Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мегакруте інтерв'ю Червоненка

Мегакруте інтерв'ю Червоненка



Останнє редагування: 18 березня 2018 00:03:43 від shakespeare
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка про бізнес

червоненко про бізнес  :facepalm1:
   
 B-)

   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка про бізнес

Мне очень несимпатичны оба этих персонажа, но я в восторге от просмотренной передачи.
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

Мне очень несимпатичны оба этих персонажа, но я в восторге от просмотренной передачи.
Це я і збирався донести. Забудьте про свою любов чи антипатію до персонажів. Просто насолоджуйтеся))
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

Черняк неожиданно оказался отличным ведущим, Червонец был великолепен в cвоем беспощадном идиотизме, хорошая операторская работа.
Я так понял что в Unit City снимали?
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка про бізнес

Мне очень несимпатичны оба этих персонажа, но я в восторге от просмотренной передачи.
+1
дуже цікаві відчуття..
реально блювати хочеться він обох часто, але випуск реально сочний
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

Это дважды вице-чемпион Европы по автоспорту?
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

не дивно що червоненко і савченко на одному телеканалі світяться- "політики" одного рівня, рівня плінтуса. Загальний зміст червоненківського спіча можна виразити фразою з Салтикова-Щедріна: "...не знал, что с собой делать. Чего-то хотелось: не то конституции, не то севрюжины с хреном, не то взять бы да ободрать кого-нибудь. Заполучить бы куш хороший — и в сторону."
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

20:38   :X
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

Червоненко: "Я пришел к министру с логистическим проектом - военные склады перевести в контейнера, а на их месте в Киев построить жилье, часть домов отдать атошникам."
Ответ ведущего: "времена таких романтиков как ты прошли".

да они оба упоротые.

Останнє редагування: 18 березня 2018 02:03:42 від Hardrock_feller_Kiyv
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

Червоненко: "Я пришел к министру с логистическим проектом - военные склады перевести в контейнера, а на их месте в Киев построить жилье, часть домов отдать атошникам."
Ответ ведущего: "времена таких романтиков как ты прошли".

да они оба упоротые.

Логістичний проект полягав в безплатному виділенні дорожезної землі під будівництво). А чому б цю землю не про дати на аукціоні і на виручені кошти купити вже готові квартири АТОшникам.
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

О! Почалася спроба відбілення Чєрвонца?
Та ні, хлопчики, він себе закопав назавжди.
 
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

Червоненко - фашист. И оккупантофил.
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

чого того дебіла червонця весь час крутять по ящику? воно тупе двох слів звязати не може, вміє лише красти.
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

 :lol:  яке лайно тільки не притаскують на фуп під хуйловибори
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

чого того дебіла червонця весь час крутять по ящику?

Там тріо.
Чєрвонєц-Рабіновічь-Гордон.
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

чого того дебіла червонця весь час крутять по ящику? воно тупе двох слів звязати не може, вміє лише красти.
Какие времена такие и нравы
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

Там тріо.
Чєрвонєц-Рабіновічь-Гордон.

це тріо дурбеликів позорять еврейський нарот  :rotate:
а впрочем, хз, може і не позорять, а такий бізнес
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

це тріо дурбеликів позорять еврейський нарот  :rotate:

Нарот мовчить?
Значить схвалює.
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

О! Почалася спроба відбілення Чєрвонца?
Та ні, хлопчики, він себе закопав назавжди.

І камінчик поставлено
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка
ATF

50% на 50%.
На місці складів побудувати житло. Віддайте забудовникам вони половину віддадуть бійцям.
СЧА-А-А-АС! От забудовники отак і віддадуть хоч щось бійцям...

 Коротше кажучи, у пана Червоненка горить і палає, тому, що він не може приладнати свій бізнес в ту систему гройсманоміки, яка склалася.

P.S. Чоловік вирішив "сдєлать страну". Насправді, він хотів зробити логістичний бізнес в цій країні (бо вона зручно для цього розташована) він наладив контакти в московії. Він все зробив і врахував в Україні. Одне не врахував: московити нападуть на Україну. І отут в нього СПАЛАХНУЛО. Виявляється в тому, що він не отримав тих бажаних прибутків - винні українці і патріоти, що кричать слава Україні!". Бо вони заважають йому гендлювати з ворогом. Ось власне все.

Про корупцію, яка сягла топ менеджменту корпорацій - то справи косюків та решта бізнесменів власників.
"Правила одні для всіх" - ну хоч шось толкове, але неймовірне за реалізацією в Україні.


Останнє редагування: 18 березня 2018 13:29:54 від ATF
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

и заметьте, он 40 минут отвечал на вопрос, откуда деньги на бентли, но так и не ответил. Каждый его флешбек про то как он мог но идиот не сделал заканчивается подводкой ведущего " ну так здесь не было выхода в кеш, откуда бентли?".
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

и заметьте, он 40 минут отвечал на вопрос, откуда деньги на бентли, но так и не ответил. Каждый его флешбек про то как он мог но идиот не сделал заканчивается подводкой ведущего " ну так здесь не было выхода в кеш, откуда бентли?".

Черняк просто построил интервью вокруг бентли, прием такой. Возможно они даже заранее об этом договорились.
Сам по себе бентли IMHO не является каким-то фетишем, который можно было купить исключительно на деньги от экзита. Здесь червонец скорее всего сказал правду, заработал операционкой.

Я просто призываю не воспринимать и не обсуждать бред червонца всерьез.
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

Они любят своі ліца в свежих газєтах, но наследующий день газети тонут в клозєтах...
   
Re: Мегакруте інтерв'ю Червоненка

Мегакрутість цього інтерв"ю тільки в тому,що завжди він під час розмови слово "Я" промовляє 154 рази,а в цій розмові 152. От тільки в цьому і різниця.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія