Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ви знали що "українка" Христя Фріланд це соска Сороса?

що головне щоб тебе полюбила українська псевдо-еліта , олігархи, іхні клоуни - куплені журна...ти, продажні політики і так далі?
потрібно всього навсього мати позицію по "по російсько-українських взаєминах", періодично про неї нагадувати, підкидати трохи грошей політикам і жур...хам і не влазити в бізнеси де хазяйнують олігархи - і все, успіх та популярність на берегах Борисфену забезпечено

і ніяких реальних реформ по типу той "медсестри" - просто позиція "по російсько-українських взаєминах" , і навіть можна без грошей, головне шоб фотки були
   
що головне щоб тебе полюбила українська псевдо-еліта , олігархи, іхні клоуни - куплені журна...ти, продажні політики і так далі?
потрібно всього навсього мати позицію по "по російсько-українських взаєминах", періодично про неї нагадувати, підкидати трохи грошей політикам і жур...хам і не влазити в бізнеси де хазяйнують олігархи - і все, успіх та популярність на берегах Борисфену забезпечено

і ніяких реальних реформ по типу той "медсестри" - просто позиція "по російсько-українських взаєминах" , і навіть можна без грошей, головне шоб фотки були

В діяшпорі все ще простіше: сатані достатньо вдягнути вишиванку та прийти на парадь.
   
тощо Фрінлянд вивчала рос літературу і культуру в Гарварді та працювала в Москві це ніяким чином не вплинуло на її позицію "по російсько-українських взаєминах"
бо робила вона це з відразою
від Толстого вона ригала, себто її рвало, а від Чехова її тіпало
від музики Чайковського вона просто звіріє
   
В діяшпорі все ще простіше: сатані достатньо вдягнути вишиванку та прийти на парадь.

в курсі
а ше як щось заспіває то оголосять спасителем нації і головне мати позицію "по російсько-українських взаєминах" - за це прощається все,
ні не так - за позицію "по російсько-українських взаєминах" , саме позицію, прощається ВСЕ! після цього можна ставати в будь-яку позицію перед йухлом як то робить приміром фрау Меркель і тебе все рівно будуть поважати як принципового політика на берегах Борисфену
   
прямо всех ватных пидарасов удалось приманить в одну ветку :lol:
шкода дід Бжезинський не дожив. ще одна червона ганчірка була.
   
Да и Сорос лично большой друг Украины. Он как-то сам сказал что очень большой друг.
   
шкода дід Бжезинський не дожив. ще одна червона ганчірка була.

може ознайомиш з головними положеннями його книги?
теж в пабі з ним бухала?
   
Вата це те, що у Вас в голові, Cталкере

Хоча який з Вас Cталкер)) За CРCР були б рьяним членом КПРC.
Як Ющенко та Фаріон

Бо Ви -- людина мейнстриму: одобрямсу та мейнстриму

Фрілянд така ж українка як я танкіст.

Мені Cтепана Хмару шкода: у нього син колись на цій козі одружився, коли всі ще думали, що вона українка.

От Хмара із породи справжніх Cталкерів

Як ви гадаєте -- що він (Хмара) думає про Сороса?

Можливо й так. Але при чому тут нік. З вашим я взагалі б тут рота не роззявляв.

Але добре. Назовіть будьте ласкаві справжніх друзів України з-за кордону. На вашу думку.
   
Сорос, дави брехливу кацапію!)
   
тощо Фрінлянд вивчала рос літературу і культуру в Гарварді та працювала в Москві це ніяким чином не вплинуло на її позицію "по російсько-українських взаєминах"
бо робила вона це з відразою
від Толстого вона ригала, себто її рвало, а від Чехова її тіпало
від музики Чайковського вона просто звіріє

Ти що взагалі того :facepalm1:  При чому тут російські класики. Та нормально треба ставитись до їх творчості. Може без такого пієтету, як колись нав'язували. Але і то не через російськість, а через те що це вже література позаминулого століття. І не так актуальна сьогодні.
   
Ти що взагалі того :facepalm1:  При чому тут російські класики. Та нормально треба ставитись до їх творчості. Може без такого пієтету, як колись нав'язували. Але і то не через російськість, а через те що це вже література позаминулого століття. І не так актуальна сьогодні.

 (tu)

ставитися треба адекватно

от нафіга робити з того професію? та ще й сидячи в Канаді і маючи маму українку?
дивно якось - канадійка українського походження вивчає рос літературу та культуру як професію в Гарварді? гм .... не в"яжеться тут щось  :D
   
може ознайомиш з головними положеннями його книги?
теж в пабі з ним бухала?
шо, в вати теж "друг раісі" був?
   
Але добре. Назовіть будьте ласкаві справжніх друзів України з-за кордону. На вашу думку.

Що за інфантильне питання? Теж мені сталкер.  :gigi:

Одна з проблем України що за останні 20 років інфантили шукають виключно цицьку.
   
Ти що взагалі того :facepalm1:  При чому тут російські класики. Та нормально треба ставитись до їх творчості. Може без такого пієтету, як колись нав'язували. Але і то не через російськість, а через те що це вже література позаминулого століття. І не так актуальна сьогодні.
...чого ж вона не актуальна...Толстой Крим брав -- брав...спитай його -- чий Крим...:)))
   
Достатньо подивитися христю в парламенті щоби зрозуміти її камуняцьке нутро.
   
шо, в вати теж "друг раісі" був?

та ні - навпаки казав про дві позиції стосовно Раісі і Трамп зараз чьотко чеше по завєтам діда Бзежинського стовно Раісі, але його за це чомусь оголошують агєнтом йухла,
то може і дід був "агєнтом"?
   
Доповідь за паскудство

 ;o   :facepalm1:

Вія зовсім зійшла з катушок. Сорос першe вас націоналістів пустить на ковбасу.
   

Можливо й так. Але при чому тут нік. З вашим я взагалі б тут рота не роззявляв.

Але добре. Назовіть будьте ласкаві справжніх друзів України з-за кордону. На вашу думку.

Тобто, Ви погоджуєтеся, що були б, напевно, рьяним комуністом за СРСР і питаєте при чому тут нік Сталкер?

А що Вам до мого ніку? Чим не угодив?... Так, я маю в голові -- Український (а не проЗахідний чи проРосійський) проект. Що тут поганого? Так само як Шевченко чи Леся Українка, чи Світличний чи Симоненко, якимх би в Україні ім. Сороса цькували б, і які б не любили Сороса та США так само як хуйло чи Росію.

Ну, але то таке

Ваше запитання про "справжніх друзів України на Заході" не має відповіді -- пойміть очевидне.

Скажімо деякі некомпетентні люди порівнюють Бжезинського та Сороса. Це як порівняти Хвильового і того з ким він сварився у памфлетах.

Але: і з точки зору Бжезинського, і з точки зору Сороса: України -- нема. Це якась просто фігура на шаховій дошці. Фігура, якою ми -- американці -- граємо. І, якщо там усі візьмуть і -- в результаті нашої гри -- передохнуть, то ми просто вмиємо руки

Тому -- Справжній Друг України на Заході це має бути Справжній Ворог Заходу (в інтересах України). Я там такого не знаю нікого
Всі діють саме -- в інтересах Заходу, плюючи та не зважаючи, на інтереси України


   
Re: А ви знали що "українка" Христя Фріланд це соска Сороса?

Поширення в ЗМІ зневажливого слова "соросята" є частиною масованої інформаційної атаки, профінансованої Росією.

https://uazmi.org/news/post/dhjBpKbvTYPnbbrpAYUx22
   
в курсі
а ше як щось заспіває то оголосять спасителем нації і головне мати позицію "по російсько-українських взаєминах" - за це прощається все,
ні не так - за позицію "по російсько-українських взаєминах" , саме позицію, прощається ВСЕ! після цього можна ставати в будь-яку позицію перед йухлом як то робить приміром фрау Меркель і тебе все рівно будуть поважати як принципового політика на берегах Борисфену

Так зараз це ключове. Для нас, які живуть в Україні. Мають тут сімї, друзів, роботу. Перебирати своїми симпатиками в ключовому протистоянні в той час коли війна триває це надмірна розкіш. Іншу позицію вважаю маніпуляцією або такою яка нав'язується ворогом.
   
тощо Фрінлянд вивчала рос літературу і культуру в Гарварді та працювала в Москві це ніяким чином не вплинуло на її позицію "по російсько-українських взаєминах"

Ні, ці її штудії нічого не значать.

Звичайний шлях "совєтолога" при СРСР: вона мусила взяти курс російської мови та літератури, щоби кваліфікуватися далі у цій всій сфері.

Христина мого віку десь. Я пам'ятаю її на першому з'їзді РУХу. Це було таке чудо якесь. У мене аж сльози на очах виступили. Але потім життя взяло своє. Видно їй довелося якось гроші заробляти і вона пристроїлася до Сороса.

Шкода

Але ті штудії студентські це -- єрунда. Там їй закидати нічого
   

Тобто, Ви погоджуєтеся, що були б, напевно, рьяним комуністом за СРСР і питаєте при чому тут нік Сталкер?

А що Вам до мого ніку? Чим не угодив?... Так, я маю в голові -- Український (а не проЗахідний чи проРосійський) проект. Що тут поганого? Так само як Шевченко чи Леся Українка, чи Світличний чи Симоненко, якимх би в Україні ім. Сороса цькували б, і які б не любили Сороса та США так само як хуйло чи Росію.

Ну, але то таке

Ваше запитання про "справжніх друзів України на Заході" не має відповіді -- пойміть очевидне.

Скажімо деякі некомпетентні люди порівнюють Бжезинського та Сороса. Це як порівняти Хвильового і того з ким він сварився у памфлетах.

Але: і з точки зору Бжезинського, і з точки зору Сороса: України -- нема. Це якась просто фігура на шаховій дошці. Фігура, якою ми -- американці -- граємо. І, якщо там усі візьмуть і -- в результаті нашої гри -- передохнуть, то ми просто вмиємо руки

Тому -- Справжній Друг України на Заході це має бути Справжній Ворог Заходу (в інтересах України). Я там такого не знаю нікого
Всі діють саме -- в інтересах Заходу, плюючи та не зважаючи, на інтереси України
Не погоджуюсь. Тому що пропонували. А я не пішов. Ні ревним ні пристосованим. Для мене це було табу. Хоча такий вибір був не легкий. Відсікав шляхи підвищенння. Все побіг по справах...
Про конкретних впливових друзів України чекаю. По іменах і прізвищах.

Останнє редагування: 26 вересня 2020 18:11:56 від Cталкер
   
Поширення в ЗМІ зневажливого слова "соросята" є частиною масованої інформаційної атаки, профінансованої Росією.

https://uazmi.org/news/post/dhjBpKbvTYPnbbrpAYUx22

Та й самого Сороса придумали росіяни. Правильно? Та тьотка там такого розумного не додумалася сказати?... А чого: Сорос -- агент хуйло


Такий месидж на багато сильніше ударив би Соросу в Україні. Хіба ні?

А соросята це ті, що їдять з корита Сороса. Ну, ім'я їм легіон. Хіба це не правда? Практично всі грантоїди звідтам їдять і пропагують речі, які вже 30 років знищують Україну

От вже вони прочавили і продаж Землі

Ваші любімі соросята

   
Нагадую - Сорос і глобалісти не проти хуйла і не за Штати, вони проти національних урядів взагалі.
   
Про конкретних впливових друзів України чекаю. По іменах і прізвищах.

Ви читайте хоч трохи, а не тільки чекайте
   
Про конкретних впливових друзів України чекаю. По іменах і прізвищах.

Ще раз, щоб Ви зрозуміли очевидне:

Сильна і Процвітаюча Україна на Заході непотрібна -- НІ-КО-МУ

Серед впливових там політиків
   
Так зараз це ключове. Для нас, які живуть в Україні. Мають тут сімї, друзів, роботу. Перебирати своїми симпатиками в ключовому протистоянні в той час коли війна триває це надмірна розкіш. Іншу позицію вважаю маніпуляцією або такою яка нав'язується ворогом.

щоби ви обрали з двох варіантів?

варіант А - уйхло забирає частину території України зато отримує принципову та непрмиренну позицію від керівництва США з одіялами, сухпайками і глибокою стурбованістю, плюс санкції на кота та собаку йухла

варіант Б - уйхло готується окупувати частину території України і керівництво США посилає літаки та інші речі для демонстрації можливих наслідків, плюс дає зброю котра може вбити, але при цьому не переймаєтсья демонстрацією якоїсь позиції

тобто варіант А вам кажуть як жаль що вас б"ють і клянуть нападника, але не заступаються за вас
і варіант Б - за вас вступаються, але без жаління і без прокльонів в сторону нападника

який варіант є більш раціональним ?
   
Ще раз, щоб Ви зрозуміли очевидне:

Сильна і Процвітаюча Україна на Заході непотрібна -- НІ-КО-МУ
Серед впливових там політиків

Таке враження, що Сильна і Процвітаюча Україна не потрібна -- НІ-КО-МУ В САМІЙ УКРАЇНІ

І це навіть не враження. А ФАКТ.
   
Чи сексист - то не важливо.
Важливо, що його мета - руйнування української держави.

Моя мета - руйнування всіх держав. З часом. Але наразі нічого гіршого ніж глобалізм нема.
   
Ще раз, щоб Ви зрозуміли очевидне:

Сильна і Процвітаюча Україна на Заході непотрібна -- НІ-КО-МУ
Серед впливових там політиків

А кремлівськіому ОЗУ потрібна? Таку позицію про захід нам давно нав'язував пулостан. І при вступі у ВТО І при розмовах про поглиблену асоціацію з ЄС. І про вільну торгівлю.Про вступ в НАТО. На заході ви нікому не потрібні. Добро пожаловать в тайожний саюс. Коли розпочалась рашаагресія то рашаагітатори перейшли на те щоб опиратись на власні сили. Мета ізолювати Україну від союзників.
   
А кремлівськіому ОЗУ потрібна? Таку позицію про захід нам давно нав'язував пулостан. І при вступі у ВТО І при розмовах про поглиблену асоціацію з ЄС. І про вільну торгівлю.Про вступ в НАТО. На заході ви нікому не потрібні. Добро пожаловать в тайожний саюс. Коли розпочалась рашаагресія то рашаагітатори перейшли на те щоб опиратись на власні сили. Мета ізолювати Україну від союзників.

Кремлівське ОЗУ вважає Україну своєю. І саме кремлівське ОЗУ має друзів в ЄССР які завжди глибоко стурбовані. Питання друзів України залишаєцця відкритим.

На заході дійсно вважають "какая разніца". Ну ще б вписалися серйознo якби мали економічний зиск. Але власні українські свині вдавляцця, але нікого не підпустять. Ну може ще своїх рідних кацапів. Адін же народ і какая разніца.
   
Ні, ці її штудії нічого не значать.

Звичайний шлях "совєтолога" при СРСР: вона мусила взяти курс російської мови та літератури, щоби кваліфікуватися далі у цій всій сфері.

Христина мого віку десь. Я пам'ятаю її на першому з'їзді РУХу. Це було таке чудо якесь. У мене аж сльози на очах виступили. Але потім життя взяло своє. Видно їй довелося якось гроші заробляти і вона пристроїлася до Сороса.

Шкода

Але ті штудії студентські це -- єрунда. Там їй закидати нічого
А що ви робили на першому з'їзді руху? Це ще питання. Коли Христина там була це для неї великий плюс. Чи може кгб її послало смотрящім як декого юд-українців. За тридцять срібняків.
   
Чи може кгб її послало смотрящім як декого юд-українців. За тридцять срібняків.

Запросто.
   
Он у першого державного волонтьора також фотки у вишиванці за Рух є. Першим всплило лохам на вуха покласти.
   
Кремлівське ОЗУ вважає Україну своєю. І саме кремлівське ОЗУ має друзів в ЄССР які завжди глибоко стурбовані. Питання друзів України залишаєцця відкритим.

На заході дійсно вважають "какая разніца". Ну ще б вписалися серйознo якби мали економічний зиск. Але власні українські свині вдавляцця, але нікого не підпустять. Ну може ще своїх рідних кацапів. Адін же народ і какая разніца.
То чрму прихильники хуйло вважають розумною його стратегію купувати різношерстих прихильників. БерлусконіЮ Шредер, Орбан, Ле-Пен. Вони що з дитинства захоплювались русскім міром. То чому ми так цнотливо повинні перебирати своїми союзниками. Чи нехай попутчиками. А дехто взагалі вважає що в нас друзів на заході нема. То який сенс відвертати тих одинаків, які залишились. Це треба вміти так хуйло підігравати. Як на замовлення.
   
Запросто.
Я скоріше повірю що смотрящими як на з1їзді Руху так і на форумі є її недруги. Як мухи надокучливими стали.
   
Моя мета - руйнування всіх держав. З часом. Але наразі нічого гіршого ніж глобалізм нема.
Значить ви ворог й Української держави. Дякую за відвертість.
   
знали канешна. а ти Петро Шаблезуб хуесос, от про це ти не казав.
   
Моя мета - руйнування всіх держав. З часом. Але наразі нічого гіршого ніж глобалізм нема.

та ти не просто хуесос, ти ще й дебіл.
   
знали канешна. а ти Петро Шаблезуб хуесос, от про це ти не казав.

та ти не просто хуесос, ти ще й дебіл.


Чупу прорвало як гнилого черяка.  :laugh:

Згинь, кацападло.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія