Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановні прихильники :love: , будь ласка, поясніть такий феномен :shuffle:

Re: Шановні прихильники  :love: , будь ласка, поясніть такий феномен  :shuffle:

Мерзенні потвори
   
Спроси у домочадев туровской гвардии кто самый страшный враг для Украины, назовут Пороха и Юща. Про путлера забудут, а этих назовут.

Так дрыщ и свынюка имели беспрецедентную поддержку народа, но просрали всё, включая территорию. Шо им - талоны на усиленное питание дать?
   
Мерзенні потвори

+1

що донецькі зганяли з усього міста, що тепер ці  (td)
найдіть 3 відмінності
   
Щиро вражений грунтовними та вичерпними поясненнями прихильників Тимошенко в цій гілці B-)
   
Кого б не обрали презом, він/вона одразу буде кульгавою качкою.
І наступні вибори в парламент без сумніву тільки погіршaть ситуацію для новообраного гаранта.
Так шо я не рoзумію чому народ аж так париться хто там буде наступним президентом
   
Так Тимошенко - це етанол симулякра.

Волосся - штучне, губи - штучні, обличчя - суцільна маска на невідомому після операцій обличчі, проблеми зі спиною - симуляція, прихильники - проплачені звезені на автобусі, ті хто скандує на мітингах - спеціально навчені і проплачені, пожертви на партію - імітація, артисти які гастролювали з УкраїноЮ в серці - проплачені і абсолютно байдужі до Тимошенко, ні словом не підтримали її після арешту.

Наскільки Тимошенко має піддтримку народу було після арешту і видно.

П.С.
За Порошенка і то чимало людей самі вийшли кави попити, а за Тимошенко без проплати не вийде ніхто, весь її електорат - патерналісти які прагнуть халяви і ніщаків, а не боротьби за ідеї і зміни.

+1
   
точно также он воевали с Ющенко. Даже тогда овощ нахлобучил Тимошенко, юлькам продлжал болеть Ющ.
Даже сейчас у них как у собак Павлова включаются рефлексы на его имя.
Страшное дело методичка, это зомбирвание кремляди ведут на клеточном уровне.
Спроси у домочадев туровской гвардии кто самый страшный враг для Украины, назовут Пороха и Юща. Про путлера забудут, а этих назовут.


+1
   
Мерзенні потвори
Взагалі "Мерзенні потвори" - це прихильники певної політсили. Не дивіться, що на форумі вас багато. Після виборів, коли вам прикриють фінансування ви звітси щезните!
   

Так шо я не рoзумію чому народ аж так париться хто там буде наступним президентом

особисто мене це непокоїть з двох причин, і одна випливає з іншої
президент керує зовнішньвю політикою
куди скеровуватиме зовнішню політику України "кремлівська зазуленька"тм - неважко здогадатися
а мене не влаштовує "не просто сасєдство а крєпкая дружба"
а по друге - у нас в області, наприклад, зараз оцього ось добродія, племінника Соболєва, вперто пхають на голову обласної "Батьківщини"



він вже уславився своіми білбордами  про те, що "мизамір" і оповідями про те, що треба припиняти громадянську війну
а ще він вихваляєься, що буде керувати областю
якщо він буде нею керувати - я боюся, що моя область буде наступною "народною республікою", оскільки хуйлу потрібна вода для Криму та суходольний шлях для залізниці
отакої ось 
   
Підтримка Люлі - це диванні зубАжільці, які сподіваються, що їм від неї обломиться якась халява.
Але реально її підтримувати вони просто нездатні, це амебоподібні створіння.

згоден.  Навіть Глав-юльок ФУПу,
перший номер кандидатів в депутати
від Дурдому по списку юлєпартії,
людина, що подолала безліч кілометрів
та не пожалкувала часу,
щоб всунути краєчок фізії на фото з Юльою
і писала потім про це мемуари..
Навіть цей Юльок з великої літери Ю
забив на всі юлєтусовки,
коли сіятєльний зад з Главтабурєтки
на качанівські нари перемістився..
Що вже казати за інших :sad:
   
так само незрозуміло, чому всі прихильники Тимошенко, включаючи саму лідерку "родіни", розповідаючи про те, що у Пороха нема жодних шансів на майбутніх виборах, чомусь ведуть боротьбу тільки проти одного суперника - Порошенка,
ні з ким більше вони не борються, жодних суперників взагалі в упор не бачать... 

Може через те, що у нього адмінресурс? Та й брудні методи синяків кондитер не соромиться використовувати. Адже не дарма він в ЦВК залишив практично всю стару гвардію. Та й схеми ті ж самі залишилися. Порошковіч одним словом.

   
Може через те, що у нього адмінресурс? Та й брудні методи синяків кондитер не соромиться використовувати. Адже не дарма він в ЦВК залишив практично всю стару гвардію. Та й схеми ті ж самі залишилися. Порошковіч одним словом.

Показати зображення...

то це він змушує Юлю групу підтримки надрессовану возити з собою?  :shuffle:
   
то це він змушує Юлю групу підтримки надрессовану возити з собою?  :shuffle:

В якійсь мірі напевно так. Панамські тiтушки самі організовуються?
   

особисто мене це непокоїть з двох причин, і одна випливає з іншої
президент керує зовнішньвю політикою
куди скеровуватиме зовнішню політику України "кремлівська зазуленька"тм - неважко здогадатися
а мене не влаштовує "не просто сасєдство а крєпкая дружба"
а по друге - у нас в області, наприклад, зараз оцього ось добродія, племінника Соболєва, вперто пхають на голову обласної "Батьківщини"




головне що патріот Бриль тебе не непокоїть
ти головне брийся, щоб щетиною начальство не потривожив  :laugh:
   
Її ім'я Сара Бернар. Проїдьте по селах, 40+  це її електорат назавжди. "Вона хоче її заважають, вона чесна, а всі брешуть, її посадили. Вона прийде і зробить, вона ж обіцяла."  Не тільки в росіян замість голови телевізор. Київська область, Черкаська, Чернігівська (бо Ляшко їм легковажний шут).  Дуже багато селян їй ВІРЯТЬ. "Вона Смілу собою зігріла" Діє.
Да что там Смила, так втопила юлявладимировна, что даже в Киеве кое где горячая вода появилась. Спасиба юливладимировне. виталиюнашемубоксер у и прочаяпрочая. Как бы мы скучно без них бы всех жили, вон пади в какой то Германии и поговорить то не о чем, даж мигрантов напустили дабы разбавить скучное времяпровождение.
   
Досить гарний вірш вийшов. Мабуть відкрию нову гілку  :gigi:

П.С. Ні, не вийде. Назву поплутав. Думав то українською написано:). А то Саврань виявляється.

якщо росiйською,
то "Соврань" мабуть треба..
Символiчненько вийде.
   
В якійсь мірі напевно так. Панамські тiтушки самі організовуються?

доки що "панамські титушки" залишаються витвором твоєї уяви, в той яас як десятки та сотні титушок- білосередешщних - факт з масою відеопідтверджень
 B-)
   
доки що "панамські титушки" залишаються витвором твоєї уяви, в той яас як десятки та сотні титушок- білосередешщних - факт з масою відеопідтверджень
 B-)

Та ти що? А хто організовано блокував зустріч Юльки з виборцями? Як вони у вас правильно називаються?
   
Та ти що? А хто організовано блокував зустріч Юльки з виборцями? Як вони у вас правильно називаються?

А хто організовано блокував її зустріч в Смілі? ;o
   
А хто організовано блокував її зустріч в Смілі? ;o

дайте спробую здогадатись..
Жителі міста?
Ті, яких вже її брехня дістала.
Вгадав?
Взяли й забили на ту зустріч.
А деякі навіть юлємасовку з собов привезену засвітили..
Отак люди люблять нашу Юлю! (tu)  :heart:
   
хто б тебе піхвобола вже б кудись взяв і вивіз...нахєр з фупу...
Тьху плять не чоловік ..а якась підлогова стара ганчірка для Юліних ніжек.  :bueee:

 (tu)
Я тут недавно выяснил что Ишаков реально влюблен в неё ;o  :lol:
   
А хто організовано блокував її зустріч в Смілі? ;o

Ця зустріч відбулася після того як вона почала возити за собою прихильників чи до?
   
Ця зустріч відбулася після того як вона почала возити за собою прихильників чи до?

в Смілу вона їх вже з собою привезла
до того привозила в Рівне
можна було б хоча б старттопік прочитати
 B-)

я так і не зрозумів досі- про яке блокування і в якому саме місті ти мовиш?
   
А от скажіть мені будь ласка.

Якщо людей організованно зірвали з робочих місць і повезли в робочий час на автобусах - які також там невідомо як там опинилися і за чий рахунок - на зустріч з партійним боссом, то це вважається нецільовим використанням муніціпальних коштів чи ні?

Приватні компаніі не враховуються - вони автофінансуються, і тому можуть робити як ім заманеться
   
А от скажіть мені будь ласка.

Якщо людей організованно зірвали з робочих місць і повезли в робочий час на автобусах - які також там невідомо як там опинилися і за чий рахунок - на зустріч з партійним боссом, то це вважається нецільовим використанням муніціпальних коштів чи ні?


звісно що вважається, тому будь-яке зганяння бюджетників будь-ким на політичні заходи- рагуляцтво і є поза законом
навіть у вільний час, а у робочий- вдвічі
   
звісно що вважається, тому будь-яке зганяння бюджетників будь-ким на політичні заходи- рагуляцтво і є поза законом
навіть у вільний час, а у робочий- вдвічі

якщо учість в видовищах з роздачею слонів і гречки не в вільний час (відпустка), то це крадіжка грошей з бюджету. Отаке.
   
якщо учість в видовищах з роздачею слонів і гречки не в вільний час (відпустка), то це крадіжка грошей з бюджету. Отаке.

у прихильників Тимошенко чудово розвинена готентотська мораль: якщо зганяння бюджетників буде на їх користь, то це не порушення, якщо на користь Порошенка- то це порушення
   
особисто мене це непокоїть з двох причин, і одна випливає з іншої
президент керує зовнішньвю політикою
куди скеровуватиме зовнішню політику України "кремлівська зазуленька"тм - неважко здогадатися
а мене не влаштовує "не просто сасєдство а крєпкая дружба"
а по друге - у нас в області, наприклад, зараз оцього ось добродія, племінника Соболєва, вперто пхають на голову обласної "Батьківщини"

Показати зображення...
він вже уславився своіми білбордами  про те, що "мизамір" і оповідями про те, що треба припиняти громадянську війну
а ще він вихваляєься, що буде керувати областю
якщо він буде нею керувати - я боюся, що моя область буде наступною "народною республікою", оскільки хуйлу потрібна вода для Криму та суходольний шлях для залізниці
отакої ось 


Шо за пораженческие настроения? Ты не веришь, што Крым вернётся в лоно Нэньки?  :punish:
   
у прихильників Тимошенко чудово розвинена готентотська мораль: якщо зганяння бюджетників буде на їх користь, то це не порушення, якщо на користь Порошенка- то це порушення

При Цыле никого никуда не сгоняли, а при Гниломордом я должен был каждую неделю вносить пропозыции в его сраную программу "10 кроків назустріч людям". Можно подумать, налоговая обязана фантазировать свои кроки сверх того, что прописано в законах. Идиёт, плть... Дрыщ - это самый большой позор Украины и самое большое разочарование. Т.е. 100% агент Хуйла.
   
І цей феномен теж поясніть.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія