Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нульове розмитнення вартувало посади :facepalm:

Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Олег Діденко, радник голови правління Нафтогазу Юрія Вітренко.
Гаманець Юрія Юрійовича. В розгар війни купує новий Бентлі за 0.5 млн доларів, нікого не соромиться.







   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

згадалося



європі треба припиняти спонсорувати Шмигаля. лише на ЗСУ.

чиновницька срань добьє цю країну.
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

завтра сподіваюсь пєздюку повістку вручать
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Та підождіть! То ще не всьо!

https://www.facebook.com/evgeny.istrebin/posts/pfbid0sX4uJLZm3YiwXMswdgYK4DuMTrEkDXQrsjfoDoykBroZALWJxEb5afgG7mouASL7l

Evgeny Istrebin
35 хв  ·

Черт, во всем черт.
Малоизвестные подробности про любителя Бентли.
Владимир Бондаренко
Олег Диденко - раднык головы НАКа Юрия Витренко уволен за покупку Бентлика ценой в $310 тыс
не буду останавливаться на этической стороне, лишь один эпизод из жизни этого чудика:
Диденко каким-то чудом отхватил жэковскую будку дворника во дворе жилой сталинки на Шулявке (Металлистов 12а) и засвинячил на её месте двухэтажный дом и сдаёт иностранным компаниям в аренду (благо в 50 метрах Нацкомиссия по тарифам, метро опять же и прочие блага цивилизации)
ну такое, бывает
алэ рачительный мущина пошел дальше - объявил постройку жилым домом, который записал на маму и при помощи сговорчивого киевсовета бесплатно приватизировал земельный участок под этим домом (кадастровый №8000000000:69:035:0038)
так и зарабатывают на большие автомобили)
думаю, этого персонажа нужно не просто уволить. неплохо было бы чтобы им поинтересовались набушники
к слову он дружок не только Витренки, но и Остапа Семерака, который был министром экологии - раздавал месторождения полезных ископаемых по квоте Сени-яйцеротого
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

ніхуясі нарадив  :lol:

там ше пишуть завезений кубік, під нульове, оформив на маму  [ua]
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Знаю той будинок, ще думав - шо він там робить посеред двору?  :facepalm:
Але схожа ситуація була на проспекті Гавела біля сусіднього з моїм будинком - там таку саму будку приватизувала керівниця ОСББ і там тепер центр краси, стоматологія і її приймальня
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Та підождіть! То ще не всьо!

https://www.facebook.com/evgeny.istrebin/posts/pfbid0sX4uJLZm3YiwXMswdgYK4DuMTrEkDXQrsjfoDoykBroZALWJxEb5afgG7mouASL7l

Evgeny Istrebin
35 хв  ·

Черт, во всем черт.
Малоизвестные подробности про любителя Бентли.
Владимир Бондаренко
Олег Диденко - раднык головы НАКа Юрия Витренко уволен за покупку Бентлика ценой в $310 тыс
не буду останавливаться на этической стороне, лишь один эпизод из жизни этого чудика:
Диденко каким-то чудом отхватил жэковскую будку дворника во дворе жилой сталинки на Шулявке (Металлистов 12а) и засвинячил на её месте двухэтажный дом и сдаёт иностранным компаниям в аренду (благо в 50 метрах Нацкомиссия по тарифам, метро опять же и прочие блага цивилизации)
ну такое, бывает
алэ рачительный мущина пошел дальше - объявил постройку жилым домом, который записал на маму и при помощи сговорчивого киевсовета бесплатно приватизировал земельный участок под этим домом (кадастровый №8000000000:69:035:0038)
так и зарабатывают на большие автомобили)
думаю, этого персонажа нужно не просто уволить. неплохо было бы чтобы им поинтересовались набушники
к слову он дружок не только Витренки, но и Остапа Семерака, который был министром экологии - раздавал месторождения полезных ископаемых по квоте Сени-яйцеротого
козаченько

а шахрай Вітренко це була креатура Зеленського
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Судячи по списку не він один такий бідака. Надіюсь в повідомленні ТС немає признаків наклепу на владу?
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:


Показати зображення...
мені сподобалась бабця 1932 року народження володарка бентлі бантьяга.

гетьманцовських підарів, що розвели це лицемірство, але дрочать фопів з зайвою тисячею, треба буде вішати після війни

Останнє редагування: 10 червня 2022 18:12:56 від DeL1T
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Там в коментах до поста Істебіна хтось писав, що той Діденко - то гаманець Вітренко. Не знаю, чи правда.
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Там в коментах до поста Істебіна хтось писав, що той Діденко - то гаманець Вітренко. Не знаю, чи правда.

Раз не знаєш, то надо подумать. Як по вашому виглядає людина-гаманець? Носить пачки кєшу по карманах?
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Подобається оптимізм цього чувака. Чи він виїзний? :-o
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Влаштується на іншу подібну посаду
   
а всеж приємно панове, що в нас лише за дорогу сраковозку уже звільняють нах, тобто скоро їх стидатимуться як в європі.

з кацапськими варварами - прірва
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

а всеж приємно панове, що в нас лише за дорогу сраковозку уже звільняють нах, тобто скоро їх стидатимуться як в європі.

з кацапськими варварами - прірва

Мая мася.

Яка дитяча наївність.

Він завтра в пореформованому суді поновиться на посаді, як і сотні інших достойників.

До кабінету його вже може й не пустять але зарплатню отримувати буде, як і багацько з тих хто звільнений всупереч процедурі.
   
Иза таких уебанов теперь волонтеры спокойно машины ВСУ не могут завести.
   

Нічого собі торгівля бентлями іде


   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

мені сподобалась бабця 1932 року народження володарка бентлі бантьяга.

гетьманцовських підарів, що розвели це лицемірство, але дрочать фопів з зайвою тисячею, треба буде вішати після війни
:super:  :super: не насосала
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

а всеж приємно панове, що в нас лише за дорогу сраковозку уже звільняють нах, тобто скоро їх стидатимуться як в європі.

з кацапськими варварами - прірва
може підкажете процедуру  "звільнення" позаштатного радника.
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Иза таких уебанов теперь волонтеры спокойно машины ВСУ не могут завести.

В поточних умовах для автотранспорта мають бути нульові мита, пдв та інші платежі.
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

З іншого боку Діденко вірить в ЗСУ
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

З іншого боку Діденко вірить в ЗСУ
звідки це витікає?
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Ну посада там нормальная коненчо,но как то не по-людски
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:


Бо шось занадто. Це ті преміум клас з проекту закону на мито? 
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:
ATF

З моральної точки зору - звісно нехороший вчинок.
Але
1. Він не порушив закон.
2. Може тоді треба прописувати нормально закони?
3. Відновиться через суд
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Він завтра в пореформованому суді поновиться на посаді, як і сотні інших достойників.
До кабінету його вже може й не пустять але зарплатню отримувати буде, як і багацько з тих хто звільнений всупереч процедурі.
враження, що їх спеціально звільняють з порушенням процдури. а як взагалі звільнення відбувається. часто ж пдлеглих змінюють без видимих причин.

З моральної точки зору - звісно нехороший вчинок.
Але
1. Він не порушив закон.
а перевірити легальність таких грошей. в мами. ?

   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

З моральної точки зору - звісно нехороший вчинок.
Але
1. Він не порушив закон.
2. Може тоді треба прописувати нормально закони?
3. Відновиться через суд

можна простіше, вхуярити повістку
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:
ATF

В поточних умовах для автотранспорта мають бути нульові мита, пдв та інші платежі.


Для преміальних авто має бути стандартний розмір мита. Той хто купує Бентлі і Феррарі купує їх не на останні гроші і не в кредит.
На мою думку, нульову ставку мита треба вводити для авто, що гарантовано ввозиться для потреб ЗСУ.
Але навіть тут є нюанси. Нещодавно мій колишній колега купив  Audi A5, яку завіз в Україну якийсь волонтер...
Люди є різні. Тому я навіть не уявляю, як підтверджувати призначення автомобіля, або позначати його він-код. Щоб унеможливити його реєстрацію на фізичну особу.
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

На мою думку, нульову ставку мита треба вводити для авто, що гарантовано ввозиться для потреб ЗСУ.
Але навіть тут є нюанси. Нещодавно мій колишній колега купив  Audi A5, яку завіз в Україну якийсь волонтер...
Люди є різні. Тому я навіть не уявляю, як підтверджувати призначення автомобіля, або позначати його він-код. Щоб унеможливити його реєстрацію на фізичну особу.

складається перелік автівок які підпадають під потреби ЗСУ, не спорткари аля А5 чи ВМW m4 m6 немерси S класу, було б бажання
   
В поточних умовах для автотранспорта мають бути нульові мита, пдв та інші платежі.
На ТГ каналах баби хвастаються, що заганяють авто вже по сьомому разу.
   
враження, що їх спеціально звільняють з порушенням процдури. а як взагалі звільнення відбувається. часто ж пдлеглих змінюють без видимих причин.

а перевірити легальність таких грошей. в мами. ?

Та онде ж вище про легальність....Нєдв іжка приносить бабло...Так що формально взяти немає за шо  :X
   

   
   
 B-)

Найдорожчим автомобілем, який завезли в Україну із пільговим розмитненням, став Ferrari Roma 2020 року за $221,4 тис.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Желєзняк.

"Там у мережі пишуть, що найдорожчим авто, яке завезли з пільгою став "кубік" Mercedes G-class за $220 тис. Ні, це не так. Найдорожчою машиною стала Ferrari Roma 2020 року за $221,4 тис.", – написав Желєзняк.

За його словами, сума наданої від держави митної та податкової пільги на розмитнення власнику суперкару склала $71,3 тис.
   
https://t.me/hryshiv/38572
Це ж як треба любити гроші :S
   
Це ж як треба любити гроші :S

На маму оформив щоб при розлученні не ділити? :gigi:
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Це ж як треба любити гроші :S

Я ні на що ні намікаю, але ....

   
⚡️ Найдорожчим автомобілем, який завезли в Україну за «нульовою розмитнення», все ж таки виявився Ferrari Roma 2020 року за 221,4 тис доларів, — Ярослав Железняк.

За його словами, сума пільги, наданої державою власнику суперкара, склала 71,3 тисячі доларів.
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

А чо, навезли редиска собі крутих тачок, поки пересічний був зайнятий допомогою фронту або виживанням, а тепер стоп лафа.
Харе, мажори і спекулі навезли, а бидло хай платить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія