Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Wilder - Fury 2

Wilder - Fury 2

22 лютого

MGM Grand Garden Arena Las Vegas

На український час 5-6 ранку з суботи на неділю.
Ціна квитків сягає навіть понад $5000.

   
Re: Wilder - Fury 2

Тайсон Ф'юрі знову зустрінеться з Деонтей Уайлдером на рингу і це буде реванш за нічию у грудні 2018 року. 

Обидва не шкодують злосних випадів в сторону один одного.  Британський "король циган" стверджує, що він швидко розправиться з американцем.  Він також шокує подальшими заявами про свою підготовку.  Ф'юрі виявив, що ... він миє руки бензином, щоб шкіра на руках була твердішою.  Він також зрадив, що... він мастурбує до семи разів на день!  Він стверджує, що таким чином він намагається підвищити рівень тестостерону.  "Якщо це дасть мені перевагу, я спробую це".  Я це роблю, щоб тестостерон гудів ", - сказав Тайсон Ф'юрі.
   
Re: Wilder - Fury 2

Колишній чемпіон світу в суперважкій вазі український боксер Володимир Кличко поділився очікуваннями від бою-реваншу між чемпіоном WBC Деонтеєм Вайлдером і Тайсоном Ф'юрі.

Володимир Кличко вважає, що поєдинок завершиться на користь американця Деонтея Вайлдера, якщо йому вдасться оформити нокаут, в іншому випадку за очками переможе британо-ірландський боксер Тайсон Ф'юрі.

“Вірите ви в це, чи ні, але я думаю, що Ф'юрі може перемогти. Можливо, це просто моє бажання. Може, Тайсону це не вдасться, але я бажатиму йому перемоги. А потім ми з ним влаштуємо реванш.

Чи анонсую я своє повернення? Ні-ні, я про це не говорив. Зверніть увагу, що я не оголошую рематч. Проте раптова перемога Ф'юрі здатна відкрити багато дверей і додати інтриги. Як я вже сказав, або Вайлдер оформить нокаут, або Ф'юрі переможе на суддівських записках”, - передає слова Кличка XSPORT.
   
Re: Wilder - Fury 2

Він також зрадив, що... він мастурбує до семи разів на день!  Він стверджує, що таким чином він намагається підвищити рівень тестостерону. 


 :lol:
   
Re: Wilder - Fury 2

Тайсон Ф'юрі знову зустрінеться з Деонтей Уайлдером на рингу і це буде реванш за нічию у грудні 2018 року. 

Обидва не шкодують злосних випадів в сторону один одного.  Британський "король циган" стверджує, що він швидко розправиться з американцем.  Він також шокує подальшими заявами про свою підготовку.  Ф'юрі виявив, що ... він миє руки бензином, щоб шкіра на руках була твердішою.  Він також зрадив, що... він мастурбує до семи разів на день!  Він стверджує, що таким чином він намагається підвищити рівень тестостерону.  "Якщо це дасть мені перевагу, я спробую це".  Я це роблю, щоб тестостерон гудів ", - сказав Тайсон Ф'юрі.
Оце мужик - намочив руки бензином и дрочить (tu)
   
Re: Wilder - Fury 2

термін "задрот" набув нового візуального змісту

   
Re: Wilder - Fury 2

Оба боксеры посредственные.
   
Re: Wilder - Fury 2

Оба боксеры посредственные.

можливо, тільки від Вайлдера інші вилітають з рингу
а на рахунок клоуна Ф'юрі, як на мене він програв перший бій, але сам факт, шо він не був нокаутований і те, шо нав'язував боротьбу Део
дало шанс на реванш, цей бій можна продати ше раз)))))

і так... по першому бою виглядало, як не дивно, але шанси у Ф'юрі були, хоча Вайлдер фаворит на бій без питань
   
Re: Wilder - Fury 2

Він також зрадив, що... він мастурбує до семи разів на день! 

зрадив дружині з дунькою кулачковою  :lol:
   
Re: Wilder - Fury 2

:lol:
:D
Про такі методи тренувань я ще не чув.
   
Re: Wilder - Fury 2

Оба боксеры посредственные.
І як такому посредственному боксеру міг програти Кличко?

Таке може стверджувати тільки людина, яка в боксі повний ноль.

На сьогоднішній день це два найкращі боксери в світі, ну і ще Джошуа в добавок до них.
   
Re: Wilder - Fury 2

Оце мужик - намочив руки бензином и дрочить (tu)
Набрав значення вислів:

"Робота в руках горить"
   
Re: Wilder - Fury 2

Оба боксеры посредственные.
:laugh:
   
Re: Wilder - Fury 2

   
Re: Wilder - Fury 2

Оце мужик - намочив руки бензином и дрочить (tu)
Отето парєнь- сере і фуй стоїть!!!
   
Re: Wilder - Fury 2

Хоча Тайсону Ф'юрі (29-0-1, 20 КО) довелося двічі підніматися з настилу рингу у першій сутичці з Деонтей Вайлдером (42-0-1, 41 КО), однак він стверджує, що удар в американського боксера, безумовно, не є найбільш руйнівною зброєю в історії боксу.

- Так, я відчув його силу, але це було не так вже й трагічно, він не так сильно вдарив. Він не може бути найсильніше б’ючою людиною в історії, тому що він не зміг нокаутувати "короля циган", - каже Ф'юрі.

- Я не думаю, що він бив сильніше, ніж Володимир Кличко. У Володимира багато нокаутів на його рахунку, він мав набагато більше боїв, ніж Вайлдер, близько 65. Однак, щоб ви мене зрозуміли, - кожен важковаговик може вас нокаутувати. Що стосується сили Вайлдера, то мене це не дуже вражає. Однак у нього швидкі руки, і це проблема, коли ви не бачите удару, - пояснює непереможний британець, який є єдиним суперником, якого не зміг зупинити "Бронзовий бомбардувальник".
   
Re: Wilder - Fury 2

   
Re: Wilder - Fury 2

   
Re: Wilder - Fury 2

Ну що, тепер слово за Кличком?
В контракті в нього прописаний матч-реванш з Fury.

Але чи тільки наважиться Кличко вийти на бій з таким монстром?
   
Re: Wilder - Fury 2

чесно, вразив Ф'юрі
так він і в першому бою демонстрував, шо може пов'язати, може попадати і тримати удар
тут він просто виносив Вайлдера практично в кожнім раунді, готовність в нього була ідеальна
   
Re: Wilder - Fury 2

Сподіваюсь буде бій з умовним Усиком і циган вб'є ватана на рингу.
   
Re: Wilder - Fury 2

В підручники боксу війде нова чемпіонська методика тренувань від Тайсона Ф'юрі.
   
Re: Wilder - Fury 2

Оба боксеры посредственные.


 :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія