Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос наш

Re: Томос наш



шо это за два байкера на переднем плане. :D
   
Re: Томос наш

   
Re: Томос наш

бойовики МП можуть прийти і зірвати об'єднавчий з'їзд
   
Re: Томос наш

бойовики МП можуть прийти і зірвати об'єднавчий з'їзд
Ага зірвуть i КНР  оголосять, і референдум проведуть -хуйло введи вайска!

Якщо вже з Хуйлом воювати, то бойовиків МП
боятися смішно


Останнє редагування: 2 жовтня 2018 21:49:16 від bassarabia
   
Re: Томос наш

Напевне тому, що тоді шанси на успішне рішення були менші? Чи Ви вважаєте, що до кидка Варфоломія Гундяєвим шанси на успішне вирішення цього питання були вищі?
ось ви і спростували своє фактичне твердження про те, що томос Україна здобуває завдяки якимсь зусиллям Педра
ЧТД
   
Re: Томос наш

ось ви і спростували своє фактичне твердження про те, що томос Україна здобуває завдяки якимсь зусиллям Педра
ЧТД
Ви дуже передбачувані у власній зашореності. Я на 95% був переконаний, що такою буде Ваша реакція на мій допис.  :)

Я ж стверджую, що автокефалія(сподіваюсь) буде надана в тому числі завдяки зусиллям, котрі приклав Президент.
   
Re: Томос наш

Ви дуже передбачувані у власній зашореності. Я на 95% був переконаний, що такою буде Ваша реакція на мій допис.  :)

Я ж стверджую, що автокефалія(сподіваюсь) буде надана в тому числі завдяки зусиллям, котрі приклав Президент.
тільки чомусь ваші переконання далі голослівних тверджень не йдуть
звісно, якщо ви зараз не доведете, що педро таємно напоїв Гундяя якоюсь дурнотою, чим спонукав його на сварку з Варфоломієм
   
Re: Томос наш

Коротше, коли настав зручний момент (Гундяй побив глеки з Варфоломієм), Педро вчасно скористався цим моментом і підписав прохання про автокефалію. Так?
   
Re: Томос наш

Коротше, коли настав зручний момент (Гундяй побив глеки з Варфоломієм), Педро вчасно скористався цим моментом і підписав прохання про автокефалію. Так?

Він повинен був не скористатись??  8-:

маккако-кремляді зовсім подуріли..
   
Re: Томос наш

КП
ашо?
Жартуєте?
   
Re: Томос наш

Показати зображення...
Показати зображення...
Хі-хі ©
   
Re: Томос наш

Телеканал народного депутата Украины транслирует антиукраинскую пропаганду и называет УПЦ «трупом»



На запорожском телеканале "Алекс", который является собственностью народного депутата Вячеслава Богуслаева, существует пророссийская рубрика под очень красивым названием "Под сенью Богородицы". На прошлой неделе гостем студии был глава Запорожской епархии УПЦ МП владыка Лука, сообщает сайт «Форпост».

Постоянной телеведущей рубрики является Нина Черная, и во время очередной 20-минутной телепередачи она несколько раз подчеркнула свое резко отрицательное отношение к национальным интересам Украины, к тому же, подавая это от имени запорожцев. В частности, телеведущая назвала возможное получение Украиной Томосу об автокефалии «большим горем», в том числе личным для нее. Чтобы поразмыслить на тему "горя", ведущая в формате разговора общалась с Лукой, и спровоцировала его на откровенно агрессивные тезисы.

Сам же Лука решил еще раз напомнить о своих антиукраинских взглядах, и назвал Украинскую православную церковь «трупом», которому уже ничего не поможет. Этот «святой отец», в привычной для себя манере заявил о возможности открытой войны с кровопролитием в случае получения Украиной Томоса об автокефалии. Между строками, Лука оговорился, что очень переживает о том, что церкви Московского патриархата придется вернуть Украинской церкви все Лавры.
Напомним, ранее группа ИС сообщала о том, что РПЦ-ФСБ начала массированную информационную атаку с провокациями против автокефалии УППЦ.

Видео с тв тут


   
Re: Томос наш

Він повинен був не скористатись??  8-:

маккако-кремляді зовсім подуріли..
Я вже в курсі можливості карколомних вивертів моску педряток
Де я писала, що не повинен був скористатися?
Де я взагалі натякала, що то було ганебно скористатися моментом для подачі прохання про томос?
Мазепа почув віддалений дзвін
   
Re: Томос наш

Я вже в курсі можливості карколомних вивертів моску педряток
Де я писала, що не повинен був скористатися?
Де я взагалі натякала, що то було ганебно скористатися моментом для подачі прохання про томос?
Мазепа почув віддалений дзвін
Не треба виправдовуватись.
   
Re: Томос наш

Жартуєте?
нє, я абсолютно серйозна
тільки будь ласка, утримайтеся від запощування фоток Тимошенко з Гундяєм з офіційних зустрічей її як Прем"єр-Міністра з очільником однієї з найбільших релігійних конфесій в Україні
а то я притягну масу фоток, які свідчать про цілком ДОБРОВІЛЬНИЙ ЗВ"ЯЗОК Мальдівського з Гундяєм і МПЪ
   
Re: Томос наш

Не треба виправдовуватись.
мені в чому виправдовуватися
і мене анітрохи не переймає патологічна здатність педроцтва до перекручування будь-яких висловлювань у потрібному для педрячої справи напрямкові
   
Re: Томос наш

мені в чому виправдовуватися
і мене анітрохи не переймає патологічна здатність педроцтва до перекручування будь-яких висловлювань у потрібному для педрячої справи напрямкові
Тебе тицьнути носом в твою брехню, штабне?
   
Re: Томос наш

За що Тимошенко отримала ще в 1998 році орден від УПЦ МП?
Гуглиться на раз-два.
   
Re: Томос наш

У Тимошенко тепер два ордени - Великомучениці і шахтарський
15:45, 29 серпня 2008

Міністерство вугільної промисловості нагородило прем`єр-міністра України Юлію ТИМОШЕНКО орденом «Шахтарської слави» ІІІ ступеня. Як передає кореспондент УНІАН, орден було вручено прем`єру сьогодні в ході урочистого засідання, присвяченого Дню шахтаря в Луганську.

Коментуючи на прес-конференції вручення ордена, Ю.ТИМОШЕНКО зазначила, що дана нагорода є для неї «несподіваною». При цьому вона зазначила, що є одним із небагатьох українських чиновників, у якого мало нагород. Вона нагадала, що крім ордена, врученого сьогодні, їй було вручено тільки орден Святої Варвари Великомучениці в 1998 році.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.УНІАН/politics/141191-u-timoshenko-teper-dva-ordeni-velikomuchenitsi-i-shahtarskiy.html

Відкриваємо Вікіпедію, і - вуаля!

Орден святої великомучениці Варвари

Орден святої великомучениці Варвари — це церковний орден Української православної церкви (московського патріархату).
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%80%D0%B4%D0%B5%D0%BD_%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%D1%97_%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%96_%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8

За які заслуги?
   
Re: Томос наш

Про що це говорить? Про те, що Тимошенко хоч чорту кочергу готова ставити, аби тільки у владу пролізти.
   
Re: Томос наш

Так что там известно? Говорили в начале октября какое то решение уже могут принять. Пока тишина...
   
Re: Томос наш

Так что там известно? Говорили в начале октября какое то решение уже могут принять. Пока тишина...

будет сессия Синода 9-11 октября , где будет приниматься решение по Томосу для Украины.
   
Re: Томос наш

Тебе тицьнути носом в твою брехню, штабне?
я тебе ніяк не обзивала
але не здивована твоїм остаточним падінням -воно є цілком закономірним як для педросектанта
то де я збрехала?
   
Re: Томос наш

Про що це говорить? Про те, що Тимошенко хоч чорту кочергу готова ставити, аби тільки у владу пролізти.
забуло про дяківство МПЪ? і про що воно тобі говорить? чи у таких випадках порадиш читати мій підпис?
   
Re: Томос наш

забуло про дяківство МПЪ? і про що воно тобі говорить? чи у таких випадках порадиш читати мій підпис?
Ще не вистачало, щоб ти мене обзивала, брехуха.
Ти збрехала - отримала в своє штабне рило.
Тимошенко - парафіянка КП? Серйозно?
   
Re: Томос наш

Ще не вистачало, щоб ти мене обзивала, брехуха.
Ти збрехала - отримала в своє штабне рило.
Тимошенко - парафіянка КП? Серйозно?
а от це вже яскрава демонстрація методів педрюків : якомога частіше і голосніше обзивати опонентів "брехунами", уявляти себе, педряток, суперменами, здатними не самим щоразу "отримувати у свої штабні рила", а начебто це навпаки вони, жалюгідні істеричні педрята, комусь дають
І зарубай на своєму педрячому носі : Тимошенко - прихожанка КП, а Педро мальдівсько-панамське - дячок МПЪ.
   
Re: Томос наш

а от це вже яскрава демонстрація методів педрюків : якомога частіше і голосніше обзивати опонентів "брехунами", уявляти себе, педряток, суперменами, здатними не самим щоразу "отримувати у свої штабні рила", а начебто це навпаки вони, жалюгідні істеричні педрята, комусь дають
І зарубай на своєму педрячому носі : Тимошенко - прихожанка КП, а Педро мальдівсько-панамське - дячок МПЪ.

 :lol:
Твоя Тимошенко - ніхто, нуль без палички, симулякр суцільний.
А ти - упоротий штабний дятел.
Розумію, робота така.
   
Re: Томос наш

забуло про дяківство МПЪ? і про що воно тобі говорить? чи у таких випадках порадиш читати мій підпис?

ти таки безпринципна потвора... цей дяк МП розвалить МП, всі б їхні дяки такими були

Останнє редагування: 3 жовтня 2018 23:07:23 від Гонсалес
   
Re: Томос наш

але водночас скажу, що ніякої заслуги Педра у можливому наданні автокефалії Українській церкві немає
і ніяких особливих зусиль йому докладати не довелося

та невже?
   
Re: Томос наш

та невже?
Вигляда, що дана особа, ніразу не фоннатка косатої, відмовлятиметься погодитись навіть якщо Порошок скаже, що вода - мокра. Особисто таке у мене враження склалось.
   
Re: Томос наш

Вигляда, що дана особа, ніразу не фоннатка косатої, відмовлятиметься погодитись навіть якщо Порошок скаже, що вода - мокра. Особисто таке у мене враження склалось.

або спитає, чому він тільки зараз сказав, що вода мокра - невже за чотири роки президентства до нього тільки зараз дійшло, що вода мокра... :)
   
Re: Томос наш

Хто знає на якому етапi зараз процес пiдготовки до Собору?
   
Re: Томос наш

Хто знає на якому етапi зараз процес пiдготовки до Собору?

будет сессия Синода 9-11 октября
   
Re: Томос наш

а от це вже яскрава демонстрація методів педрюків : якомога частіше і голосніше обзивати опонентів "брехунами", уявляти себе, педряток, суперменами, здатними не самим щоразу "отримувати у свої штабні рила", а начебто це навпаки вони, жалюгідні істеричні педрята, комусь дають
І зарубай на своєму педрячому носі : Тимошенко - прихожанка КП, а Педро мальдівсько-панамське - дячок МПЪ.

Хто був з філаретом - той з рук кремля нагороди б не носив.
Тимошонка ботоксна ботоксного фюрера патрірхату орденючка.

Останнє редагування: 4 жовтня 2018 02:02:53 від Вимушений Киянин
   
Re: Томос наш

Синод Константинопольског о патриархата заседать будет сегодня.
   
Re: Томос наш

Синод Константинопольског о патриархата заседать будет сегодня.

це дадуть сьодні томос

чи просто попіздєт пришйли
   
Re: Томос наш

це дадуть сьодні томос

чи просто попіздєт пришйли

три дні засідатимуть, а там побачимо
   
Re: Томос наш

три дні засідатимуть, а там побачимо

дым? черный или белый?  :)
   
Re: Томос наш

Ну, як там в Константинополі? Бо тривожно.
   
Re: Томос наш

Мож кацапи полізуть знов коли Томос дадуть?

Тривожно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія