Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Добра річ, але ж ціна... А практичної вигоди майже немає. Все одно в кожну кімнату треба проводити кабель.
Ціна 155 злотих.
Це зручно для особових власних будинків.
Наприклад, якщо маєш 4 телевізори в різних кімнатах:
Кабель від конвертора тягнеш один, а не чотири.
А потім вже в середині будинку робиться розгалуження по кімнатах вже коротенькими каблями.

   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

А канали Viasat  та Xtra-TV дивитися за межами України законно? То ж - тихесенько...
Ну не зовсім так до кінця.
Адже я Xtra TV зареєструю на себе, на громадянина України, на львівський адрес, на український телефон, буду сплачувати абонамент і всі послуги.
Тільки тарілка буде розміщена поза межами України.

Це вже скоріше промах операторів Xtra TV, які не забезпечили виходу сигналу за межі України.
   
Якщо у вас телевізор на андроїді (як у мене), то ставимо HDTV Ultimate та OREO TV і плюємо на все ефірне телебачення.
Для кіно є Cinema з усіма новинками в HD якості.
Щоправда більшість англійською мовою.
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

А 36 ?
І того досить. Ну хіба ще 13-й для розширення кругозору.
Менше трьох юсд на місяць, ресивер копійчаний.
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Якщо у вас телевізор на андроїді (як у мене), то ставимо HDTV Ultimate та OREO TV і плюємо на все ефірне телебачення.
Для кіно є Cinema з усіма новинками в HD якості.
Щоправда більшість англійською мовою.
А що робити закордонним українцям?
Адже більшість таких аплікацій на андроїд за кордоном не діють.
Єдину аплікацію, яку знайшов і яка діє за кордоном, це Megogo.
   
А що робити закордонним українцям?
Адже більшість таких аплікацій на андроїд за кордоном не діють.
Єдину аплікацію, яку знайшов і яка діє за кордоном, це Megogo.

в HDTV Ultimate є купа українських каналів.
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

А що робити закордонним українцям?
Адже більшість таких аплікацій на андроїд за кордоном не діють.
Єдину аплікацію, яку знайшов і яка діє за кордоном, це Megogo.
fry!tv мало б фунциклювати
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

А що робити закордонним українцям?
Адже більшість таких аплікацій на андроїд за кордоном не діють.
Єдину аплікацію, яку знайшов і яка діє за кордоном, це Megogo.
є ВПН аппки для обходу географії (але теж переважно платні)

я підключив собі базовий пакет ланет тб, 198 каналів - 78 ХД, можна на 4 пристроях дивитись, обійшлось 300 грн на 55 тижнів.
   
Цитата:
Спутниковый сигнал могут закодировать еще 10 украинских телеканалов  Речь идет о развлекательных телеканалах, которые не входят в медиагруппы.  Десять украинских телеканалов, которые не входят в медиагруппы, в ближайшее время могут закодировать свой спутниковый сигнал. В их числе такие телеканалы: MusicBox, Xsport, «Трофей», «Терра», «Наука», «Фауна», «Кус-Кус», «36.6», «Дача» и «Эпоха». Об этом сообщили представители вышеперечисленных телеканалов.  Генеральный продюсер MusicBox Сергей Кобель в комментарии подтвердил дату кодирования канала – 1 марта. В пресс-службе телеканала Xsport сообщили, что решение о кодировании уже принято, когда именно это произойдет, вещатель сообщит со временем.  Директор PayTV-направления Film.UA Нариман Гусейнов уведомил, что группа ведет «определенную работу» в вопросе кодирования «Кус-Куса», «36.6», «Дачи» и «Эпохи». Телеканалы группы «Континент ТВ» («Трофей», «Терра», «Наука» и «Фауна»), по словам генерального продюсера группы Андрея Медведя, будут закодированы в ближайшее время.
   
Доповідаю

Подзвонив я в Xtra TV і хотів замовити CAM модуль.
А мені сказали
НЕМА  :snooks:
Отакоє

Сказали, що будуть можливо за 1-2 тижні. Мають завезти нову партію.

Через ажіотаж все розпродали.

А ви кажете, що ніхто не буде купувати.
   
Доповідаю

Подзвонив я в Xtra TV і хотів замовити CAM модуль.
А мені сказали
НЕМА  :snooks:
Отакоє

Сказали, що будуть можливо за 1-2 тижні. Мають завезти нову партію.

Через ажіотаж все розпродали.

А ви кажете, що ніхто не буде купувати.
за моєю статистикою - 1 з 10 власників тарілок, не більше
   
за моєю статистикою - 1 з 10 власників тарілок, не більше
САМ модуль це специфічна штука, вона не до кожного телевізора і тюнера підійде.

Можливо їх і не було в них багато.
   
за моєю статистикою - 1 з 10 власників тарілок, не більше

150 000 на 4 000 000.
   
САМ модуль це специфічна штука, вона не до кожного телевізора і тюнера підійде.

Можливо їх і не було в них багато.
пардон, я мав на увазі купівлю пакету та обладнання як такого

Останнє редагування: 5 лютого 2020 18:08:14 від magistr
   
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

А я оце маю інше , "цікавіше" )) , запитання , наж ото якісь модулі пережовувати . ))

Якшо конвертер має чьотирі однакових виходи , тобто розрахований на одночасне підключення чьотирьох тюнерів , то чі відбудецця підсилення та покращення прийому сігнала із супутника , якшо усі чьотирі виходи конвертера , з'єднати до купи , тобто паралельно , за допомогою узгоджувального пристрою , що має чьотирі входи та один виход ..?   )
   
А я оце маю інше , "цікавіше" )) , запитання , наж ото якісь модулі пережовувати . ))

Якшо конвертер має чьотирі однакових виходи , тобто розрахований на одночасне підключення чьотирьох тюнерів , то чі відбудецця підсилення та покращення прийому сігнала із супутника , якшо усі чьотирі виходи конвертера , з'єднати до купи , тобто паралельно , за допомогою узгоджувального пристрою , що має чьотирі входи та один виход ..?   )
:facepalm:  цього ніззя робити! кури https://en.wikipedia.org/wiki/DiSEqC
щодо підсилення, то 2 та більше портові голови мають менше підсилення(це очевидно) ніж одинарні
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

:facepalm:  цього ніззя робити! кури https://en.wikipedia.org/wiki/DiSEqC
щодо підсилення, то 2 та більше портові голови мають менше підсилення(це очевидно) ніж одинарні

Слова "ніззя" я не здатен розуміти , як і виконувати команду "go to" .

Виключно - "if go to" , тобто - чому ніззя .

Щось на кшталт , у сутності , узгоджуючго трасформатора із п'ятьма обмотками .   І підвищена потужність виходу отих 13 - 18 Вольтів , що розподіляцця між чьотирьма частинами/складовими однієї голови , тобто конвертера .

дісєки та інші комутаційні пристрої до цього не придатні бо мають інші напрямки комутації та перемикання .

А от що-би паралелити чьотирі виходи одного конвертера , такого готового пристрою не знайшов у рекламах супутниково-телевізійного обладнання , бо мабуть такою хвігньою , як мені у мізки влазить , через наявність "попередньої умови задачі" ніхто не , еее *добирає слово* , морочицця . ))
   
Слова "ніззя" я не здатен розуміти , як і виконувати команду "go to" .

Виключно - "if go to" , тобто - чому ніззя .

Щось на кшталт , у сутності , узгоджуючго трасформатора із п'ятьма обмотками .   І підвищена потужність виходу отих 13 - 18 Вольтів , що розподіляцця між чьотирьма частинами/складовими однієї голови , тобто конвертера .

дісєки та інші комутаційні пристрої до цього не придатні бо мають інші напрямки комутації та перемикання .

А от що-би паралелити чьотирі виходи одного конвертера , такого готового пристрою не знайшов у рекламах супутниково-телевізійного обладнання , бо мабуть такою хвігньою , як мені у мізки влазить , через наявність "попередньої умови задачі" ніхто не , еее *добирає слово* , морочицця . ))
Чотири окремі сигнали з'єднати в один?

Взірветься антена разом з тюнером.  :D
Так не робиться.
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Слова "ніззя" я не здатен розуміти , як і виконувати команду "go to" .

Виключно - "if go to" , тобто - чому ніззя .

Щось на кшталт , у сутності , узгоджуючго трасформатора із п'ятьма обмотками .   І підвищена потужність виходу отих 13 - 18 Вольтів , що розподіляцця між чьотирьма частинами/складовими однієї голови , тобто конвертера .

дісєки та інші комутаційні пристрої до цього не придатні бо мають інші напрямки комутації та перемикання .

А от що-би паралелити чьотирі виходи одного конвертера , такого готового пристрою не знайшов у рекламах супутниково-телевізійного обладнання , бо мабуть такою хвігньою , як мені у мізки влазить , через наявність "попередньої умови задачі" ніхто не , еее *добирає слово* , морочицця . ))
ніззя тому шо... ти ж не під"єднуєш впаралель два канали звукового підсилювача  для збільшення потужності...  B-)
тоісь, під"єднати ти можеш, звісно, але в кращому випадку з нульовим  результатом
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Чотири окремі сигнали з'єднати в один?

Взірветься антена разом з тюнером.  :D
Так не робиться.

Ніяких фізичних передумов до вибуху конвертера , через подачу штатної напруги 13-ть або 18-ть вольтів , крізь узгоджуючий пристрій , не існує , згідно моїх уявлень у в електротехніці .

А от чі утвориця щось на зразок сінфазної антени з чьотирьох напів-хвильових вібраторів - не впевнений .
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

ніззя тому шо... ти ж не під"єднуєш впаралель два канали звукового підсилювача  для збільшення потужності...  B-)
тоісь, під"єднати ти можеш, звісно, але в кращому випадку з нульовим  результатом

Паралельно з'єднуюцця напів-хвильові вібратори метрових або дециметрових филь , що збільшує загальний/сумарний коехвіцієт підсилення у порівнянні до одного напів-хвильвого вібратора .

Ото шось таке і з частинами одної голови у котрій чьотирі конвертори заховані , чому б і не зробити ..?
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Паралельно з'єднуюцця напів-хвильові вібратори метрових або дециметрових филь , що збільшує загальний/сумарний коехвіцієт підсилення у порівнянні до одного напів-хвильвого вібратора .

Ото шось таке і з частинами одної голови у котрій чьотирі конвертори заховані , чому б і не зробити ..?

Певно, сигнал збільшують тарілкою більшого діаметру, або більш якісним конвектором з одним виходом по ціні з чотирьма  :)
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

ти ж не під"єднуєш впаралель два канали звукового підсилювача  для збільшення потужності

Не зовсім коректне порівняння стосовно двох каналів .

Для збільшення потужності виходу підсилювача використовуюцця т.зв. схеми із составнимі транзісторами , тобто паралельна робота транзісторів . коли чогось невигідно або нема одного транзістора  потрібної потужності .
   
Певно, сигнал збільшують тарілкою більшого діаметру, або більш якісним конвектором
(tu)
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Певно, сигнал збільшують тарілкою більшого діаметру, або більш якісним конвектором з одним виходом по ціні з чотирьма  :)

та то зрозуміло , що тарілкою , бо таріляка - рехлектор , збирач .  І з якісним конвертором - хвакт , як то кажуть на літсо .

Але !   Існує передумова - вже таріляка та конвертори з чьотирьмка виходами експлуатуюцця , а всесильна Жаба , не дає витрачати гроші на придбання а ні сучаснішого тюнеру , а ні якісніших конверторів , бо - не хліб і не ковбаса .

А от самому собі виє мозок , а оце зара і читачам-дописувачам )) , і "вирішити проблєму" , нетрадиційним )) шляхом - оце воно . )
   
А от самому собі виє мозок , а оце зара і читачам-дописувачам )) , і "вирішити проблєму" , нетрадиційним )) шляхом - оце воно . )
Тобі ж написали методи вирішення цієї проблеми. Чого ти хочеш добитися? Яка проблема?

P.S. Сигнал на конвекторі з 2, чи 4 виходами буде слабшим, ніж на конвекторі з одним виходом.


Останнє редагування: 5 лютого 2020 19:40:46 від Serhiyrw
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Тобі ж написали методи вирішення цієї проблеми. Чого ти хочеш добитися? Яка проблема?

- Готовий до використання узгожуючий пристрій , до котрого під'єднуюцця впаралель чьотирі функціонально однакові , ідентичні , виходи одного конвертора , з метою отримання одного виходу , з ймовірно підсиленим сігналом .
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Тобі ж написали методи вирішення цієї проблеми. Чого ти хочеш добитися? Яка проблема?

P.S. Сигнал на конвекторі з 2, чи 4 виходами буде слабшим, ніж на конвекторі з одним виходом.

На одному з виходів , буде слабшим , чі сумарний буде слабшим ..?

І якшо сумарний слабший , то чому ..?   За умови відповідності нормі , поданої напруги .
   
- Готовий до використання узгожуючий пристрій , до котрого під'єднуюцця впаралель чьотирі функціонально однакові , ідентичні , виходи одного конвертора , з метою отримання одного виходу , з ймовірно підсиленим сігналом .
Який розмір антени та що хочеш дивитись?
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Паралельно з'єднуюцця напів-хвильові вібратори метрових або дециметрових филь , що збільшує загальний/сумарний коехвіцієт підсилення у порівнянні до одного напів-хвильвого вібратора .

Ото шось таке і з частинами одної голови у котрій чьотирі конвертори заховані , чому б і не зробити ..?
:lol:
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

На одному з виходів , буде слабшим , чі сумарний буде слабшим ..?

І якшо сумарний слабший , то чому ..?   За умови відповідності нормі , поданої напруги .
сумарний не буде сильнішим, ніж від однопортової голови. чому так - довго пояснювати. тіки не говори, шо ти адепт "вільної енергії"
   
чі сумарний буде слабшим ..?
Це цифровий сигнал. Хочеш помилки(нулі) просумувати?
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Це цифровий сигнал. Хочеш помилки(нулі) просумувати?
краще фазу на 180 зсунути, чи хоча б на 90, подивлюсь я на таке "підсилення"
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Який розмір антени та що хочеш дивитись?

Розмір антени прийнятний для роботи - 870х800 і за даними лінгсату достаній і питання збільшення розміру антени , як і заміни конвертерів та тюнеру , не на часі .

Мене цікавила лише теорія і гіпотетичне використання теорії у практиці .

І доки я оце "спілкувавсь із освіченими , обізнаними та досвідченими користавачами ХвУП-у , то вже і сам здогадавсь , що осьо -



отой вузол , що еліпсом синеньким виділений на світлині тра робить , що-би виходи конвертера з'єднати і зрозуміло що і потужність виходу тюнеру , що виробляє 13-ть/18-ть вольтів тра збільшувати .

Такшо усім шановним дописувачам я вдячний , бо ото як із розумними людями поспілкуюсь , то і в самого мозок якося світлішає . ))

"Питання" зняте .
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

Розмір антени прийнятний для роботи - 870х800 і за даними лінгсату достаній і питання збільшення розміру антени , як і заміни конвертерів та тюнеру , не на часі .

Мене цікавила лише теорія і гіпотетичне використання теорії у практиці .

І доки я оце "спілкувавсь із освіченими , обізнаними та досвідченими користавачами ХвУП-у , то вже і сам здогадавсь , що осьо -

Показати зображення...
отой вузол , що еліпсом синеньким виділений на світлині тра робить , що-би виходи конвертера з'єднати і зрозуміло що і потужність виходу тюнеру , що виробляє 13-ть/18-ть вольтів тра збільшувати .

Такшо усім шановним дописувачам я вдячний , бо ото як із розумними людями поспілкуюсь , то і в самого мозок якося світлішає . ))

"Питання" зняте .
не вийде так просто. тому шо голови активні а не пасивні...
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

сумарний не буде сильнішим, ніж від однопортової голови. чому так - довго пояснювати. тіки не говори, шо ти адепт "вільної енергії"

Та спаси Господь , як ото кажуть .    Я баран або навіть і баранюка , а тому шо воно ото таке - "вільна енергія" ніколи і не чув , тому і зказати нічого не можу .

Але за "довго пояснювати" - вдячний додатково та персонально , бо свідчення ваги "проблєми" , достанє підтвердження , правильності напрямку моїх гіпотез .
   
Re: Що будемо робити з "улюбленими каналами"? B-)

не вийде так просто. тому шо голови активні а не пасивні...

Авжеж активні , бо напруга , котру можна змінювати подаєцця .

Алеж хвильовий опір , вихідний , з одного виходу конвертера - 75-ть Омів , як і у кабеля і як і у пасивних елементів антен .
   
 :lol:  Розсмішив
   
Рада підтримала запит до президента про мораторій кодування каналів на супутнику
21 лютого Верховна Рада підтримала запит народного депутата Миколи Задорожнього до президента України щодо запровадження мораторію кодування супутникового телевізійного сигналу українських телеканалів.Рада підтримала запит до президента про мораторій кодування каналів на супутнику
Ініціатор запиту Микола Задорожний – обраний від партії «Слуга народу» по округу № 162 у Сумській області.

За регламентом, запит народного депутата до президента Рада спершу має підтримати мінімум 150 голосами, а потім проголосувати за направлення запиту до президента мінімум 226 голосами.

За підтримку запиту Миколи Задорожнього щодо запровадження мораторію кодування каналів на супутнику проголосували 210 народних депутатів. За направлення запиту до президента України – 255 народних депутатів: «Слуга народу» – 184, «Опозиційна платформа – За житя» – 7, «Європейська солідарність» – 16, «Батьківщина» – 13, «За майбутнє» – 7, позафракційні – 12, «Голос» – 14, «Довіра» – 2.

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, президент «1+1 медіа» Олександр Ткаченко не голосував за направлення запиту. Натомість віцеспікерка Верховної Ради, дружина одного з топ менеджерів холдингу StarLightMedia Олена Кондратюк голосувала «за».

Нагадаємо, чотири найбільші медіагрупи – StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп» – закодували сигнал своїх 22 каналів на супутнику в ніч із 28 на 29 січня. Що робити, щоб і надалі дивитись канали українських медіагруп, читайте в матеріалі «Все пропало! Українські канали кодуються на супутнику, що робити?».

П’ятий президент, а нині народний депутат Петро Порошенко закликав медіагрупи скасувати кодування телеканалів на супутнику. Хоча під час його президентства Нацрада з питань телебачення і радіомовлення дозволила каналам закодуватися.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія