-то журналісти не мають призиватися до війська. Тому що виконують важливу соціальну функцію. Бо інакше можна закрити рота будь кому.
Під час воєнного стану можна закрити рота будь-кому, Конституція дозволяє
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

А наказывать там можно разве что по принципу лотереи.
Краще "за принципом" відшкодування збитків

   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Заказная шлюха  = Журналист
Журалист це не людина, це функція. Завдяки якій суспільство дізнаєтся те про що має знати, але про що влада ніколи не скаже. Це є функція журналіста. Мотиви - не важливі. Вжливо лише чи виконуе журналіст свою фунцію чи ні. Тому журналіст який подобається владі це взагалі не журналіст. Виходячи з цього Шабунін - хороший журналіст.
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Якщо в договорі сказано за штуку то за штуку. Я так розумію Резнікова всеж таки хочуть кудись пристроїти?



   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Логічні висновки з останнього допису Бойка
1. Шабунін використовував фіктивну військову службу для уникнення мобілізації та зупинки розгляду справи в суді.
2. «Коаліція» представників НАЗК та інших посадовців у виготовленні фіктивних документів для Шабуніна стає підставою для кримінальних проваджень.
3. Прокурорам слід відновити розгляд справи Шабуніна, оскільки він неправомірно використовував обставини війни для ухилення від військової служби.
4. Дії Татарова у блокуванні розслідування свідчать про можливий конфлікт інтересів і потребують уваги правоохоронних органів.
5. Автор статті є першоджерелом і може надати подробиці щодо ситуації з Шабуніним, необхідні додаткові незалежні джерела для прояснення ситуації

P.S. Це висновки Бойка. Мої особисті в останніх словах допису.

Останнє редагування: 10 березня 2024 12:23:49 від GetMan
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Показати зображення...
Невже гімно таке солодке? То чого його їсти знов і знов? Є висновки КРУ, є знятий Резніков але ніт. Зеленим хочется по-поїсти ще і ще.  :laugh:
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Журалист це не людина, це функція. Завдяки якій суспільство дізнаєтся те про що має знати, але про що влада ніколи не скаже. Це є функція журналіста. Мотиви - не важливі. Вжливо лише чи виконуе журналіст свою фунцію чи ні. Тому журналіст який подобається владі це взагалі не журналіст. Виходячи з цього Шабунін - хороший журналіст.

Він взагалі не журналіст
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Логічні висновки з останнього допису Бойка
1. Шабунін використовував фіктивну військову службу для уникнення мобілізації та зупинки розгляду справи в суді.
2. «Коаліція» представників НАЗК та інших посадовців у виготовленні фіктивних документів для Шабуніна стає підставою для кримінальних проваджень.
3. Прокурорам слід відновити розгляд справи Шабуніна, оскільки він неправомірно використовував обставини війни для ухилення від військової служби.
4. Дії Татарова у блокуванні розслідування свідчать про можливий конфлікт інтересів і потребують уваги правоохоронних органів.
5. Автор статті є першоджерелом і може надати подробиці щодо ситуації з Шабуніним, необхідні додаткові незалежні джерела для прояснення ситуації

P.S. Це висновки Бойка. Мої особисті в останніх словах допису.

Напомним, судя по декларации, Шабунин служил не на передовой, а в киевском ТЦК
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Шабунін - хороший журналіст
Журналі́ст — людина, яка збирає, створює, редагує, підготовляє та оформлює інформацію
А як зветься людина, "яка збирає, створює, редагує, підготовляє та оформлює" дезінформацію що є складовою спеціальної інформаційно-психологічної операції?
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Невже гімно таке солодке? То чого його їсти знов і знов? Є висновки КРУ, є знятий Резніков але ніт. Зеленим хочется по-поїсти ще і ще.  :laugh:

Я не знаю, яке там лайно вам смакує більше.
Я далекий від того, що у нас взагалі є галузь де не крадуть.
Я далекий від того, що крадії взагалі мають якийсь там колір.
Але це ніяк не виключає, що договір в п. яєць має грн./кг, як і для всіх інших продуктів харчування...
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Spin майстер "не помічати" незручну інформацію, несектант і далі буде захищати.
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Я ж казав  :lol: Несектанти вони такі.
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

а хто сказав: друзям - все, ворогам - тюрма?
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Spin майстер "не помічати" незручну інформацію, несектант і далі буде захищати.
Це не є аргументом contra, це взагалі не аргумент
Як російська пропаганда використовує тактику переходу на особистості
https://disinfo.detector.media/post/yak-rosiiska-propahanda-vykorystovuie-taktyku-perekhodu-na-osobystosti
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Журналі́ст — людина, яка збирає, створює, редагує, підготовляє та оформлює інформацію
А як зветься людина, "яка збирає, створює, редагує, підготовляє та оформлює" дезінформацію що є складовою спеціальної інформаційно-психологічної операції?
Яку саме "дезінформацію"? Чи у вашому словнику "дезінформація" це будь-яка непреємна інформація?
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Я не знаю, яке там лайно вам смакує більше.
Я далекий від того, що у нас взагалі є галузь де не крадуть.
Я далекий від того, що крадії взагалі мають якийсь там колір.
Але це ніяк не виключає, що договір в п. яєць має грн./кг, як і для всіх інших продуктів харчування...
Тож ви вважаєте що яйця купували по 17грн за кіло? Враховуючи що яйце важить біля 50 грамів получаємо що реальна ціна 0.65грн за яйце. В десять разів меньша за риночну. Вірите? Приємного.
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Яку саме "дезінформацію"?
Про те що якісь там цифри на папірцях невідомого походження нібито з контракту, який не підлягає оприлюденню - є доказом корупції
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Тож ви вважаєте що яйця купували по 17грн за кіло?
Я вважаю що обговорення контракту, який не можна оприлюднити, є зловмисною маніпуляцією
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Я вважаю що обговорення контракту, який не можна оприлюднити, є зловмисною маніпуляцією
А закупівлю харчування для війська за вдвічі-втричі завишитеми цінамі ви не вважете чимось "зловмістним"? Ну ОК. Зрозуміло.
   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

А закупівлю харчування для війська за вдвічі-втричі завишитеми цінамі ви не вважете чимось "зловмістним"? Ну ОК. Зрозуміло.
Я не маю таких фактів, і Ви не маєте і не повинні мати, тому що країна знаходиться у ВС

   
Re: тут про Шабуніна погане кажуть

Про те що якісь там цифри на папірцях невідомого походження нібито з контракту, який не підлягає оприлюденню - є доказом корупції
А Держаудіт це "дезінформацією" не вважає.
https://nashigroshi.org/2023/06/11/ministerstvo-oborony-taky-kupuvalo-iaytsia-po-17-hryven-za-shtuku-popry-vidmazky-ministra-reznikova/#:~:text=%D0%9C%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%20%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%20%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%BE%20%D1%8F%D0%B9%D1%86%D1%8F%20%D0%BF%D0%BE,%D0%94%D0%B5%D1%81%D1%8F%D1%82%D0%BE%D0%BA%20%E2%80%93%20170%20%D0%B3%D1%80%D0%BD.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія