Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фаріон: Горе вам, псевдоінтелектуальні плебеї. Горе вам, вбогі галичани.

У моїй школі усі галичани, що позакінчували українську філологію, не могли отримати годин української, тому викладали англійську (як моя мама), німецьку, співи,?або мали групу продовденого дня.
Тому я змалечку знала про цю проблему  і ніколи не здивуюся, що людина мусіла вступати в партію.
Комуніст Стефаник врятував від голодної смерті Соломію Крушельницьку. А не займав  би пост, то пропала б зовсім така співачка.
Членство в партії - це найменше, що можна закинути п. Фаріон.
Про це вже тут писалося 155 разів. І далі треба комусь товкти воду в ступі.
   
Я би повірила у щирість Фаріон, якби вона щиро визнала : так, я була в КПСС, на жаль, ну хотіла ради кар'єри, а той чортів СРСР візьми та й розвались...я була молода-дурна, а вже потім усвідомила, що таки треба бути українською націоналісткою - але вже не ради кар'єри, а ради України...
Це було б щиро.
Але ж було б стидно.
І вона не придумала нічого кращого, як відбріхуватися і міняти версії ( я не була ; я була, бо мене попросили , але я після декрету кинула їм в очі партквиток; я була - але з метою розвалити..)
(tu) ,а взагалі мерзенна баба.щось мені не хотілося б щоб мене ототожнювали у світі як українця з фаріон.
   
І взагалі цікаво, чи хтось з галичан має щось проти Фаріон і зокрема проти її членства у Компартії? Тільки не до приїжджих питання?
   
І взагалі цікаво, чи хтось з галичан має щось проти Фаріон і зокрема проти її членства у Компартії? Тільки не до приїжджих питання?

та не має, вже не перший раз тут іде дискусія, і на фаріон в основному налітають ті хто, нє чітал но асуждаю, то про що з такими говорити?
робити свою справу не звертаючи увагу на тих хто дзябонить щось там в слід
   
а взагалі мерзенна баба
Мені вона як баба теж не подобається.
І Новодворська як баба не красуня.

Але те, що робить Фаріон для України, для становлення української нації - це безцінне.
(Як і те, що робила Новодворська для демократизації Срср і Росії.)
   
Але те, що робить Фаріон для України, для становлення української нації - це безцінне.

ЩО САМЕ вона робить? Крім як підбурює одну частину українців проти іншої?
Хто любив українську і розмовляв нею - тóму нема потреби в повчаннях Фаріон, а хто розмовляв російською - тóму вона, однозначно, відіб'є охоту не лише до мови, а й до всього українського.
Корисна ідіотка з ентузіазмом.
   
ЩО САМЕ вона робить? Крім як підбурює одну частину українців проти іншої?
Хто любив українську і розмовляв нею - тóму нема потреби в повчаннях Фаріон, а хто розмовляв російською - тóму вона, однозначно, відіб'є охоту не лише до мови, а й до всього українського.
Корисна ідіотка з ентузіазмом.

Побувайте хоча б раз у неї на виступі, послухайте її, оцініть, який вплив вона має на аудиторію, і тоді більшість ваших думок про неї стануть зовсім інакші.
   
Може хто в курсі що там кар'єра Фаріон? Попьорла після вступу в КПСС? Чи надурили комуняки орлицю?
   
Побувайте хоча б раз у неї на виступі, послухайте її, оцініть, який вплив вона має на аудиторію, і тоді більшість ваших думок про неї стануть зовсім інакші.

І ЯКИЙ САМЕ той вплив? Україномовна аудиторія переходять на українську?
   
Побувайте хоча б раз у неї на виступі
Щоби що?
   
Побувайте хоча б раз у неї на виступі, послухайте її, оцініть, який вплив вона має на аудиторію, і тоді більшість ваших думок про неї стануть зовсім інакші.
Може якесь посилання на її виступ викладете, чи якусь її лекцію, чи це тільки персонально і ніякі ютуби не передадуть її магічного впливу?
   
Може якесь посилання на її виступ викладете, чи якусь її лекцію, чи це тільки персонально і ніякі ютуби не передадуть її магічного впливу?

 :pooh_lol:

 :drinks:
   
Може якесь посилання на її виступ викладете, чи якусь її лекцію, чи це тільки персонально і ніякі ютуби не передадуть її магічного впливу?
Усе є в юбубі. Один з її циклів передач називається Ген українців. дуже цікаво.
Передачі про відомих і невідомих українців. Витягає на світ Божий глибокі пласти нашої історії і культури. Ніхто за рівнем викладу їй не дорівнює.
Цікаво, без зайвих слів, але колоритно.
   
Усе є в юбубі. Один з її циклів передач називається Ген українців. дуже цікаво.
Передачі про відомих і невідомих українців. Витягає на світ Божий глибокі пласти нашої історії і культури. Ніхто за рівнем викладу їй не дорівнює.
Цікаво, без зайвих слів, але колоритно.

... і в результаті?...
   
... і в результаті?...

Слухають кому подобається. Зараз кожен собі може знайти говірли голову до смаку. Хто Фаріон, хто Пояркова, хто Портникова, хто Арестовича
   
Слухають кому подобається. Зараз кожен собі може знайти говірли голову до смаку. Хто Фаріон, хто Пояркова, хто Портникова, хто Арестовича

Так отожбо. Зозулька півника розхвалює, а той - зозульку.
В той час, як є десятки прикладів, коли дійсно талановиті люди, не демонструючи ніякої агресії, і не вдаючись до "генів" чи "форми носа", перековують "рускоязичних" в палких прихильників українства. Та ж Злата, наприклад.
   
І взагалі цікаво, чи хтось з галичан має щось проти Фаріон і зокрема проти її членства у Компартії? Тільки не до приїжджих питання?

ні. вона працювала в Політесі. там доцента без партквитка ніяк. совок є совок.
у мене до неї є інші питання. вже зараз.
але то таке - розпалювання ворожнечі і бан ;)
   
Слухають кому подобається. Зараз кожен собі може знайти говірли голову до смаку. Хто Фаріон, хто Пояркова, хто Портникова, хто Арестовича

ти розумієш шо Врода шкрябає ?
мені цікаво чи хоч хтось розуміє шо ця програмуліна шкрябає. і це без жартів ;)
   
ти розумієш шо Врода шкрябає ?

Не розумію.
   
ЩО САМЕ вона робить? Крім як підбурює одну частину українців проти іншої?
Хто любив українську і розмовляв нею - тóму нема потреби в повчаннях Фаріон, а хто розмовляв російською - тóму вона, однозначно, відіб'є охоту не лише до мови, а й до всього українського.
Корисна ідіотка з ентузіазмом.

десь так. вона усім своїм єством показує зневагу до громадян України які погано володіють мовою.
   
Не розумію.

 (tu)  :D
   
(tu)  :D

Панове, людина НАСПРАВДІ хвора. Гріх навіть дописувати в її гілці. Караю себе за це.
   
Панове, людина НАСПРАВДІ хвора. Гріх навіть дописувати в її гілці. Караю себе за це.

ти шо лікар ?
я то всьо бачу як якусь абракадабру і знущання над форумом.
   
ти шо лікар ?
я то всьо бачу як якусь абракадабру і знущання над форумом.

Це воно і є.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%84%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%8F
   
Панове, людина НАСПРАВДІ хвора. Гріх навіть дописувати в її гілці. Караю себе за це.
схоже на то
   
Усе є в юбубі. Один з її циклів передач називається Ген українців. дуже цікаво.
Передачі про відомих і невідомих українців. Витягає на світ Божий глибокі пласти нашої історії і культури. Ніхто за рівнем викладу їй не дорівнює.
Цікаво, без зайвих слів, але колоритно.
Змилуйтесь, там цикл з 100 відео по пів години історичних лекцій,  з цих сесій я зможу взнати чи вона хороший розповідач, а не її вплив.
Є якісь відео з її безцінною роботою з становлення нації  (безсумнівно історичні лекції важливі але її тут з Бандерою порівнювали, а це не дотягує)?
   
десь так. вона усім своїм єством показує зневагу до громадян України які погано володіють мовою.
А за що їх поважати?
За те, що принципово не хочуть ставати українцями?
Бо за 30 років при бажанні можна було б і освоїти.
Але ж і не пробують.
І дітей своїх виховують підкацапниками.
Поважати за те, що знищують Україну, русифіковуючи її?
   
А за що їх поважати?
За те, що принципово не хочуть ставати українцями?
Бо за 30 років при бажанні можна було б і освоїти.
Але ж і не пробують.
І дітей своїх виховують підкацапниками.
Поважати за те, що знищують Україну, русифіковуючи її?

Ось тобі мама якою мовою колискову співала чи казки в дитинстві читала?
   
перековують "рускоязичних" в палких прихильників українства. Та ж Злата, наприклад.
Що за Злата? Співачка?
Звичайно, у справі формування української нації велика роль і співаків і композиторів і поетів і письменників...
Але одного мистецтва мало.
Потрібні і українські історики і публіцисти, філософи, політичні і громадські діячі.
Без цього буде: " люблю украінскіє пєсні, танци, борщ, сало, варєнікі..."
Такі "прихильники українства".
Навіть знамениті валуєвські циркуляри допускали українську мову в сфері мистецтва.
Така собі розвага колонізаторів фольклором аборигенів.

Українська має стати робочою мовою всіх сфер суспільного життя на всій території України.

   
А за що їх поважати?
За те, що принципово не хочуть ставати українцями?
Бо за 30 років при бажанні можна було б і освоїти.
Але ж і не пробують.
І дітей своїх виховують підкацапниками.
Поважати за те, що знищують Україну, русифіковуючи її?

ти про електорат пісуару яким 40-70 років ?
бо ті кому 30+ володіють мовою можливо краще ніж я зі своєю галицькою говіркою :)
   
Ось тобі мама якою мовою колискову співала чи казки в дитинстві читала?
Сотні років єврейські матері говорили з своїми дітьми німецькою (ідіш).
Але коли євреї зайнялись побудовою своєї держави, то відродили вже давно забуту свою мову.
Бо вважали це потрібним і важливим.
   
Потрібні і українські історики і публіцисти, філософи, політичні і громадські діячі.

Та потрібні, але коли вони починають розповідати про "гени" - то це, за визначенням, - те, чого вже не змінити. Ось і виходить, що люди з "такими" генами, як в панни Фаріон, налаштовують себе проти тих, в кого "не такі", а останні втрачають віру, що зможуть стати українцями, бо їхня українська - не досконала, та й гени - "не такі".
В цьому короткий зміст її "науки".
   
ти про електорат пісуару яким 40-70 років ?
бо ті кому 30+ володіють мовою можливо краще ніж я зі своєю галицькою говіркою :)
Мовою треба користуватись. А не просто володіти.
   
Врода є питання :
як твоєю мовою звучать наступні речі -
1. фалос. пісюн ...
2. вульва. розкішниця. статевий орган жінок.
3. як на твою украінську перекласти - пісєц російській федеоаціі і пуцькін - хуйло. ?

дякую за відповідь.
   
Мовою треба користуватись. А не просто володіти.

вони користуються ті кому 30.
   
якась нацистська гілка.
іду я звідси.

ми націоналісти. не нацисти.
я націоналіст. Бандера націоналіст.
а той хто ненавидить іншомовних - нацист.
   
Та потрібні, але коли вони починають розповідати про "гени" - то це, за визначенням, - те, чого вже не змінити. Ось і виходить, що люди з "такими" генами, як в панни Фаріон, налаштовують себе проти тих, в кого "не такі", а останні втрачають віру, що зможуть стати українцями, бо їхня українська - не досконала, та й гени - "не такі".
В цьому короткий зміст її "науки".
Слово "ген" Фаріон використовує в культурологічному сенсі, а не біологічному.

В неї є культурно-просвітницький проект "Ген українців".
В якому розповідається про героїв національно визвольних змагань.
Записано десь біля ста студій з цікавими розповідями про цих (невідомих нам) героїв.
Титанічна робота, вкрай потрібна для формування української нації.
   
якась нацистська гілка.
іду я звідси.

ми націоналісти. не нацисти.
я націоналіст. Бандера націоналіст.
а той хто ненавидить іншомовних - нацист.
Не йдеться про ненависть до іншомовних.
Іншомовні в своїх країнах - це нормально.

А русифікація України - це її знищення.
І толерувати русифікацію - це толерувати знищення України.
   
Не йдеться про ненависть до іншомовних.
Іншомовні в своїх країнах - це нормально.

А русифікація України - це її знищення.
І толерувати русифікацію - це толерувати знищення України.

я не бачу русифікаціі після 2014 року. ти бачиш свідому русифікацію ? наведи приклади. дякую.
русифікпція була фішка Табачніка в часи двічі вбитого яйцем препіздента усього далбасса яйценосного проффесора академіка автобази Януковича.

потім такого немає.
   
Не розумію.

Він вчора не розумів - і отепер не розуміє завзято:
Але ЗАРАЗ, лиш ЗА лічені моменти - тож незабаром:
Його сїйчас-суржиком натовчуть москалі кляті:
Нарозумлять каснаїзьіком - чи іншим ударом!


"Сїйчасенята" не зволіли б (чи, бач, россознесилені та немічні) позбутися коґнітивного часодисонансу.

Навіть лжелінгвістка Фаріониха немічна оте виконати: тож, логічно, її суржикожертви - й поготів! Фаріониха привселюдно хизується що прочитала лінгвістку Курило - але прочитане Фаріониха ж не зрозуміла (тож вона не розуміє і органічну мову української класики - як і всі інші, що не розуміють українське часочергування та український теперішній та майбутній час, принаймні)!

Слухають кому подобається. Зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР кожен собі може знайти говірли голову до смаку. Хто Фаріон, хто Пояркова, хто Портникова, хто Арестовича
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія