Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Митинг, суббота 27 февраля 12-00. Майдан-Банковая.

Київ наш. Одеса ватна. Харків навпіл.
   
нам пощастило що Одеса відділена проукраїнськими областями.
   
генпрокуратура в диму
   
генпрокуратура в диму

Ангєлы спаліли чєртєй?  :weep:
   
якщо він дає волю людям, якщо він не хоче рашку-2, то хай дослухається.

Бо без залякувань, людей вийде більше. Це зрозуміло.

Не понял, кто кого и когда залякал???

Это при Януковиче и Кучме не смотря на тысячи беркутовцев десятки тысяч выходил на акции протеста.

А это просто повод незаметным и неизвестным попасть в кадр. Да юным хипстерам немного побузить не рискуя получить по голове.
   
молодь в нас здорова. І це дає певну надію.
   
молодь в нас здорова. І це дає певну надію.

Согласен.

В 2004 году студенты первыми днем бросили пары и пошли на Майдан - десятки тысяч за несколько часов


   

В Харкові акція в підтримку мітингу в Києві на перезавантаження судової системи і визволення Стерненка...

   
Юлі Сірожі ВОЛЮ!
   
Юлі Сірожі ВОЛЮ!

а Демчуку?
   
Мені найбільше подобається як працює на мітингах поліція в Німеччині. Хоча вони вважаються толерантними серед інших країн Європи.
Коли був мітинг проти карантину, який сам по собі порушував обмеження, поліція стояла перед сітингувальниками і просила розійтись та дотримуватись норм.
Тільки хтось кидав щось, або плював в поліцейського, відразу таких затримували.
Якби хтось схопив поліцейського за одяг, то відразу був би в "бобіку".

Є два протилежних уєбантсва - коли як в раші або білораші хватають та мутузять людину, що просто стоїть і нікого не чипає. А з другого боку уєбанство як в Україні, коли можна хватати поліцейського, зривати шолом, відбирати засоби, прискати балончиком. А потім це ще за геройство видавати.




   
а Демчуку?

нехай сидить. Ciрожа теж.
Але покричати можна
   
нам пощастило що Одеса відділена проукраїнськими областями.
Чому пощастило? Тому що всякі гопніки у вишиванках бігають по одесі пи*ть і грабують, кришують наркоту, і віджимають бізнеси? А як тільки за їх затримують то репетують на мені вишиванка, патріотів репресують - і їх зразу відпускають. Згоден, це все неслабо обєднує Україну
   
Чому пощастило? Тому що всякі гопніки у вишиванках бігають по одесі пи*ть і грабують, кришують наркоту, і віджимають бізнеси? А як тільки за їх затримують то репетують на мені вишиванка, патріотів репресують - і їх зразу відпускають. Згоден, це все неслабо обєднує Україну

твой айпи шото тебя подводит.
   
нехай сидить. Ciрожа теж.
Але покричати можна

А ти чого не приїхав?

Хіба тобі не болить це нахабство Зеленої Влади, яка бездоказово садить патріотів?
   
твой айпи шото тебя подводит.
Розшифруй, знаю свій айпі - дивився на нього і так і так, може то не мене щось підводить а тебе?
   
Чому пощастило? Тому що всякі гопніки у вишиванках бігають по одесі пи*ть і грабують, кришують наркоту, і віджимають бізнеси? А як тільки за їх затримують то репетують на мені вишиванка, патріотів репресують - і їх зразу відпускають. Згоден, це все неслабо обєднує Україну

а кажуть, що в РашiФедераші
українську утискають..
Аж он як федерасти шпарять по нашому (tu)
   
твой айпи шото тебя подводит.
Кацапи і прихильники певної політсили в одній упряжці проти Стерненка, проти України. Нічого дивного, з самого початку таке  :K
   
А ти чого не приїхав?

Хіба тобі не болить це нахабство Зеленої Влади, яка бездоказово садить патріотів?

я їду, коли акції - ті шо нада акції.
А тут і без мене справляться
   
Розшифруй, знаю свій айпі - дивився на нього і так і так, може то не мене щось підводить а тебе?

Russian Federation, але, можливо, то норм для тебе.
   
Розшифруй, знаю свій айпі - дивився на нього і так і так, може то не мене щось підводить а тебе?
це ж хімекспорт? бо сайт пустий. Тобто взагалі, нуль байтів ))

Останнє редагування: 27 лютого 2021 15:29:30 від costashu
   
Мені найбільше подобається як працює на мітингах поліція в Німеччині. Хоча вони вважаються толерантними серед інших країн Європи.
Коли був мітинг проти карантину, який сам по собі порушував обмеження, поліція стояла перед сітингувальниками і просила розійтись та дотримуватись норм.
Тільки хтось кидав щось, або плював в поліцейського, відразу таких затримували.
Якби хтось схопив поліцейського за одяг, то відразу був би в "бобіку".

Є два протилежних уєбантсва - коли як в раші або білораші хватають та мутузять людину, що просто стоїть і нікого не чипає. А з другого боку уєбанство як в Україні, коли можна хватати поліцейського, зривати шолом, відбирати засоби, прискати балончиком. А потім це ще за геройство видавати.
В Германии люди выходят на митинги высказать свою точку зрения. У нас же цель митинга как раз наоборот, спровоцировать беспорядки. Тут может быть цель правоохранителей - выявить проплаченных активистов-боевиков и идентифицировать, чтобы потом спокойно взять.
   
я їду, коли акції - ті шо нада акції.
А тут і без мене справляться

Навіщо ти так принижуєш патріотів.

Хіба ювелірний майдан переміг? Ти поїхав - і вони програли... :(

   
Як же карьожить прихильники певної політсили, що народ ставить вимоги перед віслюком  :K
   
 :gigi:

   
:gigi:

Показати зображення...
Єврейських дітей, бува, на сніданок не Їв :S:lol:
   
Навіщо ти так принижуєш патріотів.

Хіба ювелірний майдан переміг? Ти поїхав - і вони програли... :(

не ювелірний, а фопівський.
Не пиши дурниць.
І не програв ніхто, нічого ще не скінчилось,
але розмовляти про це з тролями або довбнями
який сенс?
   
Re: Митинг, суббота 27 февраля 12-00. Майдан-Банковая.

швидкого одужання
ти нам потрібен  :-B
я пока слава богу не болен чего не скажешь про родню
   
Re: Митинг, суббота 27 февраля 12-00. Майдан-Банковая.

Єврейських дітей, бува, на сніданок не Їв :S:lol:
не їв тіки мило варив
   
Russian Federation, але, можливо, то норм для тебе.
Бугога, так ти чучело взагалі мій айпі не можеш бачити, цікаво, а чи ти знаєш що це таке взагалі? Ось як детектується мій абсолютно прозорий айпі, через відповідний сайт:

ЛОКАЦИЯ
Ukraine - Kyiv
ИНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕР
Modern Telecom Engineering Ltd.

 А ти до нього доступу не маєш але пи**ш. Тобто ти сам можеш бути російським ботом. Тобто ти скоріше таким і є.

Что товарищ, - не разгоняется майдан, люди не ведутся на ваш гнилой пиз***жь вокруг вашего агента Стерненко?

   
Re: Митинг, суббота 27 февраля 12-00. Майдан-Банковая.

Чому пощастило? Тому що всякі гопніки у вишиванках бігають по одесі пи*ть і грабують, кришують наркоту, і віджимають бізнеси? А як тільки за їх затримують то репетують на мені вишиванка, патріотів репресують - і їх зразу відпускають. Згоден, це все неслабо обєднує Україну
Шо то слабо верится что кто-то даже в вышиванке может отжать бизнес у Труханова или Гепы.
   
Бугога, так ти чучело взагалі мій айпі не можеш бачити, цікаво, а чи ти знаєш що це таке взагалі? Ось як детектується мій абсолютно прозорий айпі, через відповідний сайт:

ЛОКАЦИЯ
Ukraine - Kyiv
ИНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕР
Modern Telecom Engineering Ltd.

 А ти до нього доступу не маєш але пи**ш. Тобто ти сам можеш бути російським ботом. Тобто ти скоріше таким і є.

Что товарищ, - не разгоняется майдан, люди не ведутся на ваш гнилой пиз***жь вокруг вашего агента Стерненко?

дядьку, ви здалеку і не дивно, що не в курсі того,
що на ФУПі геолокація світиться)
Через ТОР заходьте наступного разу.
Будете з Хранції, або Свізерланду..
   
Олег76, cьогодні в 15:05
Розгорнути попередні цитати...
Чому пощастило? Тому що всякі гопніки у вишиванках бігають по одесі пи*ть і грабують, кришують наркоту, і віджимають бізнеси? А як тільки за їх затримують то репетують на мені вишиванка, патріотів репресують - і їх зразу відпускають. Згоден, це все неслабо обєднує Україну
Шо то слабо верится что кто-то даже в вышиванке может отжать бизнес у Труханова или Гепы.
Ви трохи перебрали х масштабами. Діапазон Стерненка це дрібний рекет студіків в общагах чи дрібні наркоточки на посьолку котовського. Якби він наїхам на труханова то труханов би за декілька годин позбавив нас цього національного позору, ні справу б ніхто не відкривав і навіть мітингувати не пішов - всі б ссалися.
   
дядьку, ви здалеку і не дивно, що не в курсі того,
що на ФУПі геолокація світиться)
Через ТОР заходьте наступного разу.
Будете з Хранції, або Свізерланду..
Ось вам, що не зрозуміло в моєму коментарі? Я не приховую айпі, і він визначається абсолютно точно. Або ця функція на фупі не працює, або люди що таке пишуть просто беруть аудіторію на понт.
   
Бугога, так ти чучело взагалі мій айпі не можеш бачити, цікаво, а чи ти знаєш що це таке взагалі? Ось як детектується мій абсолютно прозорий айпі, через відповідний сайт:

ЛОКАЦИЯ
Ukraine - Kyiv
ИНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕР
Modern Telecom Engineering Ltd.
https://myip.ms/view/ip_addresses/1582070016/94.76.121.0_94.76.121.255
   
Ось вам, що не зрозуміло в моєму коментарі? Я не приховую айпі, і він визначається абсолютно точно. Або ця функція на фупі не працює, або люди що таке пишуть просто беруть аудіторію на понт.
Прекрасно працює ця функція на ФУПі. Але й без ІР відразу видно що ти кацапська падаль  :K
   
Ось вам, що не зрозуміло в моєму коментарі? Я не приховую айпі, і він визначається абсолютно точно. Або ця функція на фупі не працює, або люди що таке пишуть просто беруть аудіторію на понт.
фуп використовує застарілу базу
   
Re: Митинг, суббота 27 февраля 12-00. Майдан-Банковая.

«Виявляється, Сергія Стерненка судив суддя Віктор Попревич з Донецька, який ще до війни був добре відомий на все місто тим, що встановив біля воріт власної садиби бюсти Леніна і Сталіна. Треба ж, я думав він давно на пенсії або в Росії», – зазначив Казанський.
Папрашу добавить в дело, что этого судью из данецка, перевел в Одессу на работу Парашенко.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія