Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Киеве мужчина закрылся от жены на балконе и выстрелил себе в голову

Дебіл тут ти. У мене дідусь свого часу вмер від раку мозку за 4 місяці. Сам був швець, все життя калимив на пошивці одягу і хутрових шапок. Почалося з того, що у нього різко щіпсувався почерк, який до того був ідеальний (64 роки). Після обслідування найшли пухлину мозку, не зважаючи на хімію та інше лікування, через 4 місяці помер.
Щоб ти падло сам стикнувся з такою бідою, як тут випендрюєшся,
Чому тобі не сподобалось моє ствердження, що легалізує?
Ти не готовий до легалізації, а просто папістєть?
писи більше двадцяти років тому в мене була видалена меланома на лівому передпліччі, тоді це називалося сєкторальная рєзєкция. після того мої шанси на виздорлвлення(від раку) оцінювались, як 50\50
Поки ще живий, а тепер я у тебе запитаю, до чого тут Зе?
   
серед татових знайомих люди від 8 до 12 років  вже живуть з таким діагнозом

То хай щастить!
   
Стрибнув прямиком  в ад

куда ? куда ?  :laugh:
   
Ульянофилам напоминаю

Министр здравоохранения Супрун отказалась выделять деньги на лечение онкобольных
16:05, 8 ноября 2016

Исполняющая обязанности министра охраны здоровья Ульяна Супрун заявила, что ее министерство больше не будет принимать программу государственной помощи "Онкология" и выделять деньги на лечение онкобольных.

Об этом она сказала во время визита в Винницу, сообщает местное издание i-vin.info.

Еще 4 ноября, встречаясь с медиками Винницкой области Супрун сообщила, что украинцы, больные раком, не смогу получать помощь государства на лечение из-за сворачивания программы. Это решение Супрун объяснила тем, что  Минздрав теперь концентрируются на профилактике болезней, а не на их лечении.

"Я бы хотела увидеть, как процветает профилактическая медицина, чтобы мы имели меньше и меньше заболеваний онкологическими болезнями. Почему мы должны лечить их всех? Потому что мы очень поздно обнаруживаем эти болезни, потому что наши пациенты не посещают семейных врачей", – сказала Супрун.

Такое заявление уже вызвало шквал критики.

Так, народный депутата Сергей Ларин заявил, что онкобольных фактически приговорили к смерти. "Теперь приоритет министра - это не лечение людей от рака, а профилактика, которой будут заниматься семейные врачи. Сложности ранней диагностики онкологии, похоже, понимают все, кроме министра. Как семейные врачи смогут установить диагноз на ранней стадии? Онкобольных поголовно приговорили к смерти! Зато умирать они будут под украинские песни на радио, и, конечно, с очередными обещаниями о безвизе", - писал он на своей страничке в Facebook
   
Повесить на родных неподъемные расходы, самому мучиться от болей, которые на финальной стадии нестерпимые, отравлять жизнь родным, та ну. Самоубийство грех конечно, эвтаназия была бы выходом для тех кто не может себе позволить лечиться, бо материально не потянут. Заснуть и не проснуться, почему бы и нет.

Нєт. Тому що ніхто не може сотворити собі куміра і бути подібним.  Тим більше,  що було багато випадків, коли навіть мертві оживали, якщо Бог так хотів дати демонстрацію
   
У него хотя бы ружье было...  :(


   
Ульянофилам напоминаю

Министр здравоохранения Супрун отказалась выделять деньги на лечение онкобольных
16:05, 8 ноября 2016

Исполняющая обязанности министра охраны здоровья Ульяна Супрун заявила, что ее министерство больше не будет принимать программу государственной помощи "Онкология" и выделять деньги на лечение онкобольных.
Об этом она сказала во время визита в Винницу, сообщает местное издание i-vin.info.

Еще 4 ноября, встречаясь с медиками Винницкой области Супрун сообщила, что украинцы, больные раком, не смогу получать помощь государства на лечение из-за сворачивания программы. Это решение Супрун объяснила тем, что  Минздрав теперь концентрируются на профилактике болезней, а не на их лечении.

"Я бы хотела увидеть, как процветает профилактическая медицина, чтобы мы имели меньше и меньше заболеваний онкологическими болезнями. Почему мы должны лечить их всех? Потому что мы очень поздно обнаруживаем эти болезни, потому что наши пациенты не посещают семейных врачей", – сказала Супрун.

Такое заявление уже вызвало шквал критики.

Так, народный депутата Сергей Ларин заявил, что онкобольных фактически приговорили к смерти. "Теперь приоритет министра - это не лечение людей от рака, а профилактика, которой будут заниматься семейные врачи. Сложности ранней диагностики онкологии, похоже, понимают все, кроме министра. Как семейные врачи смогут установить диагноз на ранней стадии? Онкобольных поголовно приговорили к смерти! Зато умирать они будут под украинские песни на радио, и, конечно, с очередными обещаниями о безвизе", - писал он на своей страничке в Facebook
Кстати, это правильный подход. На поздней стадии лечение больше походит на убийство организма за много тысяч баксов. А вот на ранней - возможны варианты. Но это ж надо ежегодный осмотр стоимостью в пару тысяч гривен проходить, плюс колоноскопию, на это денег у манюпаса, в отличии от денег на пивасик, нет. А вот когда стадия уже последняя, начинаются песни про "дайте денег". А где ты был раньше, дорогой ?
   
Нєт. Тому що ніхто не може сотворити собі куміра і бути подібним.  Тим більше,  що було багато випадків, коли навіть мертві оживали, якщо Бог так хотів дати демонстрацію
ну мы про реальность говорим а не про святые писания.
   
Министр здравоохранения Супрун отказалась выделять деньги на лечение онкобольных
16:05, 8 ноября 2016
Исполняющая обязанности министра охраны здоровья Ульяна Супрун заявила, что ее министерство больше не будет принимать программу государственной помощи "Онкология" и выделять деньги на лечение онкобольных.

Не є прихильником Супрун,  але вище - галімий п***а, який тут вже кілька разів спростовували.
   
Ульянофилам напоминаю

Министр здравоохранения Супрун отказалась выделять деньги на лечение онкобольных
16:05, 8 ноября 2016

Исполняющая обязанности министра охраны здоровья Ульяна Супрун заявила, что ее министерство больше не будет принимать программу государственной помощи "Онкология" и выделять деньги на лечение онкобольных.
Об этом она сказала во время визита в Винницу, сообщает местное издание i-vin.info.

Еще 4 ноября, встречаясь с медиками Винницкой области Супрун сообщила, что украинцы, больные раком, не смогу получать помощь государства на лечение из-за сворачивания программы. Это решение Супрун объяснила тем, что  Минздрав теперь концентрируются на профилактике болезней, а не на их лечении.

"Я бы хотела увидеть, как процветает профилактическая медицина, чтобы мы имели меньше и меньше заболеваний онкологическими болезнями. Почему мы должны лечить их всех? Потому что мы очень поздно обнаруживаем эти болезни, потому что наши пациенты не посещают семейных врачей", – сказала Супрун.

Такое заявление уже вызвало шквал критики.

Так, народный депутата Сергей Ларин заявил, что онкобольных фактически приговорили к смерти. "Теперь приоритет министра - это не лечение людей от рака, а профилактика, которой будут заниматься семейные врачи. Сложности ранней диагностики онкологии, похоже, понимают все, кроме министра. Как семейные врачи смогут установить диагноз на ранней стадии? Онкобольных поголовно приговорили к смерти! Зато умирать они будут под украинские песни на радио, и, конечно, с очередными обещаниями о безвизе", - писал он на своей страничке в Facebook
Наскільки я пам'ятаю, тут на форумі один з дописувачів навпаки хвалив реформу Супрун, бо хтось з його родини отримав реально безкоштовну і якісну допомогу та участь в іноземній програмі оздоровлення.
Тому посилання на продажників медичної мафії некоректне
   
ну мы про реальность говорим а не про святые писания.

Реальність це і є похідна святих писань.і хто цього не розуміє обмежена знаннями і досвідом людина. З іншого боку заздрю, у неї все ще попереду

Останнє редагування: 5 вересня 2019 22:58:19 від western man
   
Чому тобі не сподобалось моє ствердження, що легалізує?
Ти не готовий до легалізації, а просто папістєть?
писи більше двадцяти років тому в мене була видалена меланома на лівому передпліччі, тоді це називалося сєкторальная рєзєкция. після того мої шанси на виздорлвлення(від раку) оцінювались, як 50\50
Поки ще живий, а тепер я у тебе запитаю, до чого тут Зе?
Мені не сподобалося, як ти олух до мене звернувся. Я з тобою свині не пас.
А по темі - я не впевнений, що якби (тьху-тьху-тьху) у мене би виявили такий діагноз, то зміг би 'з гідністю' перетворитися на 'овоч', щоби потрапити в  рай, але зробивши нестерпним життя своєї родини. Це важка тема, у мене половина родини від різних видів раку померла
   
не дай Бог опинитися в такій ситуації коли прийдется вибирати

1. або коротка мучиницька боротьба і не факт що після неї ти попадеш в Рай

2. або скора смерть і вічне пекло

було б добре якби таким хворим давали безкоштовно морфій

але здаєтся наша держава таке не практикує
   
Наскільки я пам'ятаю, тут на форумі один з дописувачів навпаки хвалив реформу Супрун, бо хтось з його родини отримав реально безкоштовну і якісну допомогу та участь в іноземній програмі оздоровлення.
Тому посилання на продажників медичної мафії некоректне

 :facepalm:
Аргумент, тіки з протилежним знаком
Ва, як новенькому фкпчтку, нагадпю, шо запекло Супрун хвалив Вольтер  B-)
   
Не є прихильником Супрун,  але вище - галімий п***а, який тут вже кілька разів спростовували.
Могу тебе заскринить пост другана с ФБ, у которого год назад отец умер от рака. В лечении ему прямым текстом отказали, ссылаясь на улляныны нововведения
   
Мені не сподобалося, як ти олух до мене звернувся. Я з тобою свині не пас.
А по темі - я не впевнений, що якби (тьху-тьху-тьху) у мене би виявили такий діагноз, то зміг би 'з гідністю' перетворитися на 'овоч', щоби потрапити в  рай, але зробивши нестерпним життя своєї родини. Це важка тема, у мене половина родини від різних видів раку померла

Справа в тому, щоб не було рідним тягарем, потрібні бути хоспіси. В принципі і в Україні в лікарнях мусять бути спеціальне відділення. Тоді родичі приходять навістити, побавити новинами, згадати якісь смішні історії з прожитого, поговорити що всі там будемо. І це  набагато краще ніж греховне самогубство
   
шо запекло Супрун хвалив Вольтер
Ти щось путаєш, хвалив не дорівнює проклинав. А все через те, що вона запровадила обов'язкову сертифікацію ліків відповідно до іноземних стандартів, і його 'чудо' лосьйони і креми виявилися просто наіпаловом. Попит впав, от і проклинає
   
В лечении ему прямым текстом отказали, ссылаясь на улляныны нововведения
Посилатись вони можуть на шо завгодно, а після того відбуваються такі от події:
https://www.pravda.com.ua/news/2019/08/17/7223768/

А Супрун  в тому інтерв'ю питали про програму "Онкологія", яку замутили у 2006 році й  яка була розрахована до 2016 року.
Але шось ніфуя не було чути про  багато випадків безкоштовного лікування за тією програмою на якій було розпиляно сотні  мільйонів гривень.
Тобто щорічно за тією програмою виділялося біля 400 мільйонів гривень на "безкоштовне" лікування, яке ніфуя не було безкоштовним.
   
Кстати, это правильный подход. На поздней стадии лечение больше походит на убийство организма за много тысяч баксов. А вот на ранней - возможны варианты. Но это ж надо ежегодный осмотр стоимостью в пару тысяч гривен проходить, плюс колоноскопию, на это денег у манюпаса, в отличии от денег на пивасик, нет. А вот когда стадия уже последняя, начинаются песни про "дайте денег". А где ты был раньше, дорогой ?
врачи что-то лечили, с кучей рецептов, работа на аптеку, пока сам больной не нашкребал по родычам кучу денег чтобы пройти дополнительные исследования, которые показывали метастазы где только можно. И пару месяцев жизни впереди максимум. Вы реально думаете, что нормальное обследование стоит пару тысяч гривен?

Останнє редагування: 5 вересня 2019 23:22:54 від hsor
   
Тоді родичі приходять навістити, побавити новинами, згадати якісь смішні історії з прожитого,
:facepalm1:
https://vn.20minut.ua/Zdorovya/mistse-de-zhittya-tilki-ne-pochinaetsya-za-dverima-vinnitskogo-hospisu-10699615.html

Їпать, як весело та щасливо помирати в хоспісі, родичі бавлять новинами, морфію вкололи - й одразу до раю. :facepalm:

Останнє редагування: 5 вересня 2019 23:23:55 від птах Сорока
   
У 2018 році в Германії поряд зі мною теж був випадок, коли тяжко хвора людина без усілякої надії (при чому лікарі у Німеччині досить часто кажуть щось на кшалт "нічим не можемо вам допомогти, звільняйте ліжко у лікарні, а там робить що хочете, це вже не наша проблема". І це не така вже рідкість. Я особисто стикався, хоч це були не смертельні, але досить серьозні медицінскі проблеми) умовила свою знайому застрелити його і позбавити мук.
Що вона і зробила...
Но для нього все закінчилося, а для неї тількі почалося... Хоча лікарі при розтині підтвердили, что людині залишалося дуже небагато часу - вбивство є вбивство, а в Германії за умисне вбивство і пожиттеве можуть дати.
   
У 2018 році в Германії поряд зі мною теж був випадок, коли тяжко хвора людина без усілякої надії (при чому лікарі у Німеччині досить часто кажуть щось на кшалт "нічим не можемо вам допомогти, звільняйте ліжко у лікарні, а там робить що хочете, це вже не наша проблема". І це не така вже рідкість. Я особисто стикався, хоч це були не смертельні, але досить серьозні медицінскі проблеми) умовила свою знайому застрелити його і позбавити мук.
Що вона і зробила...
Но для нього все закінчилося, а для неї тількі почалося... Хоча лікарі при розтині підтвердили, что людині залишалося дуже небагато часу - вбивство є вбивство, а в Германії за умисне вбивство і пожиттеве можуть дати.
Мудачье из наркоконтроля (не украинского, а общемирового) ответственно за ужасные муки миллионов умирающих от неизлечимых болезней. Этот факт - одно из самых невероятных наблюдений за мою жизнь.
   
хотя у нас если и легализуют, то это будет стоить столько, что таки легче будет выйти в окно.
а якщо самому, безболісним методом. наприклад, вколоти овердозу наркотику. і померти без свідомості і в кайфі.
   
серед татових знайомих люди від 8 до 12 років  вже живуть з таким діагнозом
Асті, удачі батьку, і сили вам і мамі.
   
часто люди в поважному віці, десь 60+, нерідко вже не хотять лікуватися, навіть як є можливість і гроші. як мій родич дідусь. коли взнав діагноз - рак простати, навіть не починав лікування. щось там жінка йому з народного робила. сказав, "скільки мені відпущено, стільки і проживу".
   
сильной воли человек, Царство Небесное
   
жаль у нас нет эвтаназии и наверное в ближайшем времени и не будет
   
Не дай бог попасть в украинскую больницу имени доктора Смерть  и  Райки натянутая до ж .морда..Поборы коррупция , врачи вынуждены  вымогать  с пациентов  и отдавать  часть денег на верх .
   
В оффс преза усі приїхали ?
Ех.... надєжда мой компас зємной
   
А есть у нас доступные и гуманные препараты для тех кто решил прекратить борьбу со смертью ?
Инъекции какие-то с передозом. Чтобы просто уснуть и не проснуться.
   
жаль у нас нет эвтаназии и наверное в ближайшем времени и не будет

ну хоть ружья не запрещают. И на том спасибо.
   
ну хоть ружья не запрещают. И на том спасибо.
і тяжолі наркотєги.
   
ну тут все зависит от того какая у него была ситуация.

на поздних стадиях эт уже не лечение, а крайне дорогостоящее и мучительное разложение тушки заживо, смягчаемое разве что ширяловоловом хмурым
когда уже тебя ватного пид о р аса забанят
   
не дай Бог опинитися в такій ситуації коли прийдется вибирати

1. або коротка мучиницька боротьба і не факт що після неї ти попадеш в Рай

2. або скора смерть і вічне пекло

було б добре якби таким хворим давали безкоштовно морфій

але здаєтся наша держава таке не практикує
практикует
   
Медицина не стоїть на місці. Все краще та технічніше борються з раком медики, і в Україні і в світі. В багатьох випадках, на жаль, допомагає тільки раннє виявлення хвороби і успішна боротьба. А прості люди - то робота, то городи, які там огляди.
Зараз і ВІЛ успішно купують і люди живуть роками довго та добре.
   
Сват двоюрідного брата відмовився від,- як тут дехто пише, безкоштовного лікування, що би не заганяти сім'ю в борги.
Помер.
Рак горла.
   
щодо хоспісів  - є в києві доволі непогані заклади з нормальним доглядом
але  від 1000грн.\доба  не всі потягнуть
   
щодо хоспісів  - є в києві доволі непогані заклади з нормальним доглядом
але  від 1000грн.\доба  не всі потягнуть
На Верховинной бесплатный.
   
куда ? куда ?  :laugh:
:pooh_lol:

   
Той чувак - Чоловік. Але, рушниця... Рідним той балкон відтірати не дуже приемно буде. На кожній галявині в ліси росте мало не десять варіантів, як померти. З них щонайменше три, як померти тихо та спокійно. Зварив чи настояв, вимився, вдигнувся в чисте та лягай собі спати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія