Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Самый потешный нищеброд ФУПа

Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Шанс на отомщение))

а во время эскалации анал? :gigi:
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

5. Shannou - ваш скромный слуга.
(tu)
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Кулінарна тема в ютубі зхараз в принципі вважай що здохла, нема чого на це навіть витрачати час на монтування відоса.
потрібно щось незвичайне.
Для Сергія порада - попробуй відосики з приготування жаб, песиків, крис, всяких там личинок та хробачків,  стрекози, клопи, тарантули і т.п. І  обов'язково після приготування їх з'їсти.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Прикинь))——
Декотрі з "тік—токерів" заробляють за місяць твою річну зарплатню)))
пс. Не про мене мова звичайно))
потрібно щось незвичайне.
Для Сергія порада - попробуй відосики з приготування жаб, песиків, крис, всяких там личинок та хробачків,  стрекози, клопи, тарантули і т.п. І  обов'язково після приготування їх з'їсти.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

потрібно щось незвичайне.
Для Сергія порада - попробуй відосики з приготування жаб, песиків, крис, всяких там личинок та хробачків,  стрекози, клопи, тарантули і т.п. І  обов'язково після приготування їх з'їсти.
закриють канал за знущання над тваринами
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

я за эльфа проголосила, кулечки из супера и погреться в магазине рошен - это незабываемо  :lol:
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Ви всі помиляйтесь й несете фуєту.
Самий ржачний нищеброд це  Redis12

Останнє редагування: 16 квітня 2021 21:50:52 від птах Сорока
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

я за эльфа проголосила, кулечки из супера и погреться в магазине рошен - это незабываемо  :lol:
(tu)  :super:
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

бліа, у мене тс заігнорований, але я надіявся, шо мене він не забув  :weep:   :super:
Йоу  :-)o


До відома педрил, да - я люблю економити.  (tu)
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Чого чиплятись до Мівіни? Я їм її завжди, коли захочеться,  а щось робити немає часу. 15 хвилин тому як раз з'їв Роллтон, перед цим прийшов з турфірми, де оплатив 12 днів туру в Домінікані. Як Мівіна пов'язана зі статками, якщо вона просто СМАЧНА?

А навіщо ходити ? Завжди оплачую картою.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

А навіщо ходити ? Завжди оплачую картою.
Павло онлайн не довіряє  :weep:
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

А навіщо ходити ? Завжди оплачую картою.

У цій турфірмі немає терміналу, лише рахунок, а там є комісія при переведенні коштів. Тому 3 хвилини пішки дійти до готелю Мир зручніше та дешевше.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Лідирує Людас. Але дивно, що він тут не відписався.  ТС, зв'яжись і запроси в гілку
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Ви всі помиляйтесь й несете фуєту.
Самий ржачний нищеброд це  Redis12
Redis12 - це не нищеброд, це перша лампова програма кацапського штучного інтелекту,
яка разработана в порядкє імпортозамєщєнія.
Такий собі робот Отєц Фьодор.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

панове, ГОЛОСУЙТЕ ЗА МЕНЕ.
треба хоч у чому сь бути першим.

и-ии-ик, бліа  :-)o
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Ніщебродів багато. Я теж ніщеброд.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Нарешті слава прийшла до людки !



   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

 8-)
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

А чим Людас відзначився в плані нищебродства?
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Нищеброд это вшивый интеллигент ? ..у холопов  :D
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Коли зелені діти шлюх верещали, що всі ФОПи крадії заробляють по тищу доларів на день, то це був пік шарикоського ніщєбродства.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Коли зелені діти шлюх верещали, що всі ФОПи крадії заробляють по тищу доларів на день, то це був пік шарикоського ніщєбродства.
об'єктивно про дітей  :D
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Уявляю, торговець з барабашки чи 7-ого, 1000 баксів чистого доходу в день при 3000 грн податку в рік. І так жалібно - не позбавляйте пропітанія в вьіходньіе дні.
Вело ще ніщебродською шаріковщиною відзначився ) Хоча майже вся зелень в листопаді-грудні палала класовою ненавистю до ФОПів.

І хоч якісь сліди цього в квітні. Зеленим псам дали команду - гавкали на ФОПів, дали команду - раптово всі разом перестали.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Помоему более ничтожества чем афтор темы еще поискать.
Где «Хуйну» в опросе.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Вело ще ніщебродською шаріковщиною відзначився ) Хоча майже вся зелень в листопаді-грудні палала класовою ненавистю до ФОПів.

І хоч якісь сліди цього в квітні. Зеленим псам дали команду - гавкали на ФОПів, дали команду - раптово всі разом перестали.
Ніщеброд це той хто не платить 19,5% податку від доходу.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Помоему более ничтожества чем афтор темы еще поискать.
Где «Хуйну» в опросе.

тупорылый ватный ебанат :facepalm1:  шо ты там х.у.йнешь, лошара заднеприводная :lol:
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

А чим Людас відзначився в плані нищебродства?

Людаса можно было бы занести в палату мер и весов как эталон нищеброда.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Схоже Польтова з великим відривом вириває перемогу
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Схоже Польтова з великим відривом вириває перемогу
згинь з форума, чмо програвше.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Людаса можно было бы занести в палату мер и весов как эталон нищеброда.
під два ковпаки шкляні, повітря з обох вісмоктати.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

час славы Людаса :laugh: 
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

У автора подібних гілок  і не тільки на ФУПі лише одна проблема. Що вони вчасно не засохли на труселях татка.
Бо таке генетичне сміття лише ганьбить людство як таке. Типові кацапи з комплексами  , яким навіть в Азії нічого робити.
Про Європу вже не кажу.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Людас, хоть ты и в игноре, но я читать могу :gigi:  так вот, я плачу пенсию тебе и твоему корешку AW своими налогами, поэтому ебальце хлоп, нищеброд без комплексов.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Те що ТС , знаючи  що він в ігнорі , відкриває подібні гілки лише зайвий раз доводить його розумову неповноцінність  і купу комплексів, які тільки заважають йому жити в світі людей.

Бо чмо і лузер. Таким важко на цьому світі. Але навіщо цим хизуватись ?

 
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

ты точно так же нажимаешь на пост и читаешь сквозь игнор. при этом делаешь вид, что так не делаешь :lol:  но да, продолжай, ебанько, делать вид. а я буду платить тебе и дальше пенсию. каждому свое.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

ты точно так же нажимаешь на пост и читаешь сквозь игнор. при этом делаешь вид, что так не делаешь :lol:  но да, продолжай, ебанько, делать вид. а я буду платить тебе и дальше пенсию. каждому свое.

Саме ржачне, до пенсії цьому дармоїду ще дуууууууууууууууууу ууууууже далеко. Це просто трутень... а ми йому Інтернет сплачуємо поки що.
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Самовыдвигаться можно?
У меня даже свой клюб "поклонников" есть)))

п.Сергіє, у Вас вже ж є один чемпіонський титул    :D     https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1020978.0
Для чого Вам ще один    :S
   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

Це велика проблема не тільки України , а інших пост-радянських країн, що кацапський результат негативного генетичного відбору після 1917 року
засмітив цивілізаційний шлях на цих теренах. Переважно вижили лище дефективні хами з купою комплексів, які не мають власних досягненнь, а точніше
мають їх за рахунок інших.  Чим , власне, і хизуються. Хуйло класичний тому приклад. І такі маленькі хуйлішки  як ТС. 
Дивитись на це і бридко і гидко , як на купу  гівна на дорозі. До людей ці створіння мають невелике відношення , бо не мають моралі. Взагалі.

   
Re: Самый потешный нищеброд ФУПа

изрек нам черт, который проголосовал за Зе :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія