Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Безсоння... Постковідне??

Re: Безсоння... Постковідне??

Вчора на Наш була Голубовська, вона розказувала про постковід...
https://youtu.be/aqCYzYfga3Q
А цей і тащить і тащить панікьорів фейк-лікарів з дипломом за сало... Типово для Юльків, ти не з Черкас родом?
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Было что-то типа такого пару недель назад.

Перед эти чем-то вирусным переболел в легкой форме.

Победил парой капсул успокоительного перед сном )
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Холодно, может? Я б тоже не заснул при 18, у нас сейчас +25-26 и это когда отопления уже нет.
Я не люблю більше +20 в приміщенні, бо то для мене вже жарко.
Навіть після холоду взимку, якщо я змерзла, то довго гріюсь під душем, потім одягаю на ніч теплі шкарпетки ( і більш нічого, без піжами) і засинаю в помірно теплій, але не жаркій кімнаті. Одяг під час сну мені заважає, але є люди, які в ліфчику сплять), і їм так комфортно навіть, такі собі люди у футлярі
   
Re: Безсоння... Постковідне??

У вас у всіх мані, що мішає купити фітнес браслет з функцією фіксація якості сну?  :facepalm1:
   
Re: Безсоння... Постковідне??

с трудом верится
Так и есть. Может, натопили сильно, дня 3 назад, когда еще было отопление, было вообще 27-28.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

В мене подібна картина на перший погляд " неміцного сну"  вже кілька років,  відразу після того почалося, як дізналася, що людина спить блоками по 1,5 години. З того  часу, ніби пороблено :weep: ,  прокидаюсь кожні 1,5 години, іноді  через 3 години .  Ось так і займаюсь математикою щоночі,  підраховую,  чи вкладаюсь в  проміжки по 1,5 години  :laugh: .
З іншої сторони ніби нічого  страшного не має бути, футболіст Рональдо спить взагалі по  1,5 години розкиданно по всій добі, головне щоб десь  7,5 в сумі набирати.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

У вас у всіх мані, що мішає купити фітнес браслет з функцією фіксація якості сну?  :facepalm1:
Чим то допоможе?
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Так и есть. Может, натопили сильно, дня 3 назад, когда еще было отопление, было вообще 27-28.
При 25-26 дышать в квартире можно только при открытых окнах. Что ж там при 28, страшно представить.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

При 25-26 дышать в квартире можно только при открытых окнах. Что ж там при 28, страшно представить.
Так греют батареи, лишь бы ободрать побольше. Ну, летом бывает и больше 30.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Старість.
климакс?
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Ну ти. Ж варіант єплі як снодійного не розглядаєш. Отже бабця стара)
стресс может быть и от епли. Можно и 8 раз просыпаться
   
Re: Безсоння... Постковідне??

стресс может быть и от епли. Можно и 8 раз просыпаться

я чет не подумал.
 жизнь  - боль))
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Чим то допоможе?
По бачиш коли немає глибокої фази. Коли вона відсутня.

Якщо глибока фаза появляється тільки з середни, скоріш за все щось болить або тиск. Якщо на початку є а потім з середини немає, сокріш за все шум оточуючий заважає сапати.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

При 25-26 дышать в квартире можно только при открытых окнах. Что ж там при 28, страшно представить.
А я люблю жару, можу і 36 нормально перенести :D
   
Re: Безсоння... Постковідне??

я чет не подумал.
 жизнь  - боль))

Якщо Людина Аеліт і сцикло, то завжди так.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

я чет не подумал.
 жизнь  - боль))
да.....у меня было так. Ну это ппц. Я два месяца пила антидепрессанты. Самовнушение начало действовать после первой же таблетки))
   
Re: Безсоння... Постковідне??

да.....у меня было так. Ну это ппц. Я два месяца пила антидепрессанты. Самовнушение начало действовать после первой же таблетки))
Так може самовнушитися таблеткою аскорбінки? Ви постійно пропагуєте антидепресанти - що то значить мати подругу-психіатра!
   
Re: Безсоння... Постковідне??

А я люблю жару, можу і 36 нормально перенести :D
Та ми вже всі впевнились, що ти особливий!
   
Re: Безсоння... Постковідне??

стресс может быть и от епли. Можно и 8 раз просыпаться
Якщо 8 разів трах, то нащо вже й лягати спати. Звечора відбути 8 разів, а тоді вже спати з почуттям виконаного обов'язку ;)
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Так може самовнушитися таблеткою аскорбінки? Ви постійно пропагуєте антидепресанти - що то значить мати подругу-психіатра!
между прочим я не обращалась ни к каким врачам от того что ночью вдруг начала просыпаться. Как тут кто то написал. Надо же себя так любить.
Я просто похудела на 20 кг и она сама спросила меня а что происходит.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

В мене подібна картина на перший погляд " неміцного сну"  вже кілька років,  відразу після того почалося, як дізналася, що людина спить блоками по 1,5 години. З того  часу, ніби пороблено :weep: ,  прокидаюсь кожні 1,5 години, іноді  через 3 години .  Ось так і займаюсь математикою щоночі,  підраховую,  чи вкладаюсь в  проміжки по 1,5 години  :laugh: .
З іншої сторони ніби нічого  страшного не має бути, футболіст Рональдо спить взагалі по  1,5 години розкиданно по всій добі, головне щоб десь  7,5 в сумі набирати.
Я помітила, що прокидаюсь о 3-ій незалежно від початку засинання: лягаю і о 22, і о 23, і буває пізніше - все'дно о 3-ій як по дзвінку бумс, очі відкрила, тільки не літаю як панночка із Вія..
Рональдо і Наполеон хоча б видатні люди , то й сплять по-особливому, а я?.. :(
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Це напевно на нервову систему дало.Мені прописали препарат "калмавіс" на травах
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Побольше времени на солнце и просто воздухе должны помочь
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Я помітила, що прокидаюсь о 3-ій незалежно від початку засинання: лягаю і о 22, і о 23, і буває пізніше - все'дно о 3-ій як по дзвінку бумс, очі відкрила, тільки не літаю як панночка із Вія..
Рональдо і Наполеон хоча б видатні люди , то й сплять по-особливому, а я?.. :(

Те , що в три прокидаєтесь, то не страшно  ( я прокинаюсь кілька раз на ніч, і кожен раз на годинник дивлюсь, прямо якась вже погана звичка з'явилась  :weep:  насправді потрібно годинник кудись в інше місце переставити, а не роблю того  :(  ).    Погано те, що заснути після того вже не можете.   Особисто в  мене таке буває,  коли я психічно сильно  збуджена  із-за якихось проблем, чи приснилось щось страхітливе.  А так скільки б не прокидалась, але засинаю далі через деякий час, головне не брати планшет в руки.     Звичайно,  що це неприємно  періодично прокидатись,  місцо спати 8 годин підряд  - це таки привілегія, аое для цього потрібно і здоров'я місце мати,  і щоб на душі було спокійно і радісно, в кого воно сьогодні таке вже  все є?  :( 
А Ви самі спите в ліжку чи з чоловіком?  Бо в мене це було колись також проблемою: прокидатись з якоїсь там причини серед ночі, а заснути вже не могла,  бо то чоловік під боком сопів,  чи в туалет він вставав,  чи ще щось.   Тому сплю вже кілька років окремо, ніхто нікому не заважає і не буде.  З віком сон не такий вже міцний просто.


Останнє редагування: 16 квітня 2021 13:14:26 від ценительница алей
   
Re: Безсоння... Постковідне??

А цей і тащить і тащить панікьорів фейк-лікарів з дипломом за сало... Типово для Юльків, ти не з Черкас родом?

Ти завжди був дебілом і ним залишаєшся...

Вона як раз лікувала твого Порохатого...

Дружній вогонь...

 :fool:
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Ти завжди був дебілом і ним залишаєшся...

Вона як раз лікувала твого Порохатого...

Дружній вогонь...

 :fool:

Мало кого хто лікував, якщо його ти сюди тянеш, значить як  профі гівно.  :facepalm1:


За винятко Томенка і Портного в партії Юлькі одні невігласи і злодії і брехуни.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Та ми вже всі впевнились, що ти особливий!

Ніякий не особливий, але висоту і жару переношу легко.  :tease:
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Та же херня чувак. 1-в-1

в мене така ж херня (ковідом не хворів)
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Вчора на Наш була Голубовська, вона розказувала про постковід...
https://youtu.be/aqCYzYfga3Q


розказує, що перед пандемією за декілька років реформували епідемілогічну службу в Україні таким чином, що факультету не було, лікарів якось стало менше, лікарів не значилось в реєстрі лікарів. Це все була діверсія ворожнечого режиму, РФ вже до 2014 року з анексією Криму робила шляхом гибридної війни - вплив на свідомість службовців, підкуп, шантаж тощо, - суцільний продаж зброї за кордон, а також пожежі на складах зброї.

То перед пандемією таким же шляхом познищували відповідні інститути в Україні. Це підтверджує те, що я постійно пишу, що пандемію вчинила РФ як акт війни проти зокрема України.

Потім на відео кажуть, що після ковіду бувають психічні розлади у людей, наприклад, плаксивість. Там ланка розладів, я їх всі чудово знаю, всі не буду перераховувати - це все сатанічна атака на людину. Якщо з"явилась плаксивість в когось, то цю людину відпрацьовує сатанічна мафія, зазвичай на державному фінансуванні і під назвою СпецСлужби якісь, не факт, що власної країни, але країни перебування зазвичай. Всі психічні розлади після ковіду - це результат сатанічної атаки. Щодо безсоння - то всяке можливе, безсоння о третій ранку сатанічним не буває через певну специфіку сатаністських атак.

Лікувати хрестом, іконами, молитвами, причастям, святою водою, ЛАДАНОМ, в церков би кожного дня принаймні один раз, але зачинені через пандемію. Хм... можна Біблію слухати по декілька годин на добу.

Метод атаки на людей ковідом: спочатку очевидно вірусне зараження, потім сатанічна атака, яка зумовлює індивідуальну картину хвороби в кожної людини. Це спеціально освічені конкретний кримінал через переважно практики вуду бере жертву на психологічний гачок і маніпулює цілою низкою психічних і біологічних процесів в організмі людини. Всі симптоми регулюються такою атакою. Якщо уявити, що на кожного у мафії - наприклад, в складі держави і на державному фінансуванні - є досьє, то для кожної жертви робиться сатанічними методами ковід потрібного для мафії гатунку. Для тих, хто в спеціальних списках, робиться важка форма ковіду, де треба лежати.

Людина лежить, її легко ловити на психологічний гачок і маніпулувати. Чим довше лежить, тим більше її опановують. Потім йдуть психічні атаки які маніфестуються вказаними постковідними психічними розладами.

Хрестом і святою водою лікується ефективно. Священнику просто треба знати, що це сатанічна атака. Молитви за здоров"я треба замовити в церкві.

Останнє редагування: 16 квітня 2021 19:23:56 від Meridian
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Півроку після ковіду в 5-6 ранку просинався. Зараз пройшло.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

постійно пишу, що РФ робить такі речі ковідом. Ті психічні розлади постковідні все, що я пишу, підтверджують.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Щодо безсоння о третій ранку, то це може бути зміни біоритму через певний вік. Після 30-ти людина з такої, що спить - засинає пізно і прокинається аж вранці, - перетворюється на таку, хто рано лягає і рано прокинається.

Це нібито в результаті еволюції, там у перших людей була ситуація - спали на природі, то треба було, щоб хтось дивився за безпекою, і всі спали в різний час - це такі версії того існують.

То просто треба гуляти перед сном, години три, лягати рано спати, о восьмій або сьомій. І тоді спати скільки хочеш, потім вставати і вже щось робити, а потім ще раз лягати, як є потреба. І за декілька років організм звикне.

Опціонально через вірус, то я не знаю.

Вірус реальний, щоб ніхто не подумав, що я маю на увазі, що вірусу немає, все сатанічна атаки. Вірус є, треба самоізоляцію і гарну гігієну, все прати постійно, митися часто, руки мити і дезинфекцію робити, міняти постійно одяг, може і рази два на день, все прати негайно, все мити. Минати, якщо можна, місць, де є люди, завжди маску носити, в квартирі вдягати, в квартирі знімати, шапочку якусь або хустку і прати кожного дня. В кімнату не заходити у верхньому одязі, все знімати, весь одяг після вулиці в коридорі і відразу складати в пральну машинку і включати. Як є можливість, все прасувати. Коротше, ти постійно зайнятий.

Останнє редагування: 16 квітня 2021 19:39:21 від Meridian
   
Re: Безсоння... Постковідне??

перед тим, як якісь ліки пити, купіть собі - як здоров"я дозволяє - якийсь алкоголь, до якого душа лежить - вино, наприклад. Головне горілку не пити або інші міцні напої. То попити то смачне алкогольне деякий час, має допомогти. Настойки є хороші на 40% алкоголі, столова ложка той лікувальной домашньої настойки краще ліків.

А психотропне зайве. Алкоголь дуже хороший, трохи пити і якісне щось.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Я уже типа выспалась.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Я уже типа выспалась.
:-B
   
Re: Безсоння... Постковідне??

:-B
Да капец, выпила три таблетки валерьянки с хмелем, чуть алкоголя и вроде и спать хотела и уснула сразу....в три часа выспалась. Потом целый день вареная или просто тупо сплю, дождь и холодно на улице.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Да капец, выпила три таблетки валерьянки с хмелем, чуть алкоголя и вроде и спать хотела и уснула сразу....в три часа выспалась. Потом целый день вареная или просто тупо сплю, дождь и холодно на улице.
сколько там валерьянки в мг ?
я, плохо спящему, купила Вамелан. там только валерианы 125 мг, плюс еще мята и мелисса. но его валериана хорошо берет , вопрос только в дозировке.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Я не знаю, это таблетки из спрессованной травы, валерьяна плюс хмель, потом гляну и дам ссылку.
   
Re: Безсоння... Постковідне??

 :comando:
   
Re: Безсоння... Постковідне??

Хм. Я теж прокидаюся о 3- тій. Іноді засинаю ще на пару годин, іноді встаю  та йду поратися. Скотину там нагодувати, вичистити хлів тощо. Просто треба сприймати раннє прокидання як норму.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія