Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко заявив, що Зеленський не пускає його за кордон

Взагалі то незаконно, бо обмежень на виїзд у Пороха нема. Але це днями повинно зіграти певні речі в Апеляційному суді. Він виступить все одно по СКАЙПУ. А дії Бубочки лише показують яке воно нікчемне. Ну то таке...Якщо війна-всі ці "справи" полетять шкереберть, вирогідно разом з Бубочкою, а якщо минеться, то Бубочку будуть так цькувати,що... корочше все це фігня.
   
Та пішов він нах!докучлива Кнуряка :X
Це така "тактика" буде. Називається "смердючий К_Н_У-Р".
Буде усюди воняти та "нагадувати" про себе.
Найгірше що може бути в житті смердючого Кнура - що він хоч на день випаде з новин.
   
Та не ной, ВОПАК. Ради тебя ж стараются - вдруг кацапы попрут, а Пэтро  - не с нами? Кто примет на свои плечи бремя спротыву?
Но ось навіщо так зразу з ноги по яйцях? :lol:
Навіть Вопак розуміє що зі Свина такий "головнокомандуючий" як з гівна куля. Доведено "головнокомандування м" у 2014-2019 роках. Суцільні поразки, армію просто тихенько "продали" та "програли у карти". :X  :facepalm:
   
Шо тут, тупой і єщьо тупєє спробували попетросянити, але стандартно обісрались?
Скучно...
Звичайно сучно...
Свинобазі в черговий разом хером по мордякам поводили....забреха лися свині разом зі своїм кремлівським свино-фюрерком далі нікуди.... :facepalm:  :-G
   
Взагалі то незаконно, бо обмежень на виїзд у Пороха нема. Але це днями повинно зіграти певні речі в Апеляційному суді. Він виступить все одно по СКАЙПУ. А дії Бубочки лише показують яке воно нікчемне. Ну то таке...Якщо війна-всі ці "справи" полетять шкереберть, вирогідно разом з Бубочкою, а якщо минеться, то Бубочку будуть так цькувати,що... корочше все це фігня.

тобто нема? в постанові суду здача загранпаспорта прописана
   
Але це днями повинно зіграти певні речі в Апеляційному суді
Так Петро не подавав в апеляційний суд стосовно обмеження. Була тільки заява про намір. На жаль знову рішучості забракло. Апеляцію подала прокуратура, щоб встановити жорсткіші обмеження

Якщо війна-всі ці "справи" полетять шкереберть, вирогідно разом з Бубочкою
Марно надіятись на таке. Кримчани он теж думали, що війна все спише. Але кредити віддавали
   
Петро знову влаштовує цирк в Раді  :facepalm1:

   
Но ось навіщо так зразу з ноги по яйцях? :lol:
Навіть Вопак розуміє що зі Свина такий "головнокомандуючий" як з гівна куля. Доведено "головнокомандування м" у 2014-2019 роках. Суцільні поразки, армію просто тихенько "продали" та "програли у карти". :X  :facepalm:

  прихильники певної політсили, не забувай в кожному своєму пості повторювати списки прихильники певної політсили перемог:

   "1 июля 2020 года, через две недели после назначения Демченко, Государственное бюро расследований и военная контрразведка СБУ изъяли клистроны – компоненты зенитно-ракетных комплексов С-300 в трех зенитно-ракетных бригадах. Эти клистроны были поставлены в ВСУ тайно из России, согласно Национальной разведывательной программе по заказу Минобороны Украины Главным управлением разведки. Командование Воздушных сил выступило с резким осуждением действий правоохранительных органов, в результате которых были раскрыты секретные серийные номера российских клистронов, операция по поставке клистронов из РФ была провалена, ФСБ начало расследование каналов поставки. В феврале 2021 года Генпрокуратура Украины прекратила уголовное производство о поставках клистронов за отсутствием события преступления. Значит, не было никаких оснований вообще изымать клистроны и открывать уголовное производство.

8 июля 2020 года, через три недели после назначения Демченко, СБУ задержала оперативно-боевую группу ГУР МО, которая на основании указа пятого президента Украины подготовила секретную боевую операцию по освобождению пыточной тюрьмы «Изоляция» в оккупированном Донецке. Вся группа была полностью рассекречена, против сотрудников ГУР МО выдвинули подозрение в незаконном хранении оружия, которое им выдало государство. Обвинения не сняты до сих пор, боец группы – подполковник ВСУ Михаил Николов дал интервью о провале группы и спецоперации ГУР МО.   

24 июля 2020 года, через 6 недель после назначения Демченко, он вместе с Ермаком и Зеленским на секретном совещании в кабинете президента слушал доклад начальника ГУР МО Василия Бурбы и 1-го зампреда СБУ Руслана Баранецкого. После чего была сорвана известная на весь мир спецоперация по захвату группы 28 российских военных преступников-убийц украинцев из ЧВК «Вагнера», которую ГУР МО проводило совместно со спецслужбами США и Турции.

Конфиденциальные источники отмечают, что после доклада Бурбы,  Демченко оказывал психологическое давление на Зеленского: если мы задержим вагнеровцев, то на следующий день в Киев въедут российские танки.

После назначения Руслана Демченко прекратились спецоперации украинских разведывательных служб на временно оккупированных территориях. Коллаборантов и российских оккупантов-военнослужащих перестали захватывать в плен для пополнения обменного фонда.

   
Петро каже:

- Хочу в Європу, хочу зустрічі з Зе, хочу все знати про оборону, хочу... хочу... хочу...

Йому 5 років не вистачило для здачі України Хуйлу, падло сивочоле.
   
Петро знову влаштовує цирк в Раді
А нет, чтобы с другими олигархами содержать именной полк для обороны КИева . Все призывы пацюка за дерибан бюджета , что мимо пацюка проходят .
   


 :laugh:  :facepalm:

та й особистого запрошення не було

петро збрехав
   
Звичайно сучно...
Свинобазі в черговий разом хером по мордякам поводили....
Виглядає так, що ви з южним сфінктером і канадійською шісткою один одному то мордяках хером водите, то міньєти робите.
Ну, то такоє, у нас вільна країна, не соромтесь.
   
БГГГГ. Не удалось Свыни драпануть за кордон от надвигающегося шухера. Ну ниче. Пересидит в винном погребе в обнимку с пляшкой. :lol:
   
Правильно роблять.
Свин-рецидівіст.
Може збігти під час затримання, як вже було у грудні.
Що Підра не влаштовує? Чи боїться що рашка попре а він вчасно з країни не збіг разом з грошима, жирна жидівська свиня?

 (tu)
   
БГГГГ. Не удалось Свыни драпануть за кордон от надвигающегося шухера. Ну ниче. Пересидит в винном погребе в обнимку с пляшкой. :lol:

Я думал с маринкой
   
Показати зображення...
:laugh:  :facepalm:

та й особистого запрошення не було

петро збрехав

сбрехал тут только ты, потому что делегация уехала в Брюссель и конференция была живая

не позорься больше, это глупо и смешно
   
Показати зображення...
:laugh:  :facepalm:

та й особистого запрошення не було

петро збрехав

От бЯда..Не прийняв..А мог и бы и вторжение предотвратить
   
нехай бере дозвил у слидчого, всьо по закону нехай
   
Звинувачений у держзраді відпущений під особисте зобов"язання не покидати межі Києва та області.
Нафіга купував квитка до Брюсселя? Забув що не має права на виїзд? Повідомленням про зворотній квиток натякає, що з врахуванням його схильності до клептоманії обов"язково повернеться, бо то будуть гроші викинуті на вітер?

Какие ещё вопросы? :laugh:

А оно ещё шото воняет
   
нехай бере дозвил у слидчого, всьо по закону нехай

 (tu)
   
Петро каже:

- Хочу в Європу, хочу зустрічі з Зе, хочу все знати про оборону, хочу... хочу... хочу...

Йому 5 років не вистачило для здачі України Хуйлу, падло сивочоле.

Такие события назревают, и всё мимо Свина
   
.

https://youtu.be/eY8jAfrAzcQ

Адвокат:
- Я здав всі паспорти, в тому числі ті паспорти, термін дії яких сплив. Всі здав, ось бумажка...

А хіба так можна - тримати вдома закордонні паспорти, термін дії яких скінчився?  ;o
   
Адвокат:
- Я здав всі паспорти, в тому числі ті паспорти, термін дії яких сплив. Всі здав, ось бумажка...

А хіба так можна - тримати вдома закордонні паспорти, термін дії яких скінчився?  ;o
Вобля! Отепер точно є підстава вліпити жидоромбаро і держзраду, і растлєніє врх! (tu)
   
https://youtu.be/ENPGK3kSSTg

так что эта сука свинная ещё и Дебалу слило ( ну ладно там Иловайск)...? :X
   
сбрехал тут только ты, потому что делегация уехала в Брюссель и конференция была живая

не позорься больше, это глупо и смешно


особистого запрошення не було, петро мог подключиться по скайпу, а лично его туда никто не приглашал, приглашали делегацию от Украины, а петро образывся

так что мимо  :laugh:

в скайп и родину защищать!!!
   
Вобля! Отепер точно є підстава вліпити жидоромбаро і держзраду, і растлєніє врх! (tu)

успокойся
   
тобто нема? в постанові суду здача загранпаспорта прописана
==================================
Слідчий повинен видати. А слідчі кажуть,що Петро не здавав. Адвокати кажуть: здав. ПАЧПОРТИ " ПАТЕРЯЛИ"! ЗЕлень вже як глісти на сковородці. Оце смішно! B-)
   
успокойся
Це аутотренінг? Для чого публічно?
Я спокійно, з певною гидливістю спостерігаю за рухами прихильники певної політсили у власному лайні.
   
особистого запрошення не було, петро мог подключиться по скайпу, а лично его туда никто не приглашал, приглашали делегацию от Украины, а петро образывся

так что мимо  :laugh:

в скайп и родину защищать!!!

мог... не мог...

это его дело, он сам решает

это ничего не объясняет и никак не связано с тем что ты звиздуняра
   
Порошенко не даватиме показань слідству, - адвокати

Адвокати п'ятого президента України, лідера "ЄС" Петра Порошенка заявляють, що він не даватиме показань слідству у вугільній справі.
Про це захисник Порошенка Ілля Новіков заявив на брифінгу у Києві у понеділок, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".
"Порошенко вже дав показання у червні минулого року у цій справі. І від будь-якої співпраці зі слідством надалі ми маємо намір відмовитися… Тобто показань, по суті, і не буде. І надалі у нас немає намірів, і ми не радимо Петру Порошенку брати участь у будь-яких допитах, слідчих діях, якщо не буде законно встановленого заздалегідь часу", - сказав Новіков.
Він пояснив: якщо справа не може розслідуватися за відсутності показань підозрюваного, то "це не слідство, а щось несерйозне".
Адвокат Ігор Головань додав, що відмова від дачі показань - це право, давати показання у справі не є обов'язком.
Захисники Порошенка звернули увагу на те, що виклики на слідчі дії мають бути щонайменше за три дні до дати проведення слідчих дій. Джерело: https://censor.net/ua/n3311864
   
Порошенко не даватиме показань слідству, - адвокати

Адвокати п'ятого президента України, лідера "ЄС" Петра Порошенка заявляють, що він не даватиме показань слідству у вугільній справі.
Про це захисник Порошенка Ілля Новіков заявив на брифінгу у Києві у понеділок, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".
"Порошенко вже дав показання у червні минулого року у цій справі. І від будь-якої співпраці зі слідством надалі ми маємо намір відмовитися… Тобто показань, по суті, і не буде. І надалі у нас немає намірів, і ми не радимо Петру Порошенку брати участь у будь-яких допитах, слідчих діях, якщо не буде законно встановленого заздалегідь часу", - сказав Новіков.
Він пояснив: якщо справа не може розслідуватися за відсутності показань підозрюваного, то "це не слідство, а щось несерйозне".
Адвокат Ігор Головань додав, що відмова від дачі показань - це право, давати показання у справі не є обов'язком.
Захисники Порошенка звернули увагу на те, що виклики на слідчі дії мають бути щонайменше за три дні до дати проведення слідчих дій. Джерело: https://censor.net/ua/n3311864

ну знач в СИЗО,йопТвойуМать..Посидит месячишку- запоёт,как миленький
   
- Я здав всі паспорти, в тому числі ті паспорти, термін дії яких сплив. Всі здав, ось бумажка...
Що саме цікаве та бумажка від 24/01/22  :facepalm1:
   
"Порошенко вже дав показання у червні минулого року у цій справі. І від будь-якої співпраці зі слідством надалі ми маємо намір відмовитися… Тобто показань, по суті, і не буде. І надалі у нас немає намірів, і ми не радимо Петру Порошенку брати участь у будь-яких допитах, слідчих діях, якщо не буде законно встановленого заздалегідь часу", - сказав Новіков.

Петро пошол в отказ по совету кацапа Новікова :( ну... ну..
   
Не пустили?
Так как же теперь в НАТО, так и не узнают, что армии нужнее клубника или черешня?  :zrada:
   
Петро пошол в отказ по совету кацапа Новікова :( ну... ну..

"якщо не буде законно встановленого заздалегідь часу"

Шо не так?
   
"якщо не буде законно встановленого заздалегідь часу"

Шо не так?

Все так :)

Адвокат Ігор Головань додав, що відмова від дачі показань - це право, давати показання у справі не є обов'язком.
   
ДБР: Перехресного допиту Порошенка й Медведчука не буде

У Державному бюро розслідувань (ДБР) спростували інформацію про плани провести у вівторок, 25 січня, перехресний допит п'ятого президента України (2014-2019), лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка та народного депутата фракції "Опозиційна життя" Віктора Медведчука.
Про це йдеться в повідомленні на сайті ДБР, інформує Цензор.НЕТ.
"У засобах масової інформації з'явилися публікації щодо нібито "перехресного допиту" Петра Порошенка та Віктора Медведчука, призначеного на 25 січня у справі про закупівлю вугілля з тимчасово окупованих територій. Державне бюро розслідувань повідомляє, що на даний час вказана слідча дія не запланована і проводитися 25 січня 2022 року не буде", - йдеться у повідомленні.
Раніше у понеділок адвокат Ілля Новіков повідомив про запланований у ДБР у вівторок перехресний допит Порошенка та Медведчука. Він також заявив, що Порошенко не даватиме показань слідству у вугільній справі. Джерело: https://censor.net/ua/n3311880
   
А хіба кримінальний кодекс допускає право підозрюваного у кримінальній справі не ходити на допити?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія