Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моя книга спогадів та роздумів вже за іншою адресою. Хто ще не переглядав?

Хорошо бы аннотацию добавить и другие форматы.
   
Питайте краще, хто переглядав.
   
Питайте краще, хто переглядав.

Я. Мне понравилось.
   
Я. Мне понравилось.

 (tu) значить антик молодець
   
Тематика книгм така: Дитинство хрущовських часів, житя села, атеїстичне виховання в школі, каліцтво в результаті чаклунства, перегляд атеїстичного світогляду, пошуки істини, віра в Бога, відвідини молитовних зібрань та церкви, планування ціною життя знищення сатанинського мавзолею, виготовлення вибухівки, подача паперів на поїздку в капкраїну, сексот із КДБ котрий відьмаком виявився, арешт, суд, табори українські, сибірські, Перебудова, Путч, Незалежність, праця в кооперативі та на "шабашках", відкриття формули миру, опис сьогодекння. В цих рядках 64 роки життя.  ;)
   
Тематика книгм така: Дитинство хрущовських часів, житя села, атеїстичне виховання в школі, каліцтво в результаті чаклунства, перегляд атеїстичного світогляду, пошуки істини, віра в Бога, відвідини молитовних зібрань та церкви, планування ціною життя знищення сатанинського мавзолею, виготовлення вибухівки, подача паперів на поїздку в капкраїну, сексот із КДБ котрий відьмаком виявився, арешт, суд, табори українські, сибірські, Перебудова, Путч, Незалежність, праця в кооперативі та на "шабашках", відкриття формули миру, опис сьогодекння. В цих рядках 64 роки життя.  ;)

Я читав Вашу книжку раніше.
Враження таке - цікава, добре написана.
Але є сумішшю різних жанрів.
Для жанру фантастики і містики різні відьми, чари і подібна фігня - цілком доречні. Люди люблять містику.
Але ця містика девальвує автобіографічно-документальний зміст Вашої книжки.
Почитаєш про містику - і вже й на решту тексту не дивишся як на те, що було насправді.
   
Я читав. Мені сподобалось.
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=921172.0
Хотів колишню голосувалку поновити. Не виходить. Чому? Хто зна?
   
хорошо бы перевести в любой из принятых в сети для чтения форматов, FB2 например. Многие просто не станут открывать doc файл - стремно, может вирусы есть.
   
Кацапський бот ліпить легенду
   
Цитувати
Почитаєш про містику - і вже й на решту тексту не дивишся як на те, що було насправді.
то ви просто з містикою не стикалися

я займався спіритизмом і бачив таке від чого волосся дибом встає бо це як в фільмах жахів тільки наяву і від цього ще страшніше
   
Кацапський бот ліпить легенду
він мені написав що Крим це Україна
   
то ви просто з містикою не стикалися

я займався спіритизмом і бачив таке від чого волосся дибом встає бо це як в фільмах жахів тільки наяву і від цього ще страшніше
кинь реланіум :weep:
   
Блаженны нищие духом. (с)
   
З часом на додачу до всіх моїх хвороб ще й волосся на голові почало інтенсивно випадати. Довго вдивлявся в дзеркало й доходив висновку, що не пара тій дівчині, яку так ніжно кохаю... Життя поступово втрачало свої барви - став відчувати втому... від життя.
Що не робив, як не лікувався, а процес облисіння прогресував. Тоді з батьком та двома жінками односельцями поїхав до знаменитого діда-знахаря аж під Білорусію.
 :laugh:  в запоріжжя треба було їхати
   
Я книжку не читав та не збираюсь. Але на мою думку вона може стати корисною як квінтессенція української культури лузерства..... Кожен крок робиться, кожне рішення приймається таким чином щоб навернути на себе проблеми та незгоди...

Сподіваюсь комусь вона допоможе вирватись з цього кола....
   
книжка правдиво описує життя в той час
правда через призму забобонності антіка)))
   
книжка правдиво описує життя в той час
правда через призму забобонності антіка)))

Депресивно то читати.
   
почитаєш і зрозумієш чому антік такий який є
простодушний
   
почитаєш і зрозумієш чому антік такий який є
простодушний

Печально шо в Україні таких просто море...  :(
   
цікава книжка,  вже писав тут кілька разів  (tu)
   
671 сторінка. Не читав
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія