Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Die Welt оприлюднило мирну угоду, яку Україна та Росія могли підписати на початку війни

Ця угода зараз оприлюднена не просто так.
Залужного вже нема.
   
По перше баян. Вже обговорювали. По друге куйня повна. Ця угода так звана може бути як кацапським викидом так і фантазіями журналістів які нібито отримали їх з "надсекретених джерел". Від секретаря помічника третього секретаря єрмака. Куйня короче
   
Так і ми хотіли зекономити, треба це визнати. Спочатку хотіли виїхати виключно на добровольцях.

ну, не ми, а влада...
притомні люди одразу казали, що так не вийде, треба воювати по-дорослому, але влада хотіла пройти між крапельками
   
+1
а наші ідіоти, бо домовлялись саме про це

та не було там предмету договору, скоріше вистава для публіки, бо в тому «договорі» стільки складових, що одна складова вилітає, як для прикладу боря, і всі домовленості відразу ідуть лісом
   
Ця угода зараз оприлюднена не просто так.
Залужного вже нема.

А в ЛАРТА знову конспірологія блядська...
   
ці країни нам нічого не винні, з жодною з них в нас немає союзницького договору,
їхня допомога нам - це виключно їхня добра воля, що не обтяжена жодними зобов'язаннями,
тому, звісно, що вони спочатку думають про себе, а потім про нас,
і це ми маємо враховувати та давно мали б перевести економіку на воєнні рейки та мобілізувати таку кількість людей, яка потрібна на фронті,
тільки робити це треба професійно, а не так, як робить влада, хоча зараз про це вже пізно казати, вже зіпсували все, що можливо

Моя точка зору не помінялась: тільки наша влада знає, скільки в нас ще ресурсу на спротив. Ми не зобов'язані воювати до останнього українця, доки бюргери ковбаски жують і розмірковують, давати нам ще один "Петріот" чи не давати.
   
По перше баян. Вже обговорювали. По друге куйня повна. Ця угода так звана може бути як кацапським викидом так і фантазіями журналістів які нібито отримали їх з "надсекретених джерел". Від секретаря помічника третього секретаря єрмака. Куйня короче

вперше цей документ оприлюднений,
і якщо він не автентичний, то хай наша влада це заперечить та покаже свій варіант,
хоча те, що оприлюднене, співпадає з тим, про що розповідав Арахамія на прес-конференції в Стамбулі,
тому в це і віриться
   
Учасники переговорів тоді прогнозували, що Зеленський і хуйло підпишуть документ у квітні 2022 року.
Die Welt пише, що член української делегацїі Давид Арахамія у листопаді 2023 року підказав, чому лідери двох держав так і не зустрілися. Тодішній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон приїхав до Києва 9 квітня і заявив, що Лондон "нічого не підписуватиме" з хуйло, а Україна має продовжувати бойові дії. Пізніше Джонсон відкинув цю тезу. Однак є підстави вважати, що пропозиція про надання гарантій безпеки Україні за погодженням з Росією провалилася на цьому етапі.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/27/7453222/
Вони можуть писати що завгодно. Можливо це був кацаповаріант з їхніми хотєлками ,а можливо і ні... Не було підписано нічого.. Так що ці вигадування до дупи. Нема що обговорювати
   
вперше цей документ оприлюднений,
і якщо він не автентичний, то хай наша влада це заперечить та покаже свій варіант,
хоча те, що оприлюднене, співпадає з тим, про що розповідав Арахамія на прес-конференції в Стамбулі,
тому в це і віриться

Наша влада ніколи не заперечувала факт переговорів, усі ці попередні домовленості були відкинуті після візиту Джонсона.
   
Вони можуть писати що завгодно. Можливо це був кацаповаріант з їхніми хотєлками ,а можливо і ні... Не було підписано нічого.. Так що ці вигадування до дупи. Нема що обговорювати

так це і був кацаповаріант, трохи змінений після кієв нє за трі дня, наші просто мусіли зʼїздити в стамбул послухати що ті кацапи зрештою хочуть, бо інших шляхів комунікації на рівні країн на той час не було
   
Моя точка зору не помінялась: тільки наша влада знає, скільки в нас ще ресурсу на спротив. Ми не зобов'язані воювати до останнього українця, доки бюргери ковбаски жують і розмірковують, давати нам ще один "Петріот" чи не давати.

То ти вже готовий увійти до складу РФ? Піддатись фільтрації.
Цікаво про участь у ФУП що кацапи скажуть
   
Моя точка зору не помінялась: тільки наша влада знає, скільки в нас ще ресурсу на спротив. Ми не зобов'язані воювати до останнього українця, доки бюргери ковбаски жують і розмірковують, давати нам ще один "Петріот" чи не давати.

нажаль, в мене немає віри в нашу владу в жодному сенсі,
до Зеленського в мене рік після 24.02.2022 не було претензій, коли він дуже вдало представляв нашу країну на міжнародній арені (крім цієї історії зі Стамбулом-1) та давав працювати Залужному,
зараз же я не вірю, що наша влада впорається з викликами, тому що факапи йдуть за факапами... деталізувати не буду, бо і так вже на бан заробила за нинішніми правилами фупа
   
То ти вже готовий увійти до складу РФ?

Я - ні, але без зовнішнього ресурсу Україна не встоїть, це ж зрозуміло.
   
нажаль, в мене немає віри в нашу владу в жодному сенсі,
до Зеленського в мене рік після 24.02.2022 не було претензій, коли він дуже вдало представляв нашу країну на міжнародній арені (крім цієї історії зі Стамбулом-1) та давав працювати Залужному,
зараз же я не вірю, що наша влада впорається з викликами, тому що факапи йдуть за факапами... деталізувати не буду, бо і так вже на бан заробила за нинішніми правилами фупа

Іншої влади в нас немає.
   
Я - ні, але без зовнішнього ресурсу Україна не встоїть, це ж зрозуміло.

Цікаво а кацапи дадуть своїм ордам три дня на розграбування Києва.. Ну і відповідно..
В тебе дочка чи син?
   
То ти вже готовий увійти до складу РФ? Піддатись фільтрації.
Цікаво про участь у ФУП що кацапи скажуть

Ну досвід 1939 року та Бучі показує, що все може бути сумно.
   
Ну досвід 1939 року та Бучі показує, що все може бути сумно.

А нашо ти тоді говориш зо владі видніше здаватись чи не здаватись?
   
Цікаво а кацапи дадуть своїм ордам три дня на розграбування Києва

А хз, залежить від їхнього підходу, можуть тільки гарнізони та аеродроми під контролем залишити, перед цим помінявши владу на маріонеткову.
   
А нашо ти тоді говориш зо владі видніше здаватись чи не здаватись?

Я кажу про те, що без ресурсу ззовні питання про "здаватись чи не здаватись" не стоятиме.
   
нажаль, в мене немає віри в нашу владу в жодному сенсі,
до Зеленського в мене рік після 24.02.2022 не було претензій, коли він дуже вдало представляв нашу країну на міжнародній арені (крім цієї історії зі Стамбулом-1) та давав працювати Залужному,
зараз же я не вірю, що наша влада впорається з викликами, тому що факапи йдуть за факапами... деталізувати не буду, бо і так вже на бан заробила за нинішніми правилами фупа

факапи почались після того як ми вистріляли всі свої запаси, і головне коли кацапи зрозуміли, що це їм не парад і взялись воювати серйозно
   
Іншої влади в нас немає.

так, немає, і робити роботу над помилками ця влада, на жаль, не вміє та не вчиться
   
Я кажу про те, що без ресурсу ззовні питання про "здаватись чи не здаватись" не стоятиме.

україна не зможе здатись, може бути хіба захопленою, в цьому і є вся різниця
   
головне коли кацапи зрозуміли, що це їм не парад і взялись воювати серйозно

саме так!
а ми не взялися воювати серйозно в рамках наших можливостей і досі
   
саме так!
а ми не взялися воювати серйозно в рамках наших можливостей і досі

а які в нас були чи є можливості, воюєм тим чим є і постійно клянчимо допомогу від партнерів
   
Там ще була хотілка-пункт, що ми 2040 визнаємо новий реферндум в Криму.
   
україна не зможе здатись, може бути хіба захопленою, в цьому і є вся різниця

Ну ОК, назвемо це так, суть від цього не поміняється.
   
докази про що?
про те, що делегацію делегував особисто президент з тайними директивами на перемовини?
так про це є відповідний указ на сайті президента
Про те що хтось щось підписував зі згоди оп.
Ну і взагалі про те, що журналістам хтось дав підписані примірники договорів. Що це не кацапське іпсо.
   
Наша влада ніколи не заперечувала факт переговорів, усі ці попередні домовленості були відкинуті після візиту Джонсона.

Зі статті випливає, що основною ідеєю української влади було гарантування її безпеки з боку групи країн. За це і були готові йти на поступки.
Джонсон просто сказав, що Великобританія (і ймовірно інші західні країни) не будуть такими гарантами.

Після того будь-які переговори втратили зміст. Там залишалося лише роззброєння України і інші поступки лише за обіцянку москалів більше не нападати. Це смішно.

Тобто Джонсон прямо сказав, що мирна угода, якою її хотіли бачити представники української влади є неможливою і залишається лише або продовжувати воювати далі або капітулювати.
   
Ну, тут власне, Україна діяла в рамках можливого.
Сказали б США та Британія підписувати - підписали би, куди б ділися. І зараз так само. Але реалії на зелі трохи відрізняються.
   
Делегацію кацапів очолював міністр культури

Ми серйозно це обговорюємо як повноцінні угоди а не " на авоссь" і "взяти на понт"?

   
Відтак, Росія вимагала зробити російську мову другою державною в Україні, скасувати взаємні санкції та припинити позови в міжнародних судах. Також Київ мав законодавчо заборонити "фашизм, нацизм і агресивний націоналізм"
Росію на переговорах представляв ФУП?
   
Делегацію кацапів очолював міністр культури

Ми серйозно це обговорюємо як повноцінні угоди а не " на авоссь" і "взяти на понт"?

Про повноцінні угоди не можна і близько говорити. Навіть якщо повністю довіряти статті там подані позиції москалів і української сторони. Там фундаментальні відмінності. Жодних перспектив швидкого підписання угоди я там не бачу.

А після відмови Джонсона від гарантій навіть подальші переговори втратили зміст для України. Хоча із самого початку не зрозуміло як ідея із гарантіями мала бути втілена. Тим більше, що там написано, що москалі вимагали щоб для захисту України у разі нападу потрібна згода всіх гарантів, зокрема і самих москалів.
   
 :facepalm1: Яка мирна угода?
Зараз пропаганда промиває мізки дітлахам що росія повертає втрачені території і нові покоління кацапів будуть йти визволяти Одесу, Київ та Молдову від НАТО. Тому що в їх підручниках майже відсутня інформація що Україна була суверенною всесвітньо визнаною країною. Підручники просто замовчують цей факт. Нові покоління кацапів ростуть впевнені що це окупований регіон росії.

Хуйло робить все щоб ця війна стала вічною для кацапів. Якщо не вдасться окупувати, то програма мінімум- зробити не придатною для життя з надією окупувати через 50, 100, 150 років. Хуйло посилено вкладає нову програму у мізки молодих кацапів з якою житимуть наступні покоління, і його можливо зупинити тільки фізично знищивши.
 Уявіть собі через 20 років тисячі кацапських політиків нового покоління,  які просто не уявляють собі росію без України. Ці люди будуть міністрами, депутатами та новими президентами росії.
Вони про мирний договір :facepalm1:
Невже вони впевнені що коли кацапи підпишуть якийсь мирний договір, вся освітня програма кацапів від дитячих садків до вишів- буде змінена визнаючи Україну, міністеоства видадуть нові видання всіх підручників та історичної літератури, московський патріархат змінить свої накази які не визнають України, телевізійні програми заберуть телешоу скабеєвої та інших з єфіру? Вони дійсно вважають що це станеться?

Останнє редагування: 27 квітня 2024 11:46:53 від Jivaquake
   
:facepalm1: Яка мирна угода?
Зараз пропаганда промиває мізки дітлахам що росія повертає втрачені території і нові покоління кацапів будуть йти визволяти Одесу, Київ та Молдову від НАТО. Тому що в їх підручниках майже відсутня інформація що Україна була суверенною всесвітньо визнаною країною. Підручники просто замовчують цей факт. Нові покоління кацапів ростуть впевнені що це окупований регіон росії.

Хуйло робить все щоб ця війна стала вічною для кацапів. Якщо не вдасться окупувати, то програма мінімум- зробити не придатною для життя з надією окупувати через 50, 100, 150 років. Хуйло посилено вкладає нову програму у мізки молодих кацапів з якою житимуть наступні покоління, і його можливо зупинити тільки фізично знищивши.
 Уявіть собі через 20 років тисячі кацапських політиків нового покоління,  які просто не уявляють собі росію без України. Ці люди будуть міністрами, депутатами та новими президентами росії.
Вони про мирний договір :facepalm1:
Невже вони впевнені що коли кацапи підпишуть якийсь мирний договір, вся освітня програма кацапів від дитячих садків до вишів- буде змінена визнаючи Україну, міністеоства видадуть нові видання всіх підручників та історичної літератури, московський патріархат змінить свої накази які не визнають України, телевізійні програми заберуть телешоу скабеєвої та інших з єфіру? Вони дійсно вважають що це станеться?
Не переймайся, в росії майже закінчились танки, гроші, люди та ракети. Китай от-от накаже своєму васалу Хуйлу припиняти війну, бо вона невигідна Китаю. Ти бачив, що кацапи вже тягнуть на фронт Т-34 та вербують непальців? Ну й Хуйло мертвий у холодильнику, незабаром Патрушев почне відповзати.
   
Зі статті випливає, що основною ідеєю української влади було гарантування її безпеки з боку групи країн. За це і були готові йти на поступки.
Джонсон просто сказав, що Великобританія (і ймовірно інші західні країни) не будуть такими гарантами.

Після того будь-які переговори втратили зміст. Там залишалося лише роззброєння України і інші поступки лише за обіцянку москалів більше не нападати. Це смішно.

Тобто Джонсон прямо сказав, що мирна угода, якою її хотіли бачити представники української влади є неможливою і залишається лише або продовжувати воювати далі або капітулювати.
власне, саме підміна гарантій обіцянками і унеможливило укладення договору
   
:facepalm1: Яка мирна угода?
Зараз пропаганда промиває мізки дітлахам що росія повертає втрачені території і нові покоління кацапів будуть йти визволяти Одесу, Київ та Молдову від НАТО. Тому що в їх підручниках майже відсутня інформація що Україна була суверенною всесвітньо визнаною країною. Підручники просто замовчують цей факт. Нові покоління кацапів ростуть впевнені що це окупований регіон росії.

Хуйло робить все щоб ця війна стала вічною для кацапів. Якщо не вдасться окупувати, то програма мінімум- зробити не придатною для життя з надією окупувати через 50, 100, 150 років. Хуйло посилено вкладає нову програму у мізки молодих кацапів з якою житимуть наступні покоління, і його можливо зупинити тільки фізично знищивши.
 Уявіть собі через 20 років тисячі кацапських політиків нового покоління,  які просто не уявляють собі росію без України. Ці люди будуть міністрами, депутатами та новими президентами росії.
Вони про мирний договір :facepalm1:
Невже вони впевнені що коли кацапи підпишуть якийсь мирний договір, вся освітня програма кацапів від дитячих садків до вишів- буде змінена визнаючи Україну, міністеоства видадуть нові видання всіх підручників та історичної літератури, московський патріархат змінить свої накази які не визнають України, телевізійні програми заберуть телешоу скабеєвої та інших з єфіру? Вони дійсно вважають що це станеться?

у хуйла немає горизонту планування на 50,100,150 років, не треба робити з нього непереможного кощія безсмертного
підручники з історії кпсс теж були, і де вони зараз?
хуйло робить, те що робить, не тому, що це продумана стратегія, а тому що інших варіантів не має
зрештою, він сам взяв методички Гітлера і йде по них, то і фінал буде такий самий
   
"Обидві сторони розробили план" окупації України  :facepalm1: 
   
Зелень проклятая хотела сдать Украину а Залужный и Джонсон помешали. Слава им.
Версия отряда Петро и я с ними
   
Зелень проклятая хотела сдать Украину а Залужный и Джонсон помешали. Слава им.
Версия отряда Петро и я с ними

штабні веселунчики тут як тут
до повномасштабного вторгення стрибали і гиготіли - а то путєн нападьот!!  ги-ги-ги! абрвалг
Тепер це: Зелень проклятая хотела сдать Украину а Залужный и Джонсон помешали. Слава им

ну як смішно же ж, пацани! квартал отдихає!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія