Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моряки вимагають відставки Криклія та припинення корупції у сфері

Сабж, нема чого додати ще. Найбільші хлєбала в країні я бачив в Укртрансбезпеці.

https://dumskaya.net/news/protestuyushchie-moryaki-perekryli-kievskuyu-tra-135484/

   
Протестующие моряки перекрыли Киевскую трассу в районе Дачного (обновляется, фото, видео)

Акция протеста моряков проходит в районе Дачного. Протестующие перекрыли движение по автодороге Одесса-Киев. Они выступают против коррупции в сфере дипломирования моряков.

К морякам также присоединились работники портфлота, которые протестуют против массовых увольнений.

Как ранее сообщали организаторы акции, протесты пройдут также в Киеве, Херсоне, Николаеве, Измаиле, Мариуполе, Очакове.


ОБНОВЛЕНО В 11:45. Как передает корреспондент «Думской» с места событий, протестующие (около 200 человек) ходят по пешеходному переходу и скандируют «Нет коррупции!» и «Мафию геть!»

Полиция организовала объезд для транспорта через весовой комплекс.
ОБНОВЛЕНО В 12:02. Около 12 часов митингующие разблокировали дорогу и отправились к Одесской облгосадминистрации .


ОБНОВЛЕНО В 13:15. Началась акция протеста под стенами ОГА. Митингующие скандируют «Моряки против коррупции!» и просят губернатора выйти к ним.

Участники акции требуют отставки министра транспорта Криклия.
ОБНОВЛЕНО В 13:25. К протестующим вышла советник губернатора Светлана Фабрикант.


ОБНОВЛЕНО В 13:33. «Сергей Рафаилович знает о ситуации, в которой оказались моряки. 19 числа, еще до митингов, мы подготовили письмо на имя президента и премьер-министра. В письме есть все, чтобы изменить ситуацию. По нашему мнению, нужно что-то делать с чиновником из министерства, благодаря которому и возникла ситуация», — отметила Светлана Фабрикант. Она пригласила инициативную группу подготовить документы и отнести их на подпись губернатору.


ОБНОВЛЕНО В 13:45. Инициативная группа моряков прошла в здание для регистрации обращения.
   
73% хоч поржали?
   
73% хоч поржали?

де ж ти був такий сміливий? міг власноруч запитати у суворих хлопців поржали вони чи ні. але пан лише підпездувати навчився зза паркану
   
Руководитель Морской администрации Андрей Глазков назвал митингующих моряков фейковыми. Сегодня в Одессе, Киеве, Херсоне, Николаеве, Измаиле, Мариуполе и других городах состоялась всеукраинская акция протеста моряков против коррупции в морской отрасли
   
А может это крымские морячки?
   
А может это крымские морячки?
чій Крим для початку?
   
Руководитель Морской администрации Андрей Глазков назвал митингующих моряков фейковыми.

пиzдить
   
чій Крим для початку?
За кого голосовал 21 апреля 2019 года?
   
Руководитель Морской администрации Андрей Глазков назвал митингующих моряков фейковыми. Сегодня в Одессе, Киеве, Херсоне, Николаеве, Измаиле, Мариуполе и других городах состоялась всеукраинская акция протеста моряков против коррупции в морской отрасли

звичайно, зе теж каже, що нові рахунки за газ то фейк. влада успішно повторює кроки хуйла.
   
За кого голосовал 21 апреля 2019 года?

нах це туди --------->
запиталка ще не вирісла у ватного кацапа.
   
Не іначчє порохоботи-провокатори Бубачьку зобіжають.
   
де ж ти був такий сміливий? міг власноруч запитати у суворих хлопців поржали вони чи ні. але пан лише підпездувати навчився зза паркану

73% довбнів - суворих  :laugh:  мають жерти сповна

всі притомні попереджали що вони вибирають маріонетку бєні, чого тепер скиглити

тому ще один вихід таки є, якщо сильно припекло То нехай вирпавляють помилку 73-ну

випиздити клоуна з табуретки а не ходити пішохідним переходом разом з бабульками
   
За кого голосовал 21 апреля 2019 года?
Абсолютно правильный вопрос... Хотели цирка ? Теперь смейтесь...
   
Не іначчє порохоботи-провокатори Бубачьку зобіжають.

це все, на що пан здатний? чи то пані? чи взагалі істота без полових клітин, яка заходить на фуп аби відкласти лайна?
   
Абсолютно правильный вопрос... Хотели цирка ? Теперь смейтесь...

ще один ватан, та й схоже хворий на всю голову. лінгвоінвалід блд
   
73% довбнів - суворих  :laugh:  мають жерти сповна

всі притомні попереджали що вони вибирають маріонетку бєні, чого тепер скиглити

тому ще один вихід таки є, якщо сильно припекло То нехай вирпавляють помилку 73-ну

випиздити клоуна з табуретки а не ходити пішохідним переходом разом з бабульками

капітан ясний х@й, ти вже не цікавий. ти примітивна істота, накшалт порохолюбів. які окрім надрачувати на відсотки більш нічого не вміють. гівно
   
А при минулому міністрі вони де були?
Смоктали?

Чи корупції не було?

Так доxуя прозрілих з'явилося, шо пісєц.
 :weep:
   
ще один ватан, та й схоже хворий на всю голову. лінгвоінвалід блд
Не тебе, имбицил, оценку мне давать
   
це все, на що пан здатний? чи то пані? чи взагалі істота без полових клітин, яка заходить на фуп аби відкласти лайна?

Лайно лайном не зпоганиш.
   
Не тебе, имбицил, оценку мне давать

йди ондо вмийся, цукерка "Тузік" сьогодні відміняється. людина яка нездатна вивчити мову -раб і ватан. то немає про що з тобою спілкуватись.
   
Криклий - це Аваков  B-)


   
Лайно лайном не зпоганиш.

хіба нема інших прикладів? чи бажає пан своїм дітям жити у лайні? де хоч якійсь конструктив у дописах?
   
Криклий - це Аваков  B-)

так. але питання непросте і декому доведеться щось зробити, аби вщухли протести. бо це світові рейтинги і галас здимається великий навіть за кордонами України.
   
 Нехай... більше гаму,швидше втече.
   
Нехай... більше гаму,швидше втече.

гаму? якого гаму? чи за півтори роки каденції зе порохолюби хоч раз вийши зі своїми гаслами на вулицю? навіть бранців рюкзакяна не поважають.....
   
гаму? якого гаму? чи за півтори роки каденції зе порохолюби хоч раз вийши зі своїми гаслами на вулицю? навіть бранців рюкзакяна не поважають.....
Мета парисят - роздрай і чвари.
 Усе інше їх не цікавить.
 Із жабенятами вони голосують у синхроні.
   
Кацапозелень намагається звести тему в срач про гімно.
   
Кацапозелень намагається звести тему в срач про гімно.

овва, з якого хєра дописувач, який власноруч наклав купу почав волати "рятуйте", тема скочується до лайна  :eyes:
   
Мета парисят - роздрай і чвари.
 Усе інше їх не цікавить.
 Із жабенятами вони голосують у синхроні.

саме тому ніколи не підтримаю поро та його силу. лише чвари, жодного конструктиву. зе муд@к, але ж хтось має бути кращій. але ні, не було наказу бути кращими, був наказ бути таким самим лайном
   
гаму? якого гаму? чи за півтори роки каденції зе порохолюби хоч раз вийши зі своїми гаслами на вулицю? навіть бранців рюкзакяна не поважають.....
===============================
Ні-ні-ні! Тепер ви. Патріоти вийдуть може лише,коли буде зрада та капітуляція,чи воду до Криму... ну може,коли вас почнуть кіздити,то тоді може й вони якось. А це перекривання молоковозів на трасах-це для бидла. Вони й зараз щось булькочуть про АЛИГАРХАФФ,а бубочка ніби то не причому. Дозрівайте. Вже не довго! B-)
   
саме тому ніколи не підтримаю поро та його силу. лише чвари, жодного конструктиву. зе муд@к, але ж хтось має бути кращій. але ні, не було наказу бути кращими, був наказ бути таким самим лайном

Сложно было бы лучше ответить на вопрос, является ли тс долбоебом.
   
===============================
Ні-ні-ні! Тепер ви. Патріоти вийдуть може лише,коли буде зрада та капітуляція,чи воду до Криму... ну може,коли вас почнуть кіздити,то тоді може й вони якось. А це перекривання молоковозів на трасах-це для бидла. Вони й зараз щось булькочуть про АЛИГАРХАФФ,а бубочка ніби то не причому. Дозрівайте. Вже не довго! B-)

дивно, що пан мене записав у лави прихильників зе. ніколи не був прихільником зе. як і поро. власну думку маю, але здається це не формат зараз. я маю бути або зеботом або порохолюбом. але ні шановні. я вільна людина, нах мені чиясь ідеологія рівня кам'яного віку? ретроградів нах
   
Сложно было бы лучше ответить на вопрос, является ли тс долбоебом.

допусувач моряк? порохобот? зебот? чи ще одна лігнвоінвалидна кацапура?
   
дивно, що пан мене записав у лави прихильників зе. ніколи не був прихільником зе. як і поро. власну думку маю, але здається це не формат зараз. я маю бути або зеботом або порохолюбом. але ні шановні. я вільна людина, нах мені чиясь ідеологія рівня кам'яного віку? ретроградів нах
====================================
 А можна поцікавитися,за кого чи за який ти устрій?  Ось я не приховую-я проти Президенства в Україні як влади. Як у 90% демократичних країн світу.  Бо Президент у нас фактично нічого не робить,крім кришевання корупції. А так Прем'єр-226 голосів і нах. Звісно, відразу ідеалу не настане, але згодом як і у всіх. А ти чого бажаєш? Може відкриєш нам усім очі? B-)
   
капітан ясний х@й, ти вже не цікавий. ти примітивна істота, накшалт порохолюбів. які окрім надрачувати на відсотки більш нічого не вміють. гівно

а ти прийшов щоб тебе пожаліли? :lol: амеба ти безхребетна

жери лайно повною ложкою, і продовжуй валити на порохоботів :facepalm:
   
====================================
 А можна поцікавитися,за кого чи за який ти устрій?  Ось я не приховую-я проти Президенства в Україні як влади. Як у 90% демократичних країн світу.  Бо Президент у нас фактично нічого не робить,крім кришевання корупції. А так Прем'єр-226 голосів і нах. Звісно, відразу ідеалу не настане, але згодом як і у всіх. А ти чого бажаєш? Може відкриєш нам усім очі? B-)

я теж не підтримую існування посади президента в Україні. навіть пошуком можна знайти опитування, яке я створював про доречність посади президента.

я бажаю того, аби країна почала поважати Конституцію. але риба гнила ще з початку 90х, і реформ від неї не буде. керманичам і так добре. але звичайно до хуйла вони не хочуть, їм краще так, як зараз
   
я теж не підтримую існування посади президента в Україні. навіть пошуком можна знайти опитування, яке я створював про доречність посади президента.

я бажаю того, аби країна почала поважати Конституцію. але риба гнила ще з початку 90х, і реформ від неї не буде. керманичам і так добре. але звичайно до хуйла вони не хочуть, їм краще так, як зараз
===============================
Так у нас погляди співпадають!  Брателлло! :-B
   
а ти прийшов щоб тебе пожаліли? :lol: амеба ти безхребетна

жери лайно повною ложкою, і продовжуй валити на порохоботів :facepalm:

я прийшов поспілкуватись. але декому спілкування подібне до тролінгу чи до під'обок. я не прихільник того. але боти будь якого кольору то лише боти. від їхньої думки нічого не залежить. вони лише інструмент чвар та срачів
   
===============================
Так у нас погляди співпадають!  Брателлло! :-B

 :-B

так. співпадають, то добре! сподіваюсь врешті решт знайдеться сила, яка зможе поєднати усіх, кому не пох УКРАЇНА. як ДЕРЖАВА, а не місце на мапі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія