Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Насколько морально Президенту Украины иметь недвижимость в Крыму?

Вы правда рассчитывате, что я тут буду перед Вами отчитываться?

Наивные ожидания.

Ну то хулі ти тоді вийопуєшся, чмо?

   
О, ахметовская подстилка  Люда С прибежала.

Чей Крым, Людка?

Український звичайно. Але це тільки одне моє питання таким як ти рускомірним.

Хто такий хуйло?
   
До чого це? Держслужбовець він, чи що?

він тежпрезидент, який тежнаклав санкції на голову КСУ, котрий придбав в Криму нерухомість в окупантів )
   
Ну то хулі ти тоді вийопуєшся, чмо?

Опять эта немотивированная грубость.

Вам нравится страдать?
   
Питання до ТС - наскільки  морально всім громадянам України, нерухомість яких залишилась у Криму та була придбана до окупації, сплачувати там комунальні та податки!?
Як для мене, то це цілком виправдано та не повинно каратися законом!
І повинно бути зовсім навпаки, якщо нерухомість придбана вже після окупації та за російськими законами! 
   
Питання до ТС - наскільки  морально всім громадянам України, нерухомість яких залишилась у Криму та була придбана до окупації, сплачувати там комунальні та податки!?
Як для мене, то це цілком виправдано та не повинно каратися законом!
І повинно бути зовсім навпаки, якщо нерухомість придбана вже після окупації та за російськими законами! 

Есть отличие.

Обычные граждане не выполняют функции главнокомандующего и президента Украины.
   
Опять эта немотивированная грубость.

Вам нравится страдать?

Йди обтікай. Це яким треба бути лицеміром щоб бути точно в такій ситуації і ще щось там вякати іншим.
Типовий кацап.
   
Есть отличие.

Обычные граждане не выполняют функции главнокомандующего и президента Украины.

То є так, але ця нерухомість ні є предметом бізнесу, по закону головнокомандувачу не забороняється мати нерухомість, йому забороняється вести бізнес, так я це робив порошенко з липецькою фабрикою, як приклад! 
   
Український звичайно. Але це тільки одне моє питання таким як ти рускомірним.

Хто такий хуйло?

Заткнувся, рускомірєц?

Невчасно ти прибіг сраку лизниту такому ж як і ти.
   
То є так, але ця нерухомість ні є предметом бізнесу, по закону головнокомандувачу не забороняється мати нерухомість, йому забороняється вести бізнес, так я це робив порошенко з липецькою фабрикою, як приклад! 

Причому це власність його жінки   а не Зеленського.
   
То є так, але ця нерухомість ні є предметом бізнесу, по закону головнокомандувачу не забороняється мати нерухомість,

Хіба тут мова не про мораль?
   
Причому це власність його жінки   а не Зеленського.
:lol:  (tu)
   
Йди обтікай. Це яким треба бути лицеміром щоб бути точно в такій ситуації і ще щось там вякати іншим.
Типовий кацап.

Вы мне не авторитет, поэтому не утруждайтесь с ответами.

А судя по выбранному Вами стилю общения тема Вас зацепила.

Лучше подумайте почему.
   
Причому це власність його жінки   а не Зеленського.

ТАК!
і це точно так у всіх суддів, прокурорів і тд , та ще й розвелись !
випадково сплять кожну ніч разом  :D
   
Хіба тут мова не про мораль?

Ні, ну, до Зе можна зробити пред'яву, багато за що можна, але я рахую, що звинувачувати його у тому, що він має нерухомість і це є аморально, я б не став!
Тим більше, як його можна звинувачувати у тому, що майно його дружини у Криму захопили окупанти!?
   
  Мо не в тему але чомусь пригадався посередник у котрого ми "шабашили" у Криму.
  Пу анексував Крим ( А так Зе і сказав на TV) і... вдалося вивезти лише штукатурну станцію а новий екскаватор так і залишився там...
 B-)
   
Тим більше, як його можна звинувачувати у тому, що майно його дружини у Криму захопили окупанти!?

Юрист 100% :)
   
Как прихильники певної політсили стали гурьбой на защиу вовиной дачи а крыму. Правильно прихильники певної політсили передать эту дачу украинскому детскому фонлу безвозмеждно то есть дарм и согласно украинского законодательства. А то ролучается вовка туда еще собирается ездить отдыхать как и медведчук
   
ну тут у бубочки цугцванг, причому не з його вини,
для того, щоб позбутися нерухомості в Криму, її треба продати за російськими правилами, тобто визнати, що Крим рашистський,
не платити за комуналку - нарватися на конфіскацію за борги,
от вони й обрали ліпше з поганого,
так що тут я особисто зради не бачу, це вимушені дії

Обсирати Порошенка за аналогічний цугцванг з ліпедською хвабрикою йому це не заважало.
   
Ні, ну, до Зе можна зробити пред'яву, багато за що можна, але я рахую, що звинувачувати його у тому, що він має нерухомість і це є аморально, я б не став!
Тим більше, як його можна звинувачувати у тому, що майно його дружини у Криму захопили окупанти!?
Про ліпєцьку фабріку мудазебені були іншої думки. Зараз проявляють чудеса гнучкості хребта.
Жалюгідне видовище.
   
Отже, панове:
Нічого не маю проти права кожного - піднімати ті питання, яки він вважає за-потрібними, але мені здається, що краще б ми промивали мізки Зе за пана татарова та пані винидиктову, чим за нерухомість! Нерухомість мати має право кожен і ні його вина, якщо раптом ця нерухомість може опинитися на захопленій ворогом території!
   

Останнє редагування: 27 лютого 2021 11:45:09 від CrackFind
   
Обсирати Порошенка за аналогічний цугцванг з ліпедською хвабрикою йому це не заважало.

Нема, та ніколи не було ніяких "цугцвангів". В обох.  Аморальність та жадібність - все
   
Отже, панове:
Нічого не маю проти права кожного - піднімати ті питання, яки він вважає за-потрібними, але мені здається, що краще б ми промивали мізки Зе за пана татарова та пані винидиктову, чим за нерухомість! Нерухомість мати має право кожен і ні його вина, якщо раптом ця нерухомість може опинитися на захопленій ворогом території!
   

Ти бач як заспівали

мої ж ви бубочки  :lol:
   
Ти бач як заспівали

мої ж ви бубочки  :lol:
+ Це пісєць  :laugh: Картина маслом  :lol:
   
А чому не можна нерухомість в Криму мати- це ж не закордон?
   
Про ліпєцьку фабріку мудазебені були іншої думки. Зараз проявляють чудеса гнучкості хребта.
Жалюгідне видовище.

Трохи відрізняється це все:
Липецька фабрика була предметом бізнесу, та постійно знаходилась на території іншої держави!
Т.зв. запізнілий сліпий траст та офшори порошенко це був жалюгідний спосіб уникнути заборони законом сумісництва з посадою президента!
   
Видно хата то методичка за Кримську платформу. А що буде якщо питання деокупації з місця зрушиться?
   
Трохи відрізняється це все:
Липецька фабрика була предметом бізнесу, та постійно знаходилась на території іншої держави!
Т.зв. запізнілий сліпий траст та офшори порошенко це був жалюгідний спосіб уникнути заборони законом сумісництва з посадою президента!

а бубочкин бізнесочок у раші кудись подівся?

чи там також відрізняється?  B-)
   
Ти бач як заспівали

мої ж ви бубочки  :lol:

Бачила б ти мою "бубочку" Ржевський, мовчати!
   
Нет, не понимаем. Объясните, пожалуйста.

Мы понимаем, что 300 тысяч долларов на дороге не валяются и дарить их не хочется.

Но за 7 лет можно было как-то решить этот вопрос, а не оставлять этот крючок для врагов?


Для яких врагов,  хто враги, який крючок?
Як хуйловці можуть впливати на бубочку при наявності його майна в Криму? Погрожувати,  що цей гачок заберуть,  чи погрожувати,  що розваляють? Самі ліквідують той гачок?  8-:
Схоже, це гачок для ворогів по цей бік кордону.  B-)
   
Бачила б ти мою "бубочку" Ржевський, мовчати!

тобі ще й не дають? бідося 
   
а бубочкин бізнесочок у раші кудись подівся?

чи там також відрізняється?  B-)

У незрячому трасті зара   :)
   
тобі ще й не дають? бідося 

У мене все гаразд, це ви якась знервована!? 
   
У мене все гаразд, це ви якась знервована!?

Людина, в якої все гаразд, бачить у банані тільки банан. І в бубочці тільки бубочку. Тобто Півшостого президента України.

Чого про вас не скажеш.
   
Людина, в якої все гаразд, бачить у банані тільки банан. І в бубочці тільки бубочку. Тобто Півшостого президента України.

Чого про вас не скажеш.

Тобто ви, якщо бачите у якийсь людині не людину, а бубочку, то ви є психічно хвора людина!?
Ви це хотіли сказати? 
   
Уже всё всем морально, а евреям всегда было и д этого, люди без совести.
Дураки те кто повёлся на патриотизм, и я в том числе, и всё посливал в надежде
на мировое сообщество, пожелающее вернуть справедливость.
   
Тобто ви, якщо бачите у якийсь людині не людину, а бубочку, то ви є психічно хвора людина!?
Ви це хотіли сказати?

не знаю, подивіться в дзеркало і спитайте себе, психічно хвора ви людина, чи не.

Не хочу бути адвокатом, як тут кажуть, бубочці, але ви всі рамси поплутали:
Закон зворотною сили не має, якщо нерухомість була придбана до окупації, то самі розумієте...!
Якщо після, як це зробив тупицький, то соррі...!
   
не знаю, подивіться в дзеркало і спитайте себе, психічно хвора ви людина, чи не.


Це не моє відображення, доказ - ...як тут кажуть...!  :laugh:
   
Ситуація схожа з ситуацією з Липецькою фабрикою.
Придбано в 2013, до анексії. Це виправдальний фактор.
Особисто я в обох ситуаціях бачу проблеми по ряду причин. Це майно заважало певний період часу приймати адекватні рішення щодо ворога.
Поведінка і одного преза, і другого, говорить про те, що в певний момент вони плюнули на майно розташоване в Росії і перестали пробувати роздивитись щось в очах.
   
Ну то есть все нормально, есть квартира в Крыму, за нее платить по российским правилам - это тоже нормально.
Нормально, що є квартира у Криму, не нормально, що окупований Крим і змушений платити комуналку - це форс-мажор у цьому випадку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія