Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.

Саме так.
По європейським.
По- дебільному, як і все інше у нас, але за підгрунтя брали Францію.

Французи кажуть, що в них є торгівля без РРО.
точно не знаю тонкощів кому і що заборонено чи дозволено, але по факту така торгівля є
   
Re: ФОПи мітингують.

Так це я до чого веду. :-)o
Думаю, що розвиток ситуації буде настпний: зараз ФОПи зрозуміли, що з владою вони не домовляться. Але купавати РРО ніхто не спішить :laugh:
Тому думаю, що вони до Нового року поторгують, а потім закриються нафіг і підуть на майдан.
Чи ти думаєш, що всі кинуться купувати РРО або встановлювати ПРРО :laugh: 

так, я думаю буде як було досі,
майдан закінчиться як і всі попередні - пшиком
   
Re: ФОПи мітингують.

Ти не малюночки від імбицилів наводь, а конкретні закони читай.
Ось вони й демонструють увесь ідіотизм українського податкового законодавства, включаючи той, що зараз з РРО усякі дебіли протягнути намагаються, посилаючись на Європу.
Їх не хвилює, що ці пропозиції _суперечать_ європейським податковим принципам й європейському підходу до малого бізнесу.
А ти підігруєш цим дебілам чи від недостатку мізків, чи від недостатку порядності.
Ще й корчиш тут знавця, але при цьому не знаєш елементарних речей.

ти ще іспит не здав, а вже з порадами поліз, що кому робити
хоча сам цього ніколи не робив
демонстрація ідіотизму
   
Re: ФОПи мітингують.

Вот, время уже изменилось
А ФОПам навязывают бред в виде РРО
должно быть простое решение

Кстати, там же есть другой законопроект
В котором работа через карточный терминал не требует РРО
Та там є купа законопроектів, але чомусь розглядаються тільки ті, що Гетьманцов написав.
В принципі, ПРРО - це нормальне рішення, але при умові того, що буде створена нормальна судова і податкова система, а також зменшено адміністрування податків.
От поясніть мені, якщо ПРРО передає всі дані по обороту в податкову, нафіга в наш час ще здавати звіти? Все повинно бути просто автоматично, без лишнього головняка для малого підприємця. Якщо РРО вводиться виключно для контролю обороту, тоді нафіга вводити назву кожного товару? Як потім міняти ціни, які змінюються зі швидкістю світла? Чому просто не писати кількість та суму? Наприулад, "Цукерки" А не "Цукерки "Ромашка"?.
   
Re: ФОПи мітингують.

Та там є купа законопроектів, але чомусь розглядаються тільки ті, що Гетьманцов написав.
В принципі, ПРРО - це нормальне рішення, але при умові того, що буде створена нормальна судова і податкова система, а також зменшено адміністрування податків.
От поясніть мені, якщо ПРРО передає всі дані по обороту в податкову, нафіга в наш час ще здавати звіти? Все повинно бути просто автоматично, без лишнього головняка для малого підприємця. Якщо РРО вводиться виключно для контролю обороту, тоді нафіга вводити назву кожного товару? Як потім міняти ціни, які змінюються зі швидкістю світла? Чому просто не писати кількість та суму? Наприулад, "Цукерки" А не "Цукерки "Ромашка"?.

с т.з. борьбы с контрабасом нужно контролировать каждый товар.
это я понимаю
не понимаю почему это только налички касается
когда безналом можно продавать что угодно без контроля
   
Re: ФОПи мітингують.

с т.з. борьбы с контрабасом нужно контролировать каждый товар.
это я понимаю
не понимаю почему это только налички касается
когда безналом можно продавать что угодно без контроля

не можна, податкові накладні куди ретельніше контролюють рух товару
   
Re: ФОПи мітингують.

Французи кажуть, що в них є торгівля без РРО.
точно не знаю тонкощів кому і що заборонено чи дозволено, але по факту така торгівля є
Підтверджую. І не тільки у французів, а й по всій Європі, навіть у Канаді, я вже не кажу про Америку.
Проблема в тому, що наші законодавці путають РРО та термінал. Майже у всіх країнах, де я побувала, розрахунок за товар на більшості торгових точок відбувається через ТЕРМІНАЛ, а не РРО.
Більше того, НІ РАЗУ при покупці в закордонному інтернет-мегазині мені не видали фіскальний чек.
А Гетьманцов хоче ще й інтернет торгавлю обкласти РРО :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.
Bit

с т.з. борьбы с контрабасом нужно контролировать каждый товар.
не это не рро, это первичку надо требовать
   
Re: ФОПи мітингують.

Французи кажуть, що в них є торгівля без РРО.
точно не знаю тонкощів кому і що заборонено чи дозволено, але по факту така торгівля є
Каву пив в Парижі?
   
Re: ФОПи мітингують.

Каву пив в Парижі?

Там цілі передріздв'яні ярмарки без жодного РРО бувають...
   
Re: ФОПи мітингують.

не можна, податкові накладні куди ретельніше контролюють рух товару

безндсников не контролируют
   
Re: ФОПи мітингують.

Там цілі передріздв'яні ярмарки без жодного РРО бувають...
Безумовно. І негри на пляжі ролексами торгують без РРО.
Я про каву спитав, пив там каву?
   
Re: ФОПи мітингують.

Безумовно. І негри на пляжі ролексами торгують без РРО.
Я про каву спитав, пив там каву?
Ні.
   
Re: ФОПи мітингують.

безндсников не контролируют

так, але це мізер обмежений нікчемним 1 млн обороту в рік
і не вигідний для співпраці платникам ПДВ
   
Re: ФОПи мітингують.

Ні.
П'єш каву, отримауєш чек.
І у нас так має буть.
Зрозуміло, що зроблено буде по- дебільному, але то таке.
   
Re: ФОПи мітингують.

так, але це мізер обмежений нікчемним 1 млн обороту в рік
і не вигідний для співпраці платникам ПДВ

6 млн на второй группе

мало того, те, кто торгует за нал, тоже не интересны плательщикам НДС
   
Re: ФОПи мітингують.

6 млн на второй группе

мало того, те, кто торгует за нал, тоже не интересны плательщикам НДС

торгівці за готівку мають споживачів фіз осіб
а безготівкові орієнтовані на юридичних
це різні сектори
   
Re: ФОПи мітингують.

торгівці за готівку мають споживачів фіз осіб
а безготівкові орієнтовані на юридичних
це різні сектори

Хватит демагогию разводить
Разговор был о контроле каждого товара с т.з. подавления контрабаса
Кассовый аппарат с перечнем товара это решает, но остается дыра в виде безналичных расчетов не плательщиками НДС
именно через них и продается весь контрабас(или вообще в черную)
зачем щемить мелочевку так и остается открытым вопросом
   
Re: ФОПи мітингують.

Хватит демагогию разводить
Разговор был о контроле каждого товара с т.з. подавления контрабаса
Кассовый аппарат с перечнем товара это решает, но остается дыра в виде безналичных расчетов не плательщиками НДС
именно через них и продается весь контрабас(или вообще в черную)
зачем щемить мелочевку так и остается открытым вопросом

то не розводь демагогії,
сам по собі РРО нічого не вирішує, лише фіксує факт продажу
з ПДВ все суворіше - операції блокують
тому весь кантрабас(С) продається за готівку в секторі тіньової економіки
бо весь кантрабас(С) це товари для споживання, а не виробничі фонди і чи матеріали
тому як тільки той хто купив товар вирішив його продати відразу або РРО або ПДВ його появу засвітить

а так дійсно
навіщо переносити вилов контрабасу з митниці в середину території залишається загадкою
ну чи секретом полішинеля
   
Re: ФОПи мітингують.

весь кантрабас(С)
Іде через таможню, яку, чомусь, не чіпають ...)
   
Re: ФОПи мітингують.

то не розводь демагогії,
сам по собі РРО нічого не вирішує, лише фіксує факт продажу
з ПДВ все суворіше - операції блокують
тому весь кантрабас(С) продається за готівку в секторі тіньової економіки
бо весь кантрабас(С) це товари для споживання, а не виробничі фонди і чи матеріали
тому як тільки той хто купив товар вирішив його продати відразу або РРО або ПДВ його появу засвітить

а так дійсно
навіщо переносити вилов контрабасу з митниці в середину території залишається загадкою
ну чи секретом полішинеля
Ты тупой баран
   
Re: ФОПи мітингують.

Ты тупой баран

Він Писач.
Спочатку пише різну дурість, а потім намагається викручуватись.
   
Re: ФОПи мітингують.

Іде через таможню, яку, чомусь, не чіпають ...)

от і я про те ж
   
Re: ФОПи мітингують.

Ты тупой баран

так мені не пощастило бути гострим цапом, як ти

   
Re: ФОПи мітингують.

...
От поясніть мені, якщо ПРРО передає всі дані по обороту в податкову, нафіга в наш час ще здавати звіти? Все повинно бути просто автоматично, без лишнього головняка для малого підприємця.
...

Как зачем? Что бы ловить на ошибках! У нас же страна,. которая наказывает за ошибки, а не за умысел. На этом весь фискальный бизнес и строится. А бред про контрабанду - это для идиотов, ибо вся контрабанда должна вычисляться на границе.
   
Re: ФОПи мітингують.

Как зачем? Что бы ловить на ошибках! У нас же страна,. которая наказывает за ошибки, а не за умысел. На этом весь фискальный бизнес и строится. А бред про контрабанду - это для идиотов, ибо вся контрабанда должна вычисляться на границе.
Не карають за помилки в звіті, не приймають та й усе. А оборот треба вказувати в звіті бо якщо ти перевищив дозволений максимум платиш з перевищення додатково %. Ясно що зараз перевірити чи перевищив фоп максимальний оборот неможливо, податковій доводиться вірити  честному джентельменському слову фопа, це і є головним мотивом  введення  РРО.
   
Re: ФОПи мітингують.

Как зачем? Что бы ловить на ошибках! У нас же страна,. которая наказывает за ошибки, а не за умысел. На этом весь фискальный бизнес и строится. А бред про контрабанду - это для идиотов, ибо вся контрабанда должна вычисляться на границе.
+1
   
Re: ФОПи мітингують.

Не карають за помилки в звіті, не приймають та й усе. А оборот треба вказувати в звіті бо якщо ти перевищив дозволений максимум платиш з перевищення додатково %. Ясно що зараз перевірити чи перевищив фоп максимальний оборот неможливо, податковій доводиться вірити  честному джентельменському слову фопа, це і є головним мотивом  введення  РРО.

не можуть не приймати, не приймають тільки у випадку неправильного заповнення
а данні звітності при прийманні не перевіряються
   
Re: ФОПи мітингують.

не можуть не приймати, не приймають тільки у випадку неправильного заповнення
а данні звітності при прийманні не перевіряються

  а-я, податківці перевіряють навіть повноту сплачених податків за останній рік, якщо хоч гривну не доплатив то звіт не приймуть...
   
Re: ФОПи мітингують.

 ФУПівські прихильники певної політсили, хто з вас нарешті встановив та користується РРО?

  бо в попередній такій же гілці виявилося, що жоден ФУПівський прихильники певної політсили не мав, не має і не хоче мати ніяких РРО,

  а всі ці прихильники певної політсили поради на ФУПІ про встановлення РРО, то тільки для лохів, котрих треба взути на їх гроші..
   
Re: ФОПи мітингують.

То шо панове націоналісти, готові здриснути в Польщу, аби не платити податки неньці? І одночасно збираються відвойовувати Крим. :pooh_lol:
   
Re: ФОПи мітингують.

То шо панове націоналісти, готові здриснути в Польщу, аби не платити податки неньці? І одночасно збираються відвойовувати Крим. :pooh_lol:

  дешевше в ту Польщу відправити злодійкуватих прихильники певної політсили...
   
Re: ФОПи мітингують.
a49

Підтверджую. І не тільки у французів, а й по всій Європі, навіть у Канаді, я вже не кажу про Америку.
Проблема в тому, що наші законодавці путають РРО та термінал. Майже у всіх країнах, де я побувала, розрахунок за товар на більшості торгових точок відбувається через ТЕРМІНАЛ, а не РРО.
Більше того, НІ РАЗУ при покупці в закордонному інтернет-мегазині мені не видали фіскальний чек.
А Гетьманцов хоче ще й інтернет торгавлю обкласти РРО :laugh:
Це зелене гімно хоче знищиті усіх, хто зможе чинити опір зеленій банді та  Заважати красти (td)
   
Re: ФОПи мітингують.
Bit

тому весь кантрабас(С) продається за готівку в секторі тіньової економіки
:laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

ФУПівські прихильники певної політсили, хто з вас нарешті встановив та користується РРО?

  бо в попередній такій же гілці виявилося, що жоден ФУПівський прихильники певної політсили не мав, не має і не хоче мати ніяких РРО,

  а всі ці прихильники певної політсили поради на ФУПІ про встановлення РРО, то тільки для лохів, котрих треба взути на їх гроші..
РРО відклали до 2022 року.
   
Re: ФОПи мітингують.

  а-я, податківці перевіряють навіть повноту сплачених податків за останній рік, якщо хоч гривну не доплатив то звіт не приймуть...

це незаконно,
але легко обходиться шляхом подання звітності через інтернет
   
Re: ФОПи мітингують.

:laugh:

раденьке що дурненьке
   
Re: ФОПи мітингують.

це незаконно,
але легко обходиться шляхом подання звітності через інтернет
Так зараз тільки через інтернет і приймають звіти, з паперовим пошлють нах.
   
Re: ФОПи мітингують.

  дешевше в ту Польщу відправити злодійкуватих прихильники певної політсили...
(tu)
   
Re: ФОПи мітингують.

РРО відклали до 2022 року.

   на частину  товарів вже діє з 0 грн, на решту - з 1 млн.
   
   тож чи знайдеться хоч один ФУПівський  прихильники певної політсили з РРО?

   чи  - "дурних нема!"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія