Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Може написати "Слава Росії": у Тернополі 7-річному переселенцю відмовилися видавати книжки у бібліо

О, хуєсос Арестовича виповз повчати з ТОТ.
   
ти дегенерат кончений мав би бути на моїй стороні, бо я жодного разу в житті не провокував такі ситуації, і навіть навпаки, згладжую надмірний побутовий радикалізм. Але ж в реальності таких як вело єбанатів дохріна, от вони й лізуть в залупу при першій нагоді, замість культурного спілкування. Кацапи відрізняються від людей своєю агресією і конфліктністю на порожньому місці, тому й отримують взаємність.
Поводишся як кацап. Мешкав би у парашці, був би еталонним ватником, ядерним навіть.
   
О, хуєсос Арестовича виповз повчати з ТОТ.
Кацап, не маскируйся.
Твоя типично кацапская риторика тебя выдает.
   
Влад - іди на куй зі своїми іпсошними оповіданнями!
Чи ти думаєш що тут усі довбойоби повелися на твої накрутки ненависті між переселенцями та місцевими?
Що це взагалі за кацапський фсбешний чорт тут з'явився?
   
Ця дирехтурка когось нагадує з міста Лева , нє ?
Як же її звати ?
Хварійон , нє ?
Ні, вона точно не з місцевих. Не той типаж.
   
Не можу судити не знаючи всієї історії.
Наприклад у нас в селі багато ВПО(у тому числі ми), як себе ведуть так місцеві до них і ставляться. Деяким відкрито кажуть все що про них думають, а деяким навпаки до сих пір носять консервацію та щось з городу. Деякі заходять до магазину і там одразу кажуть "дививсь щоб все оплатила та нічого не вкрала", а іншим пробачать якщо не вистачає гривню-дві, та ще малому якусь цукерку так дадуть. У школі малого звільнили від усіх сборів. Коли лежав з малим у стаціонарі, всім давали перелік ліків які потрібно купувати, а для ВПО все давали з відділення. Можливо в кожному регіоні по різному, але тут(Чернівецька область) не стикався, щоб за вчинки деяких починали ненавидіти всіх.
   
Не можу судити не знаючи всієї історії.
Наприклад у нас в селі багато ВПО(у тому числі ми), як себе ведуть так місцеві до них і ставляться. Деяким відкрито кажуть все що про них думають, а деяким навпаки до сих пір носять консервацію та щось з городу. Деякі заходять до магазину і там одразу кажуть "дививсь щоб все оплатила та нічого не вкрала", а іншим пробачать якщо не вистачає гривню-дві, та ще малому якусь цукерку так дадуть. У школі малого звільнили від усіх сборів. Коли лежав з малим у стаціонарі, всім давали перелік ліків які потрібно купувати, а для ВПО все давали з відділення. Можливо в кожному регіоні по різному, але тут(Чернівецька область) не стикався, щоб за вчинки деяких починали ненавидіти всіх.
ІПСО, яке відбілює західняків.
   
ІПСО, яке відбілює західняків.

Лише вчора в іншій темі мене звинуватили що я кацапська консерва, а тепер я вже відбілюю західняків? :lol:
   
О! І кацапський анальний  збоченець тут як тут  :weep: Пістуй чмо опущене на бутилку за расійскім карабльом ------------>
хуйлошлюха нах на своє місце
   
Типичная комсомолка-вышиватница.
Примерно так я себе Ольгерда представляю.
уява в тебе як в підара підзаборного

Останнє редагування: 19 квітня 2024 10:18:57 від Ольгерд
   
От чим хуйлошлюхи відрізняються від простих людей - в будь-якій незрозумілій ситуації вони вигороджують кацапів і звинувачують у всьому українців.
   
Давно є електронна книга і інтернет. Книжок можна закачати що не прочитаєш за все життя. Очі не садить. Якщо нормальна,на чорнилах. Я навіть не уявляю нафіга ходити зараз в бібліотеки. Колись купив сину книгу в подарунок, українського автора,темні віки чи колонія. Якось так. Груба книга жесть і важка. То він її не дуже і читав. Каже незручно.
   
Давно є електронна книга і інтернет. Книжок можна закачати що не прочитаєш за все життя. Очі не садить. Якщо нормальна,на чорнилах. Я навіть не уявляю нафіга ходити зараз в бібліотеки. Колись купив сину книгу в подарунок, українського автора,темні віки чи колонія. Якось так. Груба книга жесть і важка. То він її не дуже і читав. Каже незручно.
Так,   і за аренду для переселенців зраду розганяють, хоча всі знають що жити на зйомі незручно, я навіть готелях не живу, завжди купляю квартиру, приїхав будь де і ти дома, що вже казати за ті копійчані електронні книги для переселенців  :beach:
   
може в тої бібліотеці вже був поганий досвід з переселенцем якій написав о це "слава сасії"?
То чому не повідомили поліцію і не притягнули до відповідальності? Невже не можна вирахувати того, хто брав книжку?
   
Занадто тупо щоб в таке повірити не вислухавши іншу сторону.
Люди вміють перебрехати ситуацію на свою користь б'ючи на емоцію. Таке траплялося ж неодноразово
   
фупокоцапи активізувалися, злетілися своїх захищати...
звикайте що ви другий сорт, таких епізодів буде все  більше і більше
   
То чому не повідомили поліцію і не притягнули до відповідальності? Невже не можна вирахувати того, хто брав книжку?
Такі випадки пускають на гальма, бо якось незручно вийде, якщо виявиться, що серед переселенців відсоток ждунів хуйла зашкалює. Тут в Почаєві хуєсосів-рпцешніків як гною, що вже казати про Харків.
   
фупокоцапи активізувалися, злетілися своїх захищати...
звикайте що ви другий сорт, таких епізодів буде все  більше і більше
Ти вже згвалтував кацапської дитини зранку, заради відновлення великої справедливості?
   
Давно є електронна книга і інтернет. Книжок можна закачати що не прочитаєш за все життя. Очі не садить. Якщо нормальна,на чорнилах. Я навіть не уявляю нафіга ходити зараз в бібліотеки. Колись купив сину книгу в подарунок, українського автора,темні віки чи колонія. Якось так. Груба книга жесть і важка. То він її не дуже і читав. Каже незручно.
онук, 8 років. дуууже полюбляє читати саме паперові товстелезні книжки, "книжка (про Гарі Потера) найкращий подарунок" це про нього. 5-ту книжку не дочекавшись дня народження взяв читати в шкільній бібліотеці. Ще любить нам читати по вайберу рецепти з книжки Ектора Хіменеса)
   
Палєстінци нє всі за хамас, мірниє нє вінавати!

Здав би хату чуркє чи нігеру?
Слухайте, шановний ! Я сам виїхав з окупованого міста. І хто зараз в моїй хаті - я не знаю.
І це не значить, що я "за русский мир".
Вам не доводилось в майже 50 років починати життя з початку, коли з усього майна у вас лише те, що влізло в багажник автомобіля ? Спробуйте. Може мізки на місце стануть.

І хто такі "чурка або нігер" ? Для мене є люди. А який в них колір шкіри, чи національність, говорять вони з акцентом, чи без нього - для мене значення не має.

Останнє редагування: 19 квітня 2024 11:33:00 від Влад
   
Влад - іди на куй зі своїми іпсошними оповіданнями!
Чи ти думаєш що тут усі довбойоби повелися на твої накрутки ненависті між переселенцями та місцевими?
Що це взагалі за кацапський фсбешний чорт тут з'явився?
Яке ІПСО, коли цей випадок розслідува представник уповноваженого з прав людини ? І розслідування показало, що завідувачка бібліотекою була, м'яко кажучи, неправа.
   
Давно є електронна книга і інтернет. Книжок можна закачати що не прочитаєш за все життя. Очі не садить. Якщо нормальна,на чорнилах. Я навіть не уявляю нафіга ходити зараз в бібліотеки. Колись купив сину книгу в подарунок, українського автора,темні віки чи колонія. Якось так. Груба книга жесть і важка. То він її не дуже і читав. Каже незручно.

Сим далі тим більше подобаються паперові книжки, навіть стала їх більше купувати.
   
Падла бібліотекарша має бути притягнута до відповідальності згідно з законом  № 1263-VII

Стаття 16. Відповідальність за порушення законодавства про запобігання та протидію дискримінації

1. Особи, винні в порушенні вимог законодавства про запобігання та протидію дискримінації, несуть цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність.

{Частина перша статті 16 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1263-VII від 13.05.2014}
   
Падла бібліотекарша має бути притягнута до відповідальності згідно з законом  № 1263-VII.Писати в СМІ це пусте, треба йти до прокуратури.

Стаття 16. Відповідальність за порушення законодавства про запобігання та протидію дискримінації

1. Особи, винні в порушенні вимог законодавства про запобігання та протидію дискримінації, несуть цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність.

{Частина перша статті 16 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1263-VII від 13.05.2014}

   
Сим далі тим більше подобаються паперові книжки, навіть стала їх більше купувати.
Я теж останнім часом почав купувати паперові книжки.
   
фупокоцапи активізувалися, злетілися своїх захищати...
звикайте що ви другий сорт, таких епізодів буде все  більше і більше

Дебільна тварина Гонсалес вже тут, як без нього.

Навіть якщо батьки цієї дитини проросійські (я ць ого в новині не бачу, але навіть) то це 7 річна дитина, ідеальний субстрат для  освіти та виховання. Не давати дитині книгу українською та ще і в Тернополі-це просто маразм.

А про другий сорт ти швидко забудеш коли тобі прилетіть по пиці від якогось ветерана-азовця  :weep: . Бачили вже доxyя такого.
   
Дебільна тварина Гонсалес вже тут, як без нього.



А про другий сорт ти швидко забудеш коли тобі прилетіть по пиці від якогось ветерана-азовця  :weep: . Бачили вже доxyя такого.
Не прилетить йому, бо він кацап що пише мацкви 
   
Не прилетить йому, бо він кацап що пише мацкви 
Прилетить прилетить. "Так чи інакше, раніше чи пізніше" але неодмінно прилетить і туди.
   
ти дегенерат кончений мав би бути на моїй стороні, бо я жодного разу в житті не провокував такі ситуації, і навіть навпаки, згладжую надмірний побутовий радикалізм. Але ж в реальності таких як вело єбанатів дохріна, от вони й лізуть в залупу при першій нагоді, замість культурного спілкування. Кацапи відрізняються від людей своєю агресією і конфліктністю на порожньому місці, тому й отримують взаємність.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=27886564;topic=1140396.0;num_replies=67;sesc=11561dbb534b4cfc4334b1fda4bf5aa9


Друге повідомлення в темі   :pooh_lol:
   
А можна прізвище хлопчика? Бо в наш час   дитина, яка в 5 років вміє читати - рідкість. А яка любить - просто унікум!
   
Г+Г вилізли з під шконки і почали робити те що й завжди - розносимти кацапські іпсо.
   
"Може написати "Слава Росії": у Тернополі 7-річному переселенцю відмовилися видавати книжки у бібліотеці

Тиць...
Мамі хлопчика пред'явили, що він нібито може зіпсувати книжки.

У Тернополі в обласній бібліотеці для дітей директорка відмовилась видавати книжки 7-річному хлопчику з Харкова, заявивши, що він, як переселенець, "може написати "Слава Росії" у книжках. 

Про це у Facebook розповіла мама Святослава та українська журналістка Катерина Посохова.

Як розповіла Катерина, її 7-річний син Святослав дуже любить читати і понад два роки ходив до міської бібліотеки біля школи у Тернополі, де жодних нарікань на нього не було.

Однак під час чергового візиту школяру порадили звернутися до обласної бібліотеки.



Оте Тиць... ніфіга не працює...
   
бачив в телеграмі відео як метис(дитина від негра і білої) казав на відео що хоче щоб Сасія захопила Україну. він з Харкова. його кожен день бомбить Сасія, а він хоче щоб вона захопила Харків. ось такі уроди в Харкові бувають
а вашем коменте точно нет расовой нетерпимости?
в США к вам были бы такие вопросы, что и костей бы не собрали
   
кацапня починати колотити і права качати
вы уже с 7-летними украинскими детьми воюете?
или вы методичку неправильно прочли?
   
Яке ІПСО, коли цей випадок розслідува представник уповноваженого з прав людини ? І розслідування показало, що завідувачка бібліотекою була, м'яко кажучи, неправа.

Тож дай нормальне посилання. Бо те, що ти дав - не працює.
   
Хто винен, що ФУП посилання коверкає ? Поміняйте в URL тсн на www.tsn_.ua (без підкреслення) і все запрацює.
   
Тож дай нормальне посилання. Бо те, що ти дав - не працює.
Ну нате вам інше посилання.
https://www.radiosvoboda.org/a/ty-iak-rosiia-pereselentsi-viina-ternopil-biblioteka/32910991.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0ELRpaetgzEWo2UYs4XBetCOtzyiw4IbmvqUbbUmkbm80i4tBmhi2Zz_k_aem_ASX8Jx-PJwGIrDMSNBDIj8UtWCpmat9YFmFUqeoKlfUoNGEObbKPGaHrsbZwUHheDyNt3gmFPI_mSWiM0bEHkofo
   
"На другому фото директорка і заступниця директорки Тернопільської обласної бібліотеки для дітей"
Я внешность людей не обсуждаю
что выросло , то выросло
да и все мы не идеальны :weep:

но директорка Тернопільської обласної бібліотеки - это 100% типаж
если бы экранизировали эту историю,
то так бы это персонаж и выглядел :laugh:
   
Хто винен, що ФУП посилання коверкає ? Поміняйте в URL тсн на www.tsn_.ua (без підкреслення) і все запрацює.

Поміняв. Стало так:

https:/_/www.тсн/ukrayina/mozhe-napisati-slava-rosiyi-u-ternopoli-7-richnomu-pereselencyu-vidmovilisya-vidavati-knizhki-u-biblioteci-2559643.html

Все одно не працює.
   
а вашем коменте точно нет расовой нетерпимости?
в США к вам были бы такие вопросы, что и костей бы не собрали
Піндоські толерасти-ліваки йдуть нахуй.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія