Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мінімальні витрати на касовий апарат

Так чего на базар тогда поперся?

А на карту скинуть в чем проблема?

Западло?

так трапилося, що по дорозі базар
купувати по 300грамів сухофруктів\горіхів ,тощо  й х.з. скільки разів забивати номери карт на холоді -нах треба (td)
я лише виказав своє ставлення до проблеми -мені не зручно за готівку й я не буду купувати\витрачати гроші на базарі
а щодо стосунків торговець-держава ----то особиста справа кожного, як їх вибудовувати й як свої справи вести
жодним чином не засуджую тих, хто уникає сплати податків  -зважаючи на те, куди ті гроші витрачає влада
 

Останнє редагування: 18 січня 2022 21:07:35 від Груздев
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат
U2

якщо ви про людей, котрі продають вирощене власноруч - то це інша справа
наразі на ринках скрізь перекупи,які беруть все на гуртових складах

А как все туда попадает? Ну, на оптовые склады?
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

Оказуется не. Требования:
Быть клиентом банка
Иметь смартфон с установленным приват24
Смартфон должен уметь рассчитывться бесконтакно
Заводится виртуальная картка
И с нее если ваш смартфон отвечает вем этим требованиям вы можете купить билет в театр
Все пропало короче

Не пистаболь.
   
А как все туда попадает? Ну, на оптовые склады?

бабульки на присадибних городах вирощують  ?
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

Часто в супермаркетах нема тих товарів, що є на базарі. Свіжий корінь петрушки або хрону напр. Вам смаку більше зелень з Іспанії, хрін зна чим оброблена, щоб доїхала живою? Скільки є сортів цибулі, картоплі, капусти в тому ж сільпо?

Які ціни на той же помідор в сезон в сільпо і на базарі?

Коротше це все закінчиться різким зменьшенням різноманітності і стрибком цін, бо конкуренція щезне в принципі. Великі мережі між собою домовляться.

Во, все похоже что к этому и хотят привести. И так доля жрачки и бытовых мелочевок сжирает львиную долю, нигде в мире по-моему такого ужаса нету, а что лучше не станет, то точно.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

Не пистаболь.
Не хами, мне это сегодня сказал работник банка.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат
U2

бабульки на присадибних городах вирощують  ?

Я думал, ты знаешь, а ты - просто балаболишь…
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

Я ему сертификат, а он мне вывалил инфу.
   
Во, все похоже что к этому и хотят привести. И так доля жрачки и бытовых мелочевок сжирает львиную долю, нигде в мире по-моему такого ужаса нету, а что лучше не станет, то точно.

в нас на вартість харчів може вплинути лише те, що люди знову почнуть масово садити й вирощувати городину в себе вдома,як раніше
але в це мало віриться - скрізь газони з квітами
   
Не хами, мне это сегодня сказал работник банка.

нещодавно в банку застав силу-силенну пенсів
вони оформлювали фізичну картку ,аби отримати ту тищу ,без телефона
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

нещодавно в банку застав силу-силенну пенсів
вони оформлювали фізичну картку ,аби отримати ту тищу ,без телефона
А шо за банк?
   
А шо за банк?
альфа
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

альфа
ок, спс
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

я лише про базар \"непрацюючі" термінали
магазинів маленьких в мене поруч декілька й я там завжди щось купую (аби вони існували)
але якщо буде лише за готівку - одразу нах

  темнота, ті твої магазинчики беруть продукти на базарах в неділю коли приїжджають фермери...
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

Плашет який підтримує сімку від 3000 грн.
Принтер для роздруківки чеків від 3000 грн.
Мобільний інтеренет від 100 грн./місяць це якщо звичайно він взагалі є і не гальмує.
Шо сказать, Гетьманцев довбойоб, а також імовірно хуйлячий агент впливу, який працює на шкоду Україні.
Це якщо не брати до уваги, що на кожен чек щоб його пробити і роздрукувати треба витратити мінімум хвилин п'ять, якщо тирнет не гальмує.

 (tu) 100%. Вперто поводити себе як слон в посудній крамниці в розпал епідемії і потенційної військової агресії це або професійний нігілізм або просування чиїхось інтересів. Явно не державницьких.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

так трапилося, що по дорозі базар
купувати по 300грамів сухофруктів\горіхів ,тощо  й х.з. скільки разів забивати номери карт на холоді -нах треба (td)
я лише виказав своє ставлення до проблеми -мені не зручно за готівку й я не буду купувати\витрачати гроші на базарі
а щодо стосунків торговець-держава ----то особиста справа кожного, як їх вибудовувати й як свої справи вести
жодним чином не засуджую тих, хто уникає сплати податків  -зважаючи на те, куди ті гроші витрачає влада

  номери на набивають а роблять фото картки або зчитують QR-код
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

Оказуется не. Требования:
Быть клиентом банка
Иметь смартфон с установленным приват24
Смартфон должен уметь рассчитывться бесконтакно
Заводится виртуальная картка
И с нее если ваш смартфон отвечает вем этим требованиям вы можете купить билет в театр
Все пропало короче

  не потрібно безконтактного розрахунку
   
  темнота, ті твої магазинчики беруть продукти на базарах в неділю коли приїжджають фермери...

немає там фермерських продуктів
те ж саме,що в супермаркетах(з меншим асортиментом,звичайно) + контрабанда , що бусиками завозиться
щодо базарів у неділю -там самі лише перекупи , одні й ті ж самі обличчя завжди
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

немає там фермерських продуктів
те ж саме,що в супермаркетах(з меншим асортиментом,звичайно) + контрабанда , що бусиками завозиться
щодо базарів у неділю -там самі лише перекупи , одні й ті ж самі обличчя завжди

   ну то купуй у фермерів на базарі, чи тобі подобається купувати тільки супермаркетський контрабас?
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

Гросмейстер Бендера

@Lviv_UA_SU

Всі ФОПи, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею за рік сплатили в бюджет 11.6 млрд грн

Коломойському суди за рік подарували 13 млрд грн

Звичайно треба вводити касові апарати, бо 1.4 млрд грн не вистачає

4:26 PM · Jan 18, 2022
   
   ну то купуй у фермерів на базарі, чи тобі подобається купувати тільки супермаркетський контрабас?

мені не подобається купувати за готівку  -це незручно
все решта -офтоп
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

  не потрібно безконтактного розрахунку
Ну значит он мне набрехал. Но хорошо, пусть не надо безконтакного разрахунку, предположим. Хотя передаю слово в слово. Почему нельзя завести эту долбаную виртуальную картку прям в банке при мне и без всякого смартфона купить онлайн со стационарного компа предположим билет с этой виртуальной картки.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

Ну значит он мне набрехал. Но хорошо, пусть не надо безконтакного разрахунку, предположим. Хотя передаю слово в слово. Почему нельзя завести эту долбаную виртуальную картку прям в банке при мне и без всякого смартфона купить онлайн со стационарного компа предположим билет с этой виртуальной картки.

  вона в тебе сама з'являється в Приват24 якщо ти маєш сертифікати вакцинації в Дії
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

  вона в тебе сама з'являється в Приват24 якщо ти маєш сертифікати вакцинації в Дії
Так это надо сначала установить себе Дію? Как все сложно( пойду лучше в альфа банк, раз там меньше головняков.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

мені не подобається купувати за готівку  -це незручно
все решта -офтоп

  тобі ж вже пояснили що треба зчитати QR код..
   
  вона в тебе сама з'являється в Приват24 якщо ти маєш сертифікати вакцинації в Дії
піздьож!
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

Так это надо сначала установить себе Дію? Как все сложно( пойду лучше в альфа банк, раз там меньше головняков.

  в банку будеш стояти в черзі, з Дією все це зробиш за 3 хв.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

піздьож!

  ще й переказати гроші за покупку можна за кілька секунд,

 
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

Плашет який підтримує сімку від 3000 грн.
Принтер для роздруківки чеків від 3000 грн.
Мобільний інтеренет від 100 грн./місяць це якщо звичайно він взагалі є і не гальмує.
Шо сказать, Гетьманцев довбойоб, а також імовірно хуйлячий агент впливу, який працює на шкоду Україні.
Це якщо не брати до уваги, що на кожен чек щоб його пробити і роздрукувати треба витратити мінімум хвилин п'ять, якщо тирнет не гальмує.
принтер не потрібен.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат
PAL

Вчора Бігус розказав про маму-ФОП СБУШника, яка наторгувала на Даринку на елітну нерухомість і «крузак». Не прибідняйтеся. :gigi:  :weep:

мабуть кропом та цибулькою торгувала?  :shuffle:
   
принтер не потрібен.

якщо клієнт вимагатиме паперовий чек, ви зобов'язані видати.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

якщо клієнт вимагатиме паперовий чек, ви зобов'язані видати.
зобов'язаний видати чек, в будь якому форматі, електронному чи паперовому.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

А зачем ему бумажный чек? Если я поверну к нему монитор и покажу чек, что он уже выбит, там сумма, дата, внизу куар код, может отсканировать, та зачем сканировать, он же его видит собственными глазами, этот чек.
   
А зачем ему бумажный чек? Если я поверну к нему монитор и покажу чек, что он уже выбит, там сумма, дата, внизу куар код, может отсканировать, та зачем сканировать, он же его видит собственными глазами, этот чек.

а як повернути товар? прийти і сказати продавцю, хай в себе на моніторі чек подивиться?  :gigi:
   
зобов'язаний видати чек, в будь якому форматі, електронному чи паперовому.

в пенсіонера нема електронної пошти і кнопочний телефон, тому просить паперовий. не видасте паперовий - штраф 100% за перший раз і 150% за всі наступні.
   
Головне управління ДПС у Тернопільській області нагадує, що згідно з п. 2 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані, зокрема, надавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, в обов’язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції (далі – фіскальний чек), створений в паперовій та/або електронній формі (у тому числі, але не виключно, з відтворюванням на дисплеї реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) чи дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний РРО (далі – ПРРО) QR-коду, який дозволяє особі здійснювати його зчитування та ідентифікацію із розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому міститься, та/або надсиланням електронного розрахункового документа на наданий такою особою абонентський номер або адресу електронної пошти).

При цьому суб’єкт господарювання може пересвідчитись, що покупець отримав фіскальний чек надіславши на наданий покупцем абонентський номер та/або адресу його електронної пошти повідомлення із вимогою зворотного інформування.

 :lol:
   
Ну і сам касовий апарат в планшеті це сторінка онлайн в браузері.
Скільки серверів доведеться утримувати щоб вони без гальмів тягнули усю цю нікому не потрібну бадягу.
Вопщем дебіли б***ь.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

заскочив на лісову дещо купити  -- ні в кого термінали не працюють
пропонують або скинути на карту, або кудись чухати готівку знімати (вже не пам"ятаю -коли таке робив)
одна тітонька каже -- беріть крам, а завтра гроші завезете :D
нуїхнах , тих базарників  -і так холодно , а вони ще мізки їпуть (td)
заїхав у сільпо -тепло,затишно,парковка поруч , оплата телефоном ,кешбек+бонуси на власний рахунок (tu)

Якщо блазні почнуть нахабніше відслідковувати звідки беруться гроші на картці.

Перейду на нал аж бігом. Взагалі не проблема.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат
U2

мені не подобається купувати за готівку  -це незручно
все решта -офтоп

Так не Гунди за других.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

І взагалі якщо ви ідейні противники режиму то треба користуватися налом. Удобне-неудобно це проблема десята.

Думайте про те як щодня урізати потік фінансового кисню цій владі. Вона все більше залазить в борги, під все вище ставки... Уже її колбасить як рибу на березі, що ніяк ненадишеться перед смертю.

І кловуни продовжують пузиритись. А ви навіть не задумуєтесь, що ваша сила - в кількості. Якби всі були більш свідомі і перейшли на нал, клоун би потік на наступний день.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія