Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Купую бляху на румунських номерах ;)

Re: Купую бляху на румунських номерах ;)
DVB

Цитата: Кадра
Планую купити бляху, причому терміново, але абсолютно не врубаюсь
 в усі ті старі, нові і ще не прийняті закони, закончики і підзаконні надзакони,
як і в технічні нюанси
,
буду вдячна за розумні поради від толкових, досвідчених в цьому питанні людей.
Не зволікайте, зайдіть на сайт авто-євро-сили, там пастори все розжують, там і отримаєте томос на бляху.
чи вірити їм, вирішуйте самі, але пам"ятайте, що самий-самий-самий головний, можна сказати Вселенський їхній пастор, вже "свою" бляху спалив. :D
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

їхній пастор, вже "свою" бляху спалив.
Є слухи, що у нього ще дві. На українських номерах.
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)
den

А скільки буде розмитнення того ж 220 меріна по новому закону?
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)
den

Хмельницький
3.2 15 років бензин
Мито 1200 всього

Шара якась на таку машину

Нафіга тоді бляхи?
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Не зволікайте, зайдіть на сайт авто-євро-сили, там пастори все розжують, там і отримаєте томос на бляху.
чи вірити їм, вирішуйте самі, але пам"ятайте, що самий-самий-самий головний, можна сказати Вселенський їхній пастор, вже "свою" бляху спалив. :D
дякую, "шото я очкую" бляху брати,
дупутати щось намутять а я буду або штрафи гилити,
або здам авто на розборку за 500 в кращому випадку.
Таки будем купувати авто на укр.номерах
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Хмельницький
3.2 15 років бензин
Мито 1200 всього

Шара якась на таку машину

Нафіга тоді бляхи?

З 3.2 воно не іздить
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

 ;o а хто в курсі, що то за...бля...бляха???...
Перший раз у Києві бачу такі номерні знаки...


   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)
rst

Чем хвастаться? Ну я понимаю: покупаю новую машину в салоне, полный фарш.
А "покупаю поюзанную цыганами кибитку"? Ну не знаю...это как трусы поюзанные. Или телку цыганскую из-под них. Ну не повод для гордости. ИМХО
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Чем хвастаться? Ну я понимаю: покупаю новую машину в салоне, полный фарш.
А "покупаю поюзанную цыганами кибитку"? Ну не знаю...это как трусы поюзанные. Или телку цыганскую из-под них. Ну не повод для гордости. ИМХО

Ещё и мытныки дрюканут на всю катушку.  :rotate:
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Чем хвастаться? Ну я понимаю: покупаю новую машину в салоне, полный фарш.
А "покупаю поюзанную цыганами кибитку"? Ну не знаю...это как трусы поюзанные. Или телку цыганскую из-под них. Ну не повод для гордости. ИМХО

Ещё и мытныки дрюканут на всю катушку.  :rotate:

 :lol:
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

я можу помилятись але якщо робити мадярські чи румунські права то забирають українські десь таке чув ...  це якщо міняти українські на ЕС
я мадярські собі не робив
Не ошибаешься. Жена получила болгарские - сдала украинские. А какая хер разница, кто ей запрещает на машине с укр. номерами на болгарских правах ездить? ;)
Ну а уж на машине с болгарскими номерами - ваще самое то.
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Не ошибаешься. Жена получила болгарские - сдала украинские. А какая хер разница, кто ей запрещает на машине с укр. номерами на болгарских правах ездить? ;)
Ну а уж на машине с болгарскими номерами - ваще самое то.

Товариш в Чехії на заробітках вже з десяток років.
Зробив дуже давно чеські права. По приїздї в Чехію міняв українські права на чеські.
Потім , коли їхав в Україну,  навпаки чеські на українські.
Недавно чехи приняли закон, що ті хто проживає якийсь певний час в чехії мусять обовязково
їздити на чеських правах.
Крім того українські права, які вони забрали, вони відправляють в Україну.
 Знаючи це він в цьому році не поміняв права.
В кінці літа його зупинили поліцаї , мило поспілкувались і відпустили.
А потім на пошту йому прийшов лист з штрафом більше ніж на 1000 еуро.
Він в паніці до адвоката.
Таки допомогли. Спасло те що права були, але він їх вчасно не поміняв.
Заплатив меньше сотні еуро плюс пару днів відробив безкоштовно в чеха.
Поміняв права на чеські.  .
Восени він приїхав додому в Одесу .
Побув тут більше місяця, їздив на чеських правах.
Зупиняють його наші поліцаї ( був не пристебнутий) і домахались до чеських прав.
Чому українець їздить на чеських правах. Мусить обміняти їх на українські,
а чеські права відповідно вишлють в Чехію.
Йому потрібно було незабаром летіти в Чехію.
Знаючи нашу пошту, питання вирішив на місці.

   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Побув тут більше місяця, їздив на чеських правах.
Зупиняють його наші поліцаї ( був не пристебнутий) і домахались до чеських прав.
Чому українець їздить на чеських правах. Мусить обміняти їх на українські,
Почему он их "должен обменять", если был "больше месяца"? Он же не был тут "больше двух месяцев"? Херня какая то. Очередной домахач полиции пжыты по новому. Уроды...
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Читайте что приняла Рада.
 Статья 380 Митного кодекса роздил 5

5. Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їхніх особистих потреб.

 Ввез не резидент? Ок, вот только он - нерезидент этим авто и пользуется. Кто там срулем на граниице не имет значения, на территории Украины только не резидент.  Эта норма действует и сегодня, только по ней никто никого не трогает.

Якісь порушення прав людини. Я серйозно. Абсолютно всеодно хто заїхав. Якшо автомобіль перебуває законно в Україні неважливо хто ним управляє. Думаю Петро заветує цю нісенітницю.
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Почему он их "должен обменять", если был "больше месяца"? Он же не был тут "больше двух месяцев"? Херня какая то. Очередной домахач полиции пжыты по новому. Уроды...

Правда. Якась мусрська постанова. Ми перетворюємося в усср з усіма наслідками. Сумно
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Ми перетворюємося в усср з усіма наслідками. Сумно

Нічого. Погранці з митниками тебе розрадять. А перетворюємося на УРСР - це як? Бензин по 40 коп буде, а газ - 5 грн/міс?  :rotate:
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

А перетворюємося на УРСР - це як? Бензин по 40 коп буде, а газ - 5 грн/міс?  :rotate:
Угу і зарплата 70 гривен на місяць.
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Нічого. Погранці з митниками тебе розрадять. А перетворюємося на УРСР - це як? Бензин по 40 коп буде, а газ - 5 грн/міс?  :rotate:

А ти би хотів нє ?
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)


Якісь порушення прав людини. Я серйозно. Абсолютно всеодно хто заїхав. Якшо автомобіль перебуває законно в Україні неважливо хто ним управляє. Думаю Петро заветує цю нісенітницю.
На сегодня это раздел 4 этой же статьи 380, и на сегодня действует имено эта норма. И сегодня можно без проблем отбирать авто у граждан Украины управляющими тз, которые завезли сюда не резиденты.
 Якшо автомобіль перебуває законно в Україні неважливо хто ним управляє. - какое отношение одно " перебуває законно в Україні" имеет ко второму " неважливо хто ним управляє"?. Не будет ли порушенням моих прав, что я не могу управлять вашим автомобилем или автомобилем сестры вашего меньшего?
 
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Якісь порушення прав людини. Я серйозно. Абсолютно всеодно хто заїхав. Якшо автомобіль перебуває законно в Україні неважливо хто ним управляє. Думаю Петро заветує цю нісенітницю.

я ж кажу

тобі під ОДА

там саме з тою вимогою стоять  :laugh:
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

або здам авто на розборку за 500 в кращому випадку.
Хто ж тобі 500 дол дасть. Ціни вже давно впали на шрот.
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Правда. Якась мусрська постанова. Ми перетворюємося в усср з усіма наслідками. Сумно
Этопростописдец, дорогие товарищчи.
Есть билядская стамбульская конвенция, по которой ты должен иметь водительское удостоверение ТОЙ и ТОЛЬКО ТОЙ страны, резидентом которой ты являешься. Твой ВНЖ в другой стране + постановка на консульский учет, уже кэк бы намекает, чей ты резидент. Ну где еще есть такая хуебень, когда приезжая на 1-2 да даже на 3 месяца в бывшую свою страну, тебя заставляют обменять твои новые ВУ на украинские? А потом, менять б***ь обратно. Мне больше нечем заняться?

Постановление Кабмина о выдаче/замене ВУ от мохнатого 93 года, кэк бы говорит о том, что необходимость замены ВУ для иностранца наступает только в том случае, если он становится резидентом Украины по ВНЖ/ПМЖ. Аналогично и с нашими.

Не должен человек, который живет по ВНЖ в другой стране, менять водительское удостоверение на украинское. Я бы этих ментов там с говном сожрал, прямо на месте. Мне такие дебилы попадались, потом с поста уезжали спешно. Еб...е уроды
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)
Bmx

Меншого братана дружина з Чернівців.
Українка.
Вчора румуни видали їй румунський паспорт.

Так шо ми з малим продаємо свій автопарк і купуємо мерседеси на румунських номерах...
Ось.
Такі ми гівнюки ;)

Як за один день думка може змінитись  :facepalm1:


Я за те шоб бляхи розмитнились.
Поясніть чому вони не повинні поатити мито і пдв як вони цього хочуть...
Увесь імпорт платить а жадна бояза не буде поатити ?

Ранвше не міг розмитнити машину старіше 8 років і не нижче євро5.
Зара буде можна.
Чому блязасті такі зитровиєбані шо хочуть все і задарма ?
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Як за один день думка може змінитись  :facepalm1:


Я вообще не понял, что там у него изменилось, кроме того, что верблюдом станет "жинка братана". От этого бляхи резко станут законнее? Дебилы бля (с)
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)
Bmx

Я вообще не понял, что там у него изменилось, кроме того, что верблюдом станет "жинка братана". От этого бляхи резко станут законнее? Дебилы бля (с)

Ну якщо ви вчора твердо виступали проти блях, і закликали громадян бути свідомими і платити податки...
А сьогодні: :D
"Так шо ми з малим продаємо свій автопарк і купуємо мерседеси на румунських номерах..."
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Угу і зарплата 70 гривен на місяць.

У уборщицы или дворника.
У меня в пусконаладке СМ ЭВМ было 225 в 86-м году. Хватало на всё половины этой суммы. Плюс квартира на шару в 93-м. Плюс талончик на новенький автомобиль за сдачу Игналины...

   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Вон гросманы не копейки за свои мерсы не заплатили, а манюпасу штраф 4 млн гривен. Все по чесноку. Замечательная страна.
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

У уборщицы или дворника.
У меня в пусконаладке СМ ЭВМ было 225 в 86-м году. Хватало на всё половины этой суммы. Плюс квартира на шару в 93-м. Плюс талончик на новенький автомобиль за сдачу Игналины...
СМ ЭВМ... "Электронмаш"? ;) б***ь, в 86-м году они это говно собирали.  :facepalm1:
ЗЫ Ты понимаешь, что тебе ОЧЕНЬ крупно повезло с "квартирой нашару" в 93-м? В последний вагон можно сказать успел впрыгнуть... Щас бы может чутка по другому рассуждал, если бы повезло меньше ;)
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

що реально грозить за пересікання кордону по паспорту іншої країни якщо не вийшов з громадянства?
бо в мене український паспорт закінчується а влом в консульство їхати міняти?
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

що реально грозить за пересікання кордону по паспорту іншої країни якщо не вийшов з громадянства?
бо в мене український паспорт закінчується а влом в консульство їхати міняти?
Нічого. Я постійно по португальському кордон пересікаю.
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Нічого. Я постійно по португальському кордон пересікаю.
в них нема бази даних з іменами ,прізвищами і тд?
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

в них нема бази даних з іменами ,прізвищами і тд?
Якщо ти постійно проживаєш закордоном, маєш інше громадянство, тобі нічого хвилюватись.
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Якщо ти постійно проживаєш закордоном, маєш інше громадянство, тобі нічого хвилюватись.
я вїжджав в 2014 по іноземному ,але тоді був бардак
боюсь що впустять і не випустять поки закордонний паспорт не вироблю)))
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

По українському паспорту ваще в'їзжати. Потрібно оформляти тимчасовий ввіз транспорту. Без консульського обліку тобі його не зроблять. В консульстві теж не поставлять, так як ти громадянин польщі. Короче замкнуте коло. Їдь по польському паспорту і не хвилюйся.
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

По українському паспорту ваще в'їзжати. Потрібно оформляти тимчасовий ввіз транспорту. Без консульського обліку тобі його не зроблять. В консульстві теж не поставлять, так як ти громадянин польщі. Короче замкнуте коло. Їдь по польському паспорту і не хвилюйся.
я не громадянин польщі)))
я тут тільки живу
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

я вїжджав в 2014 по іноземному ,але тоді був бардак
боюсь що впустять і не випустять поки закордонний паспорт не вироблю)))
Яке мають право тебе не випустити?
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

я не громадянин польщі)))
я тут тільки живу
Швеції?
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

Яке мають право тебе не випустити?
можуть сказати шо для них я тільки і виключно громадянин україни ,а громадянин україни може пересікати кордон тільки з українським паспортом
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

можуть сказати шо для них я тільки і виключно громадянин україни ,а громадянин україни може пересікати кордон тільки з українським паспортом
Нікому з моїх знайомих такого, ще не сказали. Важливо, щоб автомобіль був на твоєму імені.
   
Re: Купую бляху на румунських номерах ;)

ясно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія