Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вперше звертаюсь на фуп з особистим. тиждень тому мала з дитсадка принсела якусь ангіну

малий школяр не захворів . але захворіли я і дружина. дружина і мала через три дні одужали і я їх відправив на відпочинок - а сам все ще хворію. горло дере покрасніння головні болі і невеликий нежить. зараз навечір стало гірше .
   
лягаю стапи як завжди підно - і коли раніше прокидаюсь десь в 11 ранку то тепер а 8 . і ерово зо исдець
   
Опишіть більш конкретно свої симптоми. Яка температура, чи є кашель?

Вірусна інфекція протікає у різних людей по-різному. Дехто може мати ускладнення.
   
малий школяр не захворів . але захворіли я і дружина. дружина і мала через три дні одужали і я їх відправив на відпочинок - а сам все ще хворію. горло дере покрасніння головні болі і невеликий нежить. зараз навечір стало гірше .
це від зрадойобства. :)  ослаблений імунітет постійним чорним настроєм і депреснЯком. От діти без таких справ швидко приходять до себе,жінка в силу чисто жіночого "вміння виживати" теж,а ти попав. B-)

Останнє редагування: 13 червня 2018 21:30:19 від cynic
   
До лікаря зверталися?
Бо фуп звичайно знає все, але краще таки звернутись до фахівця
   
Опишіть більш конкретно свої симптоми. Яка температура, чи є кашель?

Вірусна інфекція протікає у різних людей по-різному. Дехто може мати ускладнення.
температура 37 . , ломота в тілі , слабкість. кашлю немає. головна біль і дере горло. вчора на щощ так взагалі плющило . але зараз не на дощ і теж зле
   
До лікаря зверталися?
Бо фуп звичайно знає все, але краще таки звернутись до фахівця

ні ще н езвертався. не дуже їм довіряю та йдумав що все пройде як звичайно . а тут і не думає проходить.
   
Сім'я, діти. І цілодобово на фупі?
Чувак, тобі до лікаря треба...
   
ти перележав, коли з"явилися симптоми, чи спробував перенести хворобу на ногах ?
   
це відрадойобства. :)  ослаблений імунітет постійним чорним настроєм і депреснЯком. От діти без таких справ швидко приходять до себе,жінка в силу чисто жіночого "вміння виживати" теж,а ти попав. B-)

зрадофіл я лиш на фупі. в реалі я абсолютно аполітична людина, з постійно гарним настроєм. фуп це як канал поспілкуватись про. та й не шутка. тиждень вже погано . і втомлююсь швидко.
   
 Не факт, что ангина. Скорее вообще не ангина. С чего Вы решили, что все болеете одной болезнью?
У многих болезней симптомы схожи.
Может быть и скорее всего в Вашем случае - просто совпадение. Предпосылка ангины - переохлаждение и ослабленный иммунитет.
У трех человек одновременно?
Сомнительно.
К хорошему врачу ИМХО, если день - два не полегчает.
Следите за температурой, давлением, сердцебиением и свободой дыхания.
Пока с этим нет критических проблем - особо беспокоится мне кажется не стоит.
   
Сім'я, діти. І цілодобово на фупі?
Чувак, тобі до лікаря треба...
і до ЛОРа теж. :)
   
ти перележав, коли з"явилися симптоми, чи спробував перенести хворобу на ногах ?

звичайно не перележав. немає можливості перележать . але сьогодні і вчора переважно лежав . відправив сімю на відпочинок то ж не має потреби бігать
   
натовчить з лимоном теплої(не гарячої!) води,
щоб була не сильно кисла
і пийте малими ковтками, скільки зможете, хочь кожну годину

на нічь можно ложку меду розсмоктати, як льодяник
а взагалі, краще до лікаря,
ангина має дуже погані ускладнення
   
зрадофіл я лиш на фупі. в реалі я абсолютно аполітична людина, з постійно гарним настроєм. фуп це як канал поспілкуватись про. та й не шутка. тиждень вже погано . і втомлююсь швидко.
іди до лікаря ,здай аналізи.Може у тебе монокульоз чи ще яка зараза.Просто ангіна дала ускладнення чи відкрила двері чомусь серйознішому.
   
і до ЛОРа теж. :)
та вже піду.
   
звичайно не перележав. немає можливості перележать . але сьогодні і вчора переважно лежав . відправив сімю на відпочинок то ж не має потреби бігать
От у цьому може бути причина. Бо дружина з маленькою напевно ж хворіли "як треба"?
   
Не факт, что ангина. Скорее вообще не ангина. С чего Вы решили, что все болеете одной болезнью?
У многих болезней симптомы схожи.
Может быть и скорее всего в Вашем случае - просто совпадение. Предпосылка ангины - переохлаждение и ослабленный иммунитет.
У трех человек одновременно?
Сомнительно.
К хорошему врачу ИМХО, если день - два не полегчает.
Следите за температурой, давлением, сердцебиением и свободой дыхания.
Пока с этим нет критических проблем - особо беспокоится мне кажется не стоит.

ок. зара поміряю тиск
   
іди до лікаря ,здай аналізи.Може у тебе монокульоз чи ще яка зараза.Просто ангіна дала ускладнення чи відкрила двері чомусь серйознішому.

завтра піду
   
натовчить з лимоном теплої(не гарячої!) води,
щоб була не сильно кисла
і пийте малими ковтками, скільки зможете, хочь кожну годину

на нічь можно ложку меду розсмоктати, як льодяник
а взагалі, краще до лікаря,
ангина має дуже погані ускладнення
так, навіть блокувати застуду можна ударною дозою Вітаміну С, якщо захопити початок захворювання
   
Лікарям не довіряємо, а довіряємо своє здоров'я випадковим незнайомим людям з форуму  :facepalm1:
   
температура 37 . , ломота в тілі , слабкість. кашлю немає. головна біль і дере горло. вчора на щощ так взагалі плющило . але зараз не на дощ і теж зле

Ломота в тілі нагадує грип, але відносно низька температура говорить, що це гостра респіраторна вірусна інфекція (ГРВІ). Так само, як при бактеріальній ангіні Ви б лежали пластом з високою температурою.

ГРВІ може тривати більше 3-5 днів:

Подальший перебіг

Звичайно починається з відчуття втомлюваності, ознобу, чхання та головного болю. Додаткові симптоми, такі як нежить і кашель, з'являються протягом двох і більше днів.[35] У типових випадках симптоми стають найінтенсивнішими за два–три дні після початку інфекції,[10] та зникають, зазвичай, на сьомий-десятий день (проте можуть тривати аж до трьох тижнів).[40] Кашель продовжується протягом періоду понад десять днів у 35–40 % випадків, якщо хворіють діти (в 10 % дітей, хворих на ГРВІ, може тривати понад 25 днів).[41]

 Полощіть горло, побільше пийте, відпочивайте, слідкуйте, щоб не було ускладнень.
   
1) осмотр у терапевта
2) полечи зубы.
3) ЛОР

возможно, пора есть антибиотик.

   
 :facepalm1: Тут був лікарь марчеба, страшний порохобот, ви від нього би пораду не прийняли... Але він з форуму пішов ((((
   
і до ЛОРа теж. :)

Слід почати з терапевта, первинний огляд, аналізи і т.д
   
До речі, у нас в сім"ї зараз те ж саме, хоча ми на іншому континенті :).

Спочатку перехворіла мала - але на ногах. В основному жалілася на горло і втому, була теж температура 37.

А зараз хворіє чоловік. Причому температура  теж не вище 37, але відчуття поганенькі, на роботу вже другий день не пішов.

Я поки що ок (хоча я завжди хворію першою).
   
Влітку ангіна?... Можуть бути дві причини: 1) морозиво; 2) холодне пиво.
   
Слід почати з терапевта, первинний огляд, аналізи і т.д

У нас з таким до лікаря не ходять. Бо ГРВІ нічим не лікується :).
   
Амиксин ic как способ если вирус. Таблетку, через 18 часов вторую и еще через 40 часов третью. Можно на пару часов чаще если вес большой.

Если бактерии то антибиотик аля Аугментин и (что бы воспаления легких предотвратить)

А вообще терпи, купи обезбаливающее от головы.

Останнє редагування: 13 червня 2018 21:52:11 від МирнийКиев
   
Влітку ангіна?... Можуть бути дві причини: 1) морозиво; 2) холодне пиво.

Ще раз - при справжній бактеріальній ангіні він би лежав пластом з 38.5 і вище. Нема в нього ніякої ангіни.
   
Лікарям не довіряємо, а довіряємо своє здоров'я випадковим незнайомим людям з форуму  :facepalm1:

незнайомі люди з форуму не хочуть на мені заробить.
   
Лікарям не довіряємо, а довіряємо своє здоров'я випадковим незнайомим людям з форуму  :facepalm1:

во-во

   
незнайомі люди з форуму не хочуть на мені заробить.
але не факт, що вилікують
   
У нас з таким до лікаря не ходять. Бо ГРВІ нічим не лікується :).

А ви діагнози телепатично ставите? У вас так прийнято?
   
До речі, краще викурити цигарку, ніж з'їсти порцію морозива. Батьки, які дають дітям морозиво - не розуміють що роблять. :sad:
   
Ще раз - при справжній бактеріальній ангіні він би лежав пластом з 38.5 і вище. Нема в нього ніякої ангіни.

н уот бачите. температура у мене в районі 37. отже у мене немає бактериіальної ангіни отже до лікаря йти не тре ба сомо пройде. а ви кажете нафігфорум йди до лікаря
   
але не факт, що вилікують

лікарі теж. але беруть гроші і парять таблєтки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія